311801
  • IMYke2.0.0.0
    #212480
    De ha azonnal rád/tok ripakodok, az jobb?
    Megtettem tegnap is, ma reggel is.
    Azt hittem, ide felnőtt emberek járnak, akik tudnak szabályt követni, ha kell...
    Tévedtem.
  • Shep
    #212479
    LotF egy ígéretesnek induló aztán a szokásos bughalommá váló középszer lesz, ahogy az összes City játék, persze azért remény van rá, hogy ez lesz a kakukktojás :)
  • Botond #212478
    Pedig nem rossz játék, kicsit több időt is megérhet.
  • arty
    #212477
    esetleg még szólhatnál egyet utolsó után, illetve még kettőt, de TÉNYLEG(!) utoljára: utolsó utáni utáni és utáni utáni utáni utáni-t!

    no?

    (megint csinálod... csak szólok. nekem persze mindegy, inkább nem jövök ma már ide.)
  • IMYke2.0.0.0
    #212476
    Utoljára szólok: #212467
  • #212475
    Nagyon ügyes fiú vagy *vállon vereget
    Csak nem kamionos vagy? :)

    Másik hozzászólásodra: A rendőrnek annyi van kiadva, hogy egy bizonyos mennyiségű igazoltatást és vagy büntetést kiadjanak. Ergó oda mennek, ahol a leggyorsabban lehet végezni, aztán húznak kávézni vagy aludni. Na jó alvás talán nem jellemző, de a kávézóban/benzinkútnál henyélés az megvan.

    Mellesleg én megértem Arty-t, és már értem miért akad itt ki mindenki azért ha az ember Nuuvemről vagy bárhonnan "lop". Nem vagytok egy lázadó népség... Mind1 én nem magyarázkodok tovább a trafis szemétkedések ellen.
  • MerlinW
    #212474
    #212449
  • MerlinW
    #212473
    Lehet hogy meg sem érjük a jövő februárt:) Előre nem iszom a medve bőrére xD
  • Rapid81
    #212472
    Mondjatok légyszi egy normális, NEM magyar oldalt, ahol lesz stream. Köszi! :)
  • Rapid81
    #212471
    A rendőr ott mér, ahol mondják neki, hogy mérjen... Ugyanúgy a munkáját végzi, mint Te vagy én.
  • Rapid81
    #212470
    Akkor menj "kint felejtett" 30-as táblánál 90-nel és fizesd be a büntit. Ez ilyen egyszerű, ha ennyi elszórható pénzed van. Pont. Nem is értem ilyeneken mit kell szenvedni... Ha számodra az semmit sem jelent, hogy 500.000+ km-en keresztül egyetlen egyszer sem bírságoltak meg gyorshajtásért, akkor én mást már nem tudok mondani számodra.
  • Fpocok
    #212469
    Engem csak két játék érdekel: Lords of the Fallen és az, hogy rebootolják-e a RE sorozatot.
  • TBTPumpa
    #212468
    EA részről biztosan lesz:
    Mirrors Edge
    Dragon Age Inquisition
    FIFA 15
    Új Battlefield
    Sims 4
    Star Wars Battlefront
    Illetve egy indie játék "átdolgozásáról" pletykálnak.
    (Lehet vérszemet kaptak az Ubi által felkarolt Child of Light indie projektre?)
    Ami nem lesz a show történetében először: Need for Speed!

    Microsoft részről jöhetne egy új Tomb Raider + Resident Evil 7 bejelentés, úgyis olyan nagy haverságban vannak a Square Enix-szel meg a Capcom-mal.
  • IMYke2.0.0.0
    #212467
    Autós és ki miben koppint az állam / rendőrök körmére offot meg tessék és kéretik máshol megvitatni.
  • IMYke2.0.0.0
    #212466
    Egyre többször nem ismerek rád
  • Sippie
    #212465
    Ne offoljatok má, he!! :P
  • Dzsini
    #212464
    Mert az ilyet megírják, hiszen ritka eset. Hány olyanról tudsz, ahol azt mondták, hogy tessék kifizetni, mert jogosnak ítélték a büntit? Hányan állnak neki pereskedni ilyesmi miatt hónapokig? A "majd megoldja más" a legnagyobb indok arra, hogy a vásárlókat, fogyasztókat, közlekedőket így ki lehet használni. Mert én lenyelem, mert kár foglalkozni vele, hiszen másik kerület / úgyse csinálnak semmit / nem az én dolgom.
  • TBTPumpa
    #212463
    Bannerba vele, Tinman szövegét meg kivehetjük. Ő már úgysem jár ide!
  • ACE
    #212462
    Mellesleg én tudok olyan bírósági ítéletről, ahol az ilyen kint maradt táblánál kiszabott bírságot törölt el a bíróság éppen azért, mert a tábla nem jogosan volt kint, hanem csak kint maradt...
  • arty
    #212461
    Saját kerületünkben kaszáltattunk már le parlagfüvet, kampányoltunk már gyalogátkelőért, szóltunk már a biciklis-ellenség magas patkáért - nem vagyok teljesen passzív, és ezeket mind meg is oldotta az helyi önkormányzat. Más kerületében ezt majd oldja meg más.

    (hja és nem, egyik sem egy tízperces email volt, de persze lehetsz naiv, ha jólesik ;) )
  • Dzsini
    #212460
    Nem te - illetve nem csak te. Mindenki, aki háborog miatta anélkül, hogy tenne is bármit. Térképen megnézed, hogy melyik kerület, és annak a kerületnek írsz egy emailt / felhívod őket. Nem kell hozzá egy szabadnap, elég hozzá nagyjából 10 perc.

    És ha 2 ember szól, akkor előfordul, hogy nem csinálnak semmit (ez se helyes a részükről, de sajnos ez van), de ha 50, akkor már esetleg feltűnik nekik a dolog. Ha minden alkalommal ha arra jársz elküldöd akár ugyanazt az emailt, akkor egy idő után eléggé az agyukra mész, és fognak csinálni valamit. Nálunk a kerületben így lett megjavítva egy gyalogátkelőhely fényjelzője.

    Persze mindig egyszerűbb arra gondolni, hogy úgyse én leszek az, aki miatt bármit megcsinálnak, és úgyis mindenki ugyanígy gondolkodik. Meg egy fórumon offtopicban háborogni mégiscsak egyszerűbb :)
  • arty
    #212459
    Ha nem lett volna olyan forgalmas helyen, akkor a szokásos eljárás: berúgom/beborítom az árokba.
    Így csak tűrtem és mivel előtte már láttam ott rendőrt, így nem buktam bele... :(

    (sajnos a "megfelelő hellyel" nem vagyok tisztában :( tehát az én hibám... mégis zavar, hogy ott mérnek és nem egy utcával odébb, az iskola melletti gyalogátlekőnél basszák 300 ezerre a kiskölkök ELŐTT átszáguldó férgeket - de gondolom ez is az én hibám, mert emiatt is be lehet nyilván szólni valahova :)) )

  • Malakai
    #212458
    18:00 - Microsoft felvezető - 18:30 - show
    20:35 - EA felvezető - 21:00 - show
    23:30 - Ubisoft felvezető - 00:00 - show
    02:30 - Sony felvezető - 03:00 - show
    Holnap csak egy:
    18:00 - Nintendo show

    A konferenciákon kívül viszonylag sok bejelentetlen játék van a "színpados" programban, de mivel cég/kiadó nincs feltüntetve, így semmit nem mond.
  • arty
    #212457
    "The two most common elements in the universe are hydrogen and stupidity. /Harlan Ellison/"
  • Fpocok
    #212456
    Szerintem nicns itt semmi gond. Nálam mindegyikhez 0.10-et ír.

    Amúgy ha family sharen keresztül unlockolom az acsikat, akkor megkapom a pénzt?
  • arty
    #212455
    Persze, hiszen személyesen ismerem a felelőst. Rácsörögtem a privát számon, 10 perc mulva be is vették!

    (nem, jóformán azt se tudom h melyik kerülthez tartozik, azon belül milyen osztályon kinek és hogyan kellene szólni, ahogyan a rááldozható szabadnapjaim száma is 0! ergo gondolom én vagyok a hibás ....)
  • Szabi #212454
    playfire off:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    értem én hogy béta, meg ingyenpénz stb... de azéért még pfúúúúúú

    a 0.50-esre 0.10-et adott.. -.-
  • TBTPumpa
    #212453
    5400 Ft? Instabuy ennyi pénzért!
  • TBTPumpa
    #212452
    Sőt az Ádörwörld is nyomat sztrímet, de azt nem tudom ajánlani senkinek.
    Illetve mégis! A 0-12 éves korosztálynak.

    18:30 Microsoft
    21:00 EA konferencia - a konferencia "hangja" DLC formájában lesz letölthető 19 dollárért, illetve 29 euróért - tavaly is bakiztak a hanggal.
  • Shep
    #212451
    Majd hétvégén megnézem a videokat aztán kész :)
  • Dzsini
    #212450
    Ja, dobott néhány kártyát, annyit futott nálam. Úgyhogy "real interest" terén azt a 20 centet köszönöm, bár máskor utalhatnák rögtön a Steam Walletbe :)
  • MerlinW
    #212449
    Szokásosan E3insider, Gamespot, G4TV, IGN, Gamespot, Gametrailers mind kint lesznek, saját stábbal, műsorral:) Szóval válogathatsz kedvedre. G4TV-t és Gametrailers-t szoktam szeretni ők szokták a legvidámabb közvetítést csinálni, de az IGN is jó. Gamespot pedig a nerd-öknek való:)
  • genndy
    #212448
    Egyértelmű: Half-Life 3 confirmed!!!
  • Fpocok
    #212447
    Nem. Mesélj róla, mi ez az EEE...
  • DarkSector
    #212446
    Ugye mindenki tudja hogy én igénylem hogy előtte szóljatok telon és szolgáljatok egy jóminőségű HD stream felülettel? :D
  • MerlinW
    #212445
    Ugye mindenki tudja, hogy ma este 6 órakor kezdődik az E3?:)
  • Totti5
    #212444
    '40-es tabla kint, feluljarojavitas...de ma nem, mert unnep van'

    Munkaterület, addig amíg ott munka folyik, akár ott vannak akár nem. Ebédszünetben s éjszaka sem pakolják el a lámpákat, meg táblákat, mert nincs ott senki. Ha befejezték és nem folyik ott már munka, akkor nem lesz ott a tábla. Ha nem dolgoznak ott és valóban kint lett felejtve, mert ilyen is van nyilván, akkor a megfelelő helyre be ell szólni hogy intézkedjenek.
  • wesker24
    #212443
    TBTPumpának üzenem :

    Hogy ha kell neki Witcher 3 akkor 5400 FT-ért tudok neki szerezni bármikor, Rendes ROW steam verzió !

    Nekem csak azért volt 5k mert volt egy felesleges TF2 kulcsom igy 400 FT-al olcsóbb volt.

    Meg aztán a Witcher 3 hörcsög limiten belül volt miért ne : D

    A következő a Dead Rising 3 lesz ha az is max 5k körül lesz nálam -1 Day Preorder lesz ! :D

    Amugy már Jedinek is szereztem egy Witcher 3-at meg magamnak is :D

  • Rapid81
    #212442
    Kinn van a 30-as tábla? 30-cal kell ott menni? Akkor? Lényegtelen, hogy egy iskola miatt van ott akármilyen tábla vagy mert ott maradt. A szabály, az akkor is szabály, amit be kell tartani és amit te nem bírálhatsz felül...
  • wantonly
    #212441
    Ja, és 2k Essential Collection + ajándék Spec Ops The Line, vagy az X-COM Collection mellé The Bureau: XCOM Declassified.

    Viszont nálam újdonság, hogy a voucher-t és a GMG kreditet nem engedi egyszerre felhasználni.