311801
  • SergioAmigo
    #212520
    Hánykor kezd Ea?
  • TBTPumpa
    #212519
    Majd az EA konferencián. Ott az lesz a fénypont és a Sims 4.
  • Myselor
    #212518
    jobb lett volna abból is egy kis gameplay :)
  • kill3r21
    #212517
    Bokalefosás, volt, pedig sosem játszottam Dragon Age-el :D
  • TBTPumpa
    #212516
    Azért ez a Dragon Age trailer büntetett!
  • Myselor
    #212515
    azért az AC Unity kemény lett ezzel a 4 player-el :D durva
  • Szabi #212514
    hangulatos ez a Forza trailer.. de még nem rohanok konzolt venni.. :D
  • SergioAmigo
    #212513
    http://www.gamespot.com/e3/microsoft-press-conference-2014/
  • kill3r21
    #212512
    Nekem megakadt a szemem az okos gránáton, már azzal sem kell célozni, odarepül ahová kell....wallhack power is van :D
  • Sippie
    #212511
    egy kis killzone, egy kis mátrix
  • Evoluti0N
    #212510
    Ez az új Call of Duty legalább szép lesz. A többi majd kiderül, de nem várok csodát.
  • DarkSector
    #212509
    #212498

    Itt nézem rákötöttem nagyképernyőbe a tv-mre hátradőltem hangot erősitőre és élvezem csipszezés közben a mozit...jo minőségben közvetitenek....na mentem nézni...:D
  • TBTPumpa
    #212508
    Én azért szeretem az E3-at, mert évről évre egyre gyengébb. És amit itt elmondanak a játékokról az köszönőviszonyban sem lesz a végtermékkel.
    Szeretem, ha megvezetnek és bevisznek a málnásba!
  • grebber
    #212507
    Nem értem ezt a nagy E3 lázat.
    Minek előbe nézni ha holnap hegyekbe lesznek külön a trailerek?
    Ezer óra bla bla közé meg benyomnak pár perc gameplayt.
  • kill3r21
    #212506
    én itt nézem
  • Myselor
    #212505
    hol lehet nézni normálisaz az E3-at?nem vagyok kiváncsi se az ign-es faszfejekre se a többire pofáznak valami normális ahol az élő közvetítés megy ?
  • DarkSector
    #212504
    Pár embernek elmondta miért tette, és van benne igazság.
    Egyszer kérdezd meg tőle max, itt privátba, nem szemétségből vagy hogy én most éppazértis mindenkinek beszóljak meg stb, de sokan kezdenek elfeledkezni arról hogy régen meg évekig milyen rendben ment minden, nem változott ő semmit, csak voltak dolgok amikről más sem tehet csak kialakultak, nem mérges senkire, nem azért lépett ki, hanem mert az élet így hozta, nem azért mert utálja az embereket akik itt vannak.

    Én sem akarok felesleges vitákat ebből, de hidj nekem megérdemel annyit hogy a dolgait tiszteletben tartsuk, sokaknak ez egy nagy félreértés és azt hihetik hogy ő most 180 fokos fordulatot téve megutált mindenkit.
  • Szabi #212503
    nagyon menő a kép, a hang csúszása meg külön élmény :DD

  • TBTPumpa
    #212502
    Senki sem bántotta, pedig "megérdemelné".
    Hisz szó nélkül lépett ki a csoportból és szó nélkül törölgetett embereket, akikkel elméletileg jóban volt.
    Ráadásul már Steam-en sem aktív és még a profilját is privátra állította, hogy az égvilágon senki se érje el. Ehhez azért pofa kell, és nem tudom arra fogni, hogy szimplán besértődött és azért. Ez egy végiggondolt döntés volt a részéről, csak épp közel sem pozitív irányú.
  • DarkSector
    #212501
    De faszán néz ki ez az RPG.
  • DarkSector
    #212500
    A lényeg hogy Tinman-t ne bántsuk már, nem ártott ő senkinek.
  • TBTPumpa
    #212499
    Nézd az Ádörwörldöt. Előbb ránéztem és már izzadtak a srácok. Oké, hogy meleg van, de wtf.
  • DarkSector
    #212498
    Spike E3 live

    Talán ez a legjobb stream.
  • DarkSector
    #212497
    Ok én benne vagyok.
    Nem tudom az ironia mennyire ütött mindenkinek.
  • TBTPumpa
    #212496
    Zomilt nem vesszük le, de ha ilyeneket írsz, akkor téged veszünk le a listáról!
  • kill3r21
    #212495
    Nah most lesz csoda normál streamet találni :D
  • DarkSector
    #212494
    Ok Gametrailers halott , Ign kockás szar fos minőségű live-ot tol fasza.
  • DarkSector
    #212493
    THX valszeg IGN vagy Gametrailers lesz. :D
  • Panzeradler #212492
    A szuper kombó pontot(bal alsó sarok), ne nyomd el sose kb, hagyd meg "break"-re és akkor nem nyomnak le olyan könnyedén.

    Egyébként nekem is jobban bejön mint az MK, most vettem meg marosstól én is akció alatt. Mondjuk a multija kicsit zavaró, hogy ha nem én vagyok a "host" akkor 90%ba kidob töltés alatt.(Mondjuk itt nincs lagg harc közbe, MK multiról csak rosszat olvastam)

    És az is hozzádob az élvezeti faktorhoz, hogy van ismerős akivel tudom nyomni.
    Storyja jó volt 1x. Viszont ez a STAR mission dolog érdekesnek látszik. Van benne jópár single játék idő még.:)
  • Totti5
    #212491
    Max az sírna aki nem idevaló, az meg már a moderátorok dolga ( itt talán vannak ). A törlés mindig segít, azért van. Ha törlöd a nem idevaló dolgokat akkor arról nincs mit beszélni és senki nem is fog. Mindenki tudja mi a szabály, ha túllépjük azt akkor neked jogod van törölni. Felesleges figyelmeztetni 2-3szor, sőt 1szer sem kell. Le vannak fektetve a szabályok.
  • Shep
    #212490
    Én csak a történet miatt játszottam végig, de mivel elég érdekes volt az irányítása és még ézin is elvert a gép, ezért a leggyengébb módban nyomtam végig. Egyébként nekem jobban tetszett, mint a MK.
  • genndy
    #212489
    Játékértékelésből csak akkor lesz beszélgetés, ha jó kis flame lehet belőle
    Meg szerintem innen nem sokaknak van meg az Injustice, ha verekedős, akkor már inkább az új MK. Az volt azóta akcióban is, meg eleve elérhető a régiónkból. Engem sem izgat más püfölde azon kívül.
  • Troger911
    #212488
    Én csak szeretnék társalogni az Injustice-ról, de sajna még be kéne szereznem :(
  • #212487
    Akkor ON. Valamelyik nap is beböfögtem ide az Injustice-al kapcsolatban, nem igazán lettem beszélgető partner. Megpróbálom még egyszer. Story módot befejeztem, az utolsó 3 vagy 4 küldetés Supemankóssal olyan szánalmas volt hogy hihetetlen. meg se tudtam mozdulni, mert mire megmozdultam az AI legyújtott valami kombóval. És folyamatosan csak kombó-kombó hátán. Vissza kellett venni ultra könnyűre hogy meg tudjam nézni mi a sztori vége és ne verjem szét a lapost dühömben... Viszont érdekes hogy így sikerült az 50 teljesítményből 8-at megcsinálni, szóval van mit működni vele. A 4 kártyából dobott 3 különbözőt, egyet sikerült duplikálnia.

    Egyébként off Hsz-re jobban jön a társalgás. Nekem is szívesebben beszólnak, ha off témához szólok hozzá... :) Egyébként teljesen jó ez a szürke fekete szín a hsz-ekhez. Simán meg lehet különböztetni a hozzászólásokat. Pld az elmúlt pár napban egész sokan használták és ha olyan téma volt nem olvastam el, mert tudtam hogy ehhez nincs közöm. Viszont ma és tegnap meg pont a szürek részeket olvastam. BTW minek van off-topikos gomb, ha nem lehet ilyen formában offolni?!
  • DarkSector
    #212486
    Elszemtelenednek.
    Vegyük le a listáról Zomil-t is mert nem jár már a topikba?
  • Malakai
    #212485
    Meglehet, hogy hagyva lett, hogy általános játékos chaté váljon a téma, ennek köszönhette, hogy toplistás lett, de azért legalább a játék téma közelében lehetne maradni és nem egész nap teljesen másról dumálni.
  • Troger911
    #212484
    Ugyan ez a téma ment pár nappal ez előtt is. Ne kezdjük újra szerintem...
  • davidka003
    #212483
    Milyen szabályt? Már rég nem csak a játékokról szól a topic. Ezt el kell fogadni.
    Nem feltétlen a házigazda dönti el, hogy miről lesz beszélgetés hanem a 100 ember aki idejár. Nem értem miért jobb az ha senki nem ír a topicba mint az, hogy beszélgetnek valamiről.
  • IMYke2.0.0.0
    #212482
    Megpróbálom megelőzni a sírást, tudod. Mert törlés után legalább 3 hozzászólás arról szól, hogy miért lett törölve ez vagy az.
    Ezért írtam lejjebb azt, amit.
  • Totti5
    #212481
    Törlés gomb! Azért van:)