311802
  • DarkSector
    #205700
    Jött Zavvi-ról egy Black Ops használtan, és annyira pick-pack állapotban mintha most bontottam volna ki, persze havernak lett rendelve, de nem nekem hanem havernak, persze nem kicsit örült neki.3500-é.
  • TBTPumpa
    #205699
    Szép, szép, de ez még kevés az üdvösséghez. Ettől még nem fogom előrendelni a játékot (mindezt úgy, hogy az első rész CE + második rész SE változatát 0day vettem). És mivel a BioWare + EA már kétszer is átejtett a palánkon, így ezt tuti nem fogom megvenni 0day. Először megnézem a demót és utána döntök. Sorry, de nem akarok 10 000 Ft-ot kiadni olyan játékért, amit 2x ha előveszek életem során, mert annyira unalmasnak találom.
    Remélem, hogy az E3-on már tényleg mutogatnak gameplay-t is. Annak már örülök, hogy nem tették át a játékot 2015-re. Ahogy láttam a videóban, az első rész karakterei valóban nem térnek vissza. Oké az egyik igen, de az is csak NPC formájában.
    Viszont én jobban örülnék már egy új TR bejelentésnek! Látni akarom milyen is az a ténylegesen nextgen Lara (mármint a következő és nem a 2013-as változat).
    Ja meg amúgy is. Már bő 1 év eltelt a StarCraft II: Heart of the Swarm (dat Kerrigan ass) megjelenése óta, úgyhogy a Blizzard is bejelenthetné már az utolsó kiegészítőt.
  • Shep
    #205698
    Inkább vegyél egy PS4-et és még pénzed is marad játékokra :D
  • Rony94
    #205697
    Monitor az van. :D
  • DarkSector
    #205696
    Monitorral is.
  • genndy
    #205695
    200k-ból korrekt játékos gépet? Monitor nélkül igen.
  • Sir Quno Jedi
    #205694
    Milyen gépet vegyek most topic a hardware-esben.
  • Rony94
    #205693
    Úgy tűnik nem lesz annyi pénzem a nyár végére amennyit terveztem eredetileg, így a 300k-s Intel-nVidia gépemet el is felejthetem. De talán egy 200k-s AMD gép még összejöhet. Szerintetek ennyiből össze tudok majd rakni egy korrekt gépet? Nagy kocka vagyok, de elsősorban nem Battlefield-ek miatt venném, hanem hogy tudjam tartani a tempót manapság, mert már nagyon unom hogy a mostani gépemen semmi se fut rendesen.
  • zorrobomber
    #205692
    Ezek szerint ha egyiket se toltam, inkább ezt érdemes behúzni?
  • zorrobomber
    #205691
    Az is le van árazva:
    Transformers: Fall of Cybertron - 15 dollár
  • Totti5
    #205690
    Én is a 2.ra írtam:D

    Első annyira nem jött be.
  • ratgab
    #205689
    Meglássuk, nekem is van season pass-em.
  • ratgab
    #205688
    Jah várjál ez az első rész. Nekem a második rész kéne ilyen áron. Első rész szokott lenni leárazva.
  • Shep
    #205687
    Szerintem lesz az 5-6 giga, na de majd kiderül.
  • ratgab
    #205686
    Nem lesz az olyan terjedelmes szerintem. 1-2 gb-ra saccolom max.
  • Fpocok
    #205685
    Nem, még nincs Batman DLC.
  • ratgab
    #205684
    Tudom, már végigvittem egyszer még csúnyában és bizony teljes mértékben egyetértek. Sőt nekem az első rész is igazából tetszett. Ennyiért még nem láttam sehol a második részt.
  • Totti5
    #205683
    Főleg hogy a játék epic. Baromi látványos, gördülékeny, magába szippantó igényes TF cucc.
  • Totti5
    #205682
    Engem csak egy dolog zavar, miért nem jön nextgen gépekre.

    Megvenni nem kötelező, semmi sem garantálja hogy jó lesz. Grid 2 nem volt jó, és a belsőnézet miatt ( az amúgy is rossz a Codie játékokban ), hanem az autó vezethetősége nem volt kormányra optimalizálva. Ha ez ebben jobb lesz akkor jöhet, de mint mondtam.

    Simán elhiszem hogy nem játszanak legtöbben belső nézetből, mert az biztos hogy az autó seggéből játszanak. Ez van, ez nyilt titok kb minden autósban. Ha meg nem játszanak akkor minek erőlködjenek... persze hogy megtudtuk nem lesz belső hírtelen mindenki csak és kizárólag abból játszik ( én sem játszok abból plánenem Codie játékot, mert nem jó, számomra játszhatalan ). Egy szimulátornál természetes ( hisz tesreszabható ), de ez egy árkéd autós cucc, túl volt lihegve és a játék ettől még jó lett ( annak aki kontrollerrel tologatja őket ).

    Azt nem olvastam hogy hihetetlen újdonság lenne, egyszerűen visszateszik. Ki lett sírva, tessék örülni! Pláne ha komolyabb lesz, jobb fizikábal és vezetési modellel, ami a kormányosokat sem zárja ki ( legalább olyan mint egy Dirt vagy F1 ). Ha olyan lesz mint a Grid 1 ( amit szintén nem kedveltem mert nem volt jó az autók viselkedése akkor még egyik Codie játékban sem )

  • Fpocok
    #205681
    FAxé offolod szét a topikot a képeddel :D
  • Shep
    #205680
    Hát jó lenne ha este tényleg aktiválnák, bár utána még a letöltés, szóval ebből ma már nem lesz játék, hacsak nem túl nagy a mérete.
  • ratgab
    #205679
    Ez nem is rossz ár érte... hm...
  • IMYke2.0.0.0
    #205678
    Bocs, de nem kivételezek veled sem, ha ilyen képekkel operálsz.
    Ha ez neked "karó volt a menü bolondgombával", akkor egye fene.
  • zorrobomber
    #205677
    Visszakanyarodva az eredeti témára, az a baj, hogy te arról beszéltél hogy milyen rossz a marketingjük. Még mindig nem értem hogy ennek mi a túró köze van a játékhoz. Hol érdekel engem a marketing? Max. indie fejlesztőktől olvasok interjúkat, beharangozókat, sose nézek ps-elt előzetes screenshotokat, és trailert is igen ritkán, kizárólag gameplay-t. A marketing a jövőről szól, ami még mindig nem a jelen.
  • MerlinW
    #205676
    Úgy látom ma karó volt a menü bolondgombával:)
  • IMYke2.0.0.0
    #205675
    Csak akkor szmájlizok, amikor viccelek - amit komolyan gondolok, azt miért vicceljem el?
    Ellenben, nem személyeskedésnek szánt volt a zorrobomberes kifejezés, hanem a stílusodra való utalás [aki nem ért egyet, az csak rossz lehet], és ezt próbáltam lefesteni. Ezek szerint, túl keményen.
  • IMYke2.0.0.0
    #205674
    Elhiszem, hogy jó a műsor, de ilyen gifeknek itt nincs helye.
  • zorrobomber
    #205672
    Ez is személyeskedés :) Főleg mivel te nem raksz smiley-t :)
  • zorrobomber
    #205671
    Röviden leírva: nem, hosszabban: igen
  • IMYke2.0.0.0
    #205670
    Ez személyeskedés volt? Hm, akkor mégis csak van olyan hogy "zorrobomberes" - még pedig pejoratív értelemben. Jó ezt tudni.
  • zorrobomber
    #205669
    "Egy szóval: zorrobomberes volt a válasza."

    Na EZ a személyeskedés :) Amúgy kösz, nem érdekel, keress más ellenfelet a napi bokszmeccsedhez, nekem nincs annyi türelmem mint Zó-nak :)
  • IMYke2.0.0.0
    #205668
    * = hogyan és honnan is tudták mindezt?
  • IMYke2.0.0.0
    #205667
    Még mindig nem értjük egymást - nem baj ez, azért van a fórum -, és nem megy át neked sem: azzal van a baj, hogy ez a cég hangoztatta nagy mellénnyel, hogy a közvélemény kutatásuk* szerint nincs szükség belső nézetre - ki is adtak pár játékot így - és most, hogy vizes lett a pelus, totálisan új feature-ként --- [a polírozott új Grid 2-ben - Totti5: nem, tényleg nem kizárt, hogy jó játék lesz, csak elkéstek a tűzoltással. Lesznek sokan, akik elfelejtik a fiaskókat, és megveszik akár 0 Day is, de azért ne MI süssük le a szemünket szégyenkezve, hogy LÁTJUK, és tudjuk, hogy mit művelnek a pénzünk dacára] --- nagyobb DLC-nek tűnő játékban visszakoznak.
    S ha valaki ezt le meri írni, az a múltban él?
  • IMYke2.0.0.0
    #205666
    Azért személyeskedés, mert nem-eléggé-elítélhető-módon azt feltételezi rólam, hogy a hőbőrgők társaságába tartozom, holott most csakis a véleményemet közöltem a maketingről, a Codemasters-ről [és ráadásul, semmiféle jelzővel], nem pedig vérét követeltem azoknak, akik igenlik ezt az "új" feature-t-
    Egy szóval: zorrobomberes volt a válasza.
  • Sir Quno Jedi
    #205665
    Én nekem a Bioware gammákkal egy bajom van, mégpediglen, hogy mindig várni kell az újakra! Sokat.
  • zorrobomber
    #205664
    Transformers: War for Cybertron - 5 dollár
  • zorrobomber
    #205663
    aha ümm oké, látom átment
  • tomsolo
    #205662
    "Ja, hogy sokkal jobb kutyázni a cégeket, mert így azt a visszaigazolást kapod, hogy te okosabb vagy még egy ilyen mammutcégnél is mint a Codemasters. "

    Nyugodt szívvel tartom őket kreténnek emiatt, és kicsit se izgat mi motiválta őket arra, hogy egy autós játékban ne legyen belső nézet.
    Kéziféket is rettentő kevés játékos használ, minek az?
    Távolsági fényszórót meg senki. Ja hogy az nem is volt implementálva.

    Rettentő nagy innovációk ezek, kb mint az TDU2-ben nem lehet lekapcsolni a motort, vészvillogót használni, ülést állítani etc...
  • zorrobomber
    #205661
    Csak őszinte voltam, nem rosszindulatból írtam, pont ellenkezőleg. Élj kicsit többet a jelenben, mert a gondolkozásmódod arra utal, hogy sokat matekolsz a múlton. Nincs értelme.
  • Totti5
    #205660
    Játékmenetet ebbe nem láttam. A graf nagyon szép, látványos és hangulatos.