311802
  • DarkSector
    #205579
    Csak a gyengéknek.
    Az erősek megveszeik sokpénzért is a játékokat. :)
  • arty
    #205578
    már nem rémlik ki kérdezte, de:

    - igen, a sonic and all stars racing transformed játszható egyidejűleg kontrolleres és billentyűzetes játékosokként, akár négyen is :)

    (felraktam megint, mert bár megvettem az outrunos dlc-t, anno elfelejtettem kipróbálni - ma pótoltam, mentem rajta 2-3 versenyt - zseniális! splash wave szól alatta, hááát... magical sound shower jobban bejött volna, az nagy kedvenc :) )
  • zorrobomber
    #205577
    Vannak akik az ilyen dolgokra gerjednek :D
  • ratgab
    #205576
    Ezt vehetném provokációnak, de nem fogom...
  • Botond #205575
    Végre a gog.comos Baldurs Gatek is játszhatóak macen, sőt iwd1-2 is. o/

    Tinman, na most akkor a gog.com is szemét portolós bandae? :o
  • Shep
    #205574
    Szerintem 2 havonta is jöhetne, és jó lenne ha a Gameboy-t is megcéloznák végre!
  • Zóanagyvarázsló
    #205573
    Biztos. Nem véletlenül írtam a minimapet, a radaron ott az X. Persze ha inaktívra állítja az ember a küldetéseket, akkor nincs ott, szóval eltüntethető, de nem lépkedek be minden küldetésnél inaktiválni.

    Vagy te direkt mindig kikapcsolod, hogy utána térképet böngészhess? (Nem támadólag kérdem, hanem komolyan.) Esetleg elég egyszer? Sosem szórakoztam vele, egyszer kikapcsoltam, amit akartam, utána meg sem piszkáltam.

    Mondjuk többnyire előre kell menni vagy mondják merre (ehhez is vagyok szokva), tehát nem egy eltévedős a játék, több szintnél viszont tényleg gáz tud lenni, pár csatornába is nehezen találtam le, részben azért, mert a fedél túlságosan beleolvadt keret nélkül a környezetbe. (Éppen akkor faragtak a szemüvegemen, az sem segített, konzolon nem is tudtam játszani, mert a tévé túl messze volt :)

    A képernyő távolságot kiírós megoldást amúgy ma láttam életemben először, ugyanis a diskurzusunk nyomán bekapcsoltam kíváncsiságból. Borzasztóan zavaró vizuálisan, ahogy a sárga keretek is túlsárgítják a játékot, azokkal sem élek. (Amikor ez utóbbiakat láttam először videókban, megijedtem, de szerencsére hamar közölték, hogy kikapcsolhatók.)
  • arty
    #205572
    az az R6Vegas-nál volt :) sztori
    de vicces volt, az tény :)
  • tomsolo
    #205571
    Arra emlékeztek mikor vmelyik Splinter résznél végre official kegyeskedtek leszedni a fostalicska original cd védelmet, aztán kiderült, hogy a patchban egy az egyben a RELOAD-os hack van, ala' copy paste?
  • Fpocok
    #205570
    A szarra és a CoDra is sok légy repül.
  • zorrobomber
    #205569
  • grebber
    #205568
    Nem hiába erőlteti az Ubisoft az AC részeket abból fogyott a legtöbb összesen 73 millió!!!!!

    Az Assassin's Creed a Ubisoft legjobban fogyó játéksorozata

    Kevésnek érzem az évenkénti két részt jöhetne több tabletre is meg mindenhova
  • grebber
    #205567
    Igen miután adtak ki hozzájuk patchet amit végre tudtak törni
    Amiket meg ilyen emulálással lehetett az még a csira starforce volt.
  • Micsu
    #205566
    de tudták törni
  • grebber
    #205565
    A kiadóknak nem biztos.
    Mert mire olcsó lesz a cucc már szétwarezolta mindenki és a steam fiókba csak ott lesz mint a soha el nem indított játékok statisztikáját növelő cucc.

    Van itt olyan aki a Spidermaneket tolta mobilon is és nagygépen is?
    Az érdekelne hogy mobilon full ugyanaz a küldetés mint pc-n vagy a kettőnek csak a neve azonos és full már minden?
  • Fpocok
    #205564
    Tudjátok melyik a legjobb módszer a warez ellen? Az olcsó ár.
  • grebber
    #205563
    De a starforce brutált nem is tudták törni! Emlékszem majd egy évet vártam a Splinti 3-ra mire pachben leszedték róla és tudták törni!
    A wareznak keresztbe tett ,de viszont az eredeti tulajoknak is.

    Azóta nincs is normális védelem,mert beletörődtek hogy nem képesek létrehozni törhetetlen védelmet!
  • zorrobomber
    #205562
    Nem emlékszem már az csak urban legend volt hogy használhatatlanná tette az eredeti cd-t is?
  • arty
    #205561
    jah: tages = starforce

    legeslegeslegalja :(
  • zorrobomber
    #205560
    Nem az a baj hogy DRM, hanem hogy rossz DRM.
  • arty
    #205559
    jaoké, akkor te is ismered a botrányos ubiszar megoldást :)
  • arty
    #205558
    Uplay kliensbe nem betehető játékoknál létezik a szabály. Egy ideig leszedheted az egyébként is ótvar DRM-el fertőzött trágyakupacot, majd 30 nap után ÍGY JÁRTÁL, ha nem szedted le. Eltűnt, nem létezik többé.
  • kigyi
    #205557
    Steamgifts-en 4,294,967,295 Entries egy Cod Ghost-ra :D még a szerver sem bírja bug nélkül ezt a játékot :D
  • arty
    #205556
    és kb ennyi, ami "jó" :)
  • Shep
    #205555
    Tehát akkor még több mobil portot PC-re? :D
  • zorrobomber
    #205554
    "A kiadó nem kezdett semmi többet a címmel." -> készül a Fallout 4.
  • grebber
    #205553
    HD-feldolgozást kap a Fallout széria?

  • grebber
    #205552
    BundleStars:

    Gothic Franchise:
    Gothic 2 Gold Edition -> 2,5 euró (-75%)
    Gothic Universe Edition (Gothic 1+2+3) -> 4 euró (-80%)
    ArcaniA (Gothic 4) -> 5 euró (-75%)
    Gothic 3: Forsaken Gods Enhanced Edition -> 2,5 euró (-75%)
    ArcaniA Fall of Setarrif -> 3,74 euró (-75%)

    Painkiller Franchise:

    Painkiller Black Edition -> 2,5 euró (-75%)
    Painkiller Overdose -> 1,25 euró (-75%)
    Painkiller Resurrection -> 2,5 euró (-75%)
    Painkiller Redemption -> 1,25 euró (-75%)
    Painkiller Recurring Evil -> 2,5 euró (-75%)
    Painkiller Hell & Damnation -> 5 euró (-75%)

    Alien Rage: Unlimited -> 5 euró (-75%)

    Mindegyik Steam-es.
  • zorrobomber
    #205551
    Nem :(
  • tomsolo
    #205550
    Tegnap kipróbáltam:
    - Iesabelt
    - Ravensworldot

    1 forintot nem érnek. Iesabel még lehetett volna vmi, de ilyen egy igénytelenséget, hogy pl. a másik kaszt tárgyait dobálja.

    Ravensworldről meg az jutott eszembe, hogy a Unity napjaink szemétgyártótelepe a sok igénytelen "fejlesztőnek".

    Kedvencem hogy rettenetes nagy fejlesztésbe már nem fér bele egy saját felbontás/minőség paraméterező beállító panel, hanem vmi alap tutorialból származó x,y/beautifull szintű szörnyűség van, és így indul a cucc. Persze utána is sikerül még ezt is alulmulni, pl. a tutorialban ha nem nyomunk semmit akkor végtelen slow motion állapotábam vergődik a nyomorult.

    Képek alapján teszett a Spate megnéztem csúnyába, az is ilyen.
    Ennek még lenne vmilyen hangulata és ki is néz vhogy, erre felirat vmi gothic szörnyűség félképernyőt beteríti és ugyanazon a layeren van mint játék render vele együtt effekteződik. O.o

    A Goat Simulator ehhez képest A+++ mestermű.
  • grebber
    #205549
    Pff különbet .....k.Nem erőltették meg magukat!
  • IMYke2.0.0.0
    #205548
    Tudom. Én meg hónapok óta nem tudok vásárolni :) Tudom, egyeseknek ez már uncsi infó, de ez van.

    Szóval, mindig a "most" van, és a "ha".
  • IMYke2.0.0.0
    #205547
    " hiszen marhára nem sandbox a Human Revolution, és - mint írtam - minden marker ki sem kapcsolható"

    Biztos, hogy a legnehezebb fokozaton játszottál?
    Mert ugyanis azon a szinten NINCS-enek markerek a képernyődön. A térképen igen, de ott is a szinteken - tehát, ha te a harmadik szinten vagy, és a feladatod az 1-őn van, akkor nem látod, csak akkor, ha arra a layerre klikkelsz jobb oldalon.

    Ellenben, a Tell Me A story nehézségen ott virítanak a képernyőn - száron vezetve, távolságot is ír, és még a küldetés sorszámát, típusát is jelöli [M1, S1 stb.].
  • tomsolo
    #205546
    Blacklist hónapokig került ennek töredékébe ph-n, asszem 1190 Ft volt a legalacsonyabb. és szét reklámoztuk vele ezt a topikot is ...
  • Zóanagyvarázsló
    #205545
    Miért ezzel, nem azt sugallod, hogy vagy a térképre, vagy más segítségre szükség lehetne? Az alapján, hogy a saját bevallásod szerint sokat kínlódtál a térképpel a segítségek kikapcsolása miatt, ez így jött le. Lehet, hogy ez esetben rosszul, de most is úgy vélem, hogy joggal lehet így is értelmezni. Most sem tudom, hogy pontosan mire gondoltál, sejtettem némi vissza(?)támadási szándékot, de érzésem szerint csak kifejtően (ez hiba volt, elismerem), és nem offenzívan reagáltam rá. (Mivel a szmájlikat vagy hiányukat gyakran felrovod, így gondoltam, hogy szimpla poén esetén te aztán biztosan egy sima mosolygós arcot tennél utána.)

    "Kérdés: egy ilyen mondatot ha én írtam volna, miként értelmeznél?"

    Azt kívántam kifejezni, hogy szerintem a térképre alig van szükség, hiszen marhára nem sandbox a Human Revolution, és - mint írtam - minden marker ki sem kapcsolható. Ott van a minimapen is a cél, és az esetek 90%-ában elég, ha mész egyenesen az irányába. Ezért meglepett, hogy a térkép felemlegetésre a játék kapcsán, mint komoly fejfájást okozó megoldás.

    Egyébként nem vagyok menő, abszolút nem tudok tájékozódni, én egy 2x2 méteres szobában is eltévedek a valóságban és a játékokban is, akinek ugyanehhez térképre van szüksége, az viszont valóban még kevésbé menő

    Azt tekintem természetesnek, amit a nem olvasott hozzászólásomban kifejtettem a játékokban történő térképkezelésről. Én magam szeretem felfedezni a terepet, azt viszont rühellem, ha a látási viszonyaimmal - azaz elsősorban a kamerával - próbálnak "becsapni". De ezt csak érdekességképpen próbáltam felvetni, és megjegyezni, hogy ezért sem volt szükségem segítségre. Ettől még eltévedtem néha a Deus Exben, de nem a térkép miatt. (Ami nem a legjobb szerintem sem, azzal egyetértettem.)
  • IMYke2.0.0.0
    #205544
    Game ON: STEAM Weeklong Deals
  • IMYke2.0.0.0
    #205543
    "Azt értem, hogy nem jó a térkép. Azt viszont nem, hogy mire kell :)"

    Kérdés: egy ilyen mondatot ha én írtam volna, miként értelmeznél?
    Nekem az jött át, hogy aki a játékban létező, használható térképet használja, az béna, és csak az a menő, aki direkt nem is használja, mert csak.
  • IMYke2.0.0.0
    #205542
    Segíts már nekem, alul iskolázott diszlexiásnak, hogy hol a francban van ebben bármi olyasmi sugallás, amit a szoksásos Zó-s letorikával erőltetsz?

    "Csak azt ne mondd, hogy ingame cheattel játszottad legnehezebb fokozaton..."

    Érdekes, ha én használok olyan fogalmat, amivel ti dobálóztok, akkor már támadás.
  • Zóanagyvarázsló
    #205541
    Ez szőrszálhasogatás. Természetesen nem volt ott kérdőjel, vagy nagyon szigorúan értelemben vett érdelemben kérdés, de mintha azt sugalltad volna, hogy nekem is vagy térképpel kellett tájékozódnom, vagy egyéb segítségekkel, és a megjegyzésed arra utalt, hogy ezt nem tudod. Tehát megválaszoltam az elrejtett, indirekt kérdést.

    Lehet, hogy félreértettelek, de fogalmam nincs, hogy miért reagálsz rám sajátosan ebben a diskurzusban, én azt hittem, hogy normálisan beszélgetünk, még csak nem is vitáról van szó. (Amit amúgy egészségesnek tartanék.)

    Persze biztos írtam valamit, ami miatt eddig már el sem jutottál, így most már akár tiltott dolgokat is írhatok
  • TBTPumpa
    #205540
    Zenei off:

    Ilyennek kellene lennie egy szerelmes dalnak
    , nagy kár, hogy hatalmas ritkaság az ilyen alkotás.