311802
  • Tinman #206860
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igazából anyám a világ dolgairól és működéséről rémesen keveset tud, varrónő és fiatal korában a környék legszebb nőjének tartották. A kettő kombinációjából mire következtetsz? Nyugodtan lehet következtetni egy nem meglepő sztereotip jellemre.
    Nem gyenge terrorban nevelkedtem hála neki, de ha véletlenül igaza volt, az képes volt ÉVEKIG a pofádba belenyomni, de elég durván. Szóval, nem elég az adott nyomorod xy ügyben, hogy nem jött össze/nem sikerült/fáj*/rossz dolgot vettél/etc., nem, ő még rákontráz és gyerekesen "ugye nem megmondtamot" játszik. Hidd el nekem az anno full alkesz apámmal, meg a teljesen idegbeteg anyámmal nekem sem volt egyszerű, de nyilván másnak még rosszabb volt, tudom, hiszen mindig van rosszabb sajnos.

    *8 éves kapcsolatom első fél évében közölte, hogy úgyis szétmentek. 8 év elteltével naná, hogy a pofámba kaptam (és azóta még cirka EZERSZER), hogy ugye, hogy én megmondtam. Pontosan olyan, mint ha most azt mondanám, hogy esni fog a hó és decemberben mikor esik telespammelem vele a világot, hogy ugye, hogy megmondtam, hogy esni fog! Agyrém!

  • tomsolo
    #206859
    "1. Nem tudom mire jók a kövek amiket kraftolni lehet"

    Konkrétan kiírja mire jó amit összehegesztesz az Oculisban. Utána rárakod a kardra, pajzsra, mágiára.

    "2. Nem igen látom az ellenek életerejét"
    Igen, de próbálkozni kell mit nem szeretnek. A "szellem" pl. utálja a fény(ligthing) sebzéseket. 1 napsugár ki is nyírja.

    Nem egy rakéta tudomány, a két fejetlen szobor is nagyon könnyű.
  • kigyi
    #206858
    Nem tudom volt-e róla szó, de 29-én postázták a nagy egérpadot amit rendeltem arról az oldalról 0.99 dolcsiért. Mezei airmail-ként lett feladva hát kíváncsi leszek mi érkezik :)
  • Tinman #206857
    Erről részben tudtam, de így egyben még szomorúbb.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Tudom húzzak a francba, de próbálj be társkeresőt. Vannak pl. egy gyerekes elvált anyukák 30-as korosztályban, akiknek már nagyon kevés is elég, mert szeretetre vágynak.

    Én jóval könnyebb helyzetből indulva exem után, 1.5 éven keresztül "udvaroltam" jelenlegi páromnak, a távolság a házuktól odafelé 442km, visszafelé 444km. Lehet? Lehet! Ha nem lett volna benzinre, autóra pénzem, akkor vonattal jártam volna... nagyon nehéz, de lehetséges.

  • DarkSector
    #206856
    Én is ennyi pénzt csak most Robotzsaru-ra, ami kevésbé fontos, az 1-2 k max lemezenként. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #206855
    Elhiszem. Azt nem féltetelezem, hogy az orrod alá dörgöli [bocs, elsőre így jött át], hanem csak azért, mert tényleg rosszkor volt igaza... :(
  • Tinman #206854
    Én sem tettem volna el a szemetjét, de mivel a címét tudtad dobtam volna neki egy levelet vagy tel. számát kiderítettem volna, hogy ha kell a kacatja, akkor jöhet érte.

    Mondom... élek a gyanúperrel, hogy ahogy most az ő cuccát te kaptad, úgy múltkor a te cuccodat ő! Csak ő nem jut a mennybe...
  • Tinman #206853
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Basszus 1 év alatt tornásztam fel a 2 perces lihegős, majd rosszul levős futástól 1 órára és 10km-re, de úgy, hogy ilyen hosszú távon fél óráig még a számat se nagyon nyitom ki. Mindezt nulláról.
    Hidd el tudatos tervezés, táplálkozás, edzéstervet követve sikerült ezt elérnem és majdnem MINDENEM bírja! Sőt szeretem, imádom, boldog vagyok tőle, annyit ad, hogy az elmondhatatlan... szóval mindenem bírja, csak a jobb térdem és a combcsont-medencénél levő ízület nem. Érdekes a másik lábamnak semmi gondja.

    Hidd el nem úgy kezdtem el futni, hogy na akkor holnaptól 2 naponta 3km. Fenéket. Jó nem mondom, sokszor elkapott a hév és durva emelkedőket, hegyi futamokat is toltam, de hát ffi vagyok vagy mi. Az utóbbi fél évben pedig tényleg nagyon megválogattam hol és hogyan futok, de most jó ideig ennek itt a vége :-((((((((

  • IMYke2.0.0.0
    #206852
    Azaz: egyedül :)
  • IMYke2.0.0.0
    #206851
    Heheh - aktív X360 Controller mellett Local Coop-ban is játszható :))) - le is tudtam az egyik öcsit így :)
    Igaz, pókkezűnek kell lenni hozzá, de megy.
    A másik öcsit szerintem nem tudom így megszerezni.
  • Totti5
    #206850
    Nem névrokon, egy betü sem egyezik, tötálisan más. Amúgy tudom mi történt. Én sokat rendelek zavviről és egyszerre 2-3 szokott jönni. Jött hétfőn kettő. Kedden meg 3 db érkezett a helyi postára. Összepakolták és hozták, csak azt nem nézte meg senki hogy az egyik nem az én nevemre és címemre szól. Tök egyforma csomag, ZAVVI, küldöld + valszeg ebben a városba én rendelek onnan a legtöbbet, havonta pár darab biztos jön ( gondolom ).

    Én csak remélem hogy egy gondolatig, annyit megtesz h ha elolvasta akkor egy köszönöm. Én nem akarok senkit meglopni ( eszembe sem jutna ), mert fordított helyzetben is elvárom hogy más így tegyen. Lehet ő is nagy filmgyűjtő.
  • Tinman #206849
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Anyámnak mindig ha igaza van, az nekem duplán fáj.
  • Tinman #206848
    Jó. Akkor most már elárulhatom, hogy pontosan annál a szarházinál van az összes eddig meg nem kapott cuccod... ja nem, mert már rég eladta a Vaterán.
    Ellenben lényeg, hogy te nem jutsz pokolra és hiszen rendszeres tévedés végre fordítva sült el.

    Hasonlóképpen jártam évekig egy névrokonnal.

    Lássuk, be a postán fogyatékosok dolgoznak. Ha nem azok lennének, nyilván nem postai dolgozók lennének, hanem a CERN-be szájbavert protonokat ütköztetnének egymásnak.

    Gondolj bele: Egy kibaxott 60 ezres nagyvárosban RENDSZERESEN feltételezni, hogy az a Kovács Jóska, az csakis az lehet akire a szellemi toprongy postás gondol, ahhoz vajon mekkora agytérfogat kell?

    És mi van, ha Tóth Istvánnak hívnak? Akkor is ahhoz vitte volna a parasztja rendre a küldeményt akit ő ismer?

    Egyébként az átvevő is faszparaszt volt. Ajánlott leveleket vett át úgy, hogy NEM az ő címére szólt! A város másik vége baxa meg! Egyszer PÉNZT vett át, majd 3 hét elteltével nagy kegyesen áthozta.
  • IMYke2.0.0.0
    #206847
    "Thunder Wolves": Hogy a 'csába tudja ennek valaki az összes küldetését maximális csillagosra megcsinálni. Felfoghatatlanul nehéznek tűnik, Normalon.
    Amúgy, ha csak a küldetések teljesítésére gyúr az ember, akkor nem vészes. 5. missionnél vagyok.
    Az az érdekes, hogy itt az X360 for Windows, és mégis egér + bill kombóval jobban irányítható.
  • Sir Quno Jedi
    #206846
    SOHA NEM FORDUL EL!
  • Fpocok
    #206845
    Idén ősszel jön PC-only-steam-early-access be. Chill
  • Totti5
    #206844
    Kézbesítettem, vaqgyis kézbe nem sikerült mert nem volt otthon, de leírtam neki a történetet:)

    GPSel mentem, de majd 30 percig kerestem a hegyen hol van a címe, ráadásul ilyan meredek utcákon kellett menni hogy szigoróan 1esbe, ha jöttek szembe akkor tolatás vissza + házszámok term nem voltk kint normálisan. 3 embertől kellett kérezni és összerakni hol lehet, mert senki nem ismert senkit csak a mellette levőt.

    Na de meglett! Challenge complete! 1000G / PLatina

    ( majd elkapom a postást és szólok neki, hogy nem gond, szívesen kézbesítek egy-egy csomagot ha fizetik )
  • ratgab
    #206843
    Fantázia nulla vagy mi?
  • grebber
    #206842
    "Mégsem jelenik meg idén a Hellraid, a csúszás oka elsősorban az, hogy a játékot végül PlayStation 4-re és Xbox One-ra készíti el a Techland, és ejti az előző generációs konzolokat. A PC marad természetesen"

  • wantonly
    #206841
    Dettó. A kezem majd szétdurrant már a görgőzésbe, már komolyan átéreztem a fickó szenvedéseit...

    A végén már nagyon lent volt a csúszka, akárhogy gyorsítottam a tempón.



  • Sir Quno Jedi
    #206840
    Egyrészt ismerem az alapsztorit alaposan. Másrészt Blazkovics SOHA, SOHA, SOHA nem fordul el! SOHAAAAAAAAAAAAAA! Áááááááááááááááááááááááá... :D
  • grebber
    #206839
    Jött egy szellem esélyem sincs jó ok nem állok le vele megyek tovább eljutottam a két fejetlen szoborhoz mégúgysincs esélyem.
    1. Nem tudom mire jók a kövek amiket kraftolni lehet
    2. Nem igen látom az ellenek életerejét
    3. Kurva mocskos béna lehetek hogy már 10 perc után nem tudok tovább haladni ezek miatt :(

  • tomsolo
    #206838
    Hát nehéznek nem mondanám... a harck része kb ugyanaz mint a Stick of Truth-ban itt talán kicsit több opicó van.

    Az is tény hogy itt is vannak helyek amit táp és gyengébb partynál jobb kerülni, de nem a nehéz kategória.
  • Fpocok
    #206837
    30 fps lesz a Driveclub.
    És megmagyarázzák miért sokkal jobb, mint a 60.
  • ratgab
    #206836
    Na látod grebber akkor a hiba mégiscsak az ön és a további huzonnyolszázezer ember készülékében lehet.
  • Rapid81
    #206835
    Nekem is gyönyörűen futott fullos felbontásban elsőre, mindenféle probléma nélkül.
  • ratgab
    #206834
    Valami közös csak van abban a hibában, ha pl. Weskernek meg pöccre indult és ha jól tudom még Darksector is tolta mindenféle gond nélkül.

    Steambarátok közül is tolták páran tegnap est.

    Valamit nem szeret az játék akkor ez így már biztos.
  • ratgab
    #206833
    VA nem akkora szám amúgy, sőt nagyon B játék még nekem is (pedig tudjuk én eztet a stílust bizony komálom).
  • grebber
    #206832
    Igen meg huszonnyolcszázezer ember készülékében ..... a steam fóruma ezzel van tele!
  • ratgab
    #206831
    Ha ismered az alapsztoriját az új Wolfinak, akkor nem mondassz ilyet:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nácik elfoglalták a világot és mi csak pudvás lázadók vagyunk... Így adott, hogy néha nem lehet a széllel szemben pisálni, hanem jobban jársz, ha kicsit elfordulsz
  • ratgab
    #206830
    A választási lehetőségek minden egyes játékban csak üdítő változatosságot hozhatnak.
  • ratgab
    #206829
    Hiba az ön készülékében lehet, mivel Weskernél pl. fut az eredeti is.
  • grebber
    #206828
    Én debil vagyok hozzá nekem nehéz :(
  • tomsolo
    #206827
    Jó ez a Child of Light, azt a párszáz forintját lazán megérte amit playfire pénzre ráköltöttem...
  • IMYke2.0.0.0
    #206826
    Ebben is van kooperatív lehetőség.
  • IMYke2.0.0.0
    #206825
    Most nézem, hogy nekem megvan a "Thunder Wolves" :)
  • Sir Quno Jedi
    #206824
    Egyedül fogsz meghalni, de az nem gond, engem sem zavar már réges-régen, me leszaromítiszem van. :D
  • Sir Quno Jedi
    #206823
    Öcsémfacsiga, én aztán mondhatom. :DDD Tudod, a kövér ember is lekövérezheti a másik kövéret és a nigger is a niggert, mer jogos és ő is az! :D Együttérzés ez.
  • IMYke2.0.0.0
    #206822
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nem, nem én voltam.
    1997-től [egyetem első éve] jártunk, 1999 tavaszáig. Én vele terveztem mindent. Terveztük is az egyetem melletti, utáni életet. Csak azt én nem tudtam, (és ugye szóba se került ilyen korán a vállalás), hogy ennyire karrier-központú. Valahogy mindig sok volt a "ha", de ez akkoriban engem nem zavart. Szerelmes fiatalember voltam.
    Szétválásunkat követően is jó barátok voltunk [és néha több is, mert a kémiának nehéz ellenállni], aztán pár évvel később, még egyetem alatt, Erasmus ösztöndíjjal Svédországba ment fél évre, hazajött, és következő szemeszterben Spanyolországba.
    Az egyetemet onnan fejezte be, majd élt kinn 6 évet, és közben összeházasodott egy chilei sráccal. De gyerek nem születhetett ugye. Majd elváltak, hazaköltözött, és tavaly újraházasodott.
    Azóta is jó barátok vagyunk. Mindent tudunk egymásról. Ismerjük egymást, mint a rosszpénzt, és bár jó ideje nem beszéltünk személyesen, azt tudom, hogy bármikor tudunk majd jókat beszélgetni, az eseményektől függetlenül.
    Én "nagyon-szerelmes" típus vagyok - sok idő kell a talpra álláshoz. Kata után 2 év kellett, és utána voltak futó kapcsolatok, de egyik se volt alkalmas gyerekvállalásra.
    Aztán, a 2002-es és 2 és fél évig tartó majdnem... de ott meg a női depresszió, és egy olasz egykori pasi képbekerülése okozta a krachot.
    Azóta már vénember lettem, és valahogy belenyugodtam a vesztes helyzetbe.
  • Botond #206821
    De az első férje se te voltál, vagy de?