311801
  • ZsZso
    #212961
    Semmit sem akarok venni. Kíváncsi vagyok viszont, hogy mi lesz a vége. Az elmúlt 1-2 év elég gyér volt valóban, bár lehet ez annak köszönhető, hogy árban jóval a Steam alá ment rengeteg másik oldal, a Steam pedig maradt a tőle megszokott formánál. Amazonban pl. én jobban hiszek jelenleg, de ki kell várni a végét.
  • Botond #212960
    Hát olyan 10 eurót adok a goldért, az szerint 33% offal megvan. :D

    Másik kérdés, ami foglalkoztat, hogy jade empiret érdemes most megvenni steamen a heti akcióban, vagy az szarul fut 64 bites w7-en, és van gog.com-on olyan verzió ami jobban fut, és érdemes ottani akciót kivárni?
  • TBTPumpa
    #212959
    Jöhet. Remélem a Borderlands 2 DLC-k is kapni fognak 75%-os akciót, már csak a Headhunter DLC-ket kell berántanom. Jó lenne, ha a 4 DLC kijönne a kártyapénzből.
    Az ötödik DLC már megvan.

    Ezek meg behúzásra várnak:
    Shank
    SpellForce 2 - Demons of the Past
    Age of Mythology: Extended Edition
    Rise of Nations: Extended Edition
    Age of Empires II: HD Edition
    Age of Empires II HD - The Forgotten Expansion

    Illetve már egy listám is van a jövőben érkező játékokból (lesz itt kiadás bőven):
    Dragon Age: Inqusition - TALÁN 0DAY (Az EA miatt nem "merem".)
    The Witcher 3: Wild Hunt - 0DAY
    Batman: Arkham Knight - TALÁN 0DAY
    Lara Croft and the Temple of Osiris - 0DAY
    Rise of the Tomb Raider - 0DAY (valami különleges kiadásban - talán Explorer Edition)
    StarCraft II: Legacy of the Void - 0DAY (Collector's Edition)
  • genndy
    #212958
    Na jó, de mi a határérték? -50%? -66?
    -75% alatt nem hörcsög a hörcsög
  • benőmenő
    #212957
    Velvet Assassin - 0,74 euro
    Serious Sam Classics revolution - 1,12 euro
    Civ 3 complete - 1,24 euro
    Serious Sam 2 - 1,75 euro
    Pokoli szomszédok compilation - 2,49 euro

    Budget jóságok :D
  • Botond #212956
    Anno1404 leárazás lesz akkor lesz shopping, ha nem akkor nem. :)
  • Evoluti0N
    #212955
    Terv nincs, majd ahogy jön. Habár valószínűleg így lesz, hogy:
    - аmi érdekel, az vagy nem lesz leárazva, vagy még úgy is drága lesz
    - az lesz leárazva olcsón, ami nem érdekel vagy megvan
  • IMYke2.0.0.0
    #212954
    Én például tervezem elkölteni a wallet pénzemet
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    2 euró :))))))))))
  • zorrobomber
    #212953
    Én tervezek, már rendezgetem a wishlist-emet. Ha kell valami, akkor megveszem, ha nem kell akkor meg kussolok. Mondjuk nagy igényeim nincsenek, inkább csak apróságok.
  • Fpocok
    #212952
    :DD

  • genndy
    #212951
    "Minden finomság" - aha, és tervez innen bárki bármit is venni SS-ben? Mikor csak a finnyálkodás szokott menni? Főleg ha bedobnak olyat is akcióba, ami mondjuk HIB-ben volt már.
  • zorrobomber
    #212950
    Az alapszabály az, hogy ha van valami ami érdekel és sima sale-ben van, akkor érdemes várni az utolsó napig, hátha addig elkapod napi, flash vagy akármi más sale-ben még olcsóbban.
  • IMYke2.0.0.0
    #212949
    Akkor kapkodod majd a fejed, és agyalsz majd rendesen - ahogy mi i szoktunk -, hogy vajh' most vedd meg 50%-ban, vagy esetleg később lesz belőle 75-80%... és az utolsó napig kivársz :)
  • genndy
    #212948
    Napik és 8 órás flashek is szoktak lenni (ez utóbbiakra lehet szavazni, hogy mi legyen, de a ami volt napiban az lesz flashben is és vice versa, úgyhogy azért nem annyira változatos).
  • Evoluti0N
    #212947
    Napi; pár órás; flash sale; olyan, aminél a játékosok szavazzák meg, hogy mi legyen leárazva. Minden finomság.
  • zorrobomber
    #212946
    nem csak hogy napi, de flash sale-ek is szoktak lenni amik pár óra után váltanak
  • Troger911
    #212945
    Ez lesz az első SS-em. Napi akciók is szoktak lenni, vagy végig ugyanaz?
  • IMYke2.0.0.0
    #212944
    Szigorúan fenntartással tessék kezelni: Eredeti játékok - best buy topikban a STEAM Summer Sale dátuma.
  • Fpocok
    #212943
    100.000 PID ingyen!
  • kigyi
    #212942
    Azok a nagyon álmosos kutyák engem is érdekelnének.
  • Botond #212941
    Ezekből ami érdekel, az megvan (cim, h6, sd). Köszi az infót! :)
  • tomsolo
    #212940
    Sleeping Dogs / Bionic Commando / Cities Motion / Skyrim Dragonborn / Heroes VI Pirates
  • IMYke2.0.0.0
    #212939
    "Sleeping Dogs" kód ért cserébe ezek valamelyiket, vagy együtt fel tudnám ajánlani akár :):

    * Sims 3 Starter Pack [Origin]
    + Sims 3 High End Loft Stuff DLC
    + Sims 3 Late Nite DLC
    + Sims 3 Date Night DLC
    * Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising [Origin]
    * Serious Sam HD: The Second Encounter [STEAM]
  • Botond #212938
    Én bentről nem látom a választékot. :( Nem tölti be a képet.
  • Troger911
    #212937
    Na, senkinek semmi? Olyan lelkesen hoztam nektek :( Még a végén a nyakamon marad! Sebaj, majd megy h.apróra, vagy cserealapba... (Itt jegyzem meg, hogy cserét is meghallgatok!)
  • ZsZso
    #212936
    Az százalékban elég masszív. Nem is bánnánk szerintem, ha angol fizetésünk lenne és fontban kapnánk :).
  • Troger911
    #212935
    Telepíteni tudok Hola-t, de nem megy ki a proxyszerverre. A proxybrowsing.com viszont jó volt, köszi. Kb 4-500 Ft különbséget jelent a dollár/font (1690 Ft/2180 Ft)
  • Dzsini
    #212934
    Munkahelyen nem biztos, hogy telepíthet másik böngészőt, mint ami "jár", ez elvileg megy nagyjából bárhonnan...
    Persze van rá ezer másik módszer is, én ezzel szoktam nézni, hogy az oldalunk jól működik-e "kívülről nézve"
  • tomsolo
    #212933
    chrome - > extension hola
  • tomsolo
    #212932
    persze, eddig 1 ember jutott csak el a 4-ig és ő se erőlteti meg magát :)
  • Dzsini
    #212931
    ajánlott oldal (nézelődni) - proxybrowsing.com
  • ACE
    #212930
    Még él a dolog érdemes Sudokuzni? :D
  • Troger911
    #212929
    Melóból nem lehet proxyzni, csak kíváncsi lettem volna, hogy dollárban milyenek az árak...
    Pl.
    Injustice: Gods Among Us - Ultimate Edition £5.74
    Mortal Kombat Bundle £5.49
  • genndy
    #212928
    Trükközés nélkül nem lehet, nemrég pénznemet váltottak abban a régióban ahol mi vagyunk.
  • zorrobomber
    #212927
    Még kéne mellé egy orosz lotyótól egy ötperces menet is, nem? Most jelenik meg a játék!
  • #212926
    C rulz!
  • tomsolo
    #212925
    a, opera mini + új acc + másik pp/bankártya és a dolláros árakat látod és vásárolhatsz

    b, ha proxy-zol - pl. hola/proxy switcher - akkor ügyelj arra, hogy a pp előtt kikapcsold mert paypal bünteti ezeket.

    c, szólsz Rapid80-nak hogy vegye meg neked :D
  • ZsZso
    #212924
    OFF, de érdemes megemlíteni:
    Ingyenes lett a SwiftKey Androidra!
  • Troger911
    #212923
    Jaj mit találtam, kár, hogy nem 80% OFF van rá :( SpinTires
  • Prince23
    #212922
    Greenamgon hogy lehet átváltani a fontot Euróra vagy dollárra?

    Ez a hely