311802
  • Rony94
    #212240
    Érdekes amúgy hogy GOG-on minden játék dollárba kerül, de a Witcher 3 az euróba.
  • Fpocok
    #212239
    És ez? Durva

  • Rony94
    #212238
    De hát tudjuk hogy miért. A CD Projekt az GOG-os.
  • Fpocok
    #212237
    STEAM lol. Felkerült oda is a The Witcher 3... csak hát 20 euróval! drágább, mint GoG.com -on.
  • arty
    #212236
    dp1.2(a?) tuti nem viszi át egy képként?
  • Rony94
    #212235
    Hiába lesz szebb ha maga a játék üres lesz. Ne ez legyen a mérvadó a megvásárlásra. :)
  • Botond #212234
    Bastion lepörgött iOSen. Jópofa volt, 79 centet megért, de semmi egetrengető.
  • TBTPumpa
    #212233
    Igen, baromira hangulatos és baromi gyönyörű. Ezt a grafikát még a Crytek is megirigyelné!
    Az meg már videón is átjön, hogy mérföldekkel szebb lesz, mint a Dragon Age Inquisition. Persze annak sem kell szégyenkeznie grafika terén, de az eddig látottak alapján a Witcher 3 lesz a legszebb játék a piacon.
  • TBTPumpa
    #212232
    Normál jó lesz kezdésnek. Emlékszem, mikor 0day játszottam vele... Annyira kiegyensúlyozatlan volt a játék, hogy vért kellett pisilni már Normál fokozaton is.
  • Rony94
    #212231
    Röhögjetek ki, de ez az új Witcher 3 trailer a valaha készült egyik legjobbika. Nem is tudom már hanyadjára nézem újra. xD
  • benőmenő
    #212230
    Én a normált tudom javasolni.
    Igaz én még akkor játszottam vele, amikor még nem jött ki az enhanced edition meg a patchek, amik a harcot is érintették.
    Egyébként olyan téren hasonló a DaS-hoz, hogy ha többen rontanak rád nem éri meg hősködni, hanem bizony ki kell térni és használni Geralt képességeit, főleg a quen jelet, mivel itt aztán tényleg semmi poti/estus ivászat nincs harc közben.
  • MerlinW
    #212229
    Ahogy érzed. Eleinte minden fokozaton nehéz lesz, amíg hozzá nem szoksz a rendszerhez:)
  • Rony94
    #212228
    Majd meglátjuk. De lehet hogy normálon kezdem el. Vagy az már túl könnyű? :)
  • Troger911
    #212227
    Nem tudom volt e már, de úgy néz ki, hogy nem áll le a GFWL!
  • MerlinW
    #212226
    Áhá:)
  • tomsolo
    #212225
    Direekt írtam így, mert Hamus is ott figyel könyvben :P
  • MerlinW
    #212224
    Hehe:) Egyébként a Hófehérke helyett írt Hamupipőkén mosolyogtam:)
  • benőmenő
    #212223
    Lehet kacagni, de az első kötetben egy az egyben ilyen Szépség és a szörnyeteg sztorik vannak "vajákosítva" :D
  • MerlinW
    #212222
    Kizárólag nehéz fokozaton!
  • MerlinW
    #212221
    "Hamupipőke és 7 törpéből" xD
  • Troger911
    #212220
    Szerintem teljesen szubjektív egy játék megítélése. Én személy szerint az első részt is élveztem, és a második is nagyon tetszik. A könyvről nem tudok nyilatkozni, még nem olvastam.
  • tomsolo
    #212219
    A Witcher olyan amikor a Hamupipőke és 7 törpéből csinálnak egy rpg-t - sajna erről szól a könyv is kb. szó szerint - aztán a sok ember meg elhiszi, hogy ez így jó mert lehet benne kardozni meg vajákolni.
  • IMYke2.0.0.0
    #212218
    Bumm!
    Banner alatt a szabályzat!
  • Rony94
    #212217
    Hasonló rétegjáték mint a Dark Souls? Még egy ok hogy kipróbáljam!
  • wantonly
    #212216
    A Witcher több türelmet és kompromisszumot követel, mint más RPG-k, viszont cserébe különleges élményt nyújt. Megkockáztatom, hogy erősen rétegjáték, csodálkozom is, hogy ennek ellenére nagy rajongó tábora van. Viszont természetes, hogy ebből adódóan nem mindenkinek jön be. Mint a Dark Souls, ugyanúgy megköveteli a tiszteletet, a megfelelő hozzáállást, enélkül semmit sem ér.
  • Steve Q
    #212215
    És fordítani sem nehéz.
  • davidka003
    #212214
    Nem annyira jó azt írták magon. De egyszer végig lehet tolni.
  • MerlinW
    #212213
    Hoppá, megjelent a Murdered: Soul Suspect.
  • davidka003
    #212212
    Nekem is egy Tescos 18 ezres Mountain Bike-om van. Nem kell a tolvajoknak se. :D
    De elmenni vele boltba vagy postára tök jó.
  • Szabi #212211
    off:

    kb. 8éves teszkós bringám van, teljesen jól elvagyok vele :D

    előtte volt csodaszép drága bringám amit imádtam, de egy kedves szomszéd megszabadított tőle, a többtizenenezres hűdebiztonsági rács zárat úgy nyitotta ki mintha boríték lenne.. utánna már csak egy tesztkós szart kértem, ezt bezzeg nem akarja senki elvinni.. kerekek csapágyak stb azóta már normálisra cserélve, meglepően jó váltó volt rajta alapból, még csak olajozva se volt az elmúlt 8 évben mégsincs semmi baja :DD
  • MerlinW
    #212210
    OFF

    Pont erről szól a téma most a biciklis topikban. A legfőbb kérdés, hogy mire kell, milyen terepre, mennyit használod. 100k alatt csak alkalmi hobbi bringákat kapsz, ahogy ott is írtam éppen, túrázásra (aszfalt, kis terep), ezt találtam a legjobb ár/érték arányban (125k). A kormányt, sárhányót, stb-t kedved szerint lecserélheted/leveheted. Mondjuk nagyon kényelmes kormánya van ennek a modellnek, én pont két hete vettem a nagy testvérét.
  • Shep
    #212209
    Na ez jó volt :D (a fő noob-ozó ellen)
  • TBTPumpa
    #212207
    A játék eleje ott is noob-szűrő, mint a tavalyi Tomb Raider-nél (QTE-k sokasága).
  • Shep
    #212206
    Ettől még a játék jó.
  • Fpocok
    #212205
    Se optimlazálva nincs, se az inventory rendszer nincs jól megcsinálva.
  • MerlinW
    #212204
    Az eleje gáz, szokni kell a harcrendszert és az irányítást, csakúgy, mint Dark Souls-ban. Viszont ha túlvagy a kezdeti megpróbáltatásokon zseniális játékélményt kapsz. Adj neki egy kis időt.
  • MerlinW
    #212203
    Tényleg a világ legnagyobb gyűjteménye. 2014-ig 10600 játékkal volt Guinness rekorder Michael Thomasson. A lenti csókának pedig 11876 játéka van + játékkiegészítők (egyedi szobrok, stb).
  • #212202
    Én pld 20e-ért vettem egész jó használt biciklit boltból, igaz széthajtottam és volt már rajta vagy 20-30-nyi alkatrész csere, de most utcai gumi van az Y vázas montin, fék cserék voltak, meg a pedál csapágyazása monoblokkra lett cserélve, illetve a hátsó kerék csapágyait is kicserélték már egyszer. Am tökéletesen megfelel a célnak és nagyon lehet vele menni.
  • kill3r21
    #212201
    Box a jövő, a 360at el akarom adni, csak újra kell dasht frissiteni mert elbaxtam :D
  • Shep
    #212200
    Nem, direkt a boxot írtam :)