311802
  • Fpocok
    #205459
    Kénytelen vagyok a single only verzióval játszani :)
  • IMYke2.0.0.0
    #205458
    Kitilthatóak ugye, és ezzel SP-only-vá válik.
  • IMYke2.0.0.0
    #205457
    Tévedtem - mindent jelöl.

    Fpocok: :)))))
    [Én is sokkal jobban preferálom a Single Player only játékokat.]
  • ratgab
    #205456
    Hogy érted, hogy csak single? Nem tudnak most már invadelni bármikor a gyilkos hajlamú játékosok?
  • ratgab
    #205455
    Jaja.
  • Fpocok
    #205454
    Első rész hívővé tett. Ráadásul csak single így a hülyékkel sem kell megbírkoznom.
  • IMYke2.0.0.0
    #205453
    Most nézem: valóban van rá. (Object Highlight)
    Tehát, a játék automatikusan aktiválja, ha a legkönnyebb fokozaton játszik az ember. :)
    Igaz, csak a nyitható tárgyakat [ajtók, nyílások] jelöli. Lebuktak a Youtube-playerek :)
  • wantonly
    #205452
    Nem úgy, mint Tinman, aki bontatlanul feltette a polcra. :)
  • Fpocok
    #205451
    Tudtommal van rá opció.
  • IMYke2.0.0.0
    #205450
    Wazzer: a "Deus Ex: Human Revolution"-ben, ha a legkönnyebb fokozaton játszol [Tell Me A Story], akkor a játék kiemeli az összes használható tárgyat [nem, nincs rá opció].
    A legnehezebb fokozaton ez ugye nincs, és most nagyon szokatlan :)
  • ratgab
    #205449
    Ennyire rá vagy izgulva a DaS 2-re? Nem gondoltam volna.
  • Fpocok
    #205448
    [b][apro]Még 3 és fél nap!
  • IMYke2.0.0.0
    #205447
    Csak ez a három van????
    Akkor már inkább az ezüst. A többi túl lyányos.
  • IMYke2.0.0.0
    #205446
    Djangot nem próbáltam még.
  • IMYke2.0.0.0
    #205445
    Meg tudtam - én az alapjátékban egyik elcseszett achim miatt megtanultam, hogy minden komolyabbnak tűnő esemény előtt mentést készítek [isten áldja a szabad mentés lehetőségét, köszi montreáli fiúk!].
    Bár, vért izzadtam, mert ugye az alapjátékban is ott volt az achi, miszerint nem ölhetek meg senkit [nem mellesleg, itt még sikerült is, aztán a játék egyik bagatell harcában bezzeg elcsesztem]
  • genndy
    #205444
    Akkor is az a baj, hogy a billing addressed meg az aktuális IP-d eltér. Tehát más régióból próbálsz vásárolni, amire a Steam meg ugrik. Mostanában egyre jobban ahogy hallom.
    Szerintem inkább boltold le valakivel gifteléssel, mielőtt VPN-ezés miatt zárolják a teljes accodat
  • IMYke2.0.0.0
    #205443
    Ugrani lehet benne - de próbáld majd ezt az achit teljesíteni: "All of the Above"
    Rendes ugrálással menne is. Csak hogy, ha ezt az acsit is viszed: "Factory Zero", akkor nem tehetsz SEMMIRE sem Praxis pontot, nem használhatsz fegyvert és robbanószert [sajnos, én megszívtam, mert a játék a robbanó hordókat is annak tekinti - whaddafakk, hiszen nem is az enyémek!], így az augmentációk nélkül nem tudnál... spoiler.
    A lényeg, hogy alternatív módon megoldható... csak érted... egy "szuperember" nem tud 28 cm-nél magasabbra ugrani...
  • IMYke2.0.0.0
    #205442
    Nekem nem volt gondom az eksönnel - igaz, az én szavam nem sokat számít, hiszen csak az 5. résztől felfelé játszottam Resident Evillel.
  • wantonly
    #205441
    [URL=http://www.greenmangaming.com/7-days-deals-ubisoft/]GMG akciók "7 days of deals"[/URL]

    -20%: O3H7FE-D4NFO0-F0LIGK
  • Scooter
    #205440
    Igen én voltam. A teljes játékot leszedte, de csak bizonyos napig működik, mert az első indításnál kiírta. Így el se indítottam, hanem töröltem a csába B-)
  • ratgab
    #205439
    Murdered Soul Suspect esetében érdekes a dolog, illetve az Indie packok sem tűnnek rossznak. Név szerint, aki Banner Saga-t pécézi ki, annak érdemes lesz majd ismert kereskedő figuráknál majd körülnézni.

    Mellesleg Murdered Soul pont fent van az érdekel listámon.
  • ratgab
    #205438
    3 közül ha már feltétlen muszáj, akkor az ezüst.
  • ratgab
    #205437
    Megvettem volna neked. Más is szólhat az itteniek közül, akinek épp nincs pénze (fizetés előtt) és szívesen segítek, ha tudok.
  • grebber
    #205436
    Megújul a Never Settle Forever promóció

    Azt hiszem érdemes lesz akkor majd nézegetni a kulcsos emberek palettáját olcsó jóságok után!
  • zorrobomber
    #205435
    Melyik színt választanátok?
  • zorrobomber
    #205434
    Azóta olvastam, hogy innen is euro-val tudok fizetni, a billing address-t nézi. A store page-en dollárt látok, checkout-nál már euro lesz. Viszont nincs egy fillér sem a netes kártyámon úgyhogy holnap utalok rá (és veszem meg a Retro City Rampage-et) :)
  • genndy
    #205433
    Ja, tényleg, giftelés működhet simán, zorro meg utal. HA olyat kell intézni ami gifteléssel megoldható, ugye
  • ratgab
    #205432
    Mi kéne magyar steamről?
  • genndy
    #205431
    Hát ha azóta nem csináltál kintről semmit, akkor elvileg csak magyar IP-vel is szabadna, hacsak nem szóltál előtte a supportnak hogy más régióból is tegyék lehetségessé a vásárlást+aktiválást.
    Viszont Steam nagyon érzékeny VPN-re, úgyhogy baromi kockázatos... Nincs valami übermegbízható embered aki itthonról elintézné a dolgot az accoddal?
  • wantonly
    #205430
    Igazad lehet, de elsőre azt hittem, hogy valami hiba. Ritka manapság, hogy van demo.
  • Fpocok
    #205429
    Mintha lett volna valaki pár napja, hogy neki is ingyen volt, de az is csak a demó volt.
  • wantonly
    #205428
    Igen? Pedig még kaptam egy "Order Summary" levelet is és nem írja, hogy demo lenne.

    Kingdoms of Amalur: Reckoning™ Qty:1 €0.00
    PC Download

    Na mindegy, ha tényleg az, akkor benéztem.
  • Fpocok
    #205427
    Az a demó.
  • Fpocok
    #205426
    Ne hazudj!
  • wantonly
    #205425
    Origin-en le lehet tölteni a Kingdoms of Amalur: Reckoning-t ingyen. :)

    Rámentek a linkre és alul a jobb szélen ott van, hogy FREE.
  • zorrobomber
    #205424
    Nem tudjátok olyat lehet csinálni ha külföldön vagyok, hogy magyar VPN-el vásárolok steam-ről? Elég faramuci helyzet :)
  • Fpocok
    #205423
    Van egy két nagyon jó :d
  • tomsolo
    #205422
    Eula mentes játék... de akkor miért kerül pénzbe? :)
  • DarkSector
    #205421
    Bazki de akkor miért support?
    Ha nem tud válaszolni?
  • Fpocok
    #205420
    Még midnig jobb, mintha hazudnának hogy van, azt kiderülne még sem az.