311802
  • wantonly
    #212280
    G2A.COM Weekly Sale

    Thief + Bank Heist DLC STEAM GLOBAL €8,99 + €0,61 fee.

    Ez már elég korrekt ár, nem?
  • Fpocok
    #212279
    Nekem nem.
    Mondjuk GMG nevem nem ugyanaz mint a playfires, de playfiressel simán be tudok logolni, szóval elvileg jónak kéne lennie, de mégsem.
  • #212278
    Na néhány óra injustice után, azt kell mondjam hogy fantasztikus a játék. Verekedős játékokhoz képest is igen jó kombinációk vannak, szinte mindenből kombót lehet kihozni. Story mód valami zseniálisan lett megoldva. Nem is túl sok nem is kevés amit egy adott karakterrel mész és jó a történet is. Kb olyan, mintha egy filmet néznék ,de a csatákat Te csinálod. A környezet kihasználása meg rohadt jó. Van egy speciális kombó, amit akkor tudsz ellóni, ha felöltött valami vackoda kép sarkában. Na az minden karakternél egyedi, de annyira jók, hogy hihetetlen! Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki szereti a DC képregényeket és aki a verekedős játékokat. Aki mindkettőt, annak viszont KÖTELEZŐ!!! :)
  • Szabi #212277
    működik ez rendesen.. :D
  • Fpocok
    #212276
    Playfire név jelszóval logolok be GMGre.
  • wantonly
    #212275
    Biztos, hogy jól kötötted össze a Playfire-GMG accountod? Ha nem egyforma adatokat adtál meg az okozhat ilyet.

    Viszont mivel béta az egész, valakinek megy, másnak nem. Volt itt aki arra panaszkodott, hogy még az acsikat sem kapja meg.

    Ha minden kötél szakad írj a support-nak, szerintem segítenek.
  • Fpocok
    #212274
    Nálam 0.08 van. Hiába kattintgatok a spend it re nem megy át a 7 euró, pedig így kéne történnie, nem?
  • Troger911
    #212273
    Ugye össze van kapcsolva a gmg és a playfire acc?
  • Troger911
    #212272
    Itt! Felül, ami nálam 0,10!
  • Fpocok
    #212271
    Nem az első nap, hogy megnyomtam a spend it -et és lófaxt sem rak át. Nem működik.
  • wantonly
    #212270
    Ugyanott, ahol a többit: "GMG Credit"'.

    Ez a Playfire nem olyan ám, hogy azonnal átdobja a pénzed csettintésre. Van, hogy napokat kell várni mire megjelenik.
  • Fpocok
    #212269
    Rámegyek, hogy spend it, átdob oldalra, de nem jelenik meg ott a pénzecském. Hol kéne látnom az összeget a GMG oldalon? Mutasd meg SS-al.
  • Troger911
    #212268
    Én most vette belőle 4 játékot. Playfier-en az összeg alatt spend it gomb. Aztán ha gmg-n látod a creditet már jó. Bepakolsz a kosárba és fizetésnél ki lehet választani, hogy mennyit akarsz gmg creditből fizetni.
  • Fpocok
    #212267
    Semmilyen opciót nem látok, hogy elkölthessem a playfire pénzem. Mi a fasz? Mekkora egy ratyi ez.
  • Fpocok
    #212266
    És hogy kell azt? NEm látok semmi ilyet.
  • Scooter
    #212265
    Nosgoth 3000 beta kulcs

    Nosgoth a steam-en

    Működik. Nekem berakta a fiókba!
  • grebber
    #212264
    A szart lesz se BF4 nincs olcsón,se semmi ami mostanában van a VGA-k mellé :(
  • Rapid81
    #212263
    Sniper Elite V3 az AMD Never Settle Reloaded része lett! Lesz ócóér'!
  • Troger911
    #212262
    Amúgy nagy kedvencem az Elder Scrolls sorozat. A Morrowind GOTY ott figyel a polcon!
  • Troger911
    #212261
    Előtte playfire-en át kell rakni (spend it).
  • Fpocok
    #212260
    Hogy kell vásárolni playfire pénzen? GMG-re rámegyek, de ott a procedúra alatt SEHOL nem ajánlja fel, hogy azt a pénzt használjam.
  • genndy
    #212259
    Ja, hogy a Deluxe nem akciós. Akkor elég a GOTY.

    Jó, hogy hetekig nem írok, ha meg igen akkor szétfloodolom a topikot. Kezdek el-DarkSectorosodni
  • Fpocok
    #212258
    Nem a grafika tetszett benne, hanem a játékmenet. Noha a morrowindel már nem játszanék, ez az oblivion azért jobban néz ki.
  • genndy
    #212257
    Ha csak a Skyrim grafikája tetszett, akkor ne. Ha a játékmenet is, akkor vedd. GOTY Deluxe ajánlott akkor már.
    Skyrim crashekre is van már jópár megoldás.
  • Fpocok
    #212256
    Sosem játszottam az oblivionnal, de skyrim bejött... kivéve, HOGY ÁLLANDOAN CRASHELT. Megvegyem obit? Van rá elvileg playfire pénzem.
  • TBTPumpa
    #212255
    Nem is amiatt írtam. Nálam a grafika nem az elsődleges szempont. Itt viszont a tisztán látszódik, hogy rendesen ráfeküdtek a grafikára. Remélem tartalom is lesz a játékban bőven, ahogy az előző részekben is. A lengyel srácok nem okoztak még csalódást!
  • IMYke2.0.0.0
    #212254
    GMG - Bethesda
  • grebber
    #212253
    1.32 euro a teljes pakk!
  • genndy
    #212252
    És ha ott is megvan az 1+2 (Steames kulcsot is megette ugye a GOG), akkor csak 31,99€. Ez se olcsó, de már nem drágább mint egy bármilyen új játék (~10.000 Ft) Viszont nem Steames, de más DRM sincs rajta.
  • genndy
    #212251
    Alapára ennek is 59,99€ Steamen... GOGon viszont az alapár is csak 39,99€.
  • IMYke2.0.0.0
    #212250
    Nem olcsó.
    De ahhoz képest, hogy más "új" játékok 49,99 és 59,99 euróval indulnak...
  • IMYke2.0.0.0
    #212249
    És mit jelent itt a heppi áúr? Mert árban nem látok különbséget.
  • genndy
    #212248
    Ha megvan az 1+2, akkor van kedvezmény (de még úgy is 37,99€. Nem olcsó).
  • IMYke2.0.0.0
    #212247
    tomsolo felajánlását [a kvíz] siekrült valakinek? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #212246
    Suttyomban feltették STEAM-re: "Freespace 2"
  • grebber
    #212245
    Tudom hogy itt senki nem szokott venni bundle-t olcsón,de rákérdezek hátha.

    Happy Hour van a Blood Knights bundlenál érdekel valakit?
  • DarkSector
    #212244
    vagyok. :D
  • Fpocok
    #212243
    GYRE STEAM
  • DarkSector
    #212242
    oks elnézést.
  • Fpocok
    #212241
    http://www.gog.com/thewitcher3/en
    FAQ
    What is GOG.com's Fair Price Package?
    Gamers who are paying in EUR, GBP, and AUD are generally charged more for the games that they buy than gamers in the US. We don't see much sense in that, so we've come up with a solution that lets us treat everyone in those regions more fairly (without giving our legal team a heart attack). For The Witcher 3: Wild Hunt pre-orders GOG.com will make up the difference out of our own pocket by providing users with a mix of $9.99 and $5.99 game codes.