311802
  • IMYke2.0.0.0
    #208946
    Egyik sincs meg.
  • IMYke2.0.0.0
    #208945
    Peti, tényleg ne gerjeszd feleslegesen a fesztivált ilyesmivel...
  • Totti5
    #208944
    Megvan.
    Megvan.
    Megvan.
    Megvan.
    Megvan.
    Megvan.
    Megvan.

    Asszem kihagyom :)
  • Tinman #208943
    Arty & Totti bundle!

    Turbo Bundle

    2.59 juró

    - RACE: The WTCC Game + Caterham Expansion

    - GTR FIA GT Racing

    - GTR 2: FIA GT Racing Game

    - Race On

    - Race Injection

    - GTR Evolution

    - GT Legends

  • zorrobomber
    #208942
    banplz
  • grebber
    #208941
    99%-ot adok neki hogy ez is egy soha el nem készülő cucc lesz :(
  • lostprophet
    #208940
    Vampire: The Masquerade-et átportolják Unity-re :)
    Honlap: Project Vaulderie
    Videó:
  • zorrobomber
    #208939
    banplz
  • grebber
    #208938
    Ragyogó kb 15k-val lehet majd olcsóbb! Már csak a törés kell és vesszük is azonnali hatállyal visszavonhatatlanul
  • Fpocok
    #208937
    [nagy]Microsoft Announces Xbox One Without Kinect, Shipping June 9
  • MerlinW
    #208936
    Megnézed kinek van a kívánságlistájában és jó fej leszel:)
  • zorrobomber
    #208935
  • zorrobomber
    #208934
    PH!-n eladod
  • Scooter
    #208933
    Szerintetek mit lehet kezdeni egy Aerena - Clash of Champions-al, ha van belőle a raktáramban 1 db, amikor már ingyenes lett a játék?
  • grebber
    #208932
    “Unannounced Metro games” are in development now at 4A Games
  • davidka003
    #208931
    Én is azt csináltam egy ideig de van ami tényleg hulladék.
    Amúgy szerencsére lehet account-ról törölni cuccot.
    Így olyan mintha meg se vetted volna, nem lesz ott a listában. :D
    Sok fost töröltem már.
  • MerlinW
    #208930
    Megvan, köszi:)
  • grebber
    #208929
    Elhatároztam mivel steam-en is "gyűjtöm a sok szart" amazon napi ingyen android játékait is begyűjtöm.Már alakul ott is egy szép kis kollekció (ma pl Pocket Rally van)
    Igaz sok esetben nagyon legalja és még ingyen se kell,de elég sok "jóféle" játékot lehet kapni.
    Hamár hörcsög akkor legyen kövér
  • Scooter
    #208928
    Akinek kell egy Anomaly: Warzone Earth steam kód, az jelentkezhet nálam
  • totyak
    #208927
    Ok, köszönöm. Ez így elég jól hangzik. Nem mintha nagyon sokat érnének a kártyák, de pár száz forintot hoznának.
  • TBTPumpa
    #208926
    NFS20
  • Coolfire
    #208926
    Hol?Nekem csak letöltő link van..
  • Dzsini
    #208925
    Igen, PP-ről tudsz vásárolni minden további nélkül.
    Az eladott kártyákért kapott pénz a Steames belső számládra kerül (a kliensben jobboldalt fent írja az aktuális egyenleged), ahonnan házon belül tudsz vásárolni később, ugyanúgy kiválaszthatod fizetési módként, mint a PayPalt.

    "Any Steam user who has a successful purchase on their account between 30 days and one year ago, and has Steam Guard enabled for 15 days can list items on the Community Market. "
    Tehát akkor használhatod a boltot, ha legalább 30 napja, és maximum 1 éve volt vásárlásod a Steamen. Ami, ha később kártyákból szerzett pénzből vásárolsz, tulajdonképpen önfenntartóvá teszi a piacra járási lehetőséged.
  • Fpocok
    #208924
    PPvel simán tudsz venni. Igen, ELVILEG utána már tudnál eladni. A steam tárcádba menne (accountodra), amit értelemszerűen csak a STEAMen tudsz elkölteni.
  • totyak
    #208923
    Tudom, hogy ez nem a Steam téma, de inkább itt kérdezem, mert itt mindig akad valaki, aki tud válaszolni.

    Lényegében arról van szó, hogy van egy rakat ilyen Steam kártyám, de eddig nem nagyon foglalkoztam velük, adta a játék, aztán bekerült a tárolóba. Most néztem, de nem enged a rendszer eladni, mert nem vettem még közvetlenül a Steam felületén játékot. Ha vennék egy akármilyen olcsó játékot, teszem azt a lejjebb emlegetett Hydrophobia-t, akkor már engedne nekem is eladni (30 nap múltán)?

    Ha van egy PP számlám, akkor azzal simán meg tudok venni egy játékot, nem kell hozzákötni a Steamhez, vagy ilyesmi? Illetve az eladott kártyákból hova kerülne a pénz? Nem akarok bankszámlát megadni. PP számla meg igazából nem az enyém, hanem ilyen családi használatra készült.

    Köszönöm
  • darkling
    #208922
    Szívesen! :)
  • Troger911
    #208921
    Ismét adnak kulcsot!
  • grebber
    #208920
    Itt is köszönöm Darkling-nak szépen az ingyen Anomaly-t!
  • Fpocok
    #208919
    Igaz, nem tudom miért panaszkodom (majd sírok, ha tényleg szar lesz). Inkább legyen ilyen, mint a ME3 féle dolog :D
  • Totti5
    #208918
    Alternatív történés lesz szóval nagy eséllyel good/bad ending. Ettől még a teljes storyt tudni fogod, akármelyiket is játszod.
  • Fpocok
    #208917
    Ja bocs, én nem a játékra mondtam, hogy szar lesz, mert én is várom... hanem erre a dologra, hogy "majd kétszer játszuk vissza, mert úgy csinálták". Erre értettem, hogy biztos nem lesz nagy dobás.
    Amúgy meg ez milyen már, hogy csinálnak egy sztorit, de persze már a legelején úgy csinálják, hogy csak a felét tudjuk meg... hogy újrajátszuk. meh.
  • Maak
    #208916
    160Ft/GB
  • Totti5
    #208915
    Nem látok a jövőbe, max csak nagyon remélem hogy nem lesz szar... akinek sok az vár rá amíg 3 ezer lesz.
  • Sir Quno Jedi
    #208914
    Én sem fogom letolni kétszer. Nyilván a gameplay 99% ugyanaz, akkor meg nem kell kétszer, ott a jutyúb.
  • Sir Quno Jedi
    #208913
    SR5,DAI,W3 azonnal kéne, de ezek ráérnek alaposan...
  • Fpocok
    #208912
    A többség leszarja a kétszeri végigjátszást. Jól bedobták, de nagy szar lesz.
  • zorrobomber
    #208911
    De. szerintem véletlenül :)
  • Sir Quno Jedi
    #208910
    Nyúgika, ezé nem vettünk watch dogsot se. Annyira nem jó, hogy day0-1 stb., majd ha olcsósodik akkor talán, amennyit megér.
  • zorrobomber
    #208909
    GOG-on a Screamer 4x4!
  • Totti5
    #208908
    Egy 15-20 órás FPS, 2szeri végigjátszás ( választási lehetőség, alternatív események ). Sok? örülnék ha csak 8k lenne:))