311802
  • IMYke2.0.0.0
    #210147
    Tekintettel arra, hogy fagyharapás-motorral fog futni: nálam esélytelen a futtatása.
  • tomsolo
    #210146
    Ez fontos info, hogy nehogy megvegyem.
  • zorrobomber
    #210145
    Az általában azt jelenti hogy a game engine-el megy az egész.
  • Evoluti0N
    #210144
    Szeretem, amikor azt írja, hogy gameplay trailer, utána meg nincs benne semmi gameplay. Emígy jól néz ki és a hangulat is úgy tűnik, hogy megint meglesz. Az első két rész örök favorit.
  • IMYke2.0.0.0
    #210143
    Elfelejtettem délelőtt leírni - most már nem leszek tudatlan Crysis-sorozat témában.
    Igaz, mindegyik epizódot csak egyszer játszottam végig [de egymás után], így vélhetően fél év múlva már puskáznom is kell a neveket illetően, de addig is:

    Crysis (1), Crysis: Warhead, Crysis 2, és Crysis 3: 7 pont
    Megközelítőleg: 40 óra volt, Normal (illetve az ezt a nehézséget takaró elnevezésű) szinten.
  • Shep
    #210142
    Gépigényre leszek kíváncsi, mert a többi a szokásos Rocksteady minőségnek tűnik.
  • zorrobomber
    #210141
    Arkham Knight trailer
  • Dzsini
    #210140
    Az még nem is tragikusan sok, nyugaton 12 euro körül van a minimálbér, az 16,5 usd.
  • zorrobomber
    #210139
    NINCS szinglije :)
  • arty
    #210138
    nemrég én is megtudtam: 20$-t kap utánam óránként a multicég magyar szervezete :)
  • Shep
    #210137
    Hát egyáltalán nem olyan, max annyi ,hogy itt is, meg ott is embereket tudsz tologatni de kb. ennyiben ki is fullad.
  • arty
    #210136
    amazonon volt asszem 3500 körül még januárban - kb mindenki sokallta érte (én is :D )

    mivel idén nem jön uj, lehet ez sokára lesz 5$ ...
  • arty
    #210135
    tusé :D
  • arty
    #210134
    a szingije AZ!

    (janem, csak tul magasak az igényeim, hogy elvárjak egy MINIMÁLIS grafikát, AI-t, animációt....... )
  • arty
    #210133
    Dark Souls 2 gyűjtői, sorszámozott képregényének 1-es példányára se? ;))))
  • Sir Quno Jedi
    #210132
    UFO Afterlight. Mostanában ezzel szopoklészelek. Lehet jó kis 7 fős csapatod, amiben akár alienek is lehetnek, meg építgethető drónok. A taktikai rész a szokványos, bár közelebb áll a realtimehoz. A stratégiai rész meg gecinehéz. Néha elmebeteg, már egy csapásra elveszíted, pedig azt hitted jól állsz. :D Van sok frakció, lehet diplomáciázni és egész jó a sztori. Grafó nem az a nagy szám, de szokható.
  • zorrobomber
    #210131
    Stíílusban olyan? Vazdek egyik körökre osztott másik meg nem.
  • #210130
    :D Miért? Stílusban olyan, amilyen kellett neki. Am annyit nem játszottam vele, hogy el tudjam dönteni hogy jó-e vagy sem :)
  • Shep
    #210129
    ÚÚÚ azt a bűn rossz JA-t ne ajánlgasd ha megkérhetlek! :)
  • #210128
    Keress rá a Jagged Alliance Back in Action-ra. Az a régi Jagged Alliance sorozat új része. Azt hiszem 2012-es talán. Elég fasza, bár nem fogott meg annyira mint a régi.
    Egyébként hogy tökre hasonló stílusú játékok miért nem fognak meg manapság az tök érdekes kérdés. Azt nem mondanám, hogy az ízlésem változott volna annyit, mert nem. Inkább az, hogy régen ezek tök egyediek voltak, sok mindent lehetett bennük csinálni, amit más játékban nem. Ma viszont egy játékon belül is annyi mindent megoldanak. Hogy ezek a játékok, rendesen butának tűnnek a többihez képest. Pld a Commandos 4-részét is jól tették, hogy átrakták FPS-re, mert tuti nem kötött volna le annyira mint az előző 3 rész...
  • Shep
    #210127
    Sajnos nem igazán, így maradnak a régiek.
  • Maak
    #210126
    Xcom?
  • Evoluti0N
    #210125
    Tényleg. Mostanában nem készülnek már ilyen Desperadoshoz és Commandoshoz hasonló játékok? Azokat nagyon bírtam anno.
  • kigyi
    #210124
    Az még nem is vészes a múltkor megláttam mennyi az enyém papíron amit a főnök más cégektől hajt be :D Hát majdnem lehidaltam :D
  • #210123
    Jah, értem :)
    AM a RO2-se szaroztam le, le fosoztam :D De a single tényleg rossz :)
  • IMYke2.0.0.0
    #210122
    //Elég magas az órabéred :)
  • zorrobomber
    #210121
    Ha ad valaki 3000 Ft-ot akkor játszok vele 1 órát :D
  • IMYke2.0.0.0
    #210120
    Arra utalok, hogy kábé 3.000 Ft-ot ér - de inkább kevesebbet.
  • Botond #210119
    Én anno letoltam, és én is megvettem ismét kártyapénzből, de én is elakadtam az elején. Mondjuk szerintem inkább desperados klón, mivel azt játszottam, a commandosokat meg nem.
  • TBTPumpa
    #210118
    Miért? Volt már valami komolyabb akcióban, amiről lemaradtam volna?
    Mert én még 5000 Ft alatt sehol sem láttam. A legtöbb oldalon 6000-8000 Ft között mozog.
  • Shep
    #210117
    Hát várni én is vártam, aztán nagyot csalódtam és sosem szabadítottam fel Sherwoodot :)
  • ZsZso
    #210116
    Arról! Odáig nem jutottam el, hogy monoton legyen és ismétlődő :). Az emlékek pedig már nem tartalmaznak ilyen infókat, csak azt, hogy olyan volt mint a Commandos és vártam :).
  • IMYke2.0.0.0
    #210115
    Már ha most 2990 Ft-ért adnák is késő lenne...
  • IMYke2.0.0.0
    #210114
    Bizony - az egész játék Pay 2 Win = senkinek sem tudnám jó szívvel ajánlani.
  • Shep
    #210113
    Ha a Commandos szerű Robin Hoodról van szó, nos hát az szerintem sosem volt jó játék. Az lehetett volna ha nem akartak volna annyi mindent belepakolni a játékba és nem lett volna annyira monoton és ismétlődő.
  • ZsZso
    #210112
    Valószínű pszichológia okai lehetnek. Nekem spec egy (nagy) hobbim van, a számítógép. Ha látok egy játékot olyan áron, amit "tuti nem kaphatok meg máskor ennyiért" (remélem érzitek, hogy mennyire önámítás ez) akkor megveszem. Persze áltatom magam, hogy majd játszok vele, de kicsi rá az esély ha egy régi vagy több száz órás játékról van szó.

    Nagyon jó példa arra, hogy mennyire becsapom magam: Legutóbb letöltöttem, bekapcsoltam a Robin Hood -ot. Majd kiesett a szemem... nem hittem el, hogy ennyire kezelhetetlen, rusnya. Emlékeimben olyan jó volt. Fél-1 óra után fel is hagytam vele. Mind1, legyintettem egyet és arra gondoltam, hogy legalább támogattam a készítőket. (ami talán nagyobb hazugság mint az első :D)
  • TBTPumpa
    #210111
    Újra kapható az NFS Rivals a CD Galaxisnál, csak még mindig drága!
    (Március óta nem volt elérhető náluk!)
  • Botond #210110
    Az ember mindig reménykedik, hogy majd ekkor meg akkor lesz rá idő, aztán persze sose lesz, de az ember ilyen reménykedős.
  • Maak
    #210109
    Nem rossz az alapotlete, de atneztem a megveheto pakkokat es hat erosen pay2win szagot erzek.

    Ez meg nem is lenne gond
    ez mar annal inkabb szaglik
  • Dzsini
    #210108
    Amint kirepülnek a gyerekek, szabad a pálya :)