311802
  • tonyr #211799
    köszi, újratelepítem, hátha..
  • dartonite
    #211798
    Nalam oke.
  • tonyr #211797
    Másnál is rossz most a steam ? nem enged belépni, még jó hogy steam-es a Borderlands 2 :(
  • tomsolo
    #211796
    Nem mert az a 3. feladat. ;P
  • Shep
    #211795
    Solo meg gondolom szarrá röhögi most magát rajtatok :)
  • #211794
    Tököm kivan :D
    Ha meglesz a nyertes kérem a megfejtéseket! :D
  • IMYke2.0.0.0
    #211793
    Vélhetően egyszerű, csak mi bonyolítjuk túl. Mert már túllépett valaki az 1, feladványon.
  • #211792
    Hányszor forgasd el a karaktert, hogy jó legyen. Ez csak a másodikra érvényes-e. Vagy mind a kettő karakter ugyanaz, és a két szöveg ráhúzható egy karakterre?! :)
  • #211791
    Meg arról se, hogy szám van e benne. Végülis a forgass el és kettővel kisebb leszek akár szám is lehet...
  • IMYke2.0.0.0
    #211790
    Sőt, arról se, hogy mennyit tekerhetünk.
  • tomsolo
    #211789
    Az érdekes lenne.
  • Shep
    #211788
    Már úgyis kinyerte valaki a kulcsot :)
  • IMYke2.0.0.0
    #211787
    Dettó.
    Ugyanis, arról nem szól a fáma, hogy csak a képeken lévő betűk játszanak-e, vagy képzeljük el a tekercset, forgassuk el, és a C után is jöhet a D pl...
  • #211786
    Már a beugró után elakadtam XD
  • tomsolo
    #211785
    amíg nem fejted meg nem tudsz tovább menni
  • tomsolo
    #211784
    persze
  • IMYke2.0.0.0
    #211783
    Akkor, ezek szerint, a "1 solvers" az éppen adott feladványra vonatkozik és nem a teljesre?
  • tomsolo
    #211782
    5 feladatból áll plusz a start.
  • IMYke2.0.0.0
    #211781
    Valaki már megoldotta, én meg még sehol.
    Akkor ennyit erről :)
  • tomsolo
    #211780
    Akinek kell egy Nekro és szereti a rejtvényeket, annak összedobtam egy puzzle-t. (Érdemes regisztrálni oda és akkor lehet látni hol tartasz ki a leggyorsabb etc.)
  • Szabi #211779
    az Assetto Corsa-ban jókat lehet csúszkálni :D

  • Troger911
    #211778
    Ez az Assetto Corsa érdekesnek tűnik, de kicsit borsos az ára :(
  • #211777
    Tévedtem nem volt benne az rFactor a bundliban :/
  • #211776
    Jól van! :D
    Az is benne volt a Turbo Bundliban, szal majd az is megy fel! :)


    [kicsi] Am pénzel az Image Space, hogy így nyomatod az rFaktort??? :D [/kicsi]
  • MerlinW
    #211775
    Itt meg egy hosszú rFactor 2-es
  • MerlinW
    #211774
    Az előbb írtam: rFactor
  • kigyi
    #211773
    Asetto-ban külön drift pálya és drift beállítás is van. Gondolom rá fognak majd gyúrni a driftre még jobban is. Én attól többet várok mint az iRacing-től ezen a téren.
  • #211772
    LFS-ben nagyon irreális volt nekem. Szedtem le hozzá drift beállítást, de azt nem tudtam megszokni a valós élet után, hogy ha leveszem a lábam a gázról vagy ha kinyomom a kuplungot, akkor az autó nem kezdettel visszajönni, mint valós esetben, hanem még túlkormányzottabb lett végül beforogtam.... Szal feladtam a driftelést abban egy idő után. RBR nekem is tetszett, bár piszok nehéz volt :) Lehet ha legközelebb felteszem azt is végignyomom. iRacingot is lehet kipróbálom majd :)
  • kigyi
    #211771
    Drift-re LFS és az Asetto Corsa lehet a nyerő. Viszont iRacing-ben is lehet driftelni csak ott kicsit sokat kell gyakorolni :) LFS-ben olyan nagyon nem próbáltam már egy ideje nem játszok vele.
  • Troger911
    #211770
    Nekem az RBR (rallybóla) volt g25-el marha nagy élmény, meg a GTR2.
  • #211769
    BTW, szerintetek melyik a legjobb szimulátor? Ami a legjobban visszaadja a valós vezetési élményt. Ráadásul állítható benne az autó tulajdonságainak többsége és pld lehet drift beállítást használni, hogy üres pályán bohóckodjon az ember?
  • kigyi
    #211768
    Tessék kipróbálni az iRacing-et és az Asetto Corsa-t is! :) PC-re sokkal jobb szimulátorok vannak mint konzolra (na jó ez utóbbira csak odabiggyesztik a szimulátor jelzőt, mert nem az :))
  • #211767
    Azok megvannak (Első Bundlim volt :) ), de a laposhoz győrbe nem sok értelmét láttam feltenni :) Majd hazamegyek 2 hét múlva és felteszem őket a PC-re, azon úgy is bőven futnak. Azt hiszem :)
  • #211766
    De jó hogy PC-m van!
    Igaz hogy gyenge és ráférne egy újítás az emulátor miatt és a miatt, de legalább megy vele a kormányom! :)
  • MerlinW
    #211765
    Passz, de a GT sorozat azért messze áll a szimulátortól. Ha igazi szimulátort szeretnél akkor ott az rFactor esetleg a GTR sorozat.
  • IMYke2.0.0.0
    #211764
    "http://forums.logitech.com/t5/Console-Gaming/Logitech-G27-and-Playstation-4/td-p/1045273

    Unfortunately, we still don't have an official notification whether or not the G25 and G27 wheels will be supported on PS4 game console. The wheel works with HID drivers found on PS3 port consoles, so we're expecting the same driver implementation on its current successor.

    It's up for the game console developers (Sony) to verify if their driver support will accommodate external wheel controllers, or to update it in a timely manner. I hope this information helps."
  • #211763
    Akkor ezért maradt ki az életemből :) Nem vagyok konzolos. Am ha jól tudom konzolra is rá lehet kötni a G25-öt. Ugye?
  • benőmenő
    #211762
    A 4 is játszható. Ha fel tudnám cibálni vagy 4Ghz-re a cpu-t (mint ahogy nem tudom -.-) már nem igazán droppolna.
    Persze egy i5-nél és felette nincs ilyen gond, azokon simán mennie kell.
  • MerlinW
    #211761
    Nem jelentek meg PC-re. A harmadik résszel tudsz játszani PS2 emulátorral, oszt annyi.
  • #211760
    Tököm hogy nincs szerkesztő gomb. Meg hogy nem olvasom vissza mit hánytam a sorok közé...