311802
  • arty
    #212360
    30at
  • Fpocok
    #212359
    Mé, akkor mit célozzak? Komolyan érdekel :D
  • Shep
    #212358
    Ne a 60fps-t célozd meg, vagy ha már mindenáron az a cél akkor talán nem egy olyan gyenge konfigon kellene próbálkozni :)
  • Troger911
    #212357
    Nála találtam Pinball FX2 táblákat. Ismeri esetleg valaki? Steamen csak barátnak tudok írni ugye?
  • Fpocok
    #212356
    Mindent kikapcsoltam :D
  • MerlinW
    #212355
    A launcher-es beállítópanelen kikapcsoltad a supersampling-et?
  • Dzsini
    #212354
    Kódot kapsz vásárláskor, tehát elvileg azt elajándékozhatod.

    (ez még a Playfire-fontraváltás idő előtt volt, azóta nem tudom változott-e)
  • Fpocok
    #212353
    gmg-n tudok venni játékot nem magamnak?
  • Shep
    #212352
    Ez igaz, az fény, árnyék tényleg ég és föld de a többi ugyanaz a mosott hulladék, csak az egyikben a sötét ápol s eltakar. :) Egyébként hangulatosabb lett volna az első, de kb 5x olyan idegesítő is, hogy folyton fáklyáznod kell de úgy meg a kétkezes harc kilőve, mert vagy nem látsz semmit de tudsz két kézzel harcolni, vagy látsz "mindent" de csak 1 kézzel csápolsz. A kettő között kellett volna valmi megoldást találniuk csak hát nem sikerült.
  • Fpocok
    #212351
  • Fpocok
    #212350
    Írtam supportnak és 5 percre rá átment a pénzem GMG-re!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://i2.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/490/435/111.gif
  • grebber
    #212349
    És tényleg mindkettő okádék nem is értem ha grafikáról van szó miért jön ez a fos elő.
  • Fpocok
    #212348
    A fények és a sötétség nagyon jó volt. Sokkal részletesebb volt. Erre kaptuk, amit kaptunk. Ugyanúgy át lettünk verve, mint a WD esetében. Annyi a kivétel, hogy így is tökéletesen irányítható.
  • ZsZso
    #212347
    Haha, ilyen összehasonlító videót még nem láttam. Eszméletlen jó :).
  • Shep
    #212346
    Az is minden volt csak nem szép, ill mondjuk 5-6 évvel ezelőtt talán az lett volna :)
  • Totti5
    #212345
    GTA5 a sanboxok csúcsa amit prevgenre meglehetett csinálni. Elképesztő a részletessége a dolgoknak, minden apróságra figyeltek. A térkép a használható dolgok, állatvilág, hegymászás és számtalan cselekvés, testraszabhatóság. Fasza story, beteg karakterek, beteg helyzetek. Nagyszerű fizika ( EUFÓRIA ), impresszív járműfelhozatal ( tengeralattjárótól a repülőig ), tunning stb stb...

    WD is egy sandbox, ami tartalmazza a műfajra jellemzú dolgokat, de itt a fókusz a hekkelés, profilozás, lopakodás és a környezet mahinálásn van. Ez ebben nagyon jó és újító és tartalmas! Grafika nagyon szép, nextgen szele megcsap amikor részletekbe merülően nézem a várost.

    GTA5 egy odamész és lemészárolod, felrobbantod homokozó.

    WD egy loapkodsz és használod a modern technikát.

    Mind a kettő sandbox, de kér teljesen más játékmechanika és élmény.

    Fene tudja, egy RDR 2, Midnight Club vagy új játék legyen inkább.
  • Fpocok
    #212344
    Tényleg?
  • grebber
    #212343
    DS2 az a Dark Soul 2? Mert az soha sehol nem volt szép grafikájú még a vidókban sem.
    WD-nál meg szerintem semmivel nem kaptunk mást mint a videókban volt.
  • zorrobomber
    #212342
    GTA5 vs WD szerinted? Előbbiből még ugye nincs nextgen átirat? Lesz?
  • Dzsini
    #212341
    Mielőtt mindenki félreértené és nekem ugorna: nem azt mondom, hogy nem lesz ilyen. Azt mondom, hogy egy reklámnak se hiszed el, hogy attól a tusfürdőtől máris omlani fognak utánad a nők.

    Az E3 pedig egy reklámműsor, jobb a helyén kezelni, mielőtt kellemetlen meglepetések érnek.
  • Totti5
    #212340
    WD így is baromi szép, a legszebb sandbox. A DS2 meg mindent alulmúlt.
  • Dzsini
    #212339
    A DS2-t se volt "hihetetlen", a Watch_Dogs se volt "hihetetlen"... soroljam még? :)
  • Totti5
    #212338
    Várd meg a GRID Autosportot ( ha már TOCA ), vagy GRID 1, vagy akármelyik WTCC játék.

    Ez egy hulladék.
  • IMYke2.0.0.0
    #212337
    Prohardveres fordulattal: nem-sztímes-nem-kő

    //TOCA 2-őt imádtam. Ezzel életemben nem játszottam.
  • Fpocok
    #212336
    Ezt ismeri valaki? Elég jól néz ki és szeretem a toca játékokat.
    SSV8 Superstar V8 Racing
  • grebber
    #212335
    Ezt úgy mondod mintha annyire képtelenség lenne az a grafika semmi kimagasló nincs benne szép szép,de korántsem olyan amit ne lehetne elhinni.
  • Dzsini
    #212334
    Azért majd mókás lesz összevetni az E3 videót a végleges termékkel... :)
  • grebber
    #212333
    Ez nem hájpvonat.Ez kőkemény tény ütni fog alázni fog a gépeket mindenképpen.
    Ezt is elrakom a több 20+ game közé a "Majd egyszer valamikor maxon is végigviszem ha lesz hozzá jó gépem" mappába!
    34 euro lenne steam-en.Van 20 euro kártyapénzem így már csak 14 de még mindig sokallom.
  • Evoluti0N
    #212332
    Nagyon sokan felültek a Witcher 3 hypevonatra. Csak februárban fog megjelenni, de jelenleg az első helyen van Steamen a "Legtöbb eladás" fülnél.
  • IMYke2.0.0.0
    #212331
    Még nem néztem meg komolyabb a DLC-kínálatot, de majd sumér szél idején rátekintek - hátha lesz olyan, amit a jelenleg 2,03 eurómból meg tudok venni :)
  • Shep
    #212330
    Sweetfx-ről hallottál már? :)
  • tomsolo
    #212329
    évente elő szoktam venni egyszer mert kellemesen nyugtat a darabokra eső krautok látványa

    kár hogy nincs vmi szuper olcsó "season pass" hozzá, mert a dlck is jópofák

    sajna a zombis részek már borzasztóan gázok, azok még ingyen is kerülendőek
  • IMYke2.0.0.0
    #212328
    Azé' ez a "Sniper Elite v2" Sniper Elite nehézségen kemény tud lenni.
    13 halállal, de azért megcsináltam az első 2 küldetést [prológus, és konvoj].
  • tomsolo
    #212327
    Van 25%-os kupon is.
  • TBTPumpa
    #212326
    Voucher kód további 10% farag le belőle: IFDSUM-MERSAL-E10OFF

    De látom van Maross-nál 2000 Ft-ért GotY, az olcsóbbnak tűnik.
  • Maak
    #212325
  • Fpocok
    #212324
    Maak/Pedro barátom megunva a szenvedésemet a playfire-rel megszánt egy Oblivionnal! NAGYON JÓ ARC!
  • TBTPumpa
    #212323
    Meg, de nem nekem kell. Egy srácnak lesz.
    Mondtam neki, hogy ha jól sikerül az érettségije, akkor megkapja tőlem (most kapott ballagásra gépet, ami már képes lenne megfelelően futtatni a játékot), és mivel nagyon úgy tűnik, hogy jól sikerült neki, így veszek neki egy Tomb Raider-t.
  • Maak
    #212322
    Illetve az utalatos gmg-n is le van arazva a goty
  • grebber
    #212321
    WD-nál is kb nagyítóval kell keresni a különbséget olyan minimális..