311802
  • Rony94
    #211839
    THANK YOU!!!
  • Evoluti0N
    #211838
    Jajaj! Gond van. Eddig Maestro kártyám volt, amivel nem tudtam interneten vásárolni és külön volt egy devizaszámlám, Visa kártyával, amire raktam pénzt, ha valamit venni akartam. Lejárt a Maestro és most kaptam egy Visát, ami annyit jelent, hogy azon a számlámon keresztül is tudok vásárolni, amire a fizetést kapom. Hogy fogom így megakadályozni, hogy az összes pénzem játékokra költsem?
  • lalakov
    #211837
    Csak telepíteni kell és végleg az enyém lesz?
  • Rapid81
    #211836
    És én még fizettem érte...
  • tomsolo
    #211835
    GMG MULTIBUY

    2-t beraksz a kosárba fél fontért. (Mondjuk talán a Cargo! The Quest for Gravity és Avencast: Rise of the Mage érdemes, ha érdemes.)
  • tomsolo
    #211834
    Kell!
  • Hangman576
    #211833
    Snipet Elite V2 ingyen beszerezhető a Steamen a következő 24 órában.
  • w77d
    #211832
    nekem a black flag kivételével megvannak, az első ráadásul fémdobozos pre order collectors

  • grebber
    #211831
    BundleStars-on elindult a Delirium Bundle.

    2.99 euróért az alábbiakat tartalmazza:

    -Scourge: Outbreak - Ambrosia Bundle
    -Party of Sin
    -Huntsman: The Orphanage
    -Miner Wars Arena Special Edition
    -Survivor Squad
    -Garshasp: The Monster Slayer
    -Jack Lumber
    -Little Racers STREET
    -Not The Robots
    -Sacraboar
    -Cube & Star: An Arbitrary Love
    -Blue Toad Murder Files

    Scourge: Outbreak érdekelne ha valaki közösködne!
  • Rony94
    #211830
    Nem rossz! :)
  • Totti5
    #211829
    Assassin's Creed Anthology - AC1-AC3 + összes DLC ( X360 )
    Assassin s Creed III Freedom Edition ( X360 )
    Assassin's Creed III: Liberation ( PS VITA )
    Assassin's Creed 4: Black Flag - Buccaneer Edition ( Xbox ONE )
  • tomsolo
    #211828
    3 feladatnál áll a sor - pedig kb az a legszájbarágósabb.
  • Rony94
    #211827
    Van itt még olyan elszánt ember aki nagyban gyűjti az Assassin's Creed részeket eredeti dobozosban? Nekem a Black Flag híján teljes a PC-s AC gyűjteményem és az első két résznek a borítója is az első kiadás még (tehát nem az a csúnya Exclusive-os). :)
  • Fpocok
    #211826
    FUUUK YEAAA! Új Dead Island 2 trailer. Zombi gyerek befigyel.

  • Fpocok
    #211825
    Annyira összefosta magát a steam az előbb, hogy simán bezárta magát.
  • tomsolo
    #211824
    Steamen is hulladék áron a Mortal Komplette. Talán mert hulladék.
  • tomsolo
    #211823
    all system online - engage the hyperdrive
  • Fpocok
    #211822
    Csak mert nekem is szar a steam. Múltkor az áruház nem jött be, most az jön be és a fórum nem :D
  • tomsolo
    #211821
    meh
  • benőmenő
    #211820
    Grat hozzá!
    Én elégedett vagyok az aerocool kuckómmal. Egyetlen baja, hogy képtelenség ilyen szépen elrendezni benne a kábeleket, mert bár a lukak ott vannak, hogy elvezesd, ilyen púposan van kialakítva a szélük, így a ki- és bekapcsoló gombok vékony kábelein kívül minden más kinyomná az oldalsó panelt
    Már lejárt a gari, most nyáron majd lehet flexelni xD
  • Fpocok
    #211819
    [apro][off]Hajnalban megnéztem a 300 második részét és utóbbi idők egyik leglátványosabb akciófilmjét kaptam!
  • Fpocok
    #211818
    Digid van?

    Nekem is Thermaltake van és meg vagyok vele elégedve. Lecseréltem az írót is egy feketére, így teljesen harmonizál a színe :D
  • Rony94
    #211817
    Én mindig is az egyszerű dolgokat szerettem, tehát nekem 1 hónap múlva a gépvásárlásnál ezt a gépházat fogom megvenni.
  • TBTPumpa
    #211816
    Én ebben gondolkodtam sokáig, de viszonylag gyorsan lebeszéltek róla minden fórumon (külföldin is), és inkább Corsair vagy Fractal márkákat ajánlottak anyagminőségre, szerelésre és megfelelő hűtési potenciálra. És inkább egy ilyen mellett döntöttem. De tetszik, nagyon szép élőben és olcsóbb is volt, mint a TT.
    Bár TT házam még nem volt, így nyilatkozni sem tudok róla, de mivel most vettem (2 hete) ezt a házat, egy darabig nem is lesz még TT házam.
  • Szabi #211815
    TT házam van nekem is :D
  • Rapid81
    #211814
    Ez a Fractal Design elég érdekes. Egy betontömböt én is tudok rakni a gépem helyére.

    Utánaolvasgattam, meg keresgéltem hetekig, aztán ennél kötöttem ki végül. Tetszik is, meg kényelmes is a cucc.
  • Scooter
    #211813
    Komolyan, nekem toronyházam van. Igaz a kerekekkel együtt olyan magas. Igaz nagyon régi, de olyan fehér mintha tegnap vettem volna.
  • TBTPumpa
    #211812
    Thermaltake??
    Szerencséd, hogy nem a házas/gépes topikban kérdezted meg, ott elküldtek volna a Thermaltake házzal melegebb élhajlatra.

    Először én is ilyet akartam venni, de aztán egy Corsair lett belőle.
    Többen azt ajánlották nekem, vagy Fractal Design-t, de semmiképp sem Thermaltake-t.
  • Rapid81
    #211811
    Ez nekem már magas. Vagy legalábbis magasabb, mint az elődje. :)

    #211809
    Miva'
  • Rapid81
    #211810
    ASUS Steam Machine
  • Scooter
    #211809
    Az enyém 68 cm magas
  • lalakov
    #211808
    Csak? Sokkal magasabbnak tűnt.
  • Rapid81
    #211807
    Elférnek, de így még talán valamit hűt is rajta. Mindenesetre szerintem többet, mintha alatta lenne. :)

    #211805
    Igen, 50 cm magas. Azért van az asztal mellett, nem pedig benn a gépháznak kialakított helyen, mert nem fér be.
  • Sir Quno Jedi
    #211806
    Jók ezek az olcsó törpe házak.
  • Evoluti0N
    #211805
    Ez olyan hatalmas, mint amilyennek a képen kinéz?
  • Sippie
    #211804
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    van ám hardvertopik, és azon belül is biztos van gépház topik, szóval jólenne ha... na érted...

    [spoiler]csak viccelek, grat amúgy :D
    a CPU hűtő venti alatt elférnek a RAM-ok, vagy azé van jobb oldalt, mert nem?
    [/spoiler]
  • zorrobomber
    #211803
    Grat, használd egészséggel, jól néz ki! Mondjuk a régi is :)
  • Rapid81
    #211802
    Skacok, ma megjött az új gépházam.

    Ez volt eddig:


    És ez lett:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [IMG]http://kepkezelo.com/images/r6mthtv89zp1ah4dat5.jpg[/IMG]/spoiler]

    Nagyon zseniális a cucc. Minden moduláris. Csavart nem is kellett hozzá használni. A kábelek mind az alaplap alatt mennek. Brutális.
    Mondjuk jól megkérték az árát.

    [spoiler]


  • tonyr #211801
    Szerencsére jó lett... lehet hogy csak valami fájl volt sérült...

    ez volt a hiba leírása:
    Steam - Error
    Could not connect to Steam network.
    This could be due to a problem with your Internet connection, or with the Steam network. Please visit www.steampowered.com for more info.

    Most hogy újratelepítettem, egyből bejelentkezett, s már installálom is a Border 2-t :)

  • MerlinW
    #211800
    Felesleges újratelepíteni, nem attól fog megjavulni.