311801
  • ratgab
    #212801
    1,5 órát játszottam a játékkal, ami azzal telt, hogy a kötelező kezdő feladatokat csináltam kb. 20 percig. Maradék időben pedig a járókelőket hackeltem: elsősorban pénzt akartam gyűjteni, de azért elcsíptem sok chat üzenetváltást és telefonbeszélgetést is.
  • ZsZso
    #212800
    "hatalmas nagy társadalomkritika a modern tehcnika (okostelefonok, hálózatok, számítógépes rendszerek) függvényében"


    Kíváncsi lennék, hogy hány játékos gondolja ezt ugyanígy - értsd hányan gondolnak bele igazán, hogy van egy mögöttes nagyobb tartalom egy ilyen játék mögött.

    Kicsit olyan ez mint amikor irodalom órán csücsültünk a Ady versei fölött és azon filóztunk, hogy a ketrec szó valóban egy ketrecet jelent, vagy itt valami szimbólum lesz. Az azt követő a névelő pedig direkt határozatlan, vagy ezzel utalni akar valamire.

    Vááááh, de útáltam az irodalom órákat :).
  • ratgab
    #212799
    Amúgy amit én látok WD kapcsán, hogy a játék egy hatalmas nagy társadalomkritika a modern tehcnika (okostelefonok, hálózatok, számítógépes rendszerek) függvényében. Félelmetes, hogy a kapcsolati rendszereket hogyan befolyásolja a technika. És sajnos a meglátások többsége baromira ül és helytálló (kedvencem amikor 1 méterre lévő két npc telefonon beszélget egymással.... telefonon basszus).

    WD off vége.

    Ui.: Látjátok visszajövök majd 2 hét kihagyás után és rögtön offal kezdek....:-(
  • ratgab
    #212798
    Ezt az ugyanúgy futot nem értem. Nálam AMD kártya van és jelenetem High-on is szépen fut, nem érzékelek lassulást. Pedig jól befo...attak engem is, hogy szarul fut AMD kártyákon. Lehet, hogy megjelenéskor úgy futott, de már a már javítva van ez is, mellesleg driver is van már.
  • ratgab
    #212797
    Végül én is megvettem nvidia kuponosban. Eddig csak 1,5 órát toltam. Amit eddig láttam az tényleg jó, de azért lepadlózva nem vagyok..

    Főleg így, hogy végre tényleg jön a GTA 5 pc-re ősszel-télen.
  • ratgab
    #212796
    Witcher 3: Szép és jó és várom is, de én nem láttam túl nagy különbséget az első részhez képest. Harcrendszer is kábé ugyanaz. Ami nálam mégis várós játékká teszi az a sandboxszerű freeroam.

    Shadow of Mordor nemezis rendszere meg egyszerűen zseniális lesz.
  • Rapid81
    #212795
    Működik, köszi!

    Így a State of Decay és a DLC együtt 5.73$ volt. :)
  • Maak
    #212794
    You can get 15% off selected purchases* using the following voucher:

    IFDSUM-MERSAL-E15OFF
  • Maak
    #212793
    Sztem nem, nekem sem adott semmit Dark souls 2-re.
  • DarkSector
    #212792
    Látom te meg ittál.
  • Fpocok
    #212791
    Reggel volt még valami 15%-os de nem tudom, hol lehet most megnézni.
  • Rapid81
    #212790
    Van most kupon kód?
  • Shep
    #212789
    Te megint szívtál valamit!
  • Fpocok
    #212788
    4 font az alapért és egy kiegért? Hát ez már hörcsög territórium :D
  • Rapid81
    #212787
    Megéri ennyiért? Vagy lesz még olcsóbb a nyári vásár alatt?
  • zorrobomber
    #212786
    Gratulálok.
  • Fpocok
    #212785
    Ha a barátom játékával szerzek acsit steamen, akkor playfirenál számít vajon?
  • shaddam
    #212784
    Ha nézel ilyen 1999 körüli újságokat ott is ennyi volt sok játék. Aztán akkor többet ért a pénz
  • Fpocok
    #212783
    ÉLJEN!
    Megcsinálták a State of Decay irányítását! (noha indításkor azt mondta, hogy nem támogatja a VGA-mat lol)
  • arty
    #212782
    kinézet azért ilyen szerintem, h a laptopokon is elfusson :) célközönsége ugye nem konzolon és nem is erőpécén tolja...
  • grebber
    #212781
    Minek vitatkozzak olyannal akinek tetszik úgyse fogom meggyőzni az ellenkezőjéről.Szóra sem méltatom azt az okádmányt,nemhogymég leálljak róla vitatkozni.
  • zorrobomber
    #212780
    Az ótvar kinézetnél nagyobb gond volt a motor kopottsága, esetlen kezelése és a kiegészítők "életnyomorító" telepítgetése. SimCity alapján ezúttal ezekkel nem lesz gond.
  • Totti5
    #212779
    Eddig is így nyomták, működik a modell. Addig tolják amíg dől a zsé. Mondjuk miért néz ki ótvarul arra nincs mentség. Amúgy nincs baj a Sims-el, kell ilyen is, nem csak a belezés, és simán gondolom, hogy tartalomban lehetőségekben igen masszív.
  • zorrobomber
    #212778
    És az érveket is gondoljuk hozzá a mondandódhoz?
  • Rapid81
    #212777
    Én meg azt nem tudom elképzelni, hogy ki tud azzal a játékkal egyáltalán játszani... Bottal se piszkálnám...
  • TBTPumpa
    #212776
    Kicsit soknak érzem. Főleg úgy, hogy borítékolható, hogy rengeteg tartalom fog érkezni hozzá. De legalább tudjuk, hogy az EA hogyan "képzeli el a jövőt". Kurva pénzéhes lett ez a világ...

    Komolyan ehhez képest egy 20-22 000 Ft-os Blizzard CE már egyáltalán nem lehúzás, sőt.
  • grebber
    #212775
    Akkor újra leírom én a magam nevében beszélek mindig....
  • zorrobomber
    #212774
    Az ótvar rakás szartól nagyon messze áll a játék(legalábbis a 3). A probléma a körítéssel van, mint ahogy a Sim City esetében is.
  • arty
    #212773
    másik fele?!
    az alapjátékkal jó, ha 5%-ot bevásároltál belőle ...
  • grebber
    #212772
    "Azért ehhez nem kis pofa kell, kedves EA."

    Inkább ahhoz kell pofa hogy valaki ilyen ótvar rakás szart vegyen.
    Van az a mondás aki hülye haljon meg....
  • Fpocok
    #212771
    PC-n nincs olyan, hogy next gen. Van olcsó és van pofátlanul drága kategória :D
  • zorrobomber
    #212770
  • TBTPumpa
    #212769
    Valóban beköszöntött a Nextgen korszak.
    15 000 Ft-ba fog kerülni a Sims 4.

    Azért ehhez nem kis pofa kell, kedves EA.
    A játék másik fele DLC-ben, shop-os marhaságban és kiegészítőkben fog érkezni, persze jó pénzért. Nemsemmi...
  • Dzsini
    #212768
    Amint megjelent az utolsó kiegészítő és a Complete, azóta nem "éri meg" külön megvenni - alapáron is 3x30 euro plusz az apraja helyett 40-ért adják.

    Ezt tartom normális működésnek egy DLC-kkel kibővített játéknál. Ha valaki a végén veszi meg, akkor legyen rá lehetősége jó áron, mindenféle nyűglődés nélkül a teljes csomagot megvásárolni. A Civilization ilyen szempontból példás.
  • Rapid81
    #212767
    Alienware Steam Machine

    Meg egy brutál billentyűzet. :)
  • Rapid81
    #212766
    Ez a Civ V Complete nagyon jó árban van. Csak a 2 nagy kieg többe kerül, mint az egész pakk... Mocskos mód gondolkodom rajta.
  • DarkSector
    #212765
    Amúgy érdekességképpen.

    Sokan ugrálnak a Witcher 3-al.

    Kár hogy mutattak az E3-on egy sokkalta szebb RPG-t.
    Csak nem figyeltem a címére, hát megvan, és ez már bitang jól fest mozgás közben. Szebb mint a Witcher 3.

  • Rapid81
    #212764
    Nekem meg még gyorsba ki kell termelnem 15 játékból a kártyákat. :D
  • grebber
    #212763
    Dishonored GOTY -66 vagy -75-be és azonnali buy kártyapénzzel
  • Rapid81
    #212762
    Jön a Summer Sale és ahhoz lesz majd. :)