311801
  • Fpocok
    #212881
    Ez nagyon jó hír, szép! Végre nem kell majd tökölnöm moddal, mert akkor most meglesz minden kieg :D
  • Scooter
    #212880
    Még nagyobb köszi, mert steam szerint Warhammer 40,000: Dawn of War - Game of the Year Edition lett belőle
  • Troger911
    #212879
    Használd egészséggel! Ebédszünetben elmegyek majd vissza, rákérdezek hátha van még pár elfekvő cucc...
  • Scooter
    #212878
    Köszi szépen!

  • Dzsini
    #212877
    Amióta az 1999-es Age of Empires II kapott 2013 végén egy kiegészítőt, én azóta az ilyeneken nem csodálkozom :)
  • Fpocok
    #212876
    ÚJ DLC jön a Postal2-höz...
    Igen, jól olvastátok. A 11 éve megjelent Postal2-höz :D
  • MarkBlade
    #212875
    Ilyen a szerencsém, azért köszi. :)
  • Troger911
    #212874
    Bocs, de sajna elkelt. Ha tudok, szerzek még párat!
  • MarkBlade
    #212873
    Köszi!!!
  • Troger911
    #212872
    Egy visszajelzésre várok, ha az semmis, akkor a tied!
  • Sippie
    #212871
    azé eszem f*szom megáll, hogy se a pólus tescoban, se a fogarasi tescoban soha a büdös életbe nem látok ilyeneket :D
  • Shep
    #212870
    Egy ezresért is bőven jó a DH.
  • MarkBlade
    #212869
    A dawn of wart elvinném ha adod...
  • Maak
    #212868
    GMG mai nap, lego cuccok learazva.
  • Troger911
    #212867
    Használd egészséggel!
  • Maak
    #212866
    Koszonom szepen!
  • Troger911
    #212865
    Ez vicces, nem volt még dobozos dlc-m! Kibontom a Skyrim Dawnguardot és van a DVD tokban egy bankkártya méretű kártya, kaparható felülettel :)
  • ZsZso
    #212864
    Aranyos vagy, köszönjük!
  • Troger911
    #212863
    Sajna egy darab Dragonbornt hagytam ott, a másikból csak kettő volt. Ha járok a másikban, körülnézek nektek még.
  • ZsZso
    #212862
    Elszaladtam a szegedi napfénypark Tescoba, de itt nincs semmi különös. 1k -ért van Dawnguard (1db), Dishonored kb. 5 db 1k -ért.


    Troger: ha még találsz Dawnguard + Dragonbornt, akkor egyet vennék belőlük! (együtt, külön csak az egyik nem érdekel - én már csak ilyen hülye vagyok :))
  • Totti5
    #212861
    GTA5 egy beteg játék. Nem kell semmi komolyságra számítani. Tahó, aberrált karakterek, helyeztek.
  • grebber
    #212860
    Jó most te vagy itt ez így neked szólt,de általánosságba mondtam aki lát ilyen akciót vesse be magát értünk.

  • kigyi
    #212859
    Viszont, ha van valahol olcsóbban és ezt közlöd akkor annyiért oda fogják adni neked is! :) Kipróbálva többször is :)
  • Troger911
    #212858
    Elhiheted, hogy mindent elhoztam ami értelmes volt. Gondoltam másra is, nem tudnák mit kezdeni két garnitúra Skyrim kieggel. A Dawn of War-t már múltkor megvettem (akkor még 300 Ft-volt), így az is fölös, lehet rá jelentkezni, bár valaki már írta korábban, hogy neki is kéne, de nem találom.
  • zorrobomber
    #212857
    Sokáig azt hittem minden Mediamarkt-ban egységesek az árak, ugye országos akcióik vannak, stb. Ehhez képest egyszer előttem pötyögte be az egyik terméket a fickó a gépbe, hogy megnézzük merre lehet kapni, és tisztán látszott, hogy kb. az összes áruházban különböző ára volt, több ezer ft különbségek voltak(telefon dokkoló).
  • IMYke2.0.0.0
    #212856
    Pécsett is ki kell fogni - elrettentésül mindig a MediaMarkt jut eszembe :)

    //Bár, míg ott éltem, futottam már bele tényleg nagyon olcsó játékokba az MM-ben is.
  • Shep
    #212855
    Az itteni tescoban mindig minden olyan drága, hogy több éves cuccok is szinte premier áron mennek, csoda, hogy nem veszi őket senki?
  • Shep
    #212854
    Hát pedig már 2x beleléptek, ugyanis 2 W volt eddig és mindkettő tökéletesen optimalizálva és mindenkinek jól futott, ja nem, az egy másik játék volt :D
  • grebber
    #212853
    Mehetne a banner alá hatalmas villogó nagy betűkkel ha látsz bárhol bármelyik boltba párszáz ft-os játékot minimum 5 db-ot vegyél...
    Mondjuk ennek alapnak kellene lenni
  • IMYke2.0.0.0
    #212852
    Hát igen, a belvárosiakat gyorsan kifosztják, ha ilyesmi van a gyűjtőbe kirakva :)
  • Troger911
    #212851
    Pécs, Budai Vámi (c) tesco! Nem sok mindent hagytam. Más értelmes nem nagyon volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #212850
    Azt-a-leborult-szivarvégit-nekije
    Ezek tényleg baromi olcsók.

    Gondolom, nem belváros volt.
  • grebber
    #212849
    Esztergomi le se cammogok akkor itt sosem volt egyszer sem semmiféle olcsóság :(
    Jártam már le párszor feleslegesen az utat emiatt.
  • Troger911
    #212848
    Visszamennék neked, de sajna Dishonored-ból csak ez az egy volt. Ezek múlt héten még dupla áron voltak kint (az se volt drága). Szinte mindent elhoztam. Nekem a múltkori adagban is rendbe voltak a kulcsok, remélem ez is így lesz.
  • ratgab
    #212847
    Mondom az én szemem nem látja a különbséget, de ez valószínű az én hiányosságomat mutatja semmi mást.

    Attól, hogy sandbox még nem egyértelműen kell neki atomerőmű. Második rész mindenkinél szarul futott (és az bizony nem rendelkezett nagy, szabadon bejárhatott területekkel), mert nem volt időben driver, meg azért nem is az optimalizációról volt híres.

    Én úgy gondolom CD Projekt nem az a cég, aki kétszer belelép ugyanabba a szarba. Előre lesz driverünk és kiemelt figyelmet fordítanak az optimalizációra. Elvégre nem az a cél, hogy sok játékost kizárjanak a játékból és ezzel párhuzamosan törvényszerűen negatív megítélést vívjanak ki maguknak (persze jöhet a duma, hogy aki játszik az vegyen új gépet rendszeresen, de azért torkonszarni se kell a közepes konfiggal rendelkezőket sem...)

    Szerintem.

    Ui: Én úgy gondolom egy mai közepes vas elég kell, hogy legyen egy medium beállítási lehetőség melleti futtatásra. Legalábbis a látvány nem igazán tesz indokolttá ennél nagyobb erőforrás igényt. De majd kiderül jövő februárban.
  • grebber
    #212846
    Tudom , lehet hogy hülye vagyok ,de vak még nem.
    DLC-ket is agyonárazzák szóval kártyapénzből lennének ingyen szóval nem lenne téma.
  • genndy
    #212845
    Mielőtt idegbajt kapsz, azt ugye tudod hogy a Dishonoredből ez nem a GOTY? Csak a sima. Amihez csak a magyar Steamből tudsz DLC-ket venni.
  • Scooter
    #212844
    Azta mindenit, az igen. Ilyen árért, nem semmi.
  • tomsolo
    #212843
    Én onnan nem merek már semmit vinni - múltkor 2 játékból 2 volt csak kejlis amiért vissza kellet könyörögnöm a pénzem.
  • grebber
    #212842
    Ilyenkor kettéfejelnélek de nagyon

    És ránk nem gondolsz?? Dishonored nem gyenge elárazás lehet ,ahogy szerintem a többi is ha a cimkézés valódi!!

    Dishonored kell ennyiért mennyé vissza hozzzzzááááá!!!!