311802
  • wesker24
    #210187
    Dark Sector 0,88 Euro
  • MerlinW
    #210186
    Nagy fájdalmat okozott volna, ha civilizált hangnemben javítod ki?
  • grebber
    #210185
    Mi van fagyharapás? Benézted Unreal Engine 3-ez igencsak módosítva! Vagy ha nálad ez a fagyharapás akkor nem szóltam
  • #210184
    Ez kell videóba!!! :D
  • tomsolo
    #210183
    :D
  • #210182
    Na tényleg ez volt z egyetlen normális... -.-'
    Múlthét kedd
  • IMYke2.0.0.0
    #210181
    //Én kipróbáltam online - sajnos (meglátásom szerint), rengeteg idő kell hozzá, míg az ember belejön, és mindent tud-ért, eredményeket ér el...
  • #210180
    Én is akartam linkelni, de tudtam hogy gyorsabb leszel :D
    Am csak Én érzem úgy hogy az első olt az egyetlen normálisabb Bundle?

    Valaki tudja hányas HSZ-ben volt belinkelve?
  • Fabio Capello
    #210179
    ehh, az a guns of icarus de csábító...
  • IMYke2.0.0.0
    #210178
    Humble Bundle:

  • IMYke2.0.0.0
    #210177
    Örülök, hogy tényleg jó lett ez a játék és nem érdemtelenül került a figyelőlistámra :)
  • tomsolo
    #210176
    Indie Royale: The Mixer 4 Bundle :/

    2.44 EUR

    * Q.U.B.E. (Steam, Desura, DRM-Free)
    * One Finger Death Punch (Steam, Desura)
    * Sword of the Stars: The Pit (Steam, Desura, DRM-Free)
    * Data Hacker: Corruption (Desura, DRM-Free, Greenlight)
    * Ku: Shroud of the Morrigan (Steam, Desura, DRM-Free)
    * Ultionus: A Tale of Petty Revenge (Steam, Desura, DRM-Free)
    * Isomer (Desura, DRM key, Greenlight)
    * Litil Divil (Steam, Desura, DRM-Free)
    * Mystery Game
  • Totti5
    #210175
    Nagyszerű játék, itt írtam róla pár szót.
  • zorrobomber
    #210174
    Szokás szerint tudatlanul okoskodok, rá se néztem még a Back in Action-re :)
  • IMYke2.0.0.0
    #210173
    Szívesen :)

    Minden irónia nélkül (mások felé): elvileg ez egy játékokról szóló topik, így azt hiszem, nem baj, ha néha ilyen tanácsok is elhangzanak :)
  • Troger911
    #210172
    Ötletes és szép, nekem hasonlóból a két Trine jött be! A kettőt most nyomom 3d-be, nagyon szép.
  • tomsolo
    #210171
    Jó ár és a játék is jó! :)
  • Troger911
    #210170
    Köszi!
  • IMYke2.0.0.0
    #210169
    Utóbbi időben az ilyen megmentős / gyereket irányítós platformerek dívnak - de ez most felkeltette az érdeklődésemet: Max: The Curse of Brotherhood
  • IMYke2.0.0.0
    #210168
    Tényleg nem azért, mert én írtam, hanem mert és pusztán kronológia sorrendről van szó - így érdemes végigjátszani őket: #209936
  • Troger911
    #210167
    Pc-s vonalon csak az ős Prince volt meg. A Wii-s élveztem végig, de a hsz-ek alapján lehet beszerzem a pc verziót is.
  • Zóanagyvarázsló
    #210166
    A Commandos real-time, ahogy a Back in Action is. A JA1-2 persze tényleg körökre osztott királyság.

    Mindenestre a BiA nem jó, az elődjéhez képest egyenesen szemét, de Commandosra sem hasonlít annyira, hogy kiváltsa. Vannak közös pontok, de más.
  • Zóanagyvarázsló
    #210165
    Akkor más játékkal játszottál ;) Tudniillik, Wiin más a főhős, a sztori, de még a játékmenet is nagyban eltér, ahogy a pályák is. A Ubi viszont nem fektetett hangsúlyt a különbségtételre. Elvileg amúgy nemcsak más, de jobb is, tervezek Wii-t, és PoP is kell rá.
  • IMYke2.0.0.0
    #210164
    Hátha érdekel mást is, mondjuk a Nuuvem-ről: "Project Temporality" - STEAM - Nuuvem - 37% OFF - 18,75 brazil reál (x100,29 Ft) = ~1881 Ft.
  • zorrobomber
    #210163
    Tökmindegy, ha odarakják azabaj, ha nem rakják azabaj. Multis játék, teccikérteni?
  • tomsolo
    #210162
    Project Temporality

    Ma húztam be a games rocketről, tetszik ez az idő manipulálásos puzzle dolog (tudom a Brad is ilyen), de gondolkodós játékból sosem lehet elég :)
  • DarkSector
    #210161
    Egy icipicit egyforma, ha nem is szoftver, de az egéralátét is a pc része, játékhoz illő, a játék képe van elvileg legtöbb esetben rajta....de ez kb olyan minthogy veszel egy játékból collectors-t, vagy egy crysis-os pólót és ne mutasd meg spoiler-be se, mert nem szoftver...csak egy ruhanemű rajta a crysis logo-val. :)

    Felfogható így is.
  • arty
    #210160
    az ottlevő kamuszingle ettől még továbbra is a fejlesztőt minősíti :)
  • zorrobomber
    #210159
    Ez nézőpont kérdése. Multis játék, nincs szinglije, az már mindenki egyéni szoc. problémája, hogy rányom a kamuból odarakott Single Player gombra és aztán elvárásai vannak :)
  • ratgab
    #210158
    Akkor nem csak újabban...
  • Shep
    #210157
    Mi az ,hogy újabban? Ne személyeskedjél!
  • arty
    #210156
    Olyannyira nincs, hogy amint mondtam, játszottam is vele :P
  • ratgab
    #210155
    Nekem már világos te miért jársz ide újabban... Trollkodni...
  • ratgab
    #210154
    2-3 hete volt belőle tán 30 hsz, minap volt belőle saccra 10. Kibírhatatlan. Mindenki menstruál vagy mi az isten van veletek?
  • ratgab
    #210153
    Ezeket a véleményeidet legközelebb tudod kevésbé paraszt módon is közölni? Sokan értékelnénk szerintem, én biztosan.
  • IMYke2.0.0.0
    #210152
    Engem például ezek zavartak a sorozattal kapcsolatban:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    - Crysis 1 / Warhead alatt a női hang a nanosuit-nál - a 2. és 3. részben a "badass" férfi hangra cserélték.
    - Crysis 1 / Warhead / 2 alatt megszokott, használatban lévő vs. felvehető fegyver összehasonlítás eltűnt a 3. részre
    - QTE: az első 2 epizódban nem is volt, a 2. részben ellenben már többször is
    - Hack: 3. részben debütált - szerintem, feleslegesen
  • IMYke2.0.0.0
    #210151
    Nos, néhány fontos dolog kihagyásától eltekintve, szerintem a technó javulásával a játékmenet kicsit kazuárosodott - tömeg kiszolgálása -, és "filmszerű(bb)" lett, így nyilvánvalóan csak egy engedékeny, elnéző és rajongó (így, mind egyben) rétegnek lehet a teljes sorozat a szíve csücske.

    A grafó nem elég az üdvösséghez. Az erőltetett hekkelés, és QTE meg aztán a romlott marcipán a tortán.

    grebber: a 3. résznél már nekem is szaggatott néhány átvezető alatt a hang, low graf, és 1280 mellett is.
  • ratgab
    #210150
    Nem. Nekem azzal van tele a puttonyom, hogy a random off megy, de amikor épp nem vagy(tok) érdekeltek, akkor leordítjátok a másik haját.

    Nem vagyok sértődős, ilyesmin meg főleg nem sértődök meg. Csak akkor tessék akkor is szót emelni, mikor a játéktól homlokegyenest ellentétesebb témák mennek itt napokig. Szerintem.
  • MerlinW
    #210149
    Nekem is megjött az egyik egérpadom:)
  • Micsu
    #210148
    az egy az ok volt pár hibától eltekintve, a többi megrekedt azon a szinten