311802
  • Shep
    #210107
    Tudom ,hogy megint én leszek a bunkó de megkérdezem. Ha nincs időtök játszani, akkor minek veszitek a játékokat? Gyűjtő szenvedély?
  • Botond #210106
    Nekem olyan messze laknak anyósék, hogy amikor szüleim 1500 kmre laktak, anyósék meg 150 kmre, akkor bár szüleim minden ünnepre jöttek hozzánk, addig anyósék sose jöttek, mert messze lakunk. :D Szóval jóisaz. :D
  • Botond #210105
    És wow is mekkora visszalépés volt már daoc után communityben, meg feelingben, de mégis vhogy a játék jobban kiforrott volt, folyamatosan adta a célt, és pont olyan ütemben vitték el hardcore gamer irányból a casualok felé, ahogy nekem is egyre kevesebb időm lett. Jóság volt, na.
  • Moby
    #210104
    Kéne vennem egy távoli anyóst. Csak közeli volt ingyen.
  • Botond #210103
    Régebben 1 hónap alatt belement volna annyi, most két év alatt. Nagy különbség.
  • Botond #210102
    Nekem nyaranta elutaznak két hétre anyósékhoz a gyerekek a nejemmel, olyankor szokott jönni az, hogy na most kockulok egy óriásit. Első nap 11ig bírom, akkor már ráz a hideg a fáradtságtól, következő napokon meg 9-10 között jön az alvás, és pótlom az évközben az éjjeli kelések kimaradó alvásokat. És persze legkésőbb a negyedik napon már a hátam közepére se kívánom a gémelést. :D
  • zorrobomber
    #210101
    A Red Orchestra 2 se szar :)
  • genndy
    #210100
    Semmit, csak arty képén a Flatout van, MerlinW azt hitte arról van szó. Pedig Red Orchestra 2 volt a téma.
  • Troger911
    #210099
    Vettem :)
  • #210098
    Mit szaroztam le és hol???
  • Sippie
    #210097
    előzmény a tisztán látás kedvéért: #209967
    :D
  • Shep
    #210096
    Nekem belefér, ellenben Zso kollégától nem ezt szoktuk meg, ráadásul ha visszaolvasol majd rájössz, hogy miért is ...
  • Shep
    #210095
    Úgy látom, nem mindenkinek esett le miért is és miért úgy írtam ahogy :D
  • Shep
    #210094
    Egyszer egy tőlem nagyobb ember azt mondta, hogy -Nem muszáj ide járni- :)
  • Troger911
    #210093
    Hú én pont így tettem... Kövezz meg. De legalább nem vagyok bunkó...
  • Maak
    #210092
    Kemeny...

    Bar igazabol nem is ertem, hogy ezt most miert es miert ebben a stilusban kellett. Jol visszavagtal neki a tegnapi kifakadasara vagy mi ez a kido style?

    ...es most jon 2-3 nap mig kitargyaljatok melyik tema a nagyobb off es miert...

    flame on
  • zorrobomber
    #210091
    Na meg "nincs időm játszani" de azért belefigyel Heroes 6-ba 300 óra :D
  • ZsZso
    #210090
    De nem is megy hetek óta ... édes f@szom ...
  • davidka003
    #210089
    Mondjuk az igaz, hogy semmivel sem érdekesebb az a téma, hogy mi miatt nincs idő játszani, mint az ami az 1 dolláros egérpadról szólt. :D
  • ZsZso
    #210088
    Ez már nem vicces, hanem puszta személyeskedés. Privátba várom a hasonló hozzászólásaidat.
  • Shep
    #210087
    Szerinted ki nem sz.rja le, hogy mennyi időd van játszani? Esetleg szerinted, van olyan itt aki a levegőbe csap, látván, hogy nem csak neki nincs rá ideje?
  • zorrobomber
    #210086
    OFF:
    Cockulus Rift
  • dartonite
    #210085
    A wow valamiert nekem is varazslatos maradt.Hiaba L2-ztem,guild wars-oltam evekig,a wow egyszeruen mindenen tultett.Rohej de meg almodni is szoktam bizonyos helyszinekrol,bossfight-okrol :)
    De hat idovel csak kikopik a memoriabol..
  • Troger911
    #210084
    Hát igen, beállok a sorba én is. 2 kis gyerek mellett max. este jut egy kis idő játékra. Dehát valamit valamiért :) Nem cserélném el őket semmire!
  • IMYke2.0.0.0
    #210083
    Engem itt veszítettek el [kábé örökre]:
    "Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist the Ultimatum Edition(PC)" - 14999 Ft - 9999 Ft
  • ZsZso
    #210082
    Hasonló a helyzet nálunk is. Napi max. 0,5 óra játék az esti szopizás + fürdés alatt. Hétvégén esetleg több ... vagy nem.
    Nálam viszont valami bekattant. Pár hete elment feleségem a gyerekkel egy egész délutánra és végig játszottam. Eszméletlen izgalmas, jó volt a játék, de írd és mondd, 3 óra múlva elkezdtem fészkelődni a székben és picit kezdtem unni. 1 óra múlva mikor megjöttek akkor már majdhogynem sok is volt. Azóta is ebből az élményből táplálkozok és valahogy nem is kell naponta több idő játékra :).

    WildStar volt egyébként legutóbb az a játék amire felcsillant a szemem, de gyorsan letettem róla. Vagy 10 mp -ig rossz érzés volt, hogy le kell róla mondanom, de aztán eszembe jutott, hogy mindkét karomat odaadtam volna két éve, hogy ilyen "problémám" legyen, minthogy a gyerek miatt nincs sok szabadidőm.

    Ahogy Téged ismerlek, Neked se akkora teher, hogy nincs időd :).
  • Maak
    #210081
    Nalam is ez van (csak nem wow:D), es mar felek belekezdeni egy meccsbe mert ugye ott nincs pause es alsohangon 40perc.
  • Botond #210080
    Én meg most hogy hearthstoneozni szoktam esténként (mert kb ennyi időm van a gyerekek lefektetése után, amíg az asszony zuhanyzik, hogy lenyomjak 1-2 partit) visszajöttek a wowos emlékek, és rájöttem, hogy hiányzik. Aztán rájöttem, hogy sose lesz már időm ilyesmire. :( És szomorú az is, ha csak olyat tud játszani az ember, ami körökre van osztva, vagy legalábbis van benne pause.
  • Maak
    #210079
    Valahogy le kellene jonnom a lolrol es raallni a jo kis single jatekaimra, megjelenes ota megvan, azota az elso kampanyt sikerult csak lejatszanom. Mondjuk azt ketszer is mar mert valamiert eltuntek a menteseim.
  • Maak
    #210078
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem egy ilyet csempesztek bele anno valamelyik drogeria nyitasi ajandekcsomagjaba. A poen az, hogy ilyen csaladi csomagnak adtak, amiben popsikremtol kezdve volt minden.


    bocs Zsozso
  • Dzsini
    #210077
    Csatlakozom, jó szórakozás, ennyit bőven megér, ha az előző részek bejöttek.
  • Botond #210076
    Szerintem simán. Én egy 300 órát dobtam bele. Ha szeretted a sorozatot, akkor érdemes ránézni, adja a régi feelinget, meg most már komolyabb bugoktól mentes.
  • lostprophet
    #210075
    Én is rendelnék, de van itt egy régi Suzuki WagonR+ alakú egérpadom itt, amit használhatnék, de már vagy 10 éve fa egérpadom van :D
  • Fpocok
    #210074
    Amikor az enyém megjön, tuti meg fogom mutatni a büszkeségem. :)
  • lostprophet
    #210073
    Látom itt is elég "first world problem" van terítéken.
  • Troger911
    #210072
    Köszi!
  • ZsZso
    #210071
    Magicka: Wizard Wars Beta kulcsok
  • ZsZso
    #210070
    Ne "műsértődjünk" már meg. Ha szerinted az egéralátétekről fotó mutogatása ugyanaz mint az 1 USD -s (különbőző) bundli akciók linkje, akkor szerintem nincs is miről beszélnünk.
  • SzirmosSzisza
    #210069
    Ha esetleg valaki akar Transistort venni itt 20 dolcsi, Steamen meg 19 euró :)
  • MerlinW
    #210068
    Az "ingyenes hétvége" és az "adott nap ingyenes" nem ugyanaz:) Egyébként te tényleg leszaroztad a FlatOut-ot?:D Hát nóóóóórmáális?:)