311802
  • #211759
    Na most lesz egy Noob kérdésem, de GT 4-5-6 közül volt bármelyik is PC-re? Én még sose játszottam eggyel sem, de am is G25-el szoktam szimulátorozni. Eddig LFS-t játszottam sokat, mert okosok azt mondták, hogy a legélethűbb, közel 100-os szimulátor. Gondoltam, ha eddig nem vezetek jól, akkor majd itt fogok. Hát sajnos nagy tempójú driftelés szerintem pont nem úgy működik mint a valóságban. Kuplung használat is pont fordítva van, nem is értettem, hogy túlkormányzásból, miért akkor jön vissza az autó hogy nem nyomod ki a kuplungot. De mind1, is a valós életben még életemben nem csúszkáltam még úgy, ahogy szimulátorba, szal kipróbálnám a GT-ket is mennyire valóságosak :)
  • w77d
    #211758
    Ez az egyik, a másik meg szívesen látnék már olyat, hogy alkalomadtán az AI is hibázik, balesetezik. A mai játékokban csak az AI sebességével játszanak a fejlesztők, az ügyességével nem.
  • ZsZso
    #211757
    Én rengeteg dolgot láttam ami különbbé tette, csak negatív irányban :).
  • Scooter
    #211756
    Inkább egy Rise of nations (még nem volt hozzá szerencsém, de nagyon jónak néz ki), mint a csúcsgépet igénylő Watch Dogs, ami egy GTA koppintásnak tűnik. Semmi olyat nem láttam a videókban ami különbé tenné, mint egy GTA.
  • IMYke2.0.0.0
    #211755
    Ne feledj el majd egy röpke spoilermentes beszámolót is írni nekünk pár órányi játék után. Én kíváncsi vagyok, hogy Te mit gondolsz a játékról.
  • Totti5
    #211754
    Pénteken jön is X1re! Már nagyon várom.
  • kigyi
    #211753
    Miért nem tudnak egy olyan AI-t fejleszteni a mai világban ami a versenyző képességeit figyeli és 3-4 verseny alatt szépen hozzáidomul tudásban. Nem hinném, hogy annyira bonyolult leprogramozni hiszen minden adat rendelkezésre áll hozzá.
  • IMYke2.0.0.0
    #211752
    Én Grid-ben használtam bőszen egy idő után, mert már túl sokat bénáztam. Billentyűzettel.
    //Ugye nincs semmi eszközöm a professzionális autókázáshoz.

    Azt hittem, rosszabbul fogsz reagálni a funkcióra :)
  • Totti5
    #211751
    Semmi újat nem mondott. Challengék kb minden árkéd ótóba benne vannak, amit folyamatosan lehet csinálni. A versenyt meg kell nyerni, vagy dobogóra érni, ez a lényege ha játszol egy karriert. Persze nem úgy kell nyerni, hogy kikerülsz 20 autót ami may akadály a pályán, de nem ellenfél ( mint ahogy már láttunk Driveclub videón... ). Jó AI kell aki ellen élvezet versenyezni, persze nem egy árkéd fogja ezt megadni s nem a Driveclub, hanem a Forza 5 ( divatar vagyis a felhő AI a legjobb ami történhetett a sorozattal! ) és a GT6 ( amiben sajnos szánalmas az AI )

    Visszatekeréssel nincs bajom, kikapcsolható / nem kötelező használni. Csak egy opció. Volt már hogy használtam, mert pl F1ben 20 körös futamon a végén törtem össze a kocsit... a fene sem kezdte volna újra.
  • RatBaG #211750
    leszarnám, hogy singleben miféle segítségek vannak, úgyis csak a pályabejárás meg a kocsik kiismerésére lenne a lényeg, aztán jöhet a multi, ott meg úgysincs...
  • zorrobomber
    #211749
    GP3-ban(vagy 2ben?) volt quicksave verseny közben. Mondjuk nem is ártott ha hajhullás nélkül akartam végigtolni a 100%os versenyeket :)
    (OFF: az volt még a Forma1...)
  • w77d
    #211748
    Forzákban nem is kell, mert ott simán teljesíthetőek a kihívások, ezért élvezhető is. A GT-ben viszont úgy 20percenként basz meg az ideg. Tudom a való életben sincs lehetőség hibázni, de én inkább játszani és élvezkedni szeretnék.
  • w77d
    #211747
    mondjuk néha a red bull challenge-ben jól jött volna, amikor 400-al kell cikázni centikre a faltól és egy századmásodperces hiba végzetes, mikor már 25 perce nyomod a versenyt. Vagy ne legyenek embertelen nehezek a kihívások, vagy legyen lehetőséged javítani. Mondjuk akkor legyen úgy, hogy a verseny 70%-tól válik elérhetővé a visszapörgetés.
  • Botond #211746
    Első feature volt, amit kikapcsoltam forza horizonban. :)
  • Fpocok
    #211745
    Ez az idővisszapörgetést a nooboknak találták ki. +1 a GT-nak.
  • IMYke2.0.0.0
    #211744
    Totti5 remélem, hogy nem fogja majd a fejét a fejét a falba verni, amikor ezt olvassa:

    "DriveClub - soha többé ragequit!

    A DriveClub készítői szerint különösen kellemetlen az érzés, amikor a Gran Turismóban végig vezetjük a versenyt, majd az utolsó kanyart elrontjuk - mert már lankad a figyelmünk -, és mérgünkben inkább kilépünk a játékból. Nem csoda persze, hogy ezt hozták fel példának, hiszen a Gran Turismo konkurensei már mind bevezették az idővisszapörgetés intézményét, pont az ilyen esetek elkerülése érdekében.

    Persze egy online autóversenyben nem lehet visszatekerni az időt, és az sem túl előnyös, ha a játékosok kilépnek, ha elrontanak valamit, vagy ha azt látják, hogy úgysincs esélyük megnyerni a futamot. Éppen ezért az Evolution stúdiónak ki kellett találni valamit, hogy ez ne történjen meg.

    Hogy mit találtak ki, arról a játék vezető fejlesztője, Paul "Rushy" Rustchynsk beszélt, aki szerint a lényeg, hogy nem feltétlenül kell az élen lenni ahhoz, hogy úgy érezze a játékos, elért valamit a DriveClubban. Szerinte az a szórakoztató, ha a játékosok mernek kockázatot vállalni, és bevállalnak egy-egy rizikósabb megmozdulást, nem pedig az, ha minden kanyart centire pontosan megtanulnak. "Számomra az a probléma, hogy a versenyzés túl ijesztővé válik, ha minden a győzelemről szól, és szerintem ezzel sokan vagyunk így."

    "Lerombolja a hangulatot, ha egyetlen hiba a verseny elvesztésébe kerül, így a DriveClub fejlesztése során az egyik kihívás az volt, hogy ezt megoldjuk. Végül egy olyan játékkal álltunk elő, ami folyamatosan új célokat állít eléd, legyél akár a mezőny elején, vagy egy véletlen kipördülés után a mezőny végén."

    Itt Rushy szerint olyan kihívásokra kell gondolni, mint például tartani egy nagy átlagsebességet, ügyesen követni a pálya vonalvezetését, vagy éppen driftelni egy nagyot. Ha jó vagy akkor pontokat gyűjtesz a klubodnak, és új kihívásokat állítasz a barátaid elé, amit aztán ők megpróbálhatnak megdönteni. Ha viszont kilépsz a versenyből, akkor minden addig megszerzett pontod és teljesített kihívásod törlődik. Ragequitelni tehát nem kifizetődő."
  • Fpocok
    #211743
    Néha úgy érzem, hogy te valami időkapszulában élsz és folyamatban egy nap késésben vagy :D
  • Botond #211742
    Ez szép szép, de rise of nations melyik nap jelenik meg a hónapban? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #211741
    "4 millió Watch Dogs

    A megjelenés óta eltelt egy hét alatt több, mint 4 millió Watch Dogs kelt el - tudatta büszkén a Ubisoft. A játék ezzel iparági rekordot is döntött: ez a leggyorsabban fogyó teljesen új cím, ami valaha megjelent."
  • #211740
    áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
  • Fpocok
    #211739
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tud háromig számolni és/vagy nem tudja kimondani, nem ismeri. Se HL3, se episode 3, se l4d 3 :D
  • #211738
    Spoilerbe magyarázd meg, mert nem értem :/
  • zorrobomber
    #211737
    Nekem is lassan le kéne cserélni az 5770-t, de az okosak szerint nem ez a legmegfelelőbb alkalom. Poros nagyon a szobám, havonta kéne a gépet kifújnom, ha ez elmarad akkor nagyon magas hőfokokra fel tud szaladni. Át kellene gondolni az egész gép hűtését is talán(házcsere+custom ventis kártya?). Jó lenne már egy csendes és bika gép.
  • Fpocok
    #211736
    Akarjátok tudni miért nincs ott a Valve sosem az E3-on?
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • darkling
    #211735
    Én is így csinálom, most tartok kb. félidőnél. No persze lehet, h. a mostani gép kénytelen lesz tovább szolgálni :)
  • #211734
    Hát itt eléggé bele kell szállni a témába és minden nap nézni, hogy mi mennyi, mi mit tud, stb... :)
  • MerlinW
    #211733
    Én hardveraprón mindig el tudtam adni. Venni mindig újat veszek. Tehát pl. jött a 1150-es foglalat, eladtam a 1155-ös lapot, procit és 10k ráfizetéssel vettem egy Haswell procit és H87-es alaplapot. Ha ezt 5 éves intervallumban számolod, 5 év alatt 50-100k között költesz a gépedre úgy, hogy az mindig naprakész.
  • #211732
    Áááá! Eladni? :D Az összes gépünk megvan még otthon :D Meg megvan a P1-es pentium valami 166 MHZ-es procival. Még turbó gomb is van rajta. A rajta lévő win 95-re meg nincs vírus :D
    Am most komolyan hol lehet 1-2 éves gépeket venni? Hardveraprón? vagy Vaterán?
  • MerlinW
    #211731
    Az a legjobb, ha 1-2 évente cseréled, mert úgy még el tudod adni a vasat normális pénzért, míg egy 5 éves vasért csak filléreket kapsz.
  • #211730
    Én nem tudom, de kb 5 évente kb 200e-ért befektetek egy felsőközép gépbe és vígan használom 5 éven keresztül. Aztán 5 év múlva megint. Am se találok olyan felső kategóriás gépet, amit valaki váltana pedig biztos van. Csak ÉN nem tudom merre keressem, holott ha autóvásárlásban is jobban bejön a használ mint az új akkor valszeg ez így van a PC-nél is. Esetleg az okosok linkelhetnének ilyen helyet mert lassan aktuális lenne egy konfig csere. Tekintve, hogy már most lassan 10 éves...
  • MerlinW
    #211729
    "aztán a várakozás hogy legyen ezekből bármi is majd emberi áron."
    Aztán mire emberi áron lesz, jön a DX13, és a DDR5 :) Üdv a PC világában:)
  • #211728
    Szopjanak le.... DLC-ket igen csak leárazhatnák néha...
  • grebber
    #211727
    Egy szó se hangzott el tőlem ,hogy rögtön az elsőt fogom venni bármiből is.
    Írtam hogy év végén már jön az intel DDR4-es cpuja. Aztán majd a DDR4-es ramok aztán majd a DX12-es VGA-k aztán a várakozás hogy legyen ezekből bármi is majd emberi áron.

    Egyébként intel prociból nehéz szart találni amúgy is a 75ezer éves is vígan veri a jövőre megjelenő amd-t is kb.Szóval azzal nem lenne gond.
  • Moby
    #211726
    Mer teknót nem az életciklusa elején veszünk, mer akkor a legdrágább és a legszarabb egyúttal. Ez axióma.
  • grebber
    #211725
    Régi szart ami nem támogatja a DDR4-et minek vegyek már?
    Ha eddig elszenvedtem ez az 1-2 év már nagyon gyorsan elrepül.
  • Moby
    #211724
    Grebber:
    Hihetetlen, mennyire nem fogod a dolog lényegét...
    Megveszed majd a legfrisebb teknóból valami alsó középszart méregdrágán, ahelyett, hogy megvennéd a váltáskor az előző eresztés csúcsát kvázi fillérekért. Ez igazán elmés húzás :D
  • tomsolo
    #211723
    Az a jó ebben a játékban, hogy az íróasztalhoz szokott, nagydumás, puhány kis "újságíró" geciket segít messziről kiszúrni ezután. A világ legunalmasabb boss harca olyan kettő perc volt hardon - ja mert taktikáztam?

    Eddig kb a hungameren olvastam vmi normális kritikát...
  • tomsolo
    #211722
    nem single, nem kő
  • grebber
    #211721
    Crytek is BACK!!!!

    Igaz fostos multis cucc ,de egész jónak ígérkezik a szösszenet alapján.
  • TBTPumpa
    #211720
    Durván lehúzták a Bound by Flame játékot.