311801
  • wantonly
    #212440
    GMG 2K Sale

    £13.49 This 2K Essentials Collection includes:

    - Borderlands 2
    - XCOM Enemy Unknown
    - Civilization V
    - BioShock Infinite

    £12.22 The XCOM Collection contains:

    - XCOM: Enemy Unknown
    - XCOM: Enemy Within
    - XCOM: Enemy Unknown – Slingshot Content Pack
    - XCOM: Enemy Unknown - Elite Soldier Pack
    - X-COM: Classic Collection

    És lehet igényelni 25%-os vouchert hozzá.

    Tudom, fontban elég gáz.
  • grebber
    #212439
    Édes istenkém milyen emberek dolgoznak a nagyvilágban,hogy ezen meglepődnek?
    Majdnem minden AAA cím produkálna ilyen ingyenessé tétel esetén.

  • Dzsini
    #212438
    És szóltál valaha a helyi önkormányzatnak, hogy indokolatlanul maradt kint egy tábla?
  • Fpocok
    #212437
    “Getting people to play the older game who haven’t played it, and therefore making a lot of them go out an buy the new one later this month. We also sell downloadable content, so if people who have got the game free want even more of the game, they can buy it”

    This free offer encourage new players to try the concept and hopefully they’ll like what they see and purchase the new game at the end of the month. The fact that 2 million PC gamers jumped at the chance to grab Sniper Elite 2 for free shows that everyone loves a bargain on Steam and that there’s still real interest in the franchise two years down the line.
  • arty
    #212436
    nagyreset (telefon alaphelyzetbe állítása...)
  • arty
    #212435
    770ből nincs 3 gigás, csak 2 vagy 4 ;) (jó, tudom, menjem anyámba a szőrözéssel :D )
  • Scooter
    #212434
    Egy kis off.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van egy Samsung tapitelóm. 2 napja a böngészőjéből kivág, amikor a galagiveaways főoldala bejönne. Mielőtt teljesen betöltené az oldalt. Tettem fel vírusírtót is. Talált 7 db-ot, de ugyanazt csinálja. Minden ok nélkül kivág a telefon kezdőképernyőjére. Privátban valami ötlet?! Sorry, hogy nem a mobilos szekcióba írtam, de itt talán jobban tud valaki valamit. Persze, ha nem, ott is mekérdezem
  • arty
    #212433
    az építkezésről kintfelejtett 30as tábla (építkezés már sehol fél éve), majd mögé trafival beállás micsoda?

    ugyan kérlek....
  • IMYke2.0.0.0
    #212432
    Kumulatívan kezeli a kihívásokat. Ez jó [és persze ez az elvárható minimum].
  • DarkSector
    #212431
    Az nekünk készült. :) Ahol dolgozom. :D
  • DarkSector
    #212430
    Én is betáraztam. :DDDDD
  • IMYke2.0.0.0
    #212429
    No, "Dead Island (1)" végére értem, Xiannal. 57 óra alatt. (36/48 öcsi)

    Remélem, kumulatívak a játékbeli kihívások, és nem nullázódik le minden, ha új karakterrel lesz majd kedvem a lecsóba csapni...
  • arty
    #212428


    meg is néztem a mohácsi csatát, szenzációs munka :)
  • Fpocok
    #212427
    Itt nincs. Ma már kétszer voltam kis ABC-ben, de csak most jutott eszembe az üccsi.
  • Fpocok
    #212426
    Just Cause Pack

    3font
  • TBTPumpa
    #212425
    Zárva van minden, Pünkösd van. Kiszáradásveszély!
  • Fpocok
    #212424
    Este E3. Kell venni üccsit majd.
  • Fpocok
    #212423
    9 hónapra előre kifizetni? Istenem... inkább fektesd be :D
  • Shep
    #212422
    Attól ,hogy jön az új széria csak annyi fog változni ,hogy a csúcs kártyák jobbak lesznek marha drágán de a többi meg marad ugyanaz csak más néven, vagyis egy 770 azért várhatóan elég lesz bőven, max nem 4k-hoz de akinek a 4k a cél annak nyilván nem gond megvenni a legújabb legdrágább éppen aktuális kártyát SLI-ben.
  • IMYke2.0.0.0
    #212421
    Elhittük volna meme nélkül is, hogy nem akarsz ezen a bolygón élni tovább...
    [delete]
  • TBTPumpa
    #212419
    E3 2014 - a Mirror's Edge biztosan bemutatkozik

    Adná az ég!
    E3 2014 - jön a Tomb Raider folytatás?
  • grebber
    #212418
    "Év végén úgyis érkezik az új Nvidia és AMD sorozat, majd akkor veszek új kártyát megint"

    Ezért írtam ezeket a címeket meg kell várni mert erősen iránymutatók lesznek gépigény terén.
    És akkor még a Ethen Carter-ről nem is beszéltem...

    Egy új géppel rengeteg sok gond szakad majd a nyakamba.Újra végigvinni a játék belül beállítható max grafikán azt a kb 25+ címet amit eddig nem tudtam csak összevissza butítva!
  • TBTPumpa
    #212417
    Már megint a GTA!
    GTX lesz az. Bár szerintem a 770-es modell már nem lesz elegendő a Witcher 3-hoz. Sőt a mostani Nvidia GTX700-as és AMD R9 200-as sorozat sem lesz oda elegendő... Mivel ezek ugye "átnevezett", csúcsra járatott és finomhangolt kártyák. De akkor is "ősrégi" technológia már. Persze vinni fogják a játékot, rengeteg grafikai kompromisszummal cserében.
    Év végén úgyis érkezik az új Nvidia és AMD sorozat, majd akkor veszek új kártyát megint.
  • grebber
    #212416
    Az elkövetkezendő pár next gen cucc alapján majd lehet konklúziót levonni milyen gépet kell venni.

    WD (Itt már tudjuk a maxhoz GTA 770kell abból is 3GB-os) DR3, Witcher 3, Dragon Age Inquisition

  • Shep
    #212415
    Könnyű annak akiknek erőműve van :)
  • grebber
    #212414
    Én mocskos mod lewarezolom mese nincs.És ha majd lesz gépen amin nem lowon fogom játszani már 1500ft-ért szórják majd az összes dlcvel együtt, na ekkor megveszem majd.
  • Fpocok
    #212413
    Nekem nem. Én leszarom a játékot.
  • TBTPumpa
    #212412
    Annyiért instabuy lenne nekem is (meg gondolom másoknak is).
  • grebber
    #212411
    Nekem azt mondta 5k-ért szerezte!
  • IMYke2.0.0.0
    #212410
    Én a másik 2(x 2 - mert alap és később Enhanced) dobozos mellé a 3. részt is így venném, ha tudnám. A Sors másképp gondolta, eddig :)
  • TBTPumpa
    #212409
    Én csak reménykedem benne, hogy nem 13-15 000 Ft-ért vette a Witcher 3-at, hanem jóval olcsóbban. Ha találnék 8-10 000 Ft körül belőle Steam-es verziót, instabuy lenne.
  • IMYke2.0.0.0
    #212408
    Aztán előfordulhat - nem egyszer megtette már -, hogy eladja ezt is, még megjelenés előtt és vesz helyette mondjuk egy "Dead Rising 3"-at...
  • genndy
    #212407
    Nem olyan kemény dolog ez Az elővétel a megjelenésig még lemondható, és visszakapja a pénzt.
  • Fpocok
    #212406
  • TBTPumpa
    #212405
    Csak tudnám mennyiért vette. Ha talál olcsón valahol (10 000 Ft alatt), engem is érdekelne.
    Bár mivel semmiféle DRM nem lesz a játékban, így simán és könnyen warezolható lesz. Köszönjük CD Projekt!
  • IMYke2.0.0.0
    #212404
    Ő minden jó(nak ígérkező) játékra gyorsan lecsap.
  • TBTPumpa
    #212403
    Wesker nem szarozik! Már most megvette a Witcher 3-at.
  • Rapid81
    #212402
    Csak még egy picit, Apu! Légyszi!
  • IMYke2.0.0.0
    #212401
    Csak erre reagálok:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy igazad van - mások életével játszadozókat én kilőném az űrbe, hogy jobb legyen az élet itt lenn.
  • IMYke2.0.0.0
    #212400
    Ugye nem egész nap rendőrökről, traffipaxról és bújtatott politizálásról akartok beszélgetni?