311802
  • Botond #206820
    Az a jó, hogy akinek ilyen barátai vannak, mint te, azoknak nincs is szüksége ellenségre! :D

    Azé' forgassad benne a kést nyugodtan, mi addig nem nézünk oda. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #206819
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hosszú lenne a történet, vélhetően a kutyát se, de semmi köze sem volt a PC-hez. [2000-től lettem chat-bajnok, és offline harcos, majd később online, első PC-m is akkor lett megvéve, Diákhitelből (is)- hogy rohadjonmegazötlet!]
    A lányka akkoriban a karriert választotta, az egy évnyi egyetem kihagyás helyett - a gyerkőcöt ide, vidékre le tudtuk volna időnként hozni, ráhagyni az akkor még élő nagymamává lett anyumra, jó levegő, csend, normális emberek -, mi meg hétvégi szülők lehettünk volna Pécsett, vagy akár leköltöztünk volna ide, és a nyakunkba vettük volna mindennap az országot, amikor előadásokra bejártunk volna, de nevelhettük volna a szerelemgyereket.
    A döntése után hamar szét is váltunk - megmérgezte az egészet a döntés, és az abortusz, amit ő fizetett [én nem voltam hajlandó 1 Ft-tal sem hozzájárulni a gyilkossághoz]. A sors iróniája, hogy a húgommal [aki tavaly szült] beszélgettek telefonon [velem is tartja a kapcsolatot, de ugye ilyet nem mesél el egy férfinak] és elmondta neki, hogy a közeli Káli Intézetbe járnak a második férjével...
  • Sir Quno Jedi
    #206818
    Hát ne vedd magadra brada, de ha nő lennék, én sem maradtam volna melletted. Tudod, mi fajtánk egy vesztes. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #206817
    Ha '99-ben nem döntött vón' úgy ahogy az akkori Katám, akkor nekem most 13 éves lányom/fiam lenne. S bizony, én ezeket TUTI, hogy többször is elmondanám/tam volna neki, amikor szükségét érezném / éreztem volna.

    Részben, mert alaptételek, és részben, mert egy szülő mi mást tehetne, ha félti az egy szem gyermekét, és tudja, hogy minimalizálni kell a veszélyt, még a lehetségeseket is.
    A gyerek csak felnőtt(ebb) korban fogja belátni, hogy a nyavalygó anyának, apának igaza volt... csak akkor lehet, hogy már késő lesz...
  • grebber
    #206816
    Gamersgate:

    Thunder Wolves 2 euro/1.6 font

  • Botond #206815
    Így-így, meg a széltől is óvni őket. Mindentől nem tudja egy szülő megvédeni a gyerekét, de ez természetesen nem akadályoz meg minket abban, hogy megpróbáljuk.
  • Sir Quno Jedi
    #206814
    Meg ne álljon esőben hóban fedetlen fővel, meg a lányoknak, hogy burkolják be a derekukat, sejhajukat, mert aztán össze fogják magukat vizelni később éjjel-nappal és meglehet gyerekük sem lehet már stb. Meg hogy ne dohányozzon, ne igyon, ne kávézzon, ne...
  • Botond #206813
    Én már most ezt mondom a gyerekeknek, amikor a térdükre ugranak, hogy nem kellene, mert aztán 80évesen szar lesz a járókeret. De hát egy 4-5 évest hol érdekli még ez. A te korodban viszont már jobban vigyázhatna az ember, és több esze lehetne. Mindent csak mértékkel.
  • IMYke2.0.0.0
    #206812
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az Édesanyáknak MINDIG - még akkor is, amikor első, és akár évekig, úgy tűnik, hogy nem - igazuk van.
    Ráadásul, ő még féltésből is mondja.
    Tessék rá hallgatni - mindig és mindenkor, s örülni, hogy teszi, mondja.

    ////Az enyém már nem teheti :(
  • Tinman #206811
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Anyám 1 éve ezt mondogatja :-(
    Az a baj, hogy "öregként" kezdtem ennek neki... előtte 7-8 évig semmit nem sportoltam, aztán most nem tudja követni a megnövekedett terhelést a vázrendszer. Az izmok igen... sőt, ez is a baj! 1 év alatt majdnem 2x akkora lett a vádlim + combizom, de az ízületek nem bírják a tempót.

    Mocskosul szomorú vagyok :-(

  • IMYke2.0.0.0
    #206810
    A járásképesség - igen, hosszútávon is gondolkodni kell - fontosabb, mint az a fránya (fél)maraton. Ami rovátkának az "ezt is meg tudom csinálni" listán jól mutat, csak nem mindegy, hogy cserébe 50 évesen járókeret lesz-e a vége...
  • Tinman #206809
    Kínlódás -.-

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    6 hét teljesen sportmentes kényszerpihenő orvosi utasításra.

    Ízületi és csonthártyagyula. Yeah -.-

    Pedig már feltoltam az átlagsebességem 12km/h körülire, 8-10km-t meg úgy futom, mintha kimennék a klotyóra... baxa meg, nem lesz júliusban félmaratonom, lehet így már idén se :-(
  • Tinman #206808
    Akkor ez egy szar, elnézést, hogy linkeltem. Csalódásom leírhatatlan :-(

    Amúgy nettó fasssság, hogy kb. 3.5 perc után már
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tépheted le a körmeid.
    Azé' ne má'...
  • Micsu
    #206807
    szintúgy 5:02, pedig nekem kiakaszthatós egérgörgőm van ergo csalt a gép :D
  • grebber
    #206806
    Nem kell világítani anélkül is kiszúrják az ember szemét a cetlik.
    Én pl csak flare-t használok az ellen elzavarásához.
  • IMYke2.0.0.0
    #206805
    "az első komolyabb Jump Scare-nél már a kórházban kötnél ki :D"

    Azért ennyire ne becsülj le :)
    Egyszerűen nem szeretem ezt az átlátszó ijesztgetés-stílust - semmiben -, a plusz adalék meg az, hogy a szívemet jobban féltem annál, hogy ilyennel kockáztassak.
  • wesker24
    #206804
    Nálam is volt már iylen de az nálam tuti hogy nem bug volt egyszerűen csak nem volt akkor éppen Glowstickem és ugye a sötétben fel se tünt hogy ott van az orrom előtt ! :D

    Ha nem üldözött volna engem egy witch akkor sose vettem volna észre hogy ott van az orrom előtt !

    Nagyon hasznos a fény forrás de csinján kell bánni vele mert sosem tudhatod mikor bukkanak elő a Witchek !

    Én tegnap a Prison-ben haláloztam el mert már nem volt Flare-m azt már nem volt hova menekülnöm a Witchek elöl ! :D
  • Tinman #206803
    5:02 után írta ki, hogy szerinte megfulladtam, pedig eskü végig görgettem, mint állat :-/
  • grebber
    #206802
    Az a baj ,hogy ez 100% bug mivel világítanak ezek az izék kizárt hogy nem vettem észre.
    Szekrényeket dobozokat mindent kinyitottam.De majd most visszalépek és csinálom újból.
  • wesker24
    #206801
    Hát az tény hogy ez nem neked való mert az első komolyabb Jump Scare-nél már a kórházban kötnél ki :D

    Én már attól is megriadtam hogy ha valami elmegy a hátam mögött vagy csak épp leesett valami betört valami kinyilott valami vagy elmozdult a helyéről valami :D

    Tudod full csend meg minden aztán egyszer csak kinyitod az ajtót mész szép lassan elöre azt hatalmas hang robajjal becsapodik mögötted az ajtó vagy leesik valami vagy elmozdul valami a helyéről :D
  • wesker24
    #206800
    Ezzel én is igy vagyok én is már vagy 30x-szor körbenéztem mindent hátha kihagytam valamit aztán kiderült hogy mindvégig az orrom elött volt csak valamiért nem vettem észre !

    Amugy én is ijedtem már meg keményen amikor full sötétben megyek a mobil elkezd recsegni aztán hirtelen elö bukkan egy witch azt hittem a székből kiugrom ijedtemben :D

  • IMYke2.0.0.0
    #206799
    Jump scare.
    Filmekben is rühellem az ilyesmit. Hát még játékokban.
  • grebber
    #206798
    Ennek a Daylightnak egyszer sikerült megijeszteni.
    3 órája bolyongok 1 szaros cetli kell már csak mindent átnéztem vagy 70x (szerintem bug ki is léptem) forgolódok jobbra balra merre menjek 65x-re az a semmiből 1cm-re az arcom előtt ott a világító szemű luvnya és visít.
    Azta...va olyan libabőrös lettem baszki arra szavak nincsenek.
  • IMYke2.0.0.0
    #206797
    Dátumot és előzetest kapott a DriveClub

    [...] DriveClub PlayStation Plus Edition megjelenése továbbra is tervben van, a teljes játék megjelenésével együtt. Ahogy azt eredetileg a Sony beígérte, az előfizetők ingyenesen tölthetik majd le a játékot."
  • Tinman #206796
    Állítólag nem, de eddig nem volt tiszta a terep itt a cégben (2 perces görgőzésre kisereglett volna a menödzsment), majd mindjárt rámegyek megint :-)
  • zorrobomber
    #206795
    Jó kis dilemma ez a Prison Architect... mindenki ódákat zeng róla az Alpha állapot ellenére, de én mégiscsak a teljes játékkal akarok játszani. Két éve jött ki(?) és még mindig csak alpha, wtf...
  • zorrobomber
    #206794
    Nyilván ez anno még valamennyire értelmezés kérdése is volt :)
  • tomsolo
    #206793
    De még a 3Ds töltőképernyőjén is ott sunnyog B@szkovics :)

  • Zóanagyvarázsló
    #206792
    Valójában a Wolfenstein 3D-ben is lehetett késes rajtaütéseket csinálni, sok esetben rafkósan hátba lehetett támadni az őröket.
  • Zóanagyvarázsló
    #206791
    Végül is 1983-as Castle Wolfenstein még lopakodós játék volt ;)

    Nekem egyelőre tetszik, amit az újból mutattak. Azért amikor elsütöttétek a sztori szót, jót röhögtem, kösz.
  • zorrobomber
    #206790
    Ez háttértörténet csak ilyen papírmasé váz egy két lábon járó gyilkológéphez. Igazából tárgytalan a vita, mert gyanúm szerint most is ugyanez lesz, annak ellenére ha én nem bánnám ha kapna a karakter egy extra dimenziót.
  • IMYke2.0.0.0
    #206789
    "Ehhez képest a történetben semmi utalás nincs semmi ilyesmire"

    Mi vaaaaan?

    BJ megy-feladatot-megkap-nem-kérdez-öl. Szerinted, mennyire nem írta le ezt az, amit még ráadásul be is idéztél tőlem?
  • zorrobomber
    #206788
    De, öngól, mert a te eredeti érvelésed az volt, hogy
    "BJ is ólommal keni meg vastagon a száraz barna kenyeret reggelire, mint Rambó, és viperaméreggel öblöget utána.
    Én is nehezen tudom a teljes pályás osonást összeegyeztetni a főhőssel.". Ehhez képest a történetben semmi utalás nincs semmi ilyesmire, csak a gameplay-re lehet támaszkodni, ami viszont csakis a technikai korlátok miatt volt olyan amilyen.
  • Sir Quno Jedi
    #206787
    http://wolfenstein.wikia.com/wiki/B.J._Blazkowicz
  • IMYke2.0.0.0
    #206786
    Öngól akkor lenne, ha fejlesztője lennék a játéknak.
  • IMYke2.0.0.0
    #206785
    Én a RTCW-t és a 2009-est is imádtam.
  • IMYke2.0.0.0
    #206784
    És, a polkorr kedvéért még a templomfalakat is meg tudná mászni, majd az M24 használata után még polkorrektebben az épület mellé "véletlenül" leparkolt szénás kocsiba fejesugrana...
    :)))
  • zorrobomber
    #206783
    Na ezzel pont öngólt lőttél, ennyi rész után is csak pár teljesen jellegtelen mondatot tudtak összekaparni róla? :)
  • zorrobomber
    #206782
    A legutóbbi Wolfie-t is lehúzták, én pedig marhára élveztem, szóval whatever.
  • Dzsini
    #206781
    Kellene egy ostor bele, amivel grappling hookot lehet játszani :)