311802
  • wantonly
    #206100
    Az a kliens nem jó semmire, szerintem töröld. Ugyanaz, ha weben megnyitod.
  • DarkSector
    #206099
    Amúgy ha már Playfire, ebből a Vulcan kliensből hogy a gecbe lehet logout-olni????????
  • genndy
    #206098
    Nézd meg az extrákat, van vagy 5 perces kisfilm ilyenekből (és a legtöbbjét Freeman követi el) :)
  • DarkSector
    #206097
    No látod figyelek rád. :P
  • Evoluti0N
    #206096
    Köszi az infót. Ettől most jobban tudok majd aludni az éjjel.
  • DarkSector
    #206095
    Május 1-től a Prizma TV neve RTL+ lesz, írja a csatorna sajtóközleménye.
  • DarkSector
    #206094
    Nekem már más is csorgott. :D
  • ratgab
    #206093
    Jah és jelenleg mindkét rész 1000 Ft körül van steamen leárazva.

    Spellforce 1 complete: alapjáték+2 kieg 750 Ft, na ez olcsó (egy 50 órát úgy belevágsz, hogy észre sem veszed, ha nem többet).
    Spellforce 2 Gold: alapjáték+ kieg 1000 Ft kb. Ez is jobban megéri.

    2000 Ft a legkevesbé jó részért ennek fényében még inkább sok (ami fél év múlva lesz 1000 is simán).

    Félve merem említeni, hogy Faith in Destiny is egy ezres (és természetesen ezeket okosba ugyanúgy meg lehet szerezni még nevetségesebb árakon).

    Konklúzió Demons of The Past ennyiért is drága még. Én kivárásra inteném még a kedves hörcsögtársakat, főleg hogy ez nem is annyira új játék már (3 hónapos ugye), hogy ne lehessen nélküle kibírni.

    Mielőtt jönne, hogy dehát idén jött ki: Ma vettem Van Helsing 2-t 2200 Ft-ért, ami még ki se jött.... Én nyertem...
  • ratgab
    #206092
    Csak egy példa volt. Jó vedd meg 2000-ért.... Én szóltam. Értelmesebb játékra nem tudod költeni, mondjuk teszem azt a második részre, ami még ráadásul jobb is? Vagy az első részre.

    Az a baj a Demonssal, hogy elfogyott a kreativítás. Azt mondják, hogy a sorozat rajongóinak kötelező. Én ha rajongó volnék, azért várnék még ezzel, mert lesz ez még sokkal olcsóbb is.

    2000Ft sok érte (utolsó mondatodra meg ma is vásároltam 2 db eredeti játékot is kicsit többért, mint 2k).
  • Totti5
    #206091
    Mármint a user pontszám lenne a mérvadó? mióta?
  • Fpocok
    #206090
    Csorog a nyálam.
  • TBTPumpa
    #206089
    Metacritic mióta mérvadó? Sok tini rinyálása az az oldal. Amúgy meg 2006-os engine fut a játék alatt, többnyire azért van leszólva. De persze 2000 Ft-ot nem ér meg, ahogy semmilyen más játék sem eredetiben!
  • DarkSector
    #206088
    gebasz. :D
  • tomsolo
    #206087
    Gondolom SAM-mel.
  • ratgab
    #206086
    Nem az a lényeg, hogy mikor jelent meg, hanem, hogy jó-e. Steamen az értékelések elég vegyesek. Metacriticen az az 55 pont sem valami acélos.
  • DarkSector
    #206085
    ja. :)
    és ennyi acsit hogy csinálsz meg? az egyik legnehezebb játékban? mikor a reward pár napig tart. :D
  • DarkSector
    #206084
    Resident Evil 2 - így olyan, mint a Resident Evil 4 (videó)
  • gszp
    #206083
    DaS2
  • DarkSector
    #206082
    ds2?
  • TBTPumpa
    #206081
    3200 Ft Steam-en, 5990 Ft dobozosban.
    (Amúgy meg 2014. januárjában jelent meg a játék!)
  • tomsolo
    #206080
    5.4 fontot ad vissza a playfire az összes DS2 acsiért ;)
  • ratgab
    #206079
    Ér ez ennyit? Mert szerintem nem.
  • TBTPumpa
    #206078
    SpellForce 2 - Demons of the Past: 2000 Ft
  • ratgab
    #206077
    Ez mekkora...
  • Shep
    #206076
    Pedig a Timeshift egy kellemes kis cucc volt anno, ma már nyilván nem olyan nagy szám. Kontroller??????????????????????
  • arty
    #206075
    részletesen:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    - nv logó, klasszik egykori ződ cím: exkluzív árnyékok, amdn asztalra dobás 2 perc után
    - no gamepad support :(((((((((((((((((((((
    - néha akad egyet-egyet a kéccáf frémről

    jajdemellényűltam, megy is már rá az uninstall :( szinte látom a pernyévé égő ezresem :((((
  • arty
    #206074
    ez a timeshift jókora fosport :((( (anno boxon játszottam és gondoltam megnézem teljes pompájában....)
  • arty
    #206073
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    jól kezdődik, de a vége kegyetlenség volt
  • tomsolo
    #206072
  • wantonly
    #206071
    Úgy érzem ez (is) kimarad. :)
  • genndy
    #206070
    Új HumbleBundle weekly Sale

    $1:
    Thomas Was Alone
    Puzzle Bots
    Dustforce
    VVVVVV
    Cave Story+

    $6:
    Reus
    LIMBO
    Cthulhu Saves the World
    Mutant Mudds Deluxe
    Lone Survivor
    Element4l

    $10:
    Teslagrad

    $40:
    Exclusive! TSG Shirt + Keychain
    Super contributors will get this TSG keychain and Humble Bundle exclusive t-shirt!

    $100:
    Exclusive! Mega Fangamer Swag Bag
    Swag overload! Get even more Humble Bundle exclusive merchandise!


    Hát, ez olyan igazi indie bundle :) Vótmámindbundléba. Bár a fizikai dolgok a drágább árért érdekesek.
    (Sirpinek PH-ról köszi, nem kellett begépelnem, csak copy-paste )
  • Shep
    #206069
    Na de tessék, megkerestem neked azt a videot ami legjobban szemlélteti.
    http://index.hu/tudomany/2013/02/04/latta_mar_milyen_az_ejszakai_eg_igazabol/
  • Shep
    #206068
    Jól van akkor, olvassál már utána, azután okoskodjál!
  • arty
    #206067


    (tomsolo, kussolsz!)
  • arty
    #206066
    Provokációra a legeseélyesebb, hogy visszajön :))
  • arty
    #206065


    az konkrétan milyen/honnan/miért/stb?
  • arty
    #206064
    :DDD

    (ez nekem originre rémlett, de így se rossz!)
  • Zóanagyvarázsló
    #206063
    A Witcher 2 forgalmazói is adtak ki sok ócskább kiadást, de ebből szépet kellett. Ha CD Projekt RED valóban egységes gazdag kiadást akar, mint az előző résznél, akkor ezt kiköthette a Cenegával/1C-vel között szerződésben.
  • genndy
    #206062
    Szerintem meg az, hogy mi lesz a csomagban az nem a forgalmazón múlik. Ha a CD Projektesek lesznek olyan rendesek mint eddig, akkor lesz benne mindenféle jóság. Hogy az árszabásban kinek mennyire van benne a keze, azt viszont nem tudom (magyarul: forgalmazó miatt drágább lesz-e ugyanaz a mennyiségű tartalom, mint ami a W1-2-ben volt).
  • Zóanagyvarázsló
    #206061
    Sosem lehet tudni, de alapvetően arról van szó, hogy ez ugye egy nyilvános topik, így egy kiegészítést megérhetett a dolog. Ez nem azt jelenti, hogy rád akartam tromfolni vagy ilyesmi.