311802
  • IMYke2.0.0.0
    #205539
    Ááá! Ezt is jó tudni.
  • Sirch
    #205538
    Azért, mert a játékokat le lehet tölteni Uplay kliens nélkül is, közvetlen linkről a shopból vásárlás után. De ez a link megszűnik 30 nap múlva.
  • IMYke2.0.0.0
    #205537
    Á, értem - tehát az aktiválás...
    Fogggalmam sincs, miért a letöltésre emlékeztem.

    Köszi az infót.
  • Sirch
    #205536
    Nem, Uplayen nincs ilyen szabály.
    Ha Ubishop-ból vásárolsz valamit, akkor 30 napod van azt beaktiválni Uplayen keresztül.
  • zorrobomber
    #205535
    Gamersgate Spring Sale
  • zorrobomber
    #205534
    Elbeszéltek egymás mellett, mindenesetre nehéz követni a diskurzust :)
  • zorrobomber
    #205533
  • IMYke2.0.0.0
    #205532
    Eddig olvastam: " amikor te kérdezel rá, hogy cheatelek-e?"

    Szeretném, ha nem ferdítenél.
  • IMYke2.0.0.0
    #205531
    Ez biztató.
    wantonly - a tiéd is.

    Srácok!

    Még mindig él az a szabály a uplay-en, hogy csak 30 napja van az embernek a játék letöltésére?
  • Zóanagyvarázsló
    #205530
    Nem nagyzolni akartam, de mit írjak, amikor te kérdezel rá, hogy cheatelek-e? A Human Revolutionben csak a CoD-hoz képest nehéz tájékozódni, így meglep, hogy ilyenformán került elő. Azért te sem tegnap kezdtél el játszani, ezért fura volt ez.

    Egyébként tényleg kifejezetten szerettem a Gothic térképkelését. A karaktered elővesz egy térképet, és azt látod. Néhány kivételtől eltekintve csak az van rajta bejelölve, hogy hol állsz, semmi segítség, hogy hova kell menni. Fel kell fedezni a vidéket és megismerni (meg persze figyelni arra, hogy mit mondanak), utána ez már elég, sőt segíti a beleélést.

    Nemkülönben bírtam az Outcast útbaigazításait. Elmondják az irányt és a körülbelüli távolságot az adott személyhez képest, ha közelebb vagy már, akkor meg kézzel mutatják. A térképet eleve egy feltérképező technikai kütyü hozza be, tök frankó. A játék részének éled meg az összes segítséget, ami van bőven, de nem telepszik rád kiszúrni a szemeidet.
  • wantonly
    #205529
    Igen, viszont a 20%-os továbbra is működik rá: O3H7FE-D4NFO0-F0LIGK

    Valamiért ennél nem követelmény a 10 font.
  • zorrobomber
    #205528
  • IMYke2.0.0.0
    #205527
    Szóval, akkor a szabály mégis él, és a múltkori csak kivétel volt. :(
  • IMYke2.0.0.0
    #205526
    Bár, még így is 3200 Ft, ami olcsóbb a dobozosnál [3990 + posta].
  • KaOz
    #205525
    Megnéztem az általatok javasoltakat.
    A direct x lesz a ludas. A steam mappán belül a deux ex mappában lévő redist-et újratettem de amint indítani akarom a játékot, ezt írja ki:
    VC redist package installation és utána direct x telepítése, ezek után indítás helyett a leáll ablakocska fogad.
  • zorrobomber
    #205524
    10 font felett kell költeni. Ha hozzádobsz még valamit akkor már működni fog.
  • IMYke2.0.0.0
    #205523
    Sajnos, a "Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - Deluxe Edition"-re nem alkalmazható.

    Kép:

  • wantonly
    #205522
    GMG: 24 órán keresztül -25%-os voucher: GMG025-EASTER-024HRS
  • IMYke2.0.0.0
    #205521
    Értem. Játékos Úr.
    Én meg rászorultam és fogok is valószínűleg.
  • Zóanagyvarázsló
    #205520
    Miért mondanám? Az objective marker is csak félig kapcsolható ki (a küldetésre szabott pályák szinte csövek, a huboknál pedig még várostérkép, eligazító táblák is vannak az utcákon, ha Pesten annyi lenne...), zavaróan szájbarágós. Én az első részen, a Gothicon vagy az Outcaston nőttem fel, hogy direkt olyan játékokat említsek, amelyek már te játékos korszakod óta jelentek meg. (A C64-es Robin of the Woodot nem merem ajánlani :) Nem szorulok rá nevetséges segítségekre.
  • ratgab
    #205519
    Hát igen. DLC-kért mélyen zsebbe kell nyúlni. Én ezt elég olcsón tudtam megoldani, de baromi nagy mákom is volt!
  • IMYke2.0.0.0
    #205518
    Egyébiránt, terveim szerint, az újkori Deus Ex után [Director's Cut is] végül csak belevágok a Mass Effect-ekbe.
    Az első 2 rész telepítve is van.
    A harmadiknak a sorsa ugye még nem dőlt el... jó lenne legálisan, mindenestől, de az EA nem nagyon akarja.
  • zorrobomber
    #205517
    Emlékeim szerint volt már ilyen, mindenesetre úgy tűnik megint/még mindig(?) ingyenes a Dead Space 1.
  • IMYke2.0.0.0
    #205516
    Igen - ezt korábban már kitárgyaltuk a többiekkel, amikor beindult az akció.
    Sajnos, még így sem lesz teljes a Mass Effect 3.
  • IMYke2.0.0.0
    #205515
    Jogos - ezért sem tűnt fel nekem, hogy kakesz volna :)))
  • IMYke2.0.0.0
    #205514
    Köszönöm az információt :)

    Egy ideje már megvan, és anno, a magyarítás tesztelésekor STEAM-en is ránéztem:


    Az "Alice: Madness Returns" számomra olyan játék, amit nem egyszer fogok végigjátszani.
  • ratgab
    #205513
    Mass Effect 3 pl 5 euró, upgrade pack 2,5.
  • Totti5
    #205512
    Mert nem használod:) én se így nem zavart sosem hogy használhatatlan. Ezen amin alant linkelve van már jó a dpad! Xbox One kontrolleren meg olyan amilyennek lennie kell, amit így sem fogok használni semmire:D
  • ratgab
    #205511
    Amúgy egész jó kis húsvéti akció van originen.
  • ratgab
    #205510
    Imy: Alice Madness Returns Originen 2,5 euróba fáj jelenleg.
  • IMYke2.0.0.0
    #205509
    Nekem nincs összehasonlítási alapom - konzolok nélkül -, csak azt tudom, hogy a korábbi Logitech-emhez képest az "X360 Controller for Windows" maga a Mennyország.
    A D-paddal nekem nincsenek különösebb elvárásaim :)
  • arty
    #205508
    annyiért azonnal vennék én is egyet :)
  • zorrobomber
    #205507
    Amúgy azzal magyarázom a bizonyítványt(hogy minek nekem új kontroller mikor már van kettő), hogy a d-pad ezeken állítólag javított, és jobb mint a többin. Btw, 35 dollár volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #205506
  • zorrobomber
    #205505
    Jóvanakkor, az ezüstöt rendeltem be :)

    A us ip-ről vásárlással meg nem volt gond, simán vpn nélkül is euro-ban húztam be, checkout-nál átvált a billing address alapján, szóval nem lesz gond.
  • ratgab
    #205504
    Kissé szigorúnak érzem a megkötést, de nyilván a szabály az szabály. (megmentessz valakit, jót cselekszel, de a saját hibájából meghal az a te hibád, mert megmentetted és ezért tudott akkor és ott meghalni és nem pár nap múlva a saját hülyeségéből).
  • genndy
    #205503
    Teljesen mindegy kinek a hibája. Nem halhat meg senki, ennyi az előírás, különben nem kapsz achit.

    KaOz: amit wantonly írt, illetve a játék mappájában szokott lenni egy redist, tirdparty, ilyesmi furcsa mappa. Abban van a directX mg a többiek, azokat futtasd le egymás után. Steamet felesleges újratenni.
  • KaOz
    #205502
    Ok. Megprobalom. Koszo
  • wantonly
    #205501
    Jobb egér - tulajdonságok - játékfájlok épségének ellenőrzése. Futtasd le.

    A steam az első indításkor C++, directx, stb. csomagokat szokott felpakolni automatikusan. Soha nem volt még problémám vele.

    Ha nem talál hibát, akkor valami külső oka lehet a hibának. Passz.
  • Scooter
    #205500
    Köenigsegg-et se kutya kordában tartani. Amúgy mentem én mindennel, minden pályán és billentyűvel, csak hozzá kell szokni az irányításhoz, ami nem 5 perc az tuti.