311801
  • ratgab
    #212841
    Gun azért amikor kijött igencsak jó volt. Sőt még a mai felhozatalban is megállja a helyét (grafikét kéretik nem ide kavarni).

    Amúgy az Aiden nulla kijelentés azért erősen túlzó. Mondjuk egy Rambó szintű karakterhez hasonlítva tényleg nem olyan tömeggyilkos őrült karakter. Én azért emberinek mondanám leginkább.

    Megint előjön, hogy Hollywood hogy eltorzította sokak értékrendjét.
  • Troger911
    #212840
    A mai munka előtti tesco-s vásárlás eredménye:
  • zorrobomber
    #212839
    Csészefej vótmá'? Jópofa ötlet, bár véglegesből nekem hiányoznának a hangeffektek.
  • Shep
    #212838
    Persze, nem volt rossz a Gun de rengeteg lehetőség kimaradt belőle és emiatt kicsit üres maradt szerintem. GTA 4 küldetéseitől nem nehéz jobbat csinálni :)
  • Shep
    #212837
    Hát pedig jóval részletesebb az egész és hát ugye nem egy "cső" az egész, mint a 2, úgyhogy durva gépkell majd neki annyi szent.
  • zorrobomber
    #212836
    A Gun szerintem kifejezetten jó kis eresztés volt, a GTA5-nek meg baromi jó küldetései vannak, legalábbis ameddig jutottam azok mind ötletesek voltak, magasan a 4 szintje felett.
  • Dzsini
    #212835
    Ebből is látszik mai Nagy Igazságunk, hogy nem minden játék készül mindenkinek :)

    És attól, hogy neked valami nem tetszik, még nem biztos hogy rossz.
  • tomsolo
    #212834
    Tegnap végignyomtam a Hotline Miami-t. Szarok az E3-ra, várom a második részt.
  • Shep
    #212833
    Persze és a cégnél is konzolon nyomják, aha értem :)
  • Shep
    #212832
    Na igen ezek jópofa dolgok de elég hamar rá lehet unni. Persze van hónapokig el tud bohóckodni vele úgy hogy egy szem küldetést nem csinál meg de az nem én vagyok :)
  • Shep
    #212831
    Nekem az a fő gondom a GTAkkal ,hogy alapvetően arról szól ,hogy bohóckodjál a városban és a küldetések igazából tök másodlagosak és többnyire elég bénák is (az 5-ben már lehet javult a helyzet) és nekem meg kell ,hogy legyen egy közepes történet, normális küldetésekkel, mert az ilyen felrobbantjuk a fél várost, vonat elé ugrálunk stb. kb 5 percig vicces számomra, meg addig amíg megnézem yt-on, és ezért tetszik nekem pl a WD, mert jól fel van építve az egész, jók a küldetések még akkor is ha sokak szerint tök béna az egész, a főhős egy nulla. Nos lehet de nekem mégis utóbbi jön be inkább. A RDR-t meg azért választanám, mert normális sandbox western játék nincsen PC-re, mert a Gun azlért valljuk be nem volt egy nagy eresztés.
  • zorrobomber
    #212830
    Én még mostanában is benyomom a nash.fm-et(detroit vezető country rádiója), szinte csak azért hogy a reklámokon röhögjek. Vízálló telefontöltőtől kezdve az életedet megváltoztató csirkeszárnyig minden van amire csak szükséged lehet. Nem annyira nyilvánvaló a Rockstar szarkazmusa mint azt mi, a tengerentúlon gondoljuk. Szerintem rengeteg amerikainak nem tűnik fel a játék "éle".

    RDR és GTA 5 között én is utóbbit választanám. Kb. párhuzamosan tolom a kettőt mostanában, és az RDR világában azért sokkal több az üresjárat. Nem feltétlen gond és nem is tehet róla persze, ez mégiscsak a kietlen vadnyugat akar lenni, nem egy pezsgő nagyváros.
  • IMYke2.0.0.0
    #212829
    Ez nagyon igaz!
  • IMYke2.0.0.0
    #212828
    Sértődés ne essék a másik táborban, de én sem vagyok a western műfaj rajongója. Inkább GTA 5. De utóbbi ugye már "biztosan" jön.
  • IMYke2.0.0.0
    #212827
    Egyetértek - elég a Youtube előnézeti képre ránézni.
  • Moby
    #212826
    Ezért inkább egy fisemfos konzolon mutatták. Nem jutott nekik pécé.
    :DDD

  • ratgab
    #212825
    Jó, ez mondjuk igaz.
  • Sir Quno Jedi
    #212824
    És ezért jobb az SR. 1000x szabadabban hagy élni.
  • grebber
    #212823
    PC-n nem merik mutatni mert még nincs olyan gép amin futna... Ez is konzolon futott.
  • benőmenő
    #212822
    Mivel kevés ember jár a "másik" topikba ide is beteszem, ha nem baj.
    E3 táblázat
    Természetesen, amikor időmből telik bővítem és pontosítom.
    Lehet hagyni megjegyzéseket a táblázatban és privátban.
    Ugyancsak privátban jelezhet, aki hajlandó megcsinálni a wiiu, vita, 3ds részek valamelyikét.
    Az indie címekből öntörvényűen szűrtem.
  • Fpocok
    #212821
    De ott már a küldik is olyanok, hogy nem lehet komolyan csinálni. Ez a különbség a kettő között és ezért jobb a GTA
  • ratgab
    #212820
    SR-ben se vagy rákényszerítve, hogy lila dildóval verjed a prostikat. Ott is lehet komolyan játszani. Viszonylag...
  • ratgab
    #212819
    Nem mintha számítana bármit is játékmenet szempontjából.

    Én nem látom szebbnek, mint a második rész volt, amúgy mint említettem a játékmenet többet számít.
  • Botond #212818
    És még mindig nincs rise of nations ee megjelenési dátum. :(
  • ratgab
    #212817
    Most már én azt mondom, hogy vagy RDR2 jöjjön vagy GTA 5. Ebben a percben én a GTA 5 felé hajlok amúgy.
  • ZsZso
    #212816
    LOL, ezen felnevettem :).

    EZ A SZABÁLY! Éééééééééééééértemm?!
  • Fpocok
    #212815
    Pedig épp az a jó, hogy lehet komolyan vagy szórakozva játszani... nem úgy, mint mondjuk egy SaintsRowot.
  • Shep
    #212814
    Hát engem a GTA valahogy nem érdekel annyira, megnézem majd, szórakozok vele kicsit de én nem tudom komolyan venni annak a játéknak a komolytalanságát, már ha értitek mire gondolok.
  • Shep
    #212813
    Ettől szebb a Shadow of Mordor. Tegnapi nap vicce :DD


    https://www.youtube.com/watch?v=sufwxU_Uaz4
  • Dzsini
    #212812
    És nem is nektek, hanem a kiadónak :)
  • Fpocok
    #212811
    De nem lehet mindkettőt, csak egyet.
  • ratgab
    #212810
    Én meg ha tehetném mindkettőt választanám.
  • ratgab
    #212809
    Azért a GTA 5 az igen finomságos lesz pc-n. Én örülök, hogy jön. Már majdnem beszereztem ps3-ra. Hatalmas terület, sok-sok-sok tartalom, érdekes multis koncepció, 3 főszereplő. Jó lesz az. 0 day vétel.
  • Fpocok
    #212808
    Ha választanom kéne, hogy mi jöjjön PCre, a RDR vagy a GTA5... akkor az utóbbit választanám.
  • Shep
    #212807
    Hát sanszos, pedig az sokkal inkább hiányzik PC-re, mint a GTA 100.
  • grebber
    #212806
    Miért furcsa? Én is várok aztán majd féláron rántom be a CE-t mert rajtuk maradt
  • ratgab
    #212805
    Jöhetne az is. Állítólag az RDR 2 is készülőben van. Gondolom csak konzolokra.
  • Shep
    #212804
    Ahelyett, hogy a RDR jönne.
  • Sir Quno Jedi
    #212803
    valaki tud itt ócsóbban vásárolni originen??? me most akciós pl. a larry és kéne egy mégócsóbban!
  • ratgab
    #212802
    Ha már itt tartunk GTA 5 is ugyanilyen társadalomkritika lesz, de Rockstarék szélesebb volumenben vizsgálták a dolgot és meglehetősen kegyetlen szarkazmussal nyomják ezt a játékos orra alá. Aztán, hogy utóbbi ezt érzékeli-e ezt (nyilván ha amerikaiak lennénk jobban ülnének ezek a fricskák is) az már a játékoson múlik elsősorban. De azért jó néha tanulságot is találni (vagy csak látszólag találni) játékokban. Eltekintve természetesen a szokásos jó és gonosz ellentéttől, aminek a végén általában kiderül, hogy mindkettő igazából megalapozott döntéseket hoz a saját szemszögéből.

    Mondjuk WD-nek nagyrészt alapkoncepciója a technológia hátrányaira való erőteljes rávilágítás.

    Ettől még természetesen a WD lehet hosszú távon unalmas és nem is kérdés számomra, hogy a GTA5 keresztben, egy falásra lenyeli.