311802
  • IMYke2.0.0.0
    #212400
    Ugye nem egész nap rendőrökről, traffipaxról és bújtatott politizálásról akartok beszélgetni?
  • Rapid81
    #212399
    Hogy lehet lehúzó módon mérni, mondd már meg légyszi. Ha belefutsz egy trafiba és megbüntetnek, akkor nem tartottad be a KRESZ-t. Az nem lehúzás, hanem jogos büntetés. Pont.
  • Rapid81
    #212398
    15 éve van jogsim, ami alatt több, mint 500k+ km-t vezettem már le és soha egyetlen csekk sem jött gyorshajtásért. Nem sietni kell, hanem betartani azt, amin az életed és nem mellékesen MÁSOK élete is múlhat. Autókázz párezer km-t a 4-es főúton és rájössz, hogy ez a trafimennyiség is kevés lesz ahhoz, hogy ott a tetves románok normálisan közlekedjenek majd. Nap, mint nap életveszélyben vagyok, amikor azon az úton közlekedem, mert az összes barom megy, mint állat, lényegtelen, hogy valaki jön-e szembe avagy sem, mert neki éppen előzhetnékje támadt... Igenis legyen minden kilométeren trafi és szedjék ki azonnal a gyorshajtót és vonják be a jogsiját a második esetnél örökre. Akkor talán eljön az az idő, hogy nem élet-halál harc lesz az autózás, hanem csak autózás.
  • #212397
    Hát a szándákos szopatás ténye, amit én írtam, meg amiről te beszélsz még csak köszönő viszonyba sincsenek... Ki a picsa beszélt itt a kresz be nem tartásáról vagy angry birds-ről???
  • grebber
    #212396
    Csak steam-en.Rájöttek,hogy az acsikat meg kell fizetni
  • Totti5
    #212395
    Tanultál KRESZ-t? ismered a táblákat? első szabály : sosem megyünk rutinból!!!, nem telefonálunk, nem GPSezeünk, nem hanguljuk a szokol rádiót, nem sminkelün és nem játszünk Angry Birdet vezetés közben. Figyeljük az utat és a táblákat és annak betartásával haladunk. Ennyi, azért mert valaki balfasz volt nem a rendőrt kell okolni. Ők oda állnak ahova akarnak, neked meg úgy kell közelekedni ahogy azt a szabályok előírják.

    Minden mást belekverni, elmaszatolni, másra kenni ebben az esetben felesleges.
  • Fpocok
    #212394
    Mégsem én vagyok a hülye. A the witcher 3 ára tényleg felment tegnap óta.
  • darkling
    #212393
    Történelmi fél off:
    Nándorfehérvári csata Total War köntösben.
  • davidka003
    #212392
    A kisebb vállalkozások azért csalnak adót, mert máshogy nem megy.
    Haver mesélte, hogy ha minden eladott árut beütnének akkor annyi lenne az adó, hogy a házon lévő hitelt nem bírnák fizetni meg nem telne kajára se.
    Rohadt sok pénzt kell fizetni a kisebb vállalkozásoknak. A kormány szépen tönkreteszi ezeket.
    A nagyok meg simán kigazdálkodják ugye.
    A politikusok meg nagy tételben nyomják. A nevükön max egy rossz Trabant van de mégis milliós villákban élnek.
  • #212391
    Elmélettel egyet is értenék ha, pld a rendőrség és az politikusok elsődleges célja az lenne, hogy a bűnözőket elkapják és megbüntessék, plusz aki kiskaput keres, vállalkozók 90%-a, adócsalásért megbüntetnék. De nem. Az első, hogy az átlagpolgárt bármilyen úton, módon jól lehúzzák, mert nem egyszerűbb egy kamerával beszedni minimum 30e hufot, mint elkapni egy nyavalyás bűnözőt?! Egyébként országos szinten a sikeresen felderített ügyek az összes ügynek a 17%-a. Budapesten a legjobb kerületben elég ehhez elérni 13%-ot is és már elmondhatod hogy ti vagytok a legsikeresebbek. Na amíg ez nem megy fel legalább 70% fölé, addig szerintem nem a népet kéne húzni, meg lopni-csalni a milliárdokat ott ahol lehet, hanem rendbe kéne tenni ezt a tetves korrupt országot.
    Más dolog, hogy balesetvédelmi szempontból még akár meg is érthető lenne, ha veszélyes útszakaszokon mérnének, de nem. Maak esetéhez hasonló lehúzó módon mérnek országszerte az esetek 80%-ban. Akkor milyen baleset megelőzés itt a cél?
  • Dzsini
    #212390
    A Civ 5 nem nagyon éri meg újonnan beugróknak, nincs náluk Complete, így a teljes csomag 36,88 euro, Steamen teljes áron 39,99, és csak egy vásárlás. Persze ha csak 1-2 apróság hiányzik a teljes gyűjteményhez, akkor jó a 75% bármelyikből.

    (isthereanydeal szerint Gamefly-on 20,5 euro)
  • IMYke2.0.0.0
    #212389
    Gamersgate - Civilization Weekend
  • shaddam
    #212388
    Rise of Nations: Extended Edition 4-es pakk érdekelne valakit? 11 ajróra jönne ki fejenként link
    Ha már az age of empires 2 duplán megvan fizetős modostól :D
  • Maak
    #212387
    Altalaban en is betartom, (mindig) csak ugye meg forgalom sem nagyon volt es a szembejovo villogatasara lettem figyelmes, azonnal lassitottam, tablanal mar szerintem lefele ment a mutato...remelem nem lott le az a mocsolade...mert amikor bakker nekem kell taposnom a feket mert a baromja tolja neki, es meg bemenne elem, meg kulso savon eloznek, akkor bezzeg sehol a yard...amugy sosem volt meg semmi szabalysertesem, egyszer volt egy koccanasom, de az is hogy...megyek be a praktiker parkoloba, elottem fszikam fekez, mert ismerose jon szembe...megallok mogotte...hat nem hatramenetet kapcsol es belemtolat? szikrat nem kaptam vaze...
  • arty
    #212386
    sorelőző, duplazárósáv vágókat miért nem, sosem?
    gyalogátkelőt leszarókat miért nem, sosem?
    balesetveszéles helyen miért nem, csak ilyen kinthagyott 40es táblánál?

    de, a rendőr (pontosabban az állam, aki számol vele, h X összehet összebüntiznek a költségeikhez) hibás - nem az aki ott kint áll, hanem az egész retkes szervezet.
  • arty
    #212385
    90 környéke... (régen ezért ugrott a jogsi is, most nemtom azt is elveszik-e)
  • MerlinW
    #212384
    Ha valaki nem autóúton/pályán megy 90 felett, azt én nem nevezném hibázásnak:)
  • Totti5
    #212383
    Ez a szabály és ezt szigorúan büntetni kell, teljesen mindegy mennyit keresel... nem is értem hogy jön ez ide. Így is sajnos sok az ámokfutó az utakon... és ebből adódóan a legtöbb baleset is ezekből származik. Ez nem játék.

    A gyorshajtás veszélyes, a tábla nem véletlen szokott kint lenni, ha munkálatok vannak akkor meg pláne be kell tartani, akár vannak ott akár nem... utat kell nézni és nem a rádiót hangolni, ha meg belefut az ember, akkor így járt. Nem a rendőr a patkány, ő ugyan úgy a munkáját végzi mint bárki más.

    Engem még nem sikerült megfogniuk, igaz város, s környékén, autópályán betartom a táblákat, úgy meg nem fognak sosem. Ahol lehet, a nagy pusztákban meg nyomhatja az ember saját felelősségére...

    Bocsánat Imy, off vége.
  • davidka003
    #212382
    Én azt mondom imádkozz, hogy csak 90k-ra büntessenek.

    Ez Magyarország. 1 havi fizetése az embernek rámegy ha hibázik. (valakinek fél havi vagy 2 havi)
  • davidka003
    #212381
    Ha 90-100 között mentél akkor 90 ezer jó magyar Ft.
    Ha 100 felett akkor viszont 130 ezer Ft.
  • Troger911
    #212380
    Ha küldöd a fotót, megszánlak! (Remélem nem kell, nem magam miatt, hanem mert 40-es táblánál 100% túllépés fölött már rendesen zsebbe kell nyúlni!)
  • IMYke2.0.0.0
    #212379
    Drukk-drukk, hogy ne legyen sok.
  • IMYke2.0.0.0
    #212378
    :)))))
    Jómagam is ezt ajánlottam :)
    //A bannerben ugye ez is megbújik.
  • Maak
    #212377
    Hat en az leszek ha csinaltak egy jokepu fotot a 40-es tablanal rolam:D
  • Troger911
    #212376
    Együttérzek. Holnap én is melózok és tényleg nincs nyitva semmi. Kedden megyek tesco nézőbe ismét. Nálunk (pécs) pl. a 4 tesco-ból csak egyben vannak ilyen jó áron cuccok... Sztem bevásárolok, max. továbbadom a rászorulóknak.
  • Maak
    #212375
    Namost, ennek hallatan elindultam melo!!! utan tesco ellenorzesre, (ennyiert megvennem oket siman)...elkanyarok autopalya fele, kozben rakom befele a zenet a magnoba, fel szemmel latok valami villanast...mehettem kabe 90-100 kozott...felkapom a fejem, nezem 40-es tabla kint, feluljarojavitas...de ma nem, mert unnep van csak a tabla ugye kint...odaerek az autopalya feluljarojahoz...hat nem ott all egy szemetlada a feluljaro alatt es meri a bejovo forgalmat...mennyibe lesz ez kabe nekem?...elfelejtettem, hogy ma nincs nyitva semmi csak a barmok huzzak az igat...szal meg occso kiegem sem lett...
  • arty
    #212374
    a merlinw által említetteken túl:

    http://www.gamesave-manager.com/
  • arty
    #212373
    hogy állsz a felpimpelésben? :)
    vagy játszani nem akarod?
  • Evoluti0N
    #212372
    A múlt hétvégén kétszer is végigjátszottam egymás után a Flowert. Ennek a thatgamecompanynak a tagjait nem tudom, hogy milyen bolygóról szalasztották, de olyan játékokat csinálnak és olyan élményeket tudnak generálni, mint senki más. Egy-egy játékuk végigjátszása már-már egy meditációval ér fel.
  • #212371
    Köszi! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #212370
    Topik banner - Honlapjaink - Hasznos - Game Save Manager, és minden gondod megoldva.
  • #212369
    Értem, köszi! :)
  • MerlinW
    #212368
    Steam/userdata/******/ könyvtárban van minden steamworks-ös mentés. A nem steamworks játékok mentései a szokásos documents könyvtárakban vannak.

    Rendszertelepítés előtt, mindig célszerű mentést készíteni a documents and settings könyvtáról. A a steam a rendszermeghajtóra van telepítve, akkor arról is.
  • Shep
    #212367
    120-at :D Hülye kérdésre ... Ha nem bírja a 60-at akkor nyilván lejjebb kell adni az igényekből 30 szerintem bőven jó a W2-nél.
  • #212366
    Hülye kérdésem: Steames játékok mentéseit a program elteszi valahova? (felhő) Vagy törlés előtt nekem kell gondoskodni a mentés mentéséről :)
  • Troger911
    #212365
    Kösz, az oldalát néztem és máshol írta is, hogy ritka.
  • genndy
    #212364
    Őt nem. maross-t is keresheted, ő még versenyt is írt ki Pinball FX2-ből, biztosan tud jó áron szerezni pályákat.
  • Fabio Capello
    #212363
    instabuy, kedvenc játékom volt annak idején!
  • grebber
    #212362
    Így lödd be ilyen felbontásban Full low és alacsony felbontás.
  • IMYke2.0.0.0
    #212361
    Azzal a VGA-val: stabil 30.