311801
  • IMYke2.0.0.0
    #212921
    És este is a STEAM kártyás topikban, rendben?
  • Maak
    #212920
    Este leirom ami kerdes maradt, most rohannom kell temetesre.
  • Maak
    #212919
    Melobol futtattam a jatekokat, amugy 0 pluszkoltsegem van...walletrol ment minden.
  • ratgab
    #212918
    Kapdbe tablettát...

    Elírtam, nagy cucc. Én nem érek rá nonstop itt lenni, mint te...
  • Shep
    #212917
    Pontosan ahogy mondod. Mit szedsz amúgy? Azért kérdem ,hogy akkor én azt kerülöm majd :)
  • #212916
    Háá bazd én geci buta vagyok...
  • IMYke2.0.0.0
    #212915
    STEAM kártyázást ITT!
    Minden törlök, ami a kártyák kibeszéléséről szól!
  • Troger911
    #212914
    Na, ezek voltak még. Gyakorlatilag üres lett a polc, kivéve az 1000 Ft fölöttieket :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Lehet rájuk jelentkezni, annyi, hogy 1 Bionic Commando-t, 1 Cities in Motiont-t és a Lego LOTR-t megtartom. Sajna ezeket már csak a beszerzési árukon tudom odaadni paypal vagy utalás után, persze 1-200 Ft-os tételek, de ma kb 5 E Ft-t hagytam a tescoba. Minden van Steam logo, kivéve a Bionicot, de azt este megnézem.
  • ZsZso
    #212913
    SS = Summer Sale :)
  • #212912
    Tisztázzuk, én még nagyon nem vagyok benne ebbe a kártyázásba :D
    Ma este 10-től leszek aktív, akkortól kezdhetek csereberélni meg kitűzőt gyártani :) Szóval mi az az SS? Az miért jó ha volt 7 kitűződ? Vagy csak a gyűjtemény van meg a kitűzők nem?
  • Troger911
    #212911
    Megjöttem az ebédszüneti tesco-zásból, kép hamarosan :)
  • Botond #212910
    Lvl37 eleve beteg. :D Mennyi időt meg pénzt dobtál ebbe bele? :D
  • Maak
    #212909
    Keremszepen en keszultem a ss-re, volt 7 full szett kartyam, es most nem adom el a mysterious kartyakat, mert a hogombokkel is raqrtam, miutan elesedtek jol felment az aruk, en meg eladtam egy csomot szarerhugyer.
  • ratgab
    #212908
    Még ha rosszul is emlékszem akkor 1 számjegyű fps-ek voltak, mint a második rész esetében.
  • ratgab
    #212907
    0 day kezdtem nálam nem volt gond. Gamerek meg mindig sírnak valami miatt.
  • #212906
    Te mire kaptál Mysterius kártyát??? :O
  • Shep
    #212905
    Hát én nem így emlékszem, mert nyilván azért panaszkodott a fél világ, hogy a városban alig van fps-e, a mocsárról ahol amúgy semmi nem volt a pályán szintén ugyanez :)
  • Panzeradler #212904
    Megvan köszönöm
  • ZsZso
    #212903
    Hú bakker megvan. A forgatás nagyon tévútra vitt.
  • IMYke2.0.0.0
    #212902
    Olyan római számról van szó, amit ha elforgatunk, önmagához képest kettővel kisebb lesz.
  • Szabi #212901
    orvosok :DD
  • IMYke2.0.0.0
    #212900
    Amire csak a nagy halaknak lesz esélye... a pénz odahúz, ahol pénz van :)
  • tomsolo
    #212899
    kik használták ezt a nyelvet?
  • Szabi #212898
    úgy tűnik Steam-en ismét kapunk egy kis ingyen zsetont, a kitűzök résznél felbukkant egy Mysterious :D
  • ZsZso
    #212897
    Nekem már az első feladat kakukk. Az benne a nehéz, hogy nem tudom.

    Lerom hogy gondolkodtam:
    - Tükör sem kell, hogy magamra ismerjek
    Olyan számjegy/betű kell, hogy tükrözve valamilyen tengelyre is ugyanaz legyen, vagy két ugyanolyan karakter. (88, 00, AA, OO, stb.)
    - Forgass el és kettővel kisebb leszek
    Számról lehet szó, nem betűkről, vagy egy olyan betűről, amit ha elforgatsz pár fokkal, akkor szám lesz belőle?!

    "Lupus non curat numerum ovium."
    Ohhh ... "ember az embernek farkasa", de továbbra se jut eszembe semmi, hogy mire gondolhat, bár ez az én tudatlanságomnak köszönhető biztosan.


    Hogy kérdésedre is válaszoljak (Ennyire nem kell senkinek?): inkább megveszem, mint megint elkúrjak egy órát és szétidegeljem magam a rejtvénnyel :) ).
  • Panzeradler #212896
    Latin, le is fordítottam(Amikor még próbálkoztunk nem volt ott, úgyhogy megint gondolkozhatok)
  • tomsolo
    #212895
    milyen nyelven van írva a segítség?
  • Panzeradler #212894
    Nem tudnám megmondani, hogy mi a nehéz benne. Egyszerűen nem tudunk rájönni sajnos, ahogy Troger is írja, más a logikákkal próbálkoztunk szerintem.
  • tomsolo
    #212893
    Van segítség is - bár nem kellene, hogy legyen :P
  • Troger911
    #212892
    Biztos rossz logikával próbálunk hozzáállni, pedig nagy hog és kaland kedvelő vagyok...
  • tomsolo
    #212891
    Konkrétan mi benne a nehéz, de tényleg?
  • Troger911
    #212890
    Ne poénkodjál :)
  • Maak
    #212889
    napersze

    Goty vagy Gold

    Anthology

    es a soulstorm ebben meg nincs is benne.

  • Panzeradler #212888
    This puzzle is too hard, családdal próbáltuk a záras részt, 2óra után feladtuk:D
  • tomsolo
    #212887
    Na, ennyire nem kell az ingyen Nekro senkinek? :)
  • ratgab
    #212886
    Nana Witcher 1-el nem volt ilyen gond, csak a kettővel amikor már ráfeküdtek a csilli-villi részre is.
  • Evoluti0N
    #212885
    Final Fantasy X helyzetjelentés. :D Sikerült továbbjutnom benne. Egy kis szünet után újból nekiveselkedtem a bossnak, akinél elakadtam és sikeresen legyűrtem. Most az utolsó előttinél vagyok (szerintem). Este majd megpróbálkozom vele. Van egy olyan érzésem, hogy kemény dió lesz. :)
  • Troger911
    #212884
    Értem, bár a Morrowind GOTY-m korábbi és tartalmazza a két kieget.
  • Sirch
    #212883
    Minden Dawn of War alapjáték GoTY, és a javítópatch-eken kívül nem tartalmaz semmi kiegészítőt vagy DLC-t. Ez a játék még azokból az időkből való, amikor még mást jelentett a Game of The Year verzió, mint most.
  • Troger911
    #212882
    Ez nekem fel se tűnt, de most néztem az accom és tényleg! Warhammer 40,000: Dawn of War - Game of the Year Edition :)