311802
  • grebber
    #208864
    Hydrophobia 0-5 euro steam-en! Szerintem ennyit veszett modon megér!!
  • IMYke2.0.0.0
    #208863
    Nálam ezek vannak:

  • grebber
    #208862
    Mivel "halott" a magyarítások portal SG kereső meg egy rakás kula, itt kérdezem Jedi 1-2-höz van magyarítás?
  • DarkSector
    #208861
    Muszáj hízelegni, a büntipontok miatt. :DDDDDDDD
  • IMYke2.0.0.0
    #208860
    Én az ilyenektől mindig rossz játékosnak érzem magam, mert sűrűn hullok :)

    Más:

    "Cypress Inheritance: The Beginning" ez miért ilyen rohadt drága még mindig?!
  • Dzsini
    #208859
    Speciel nem is rossz kis side scrolling lövölde, egy bundleból megvan, van benne pár jó ötlet :)
  • IMYke2.0.0.0
    #208858
    Weeklong akció keretében valaki próbálja megvenni ezt :)))
    "Syder Arcade -100% 0,01
  • IMYke2.0.0.0
    #208857
    Ehhh... akarom mondani: lámpás...
  • IMYke2.0.0.0
    #208856
    Van egy Jedink is, talán megvéd minket a szelencébe zárt szellemtől :)
  • IMYke2.0.0.0
    #208855
    Weeklong-ot nem akarják könnyen adni nekünk...
  • genndy
    #208854
    Ellenkeztél vele! Mindjárt törli a topikot!


    Isten éltessen Dzsini!
  • IMYke2.0.0.0
    #208853
    Orcs Must Die! 2 - 75% - 3,74 euro
  • IMYke2.0.0.0
    #208852
    Nem teljesen így van :)

    A lista:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    "Boldog születésnapot kívánok grebber!" - 2014.01.11
    "Boldog születésnapot kívánok w77d!" - 2014.01.11
    "Boldog születésnapot botond!" - 2014.01.19
    "Boldog születésnapot kívánok Sir Quno Jedi!" - 2014.02.10
    "HappyHunter: Boldog születésnapot! :)" - 2014.04.12
  • ratgab
    #208851
    Boldogot nekije!
  • Dzsini
    #208850
    Egy moderátorét nem merik elfelejteni ;)

    Köszönöm a köszöntéseket, nagyon jól esnek! Félúton a sír felé már minden nap ajándék :)
  • MerlinW
    #208849
    Februárban volt, de
  • Botond #208848
    Újreg! :D
  • ratgab
    #208847
    Mondjuk a változatosság (nem egykaptafa pályák, minőségi kialakítás autók tekintetében) lehet egy tényleg objektíven értékelhető elem ebben igazad is van.
  • ratgab
    #208846
    Boldog Szülinapot Merlin! Így utólag is... Iszom is az egészségedre Vagyis ha jobban belegondolok már szombaton megvolt...
  • MerlinW
    #208845
    Nyugi én is ugyanígy vagyok ezzel:)
  • Totti5
    #208844
    Mi a maszatolás benne? mivel ő pl sosem látott Forzát, csak leírtam mi a helyzet, csupa tény, vagy nem szabad?

    Egy saját véleményem van benne, hogy én a minőségi tartalmat tartom elsőrendűnek, ami lehet hogy kevesebb mint az összehányt de nagyobb tartalom.
  • IMYke2.0.0.0
    #208843
    Mea Culpa, Mea Maxima Culpa!

    //Évente ha talán tucatszor nézek jobbra, a Fórum főoldalán, és akkor is csak átfutom a neveket.
    //Lassan fel kellene írnom valahová azon emberkék születésnapját, névnapját, akiket 14 éve*** fórumon ismerek...

    *** = de legalább is évek óta
  • Botond #208842
    Ez maszatolás. A szarság full objektív dolog. Vagy akkor most mégsem? :D
  • MerlinW
    #208841
    Az enyémet bezzeg idén elfelejtettétek :(

  • DarkSector
    #208840
    +1
  • IMYke2.0.0.0
    #208839
    Dzsininek boldog születésnapot kívánok!
  • Totti5
    #208838
    Ezt az kisírt videót csak jutubon néztem meg, de kár volt. Rontotta az 1-2-3 összhatását, de hát ez van.
  • MerlinW
    #208837
    Ezt én sosem értettem. Maga a játék az utolsó 2 perces videóig szuper volt. Aztán mindenki az utolsó videó alapján döntötte el, hogy szar. Én mondjuk más állatfaj vagyok, mert nekem az extended nem tetszett az eredeti drámai megoldás pedig igen. Szerintem az elejétől a végéig rendben volt a ME3.
  • Totti5
    #208836
    Láncs cím, tehát a konzol indulására kellett késznek lennie. Forza 6ra lesz idő ( 2015 vége felételezhetően ) és nem lehet kifogás semmire.
  • IMYke2.0.0.0
    #208835
    Nuuvem - Star Wars-akció van.
    //STEAMPLAY: Comprando este jogo você poderá jogar tanto no MAC quanto no PC. = MAC és PC egyaránt

    * Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast (MAC) - STEAM-es - 5,99 brazil reál
    * Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy (Mac) - STEAM-es - 5,99 brazil reál
    * Star Wars: Knights of the Old Republic (MAC) - STEAM-es - 5,99 brazil reál
    * Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition (MAC) - STEAM-es - 11,99 brazil reál

    //nincs kedvezmény, ha mind a 4-et beteszed kosárba
  • Fpocok
    #208834
    "Miért? mert ennyire volt idő"

    Ömm... még több időt rászánni?
  • IMYke2.0.0.0
    #208833
    Wazzer - most szembesültem a ténnyel, miszerint már a GOG-on is 19 játékom van!
  • Totti5
    #208832
    Forza 5re egy szóra. Tény hogy kevesebb a pálya és az autó. ( lehetőségekben, mechanikában sokkal fejlettebb és jobb mint a 4, pl az AI, fizika, vezetési modell ) Miért? mert ennyire volt idő, abban a tekintetben hogy ami benne van az részletekbe menőkig kidolgozott. Nézd meg a GT6ot. Még mindig az a legnagyobb erénye, hogy 1400 autó. Ez szép és jó, csak a kontent 70%a 10 évvel ezelőtti szinten toporog, mert a mennyiségre mennek a minőség helyett, így a játék hiába ilyen olyan csudatartalom amikor AIban, autókban, hangokban, átgondolt struktúrákban, és MINŐSÉGBEN megeszi reggelire akár a Forza 4 akár a Forza 5. Én könyrögröm a fejlesztőknek, hogy ami 10 éves szint azt dobják ki a kukába és a GT7 csak is minőségi kontentel legyen. Legyen benne 500 autó de az az utolsó csavarig nextgen minőségben és a többi...

    ( autók DLCben jönnek, már most van hozzá 60 autó ami az utolsó csavarig nextgen minőség és jött 2 db ingyenes pálya 6 nyomvonallal )

    Mivel a Forza 4 minőségi tartalmat vonultatott fel, teljesen nyilvánvaló hogy a F5 tartalomban gyengébb, ha pontokban nézzük akkor 1 pontal gyengébb, mert ez hiba, de csak abban, ami ugye még mindig a legtöbb, hisz nincs más autós játék ami 300-400 autót vonultat fel ( egy átlag autós játékban van max 50 autó ), ráadásul a Forzában nincs ismétlés ( nem úgy mint a GTben ahol 1 Toytoából vagy Hondából ott van a 85-98-ig 10 modell ami apróságokban tér csak el )

  • ratgab
    #208831
    Akkor írd le mire gondolsz. Világosítsál már fel... Hátha tanulok valami újat(tényleg érdekel, el ne somfordálj innen anélkül, hogy leírnád a gondolataidat... Pü-ben jöhet!)
  • ratgab
    #208830
    Most ez komoly? Mert akkor vesszük azonnal. Ugyanitt Red Dead Redemption PS3-as Goty verzió eladó érdeklődés hiányában.

    Most komolyan. Ezen pc-n, aki még nem látta konzolon, nem játszott vele konzolon össze*ugyozzátok magatokat az 1000 százalék, feltéve ha szeretitek a western témát GTA-val karöltve.

    Pc-n RDR, egérrel lőve, billel irányítva... Mindjárt sírok a gyönörűségtől (remélem jól elszarják az optimalizációt, hogy legalább ennyi hiba legyen benne...XD)!
  • Fpocok
    #208829
    Tehát akkor nem érted. Értem.
  • IMYke2.0.0.0
    #208828
    "Project Temporality"

    * GreenManGaming most 33% engedménnyel adja: STEAM - 8,03 font
    * STEAM-en: még be sincs árazva

    A játék még megjelenés előtt van, a premier ebben a hónapban.
  • DarkSector
    #208827
    A hiba-nem hiba, egy tény.

    A szar, nem szar, egy vélemény. :)
  • DarkSector
    #208826
    Van a szar játék, és van a hibákkal teli játék.

    A 2 dolog közt van nagy eltérés.

    A hibákkal teli lehet attól még jó, és a szar is lehet hibamentes.
  • ratgab
    #208825
    Ha érted a miérteket és a hogyanokat akkor ez nagyon is rendben van. Nem újkeletű dolog egyébként, hanem klisé, hogy miért alakul úgy ahogy. De nem megyek bele mert spoiler lenne. Ha te lennél a tudod ki te is befosnál azon a ponton, ahol történnek a dolog és alakul úgy a végkifejlet ahogy.

    Aki nem játszotta a Mass Effecteket NE OLVASSA EL, mert ellövöm a játék végét!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Utolsó figyelmeztetés! Távozz, mert Gigaspoiler
    [spoiler] A végére a Reaperek gyakorlatilag vesztettek. Az elpusztításokhoz szükséges technológia megvan. Idő kérdése, hogy végeznek velük. Így nincs más lehetőség, mint egyezkedni Shepharddel. Ilyen baromi egyszerű. Nem újkeletű, hogy a főhöst választás elé állítja a főgonosz. Ráadásul ugye a Reapereket nem is lehet egyértelműen annak nevezni, ennél árnyaltabb a kép.

    Sok áldozat volt már így Shephardnek komoly döntést kell hozni, mellyel békét hozhat a világra... Egy egész univerzum sorsa van a kezében. Ennél epikusabb véget nem tudok elképzelni. Piros gomb, kék gomb nem tökmindegy. A lényeg, hogy mit döntessz! Mit hozol a társaid fejére, mit eredményez ez a fajoknak, az univerzumnak.... Az, hogy Shephard túléli vagy sem ilyen grandiózus kontextusban pont tökmindegy. Egy lélek a sok milliárd közül akármilyen fontos szerepe volt az események alakulásában. For the Greater Good! Ennél fontosabb, ennél kritikusabb, epikusabb döntés nincs.
    Azt senki nem várhatta, hogy Shephard majd szépen legyőzi a reapereket megdönti az összes ellenkező nemű csajt a normandy-n, megiszik 3 pohár sört és elmegy skandináv lottózni, mintha lenyomott volna egy csocsómeccset... Aki ezt hitte az nem látta a sorozat sötét tónusát, a kilátástlanságot, amit a reaper invázió jelent. Itt nem lehetett győzni, soha nem is lehetett volna.
    [/spoiler]