311802
  • Fpocok
    #208907
    8k az új Wolfenstein.
    De basszus, még így is NAGYON DRÁGA.
  • Maak
    #208906
    Giga off, de ugye ez nem csak szamomra hanyinger?

    [/spoiler]Valszeg nem veletlenul vannak tiltva a kommentek.[/spoiler]
  • #208904
    Igen jó bicikli is! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #208903
    35 éves. Vietnámi-amerikai. http://www.diemchau.com/
  • Fpocok
    #208902
    A WD hír már elavult. NEM LESZ 60fps.
  • Maak
    #208901
    Ugyes...es turelmes is
  • IMYke2.0.0.0
    #208900
    "Mikrotranzakciók a DriveClubban

    Az Evolution Studios megerősítette, amit már amúgy is sejtettünk: bizony, lesznek mikrotranzakciók a DriveClubban. Paul Rustchynsky, a játék vezető designere szerint a fejlődési rendszer nagyon egyszerű és viszonylag gyors lesz, de ettől függetlenül aki hamarabb, vagy azonnal szeretne hozzáférni újabb tartalmakhoz, az fizetéssel megteheti. A játék továbbra sem lesz Pay2Win, inkább azoknak szeretnének segíteni (a Forza Motorsporthoz hasonlóan), akik kevesebb idővel rendelkeznek. Rushy egyébként hozzátette, a rendszer körülbelül úgy fog működni, mint a MotorStorm RC-ben, szóval aki játszott azzal, tudja, mire is számítson."

    "Watch Dogs - PS4-en 60fps-sel és 1080p-ben

    Igazi meglepetéshírt kaptunk ma, egyenesen a Sonytól: a Watch Dogs a konzolok közül egyedül PS4-en fut majd 60fps-sel. Mindez annak fényében különösen meglepő, hogy maga a Ubisoft is többször nyilatkozta a múltban, hogy a nyitott világú játékaiknál a 30fps-t lövik be alapvető célnak konzolokon, és ehhez igazítják a grafika minőségét. A fejlesztők is többször elmondták, hogy PS4-en biztosan 1080p-s felbontásban és 30fps-sel megy majd a játék, egyedül az Xbox One-os változat felbontása volt kérdéses - ott 900 vagy 960p-ről suttognak a bennfentesek. A PS4-tulajdonosok mindenesetre örülhetnek a 60fps miatt feljavult játszhatóságnak. (Azóta egyébként már levették az oldalról a képet, valószínűleg idő előtt került fel.)"
  • #208899
    +#208898: Oké, köszi fiúk efelett elsiklottunk szerintem :)
  • Maak
    #208898
    Steam codes for Anomaly: Warzone Earth are all used up for now but they will be back. If you registered with the service and only got the DRM-free version, please stay calm - you will get your Steam code eventually.
  • IMYke2.0.0.0
    #208897
    lostprophet, Micsu: tényleg nem mindig nézek a fórum főoldalra - kedvencekből indul a fórum, és azonnal klikkelek bal oldalon az olvasatlan üzenetes topikokra.
  • lalakov
    #208896
    Azt írják hogy nyugi majd megkapod a kulcsot. ;-)
  • #208894
    Ja nekem is, egyébként köszi a linket Sippie :)
  • darkling
    #208892
    Egyébként jön az újabb Anomaly játék, ezúttal TD köntösben, az idegenek irányítva.
  • Fpocok
    #208891
    5 perce ezen nevetek :D
  • MerlinW
    #208890
    Nálam nincs semmilyen "get key" link, simán letölt egy DRM nélküli exe-t.
  • Fpocok
    #208889
    Ja... hogy készen kellett lennie? Hát a lancs fontosabb, mint lerakni egy kész produktumot. Én kérek elnézést, így már mindjárt érthető, miért lett olyan.
  • grebber
    #208888
    Akinek megvsn az anomaly kérem turjon nekem egy kodot!!Mobilon nem akarok görcsölni meg melozok is.
  • DarkSector
    #208887
    Ha szerencséd van kifogsz 3 lapot amit eladsz 0.17 euro-ért, és vehetsz egy Hydrophobia-t :D
  • DarkSector
    #208886
    ja zsir játék.
  • Sippie
    #208885
    Ingyen Warzone Anomaly játék steamre, akinek még nincs
    regisztrálni kell az oldalon, visszaigazolni az emailt, utána megkapjátok a játékot, steamre aktiválható a downloadnál "get key" parancsal, és kártyás!
  • Zóanagyvarázsló
    #208884
    Marha jó kiegészítő a TFT, de példának okáért a tisztességes ork kampány kispórolása egy WarCraft esetében aligha kiált az alábbi melléknév fokozásáért.
  • DarkSector
    #208883
    Hydro Propeci 150ft!!!!
    "Ingyen"
  • Scooter
    #208882
    Legjobb részek. A kiegészítő tartalmasabb mint az alapjáték!
  • Dzsini
    #208881
    "a Gárdonyi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya üzletszerűen elkövetett csalás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást S. Tamás 20 éves budapesti lakos ellen. A férfi 2012 novemberétől kezdve különböző internetes hirdetési oldalakon telefonokat és számítógépes játékokat hirdetett meg eladás céljából. A vevők elutalták számlájára a megbeszélt összegeket, ő azonban egyetlen alkalommal sem küldte el az eladott cikket."
    eggyel kevesebb
  • Prince23
    #208880
    Nekem a videogamer.com oldalát nem akarja behozni, betölteni a net. Se a chrome, se a steam, sem másik böngésző. ez miért van vajon? volt CClenaerezés is, és már pár hete ez van.
  • TBTPumpa
    #208879
    Utolsó igazi Blizzard minőség!
    The Frozen Throne 10/10-es kiegészítő!
  • #208878
    Annyiba beletehetik, mint a 3-nak az elején a kis srác. Vagy ilyesmi :)
  • Dzsini
    #208877
    pletyka egyik forrása - persze ahogy ott is írják, semmi hivatalosat nem tudni még, majd az E3-on talán mutatnak valamit (június 10-12), ha jövőre tényleg meg akarnak jelenni vele.
  • Dzsini
    #208876
    Azok után, hogy a legutóbbi pletykák szerint a múltban, a First Contact War környékén fog játszódni, elég nehéz feladvány lenne (Shepard akkor 3 éves volt) :)
  • #208875
    Rája... XD
  • zorrobomber
    #208874
    Bár a kulcs kicsit olcsóbb volt, egy ilyen klasszikusnál még én is azt mondom hogy elfér a doboz :)

    Mass Effect 3:
    Miután ma sikeresen leoltottam, belőttem most, és konstatáltam hogy az arc- és karakterimportálás azért 10/10-es feature még mindig, több játékban is alkalmazhatnák. Mondhatni hozzámnőtt ez a kissé bárgyúra sikeredett fej(kép spoilerben). Óriási kihagyott ziccer lenne ha az új Mass Effect-ben nem lenne save import és Shepard cameo(nem vittem még végig szóval nem kell kioktatni, hogy nem is lehet, mert a 3 DLC-je végén mellkason szúrja egy rája ).
  • Micsu
    #208873
    enyémet is

    ilyen ez az Imi :(
  • lostprophet
    #208872
    Enyémet is hetedikén :D:D
  • Botond #208871
    Én sg-n hirdető srácról 1500ért. :)
  • zorrobomber
    #208870
    Nekem valamiért a Battle.net accomon virít.
    Instant update: aha, megnéztem, kulcsos boltból vettem. Nice.
  • wesker24
    #208869
    Alapmű nekem is ott virit a polcomon mindkettő kiadás ! :)
  • wantonly
    #208868
    Na, ez még játék volt. Aztán mi lett belőle... :)
  • Botond #208867


    Mai beszerzés. Csak 12 év lemaradásban vagyok. :)
  • davidka003
    #208866
    Fél eurót megér mondjuk.
  • Totti5
    #208865
    Játék 20%a aztán elvágták a szalagot. Én így ennek tudatában nem ajánlom senkinek. Egyszerűen nincs értelme az egésznek.

    ( epizódikus lett volna, de nem lett második rész, sem harmadik stb... )