311802
  • Fpocok
    #205619
    [apro][b]Még két és fél nap!
  • ratgab
    #205618
    Nekem nem volt vele gondom. Tetszett a második rész.
  • Sir Quno Jedi
    #205617
    Meg ha nem haraxotok meg én már öreg mandró vagyok. Minden nap ajándék. Én nem fogok éveket várni egy goty kiadásra, hanem preorderbe bebaszom a DA3-at és megjelenés napján nekiesek, hogy minél előbb láthassam/játszhassam. Várni vagyok hajlandó a legkevésbé. Mikor ennyire várok valamit, akkor pénz nem számít, észérvek nem számítanak.
  • ratgab
    #205616
    Complete kiadás az álom, álom, édes álom kategória... Ugye EA-ról beszélgetünk részben (Mass Effect Trilogy is a nesze paraszt örüljél kategória... Rajongóknak DLC nélkül fabatkát sem ér. De aki rajong az nyúljon zsebbe.).

    Azért ha mélyen magunkba nézünk ahhoz, hogy a vásárlók a zsebübke nyúljanak DLC kapcsán nem árt ütős tartalmat lerakni az asztalra. ÍGy lehet a Leviathan és a From Ashes fizetős.

    Befejezésre nem térek ki, mert sokszor volt téma és ismeritek már a véleményem (röviden: Hisztispicsáskodás volt a Hollywoodi happyendista játékosok részéről. Természetesen sikerült megragadni a leglényegtelenebb eleménél, hogy különböző színeket kaptak a végsődöntések, amik egyáltalán nem apró döntések voltak).

    DA3-nak elvileg van egy raklapnyi befejezése gyárilag! És állítólag nem lesz DLC karakter/NPC/Segítő, mint az előző részben és ME3-ban. Minden csapattárs benne lez az alapjátékban. Emellett sandbox játék lesz kőkemény döntésekkel, nagy területtel, elfoglalható és alakítható erődökkel (nem csak kinézetre, de funkcióban is más lesz), lesz kraftolási lehetőség, taktikai nézet, öltöztethető csapattársak. Tehát elméletben minden javítva, ami a második részt "szarrá" tette.

    Második rész sztorija amúgy rendben volt, harcrendszer nekem tetszett, csapattársak is a helyükön voltak keményen. Az ismert hibákból engem csupán az ismétlődő helyszínek zavartak leginkább.
  • Sir Quno Jedi
    #205615
    Segítők ruhája kinézetre a veled való viszonyuk alapján változott (többféleképpen ráadásul), hogy tükrözze a lelki és viselkedésbéli változást. A fegyók viszont rögtön látszottak.

    Grafika (technikailag, meg poly és textúrában) látványosan jobb. nemrég toltam le párhuzamosan az első résszel újra és durva a különbség.

    Taktikai nézet nem probléma, kamerakezelés is más kicsit, meg a terep is. Inkább TPS szerű lett. Lehet akciójátékként is tolni kb., meg megállítgatós rpg-ként is.

    Helyszínekből a mellékquest-ek ismétlődtek, de nem vészes. Nem sok kellett volna, hogy ne tűnjön fel, nem is érthető ezt miért tették. Mert így még térképpel is eltéved az ember néha, mivel azt hiszi hogy ott át lehet menni, közben meg nem, mert most le van zárva.
  • Dzsini
    #205614
    És kedvenc vesszőparipám, hogy esetleg véletlenül egy Complete kiadást összehozhatnának, hogy azoknak, akik későn jönnek legyen egy egyszerű, kényelmes (neadjisten jóárasított) módjuk a teljes csomag vásárlására.

    Az meg, hogy kinek melyik részei fontosak a játéknak, az nagyon egyénfüggő, én így utólag a Leviathan (és a From Ashes) kihagyását nagyon súlyosnak tartom, a Citadel ilyen szempontból oké, az extended befejezést meg értem, hogy miért sírtak sokan miatta, azt nem tartottam annyira tragikusnak.

    Az "átírt befejezés" lent jóslás volt a DA3 DLC lehetőségeihez :)
  • ratgab
    #205613
    Jók a megérzéseim a játékkal kapcsolatban és a látottak alapján is ez látszik alátámasztódni.

    Igazából a második részben is pár dolog volt, ami miatt nem tetszet sokaknak: Ismétlődő helyszínek, taktikai nézet hiánya, nem öltöztethető segítők. Meg ugye rövidebb volt az első résznél és kevésbé nyitott. Lehet sokaknak a grafikával is volt bajuk, speciel szerintem az nem volt gáz.
  • grebber
    #205612
    OFF: Bakancs ami bármilyen zoknit szétszed :(


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem küzd vagy küzdött más is ilyen problémával? A melóba amilyen bakancsokat adnak állandóan szétszedi a zoknijaimat legyen az mocsok drága erős márkás bármi. Már ott tartok hogy direkt lyukas zokniba járok mert azt már úgyse lyukasztja ki Valakinek valamit ötlet/tipp hogy ez ellen mit lehetne tenni?

  • ratgab
    #205611
    Ejj, de fájt ez most (NOT....XD).
  • ratgab
    #205610
    Lehet kritikákat én is várok biztos ami tuti.
  • davidka003
    #205609
    Egyik legnagyobb RPG élményem volt a Dragon Age plusz az Awekening.
    Sajnos azóta nem jött hasonló minőségű tőlük.
    DA2 fos lett.
  • ratgab
    #205608
    Átírt befejezés az ha jól tudom inkább kiegészített. Fontos DLC meg elvileg a gyűjtői része volt ha jól emlékszem (digital deluxe-ban tuti benne van, amúgy csak kicsit egészíti ki a játékot, némi háttérinfót ad csupán... oldalhajtás, nem mondom hogy nem érdekes, de akkor is oldalhajtás). Aki mindent akar az nyújjon zsebbe, mert enélkül is lehet élni. Ami undorító, hogy a DLC-ket csak pontért lehet venni, ami szinte soha nincs leárazáva.

    Állítom, ha beáraznák a dlc-ket több fogyna belőle, főleg ha időnként kapnának egy kis leárazást is.
  • ratgab
    #205607
    Állítólag unatkozó gazdaghülyegyerekek szórakoznak ezzel újabban. Mert megtehetem alapon. De lehet hogy csak városi legenda.
  • ratgab
    #205606
    Mondjuk ebben is van valami. Főleg annak függvényében, hogy az elsőt részt se játszottam még végig.
  • Fpocok
    #205605
    Most csak ide linkelem be, remélem nem gond. Megint jönnének az elvakultak és a tagadásban lévők és fröcsögnének. Szóval...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nagy rakás szar
  • genndy
    #205604
    Azok az idők már elmúltak.
  • Sir Quno Jedi
    #205603
    Ez a QuestRun mocskosul nehéz. 4.5 órát beletoltam, de még csak három koronám van és még két sidequest-et, meg az első dungeont sem tudtam még végigcsinálni. Kibebaszott geci nehéz, pedig megvannak a legjobb petek az item-shop és már a tank-ot is unlockoltam. Jó kis játék, nagyon pengének kell lenni és odafigyelni. Olyan váltások vannak benne, hogy ihaj. Ne a gyakorló missziók alapján ítéljetek, hanem vágjatok bele az első dungiba majd. Na ott lev 20 fölé is fölmehettek, de elvéreztek, mint a szar. :D

    Elsőre 1xűnek tűnik a rendszere, aztán majd rájön az embere, hogy nem 1xű és nem elég bámulni a csatát, néha már szinte klikkfeszt a leglassabbon is. Ha nem vagy gyors és precíz, halott vagy nemegy helyzetben, mivel minden irl megy.

    Rengeteg jó taktika létezik, de mivel a dungi nagyon változatos, van olyan szekció, ahol a kedvenc taktikád semmit sem fog érni, na odaáig kellenek a backup tervek. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #205602
    Ha tehetném sem venném 0 Day - patch-ek, DLC-k, és a Frostbite 2 miatt.
    Utóbbihoz ugye gép is kell.
    Bolhafing felbontáson biztos nem szaggatna, de az már nem játék.
  • Sippie
    #205601
    konkurens cégek bérelték fel :D
  • dartonite
    #205600
    Ha valaki garantalna hogy olyan lesz mint az elso resz,akkor gondolkodas nelkul megvennem azonnal.De ugye tudjuk hogy azota keszult egy masodik resz is.
    A borito tetszetos.
  • Sir Quno Jedi
    #205599
    Ugyan DA1 is tökéletes volt a DLC-k nélkül is. Az ember végigtolta, elélvezett. Majd mikor kint voltak a DLC-k, újra végigtolta azokkal is, elélvezett. Így ez kétszer élvezős.
  • Shep
    #205598
    Gyökerek ne szóljanak be :DD
  • genndy
    #205597
    EC legalább ingyen volt, de Javikről üvölt hogy külön pénzért eladott kivágott tartalom
    EA-Bioware-ben már megrendült a bizalmam, úgyhogy Inquisition majd akkor ha jók róla a kritikák + kijött minden DLC hozzá.

    Botond: gondolom a DDOS is egy eszköz adatbázis-adatok esetleges megszerzéséhez.
  • Botond #205596
    Amúgy ezek nélkül is teljesen élvezhető volt a játék, számomra elégséges volt a rövid lezárás is, de akkor is bosszantóak ezek a dolgok.
  • Dzsini
    #205595
    Az egy dolog, hogy nagy arc, de olyan történetbeli tudást ad át, amit szintén nem lehet máshonnan megszerezni, és komolyan befolyásolhatja a tapasztalata azt, hogy a játékos hogy tekint bizonyos eseményekre.

    Spoiler: egy küldetés részletei az ME3 főszálból
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha Liarával és Javikkal hármasban mennek le Thessiára, ott az asari templomban vannak a legmjobb szóváltásaik a történelemről, és hogy milyen módon vált mítosszá a múlt :)
  • benőmenő
    #205594
    A lemezen lévő plusz karakter, aki az egyik legnagyobb arc a trilógiában, viszont fizess, hogy játszhass vele
  • Dzsini
    #205593
    Egy kis átírt befejezés, egy kis történet szempontjából kritikus dlc... csupa finomság :)
  • Botond #205592
    Aki ilyennel szórakozik azt se értem. Minek?
  • Botond #205591
    Nekem 10ből 1x csinál ilyet, de Blizzard szerver tényleg eldobott vagy 4x a hétvégén.
  • Dzsini
    #205590
    itt látszik, ha éppen valami központi zűrzavar van vele - ha ez alapján rend van, akkor valószínű, hogy az odaúton valahol van gond (sajátgéptől routeren át a nemzetközi vonalakon keresztül...)
  • Botond #205589
    Hát nemtom. Mass Effect3at is megvettem 0 day, aztán jöttek a patchek, dlck ingyenes nem ingyenes. Engem már nem az ár tart vissza a 0 daytől legjobban, hanem, hogy félkész a cucc. Lehet kivárom az első pár hónapot, aztán karácsonykor 25-33% offban már háromnegyedkészen is jó lesz az.
  • ratgab
    #205588
    Viccet félretéve mindannyiunknak küszködik folyamatosan. Állítólag DDos támadás alatt van a steam egy ideje, ahogy a Blizzard szerverek is, ezért ilyen szar mostanában mindkettő.
  • ratgab
    #205587
    Allergiás a warezpistákra shepi.... Ez van...
  • Shep
    #205586
    Lényegében egyetlen oldalt sem tölt be csak a játékaimat.
  • Shep
    #205585
    Gyökér vagy :DDDDDDDDDD






    Figyeljetek már nekem napok óta a steam kliens ezt dobálja állandóan Error Code: -130
  • ratgab
    #205584
    0 day kell, mert hiszek egy Bioware-ben.... Üssetek!
  • ratgab
    #205583
    Egyszer te is kipróbálhatnád...
  • Totti5
    #205582
    Szóra sem érdemes, és főleg ne azok osszák ezeket akik nem játszák. ( a hibáival te is, én is tisztában vagyunk, de ettől még nem szar és érthető a sikere )
  • zorrobomber
    #205581
    Dragon Age borító:

    Elég menő.
  • wantonly
    #205580
    Jól mondod kolléga. :)