311801
  • MoRT2195
    #213443
    Erről a Sleeping Dogs HD-ról:
    1. Egyszer sem biztos, hogy igaz.
    2. Ha igaz sem biztos, hogy Sleeping Dogs HD néven fogják kiadni.
    3. Ennek nem az a lényege, hogy újból kiadják szebb grafikán, hanem, hogy az új konzolokra is kiadják. A HD név valóban hülyeség, na, de hát, na... mint mondtam, lehet nem is lesz ilyen, vagy nem ilyen néven lesz. A lényege ennek a kiadásnak, hogy PS4-en és Xbox One-on is kapható. Az már más kérdés, hogy PC-re minek, de kár is ezen töprengeni amíg lehet nem is lesz ilyen. Majd nyilván kapunk videót, hogy milyen lesz, ha lesz.
  • Shep
    #213442
    Nem láttam de ha megvan ide is rakd már be!
  • Fpocok
    #213441
    Valaki nem emlékszik melyik topikba linkelte be valaki tegnap azt a pc masterrace/console peasant képcsokrot?
  • Shep
    #213440
    Nem értesz te ehhez :)
  • davidka003
    #213439
    Ajándék? Felesleges szemét az accountra. A büdös életben nem fogtok ezekkel játszani már.
  • ratgab
    #213438
    589 Ft-ot vont le érte! Ajándék volt ennyiért!
  • ratgab
    #213437
    2,5 dolcsiért Medal of Honor Warchest Gog-on! Még 1 órán keresztül.
  • ratgab
    #213436
    Gothic 1-2 hádésítés érdekelne engem is.

    Nincs baj a dologgal, ha régi játékot újítanak fel, de az SD 2 éves, annak semmi értelme.

    Dune is érdekelne mindenképp.
  • TBTPumpa
    #213435
    Season Pass csak 50%-ot kapott, de ugyanannyiba került, mint az alapjáték.
  • IMYke2.0.0.0
    #213434
    Batman: Arkham Origins - 75
    % - Nuuvem - STEAM - 17,49 brazil reál (x 101,46) = ~1775 Ft
  • grebber
    #213433
    Mint a filmeknél ki..szott módon nincs ötlet új IP-re az ezer éves lerágott csontot erőltetik mert látnak benne pénzt.
    Lásd régi játékok újrakiadása HD-sítés stb.

    Ha pénzileg megéri nekik hát csinálják,de akkor a Gothic 1-2-vel is játssza már el valaki végre azt még meg is venném ,vagy a Dune-vel
  • IMYke2.0.0.0
    #213432
    Mivaaaaa'
  • ratgab
    #213431
    Magyarázza el valaki, hogy ennek mi értelme egy 2012-es játék esetében?

    Én inkább Sleeping Dogs Goty-nak nevezném amúgy a leírtak alapján, de 2 évvel a játék megjelenése után ennek se sok értelme van.
  • Fpocok
    #213430
    Már megint?
    De hát egyszer már kijött PCre HD pakkal.
  • grebber
    #213429
    HD feldolgozást kap a Sleeping Dogs
  • shaddam
    #213428
    Oks, shaddam91 lennék
  • MerlinW
    #213427
    Posta?:)
  • Scooter
    #213426
    Meg amúgy is a teljes akció vége előtt, minden meg szokott ismétlődni!
  • SweeneyTodd
    #213425
    Figyeld tovább , mert kb 6-8 óra mulva újra látni fogod őket.
  • #213424
    Basszus Gog-on jól benéztem... 2 óránként megy a csere figyelni kell mint állat! lecsúsztam egy AC-ről egy Splinter Cell-ről... :(
    Am G2A-n SWTOR kulcs +30npaos előfizu ~1900HUf, akit érdekel!
  • Renjike
    #213423
    Van 1 AC gyüjteményem de pénz hiányában a 4. rész kimaradt. 5000 forintért van hardveraprón de iszonyat messze van sajnos.
  • Troger911
    #213422
    Bocs, én néztem el, de nagyon! Csak a kártyáról vont annyit, közben lenullázta az acc. balance-ot...
  • Botond #213421
    Helyi tescoban volt hetekig kitéve ac stand, azon volt asszem 7-8k-ért az ac4 pc-re, meg 9ért az xbox360 és ps3 verzió, de legutóbb már nem láttam. Vagy mennyi az olcsó ár? PC dobozost regisztrálni kell uplayre, végigjátszás után nem tudod eladni, vagy miért kell dobozos?
  • Troger911
    #213420
    Egy gyors kérdés! Az, hogy lehet, hogy paypallal fizetve a £9.17 = 2830 Ft, de árfolyam szerint 3524 Ft lenne. Persze ez nekem jó, de furcsa! Bocs az off-ért, bár gmg-s vásárlás volt!
  • Troger911
    #213419
    Köszi!
  • Renjike
    #213418
    Valaki tud olcsó dobozos Assassin's Creed Black Flaget? (PC,PS3,360)
    Minden oldalon irreálisan drága , egy árban van PS4,ONE verzióval.
  • wantonly
    #213417
    Ez nem olcsó, hanem baromi sok az alapjátékért. Eleve Legendary Edition-t szabad csak venni, különben egy rakás tartalomról lemaradsz.

    A gamesplanet.com-on most £9.99 a Legendary. Az oldal megbízhatóságáról nincs információm.
  • Fpocok
    #213416
    Amúgy ha ngyon érdekel, akkor itt 1700ft a GOTY kiadás. Ennél olcsóbb BIZTOS NEM LESZ SEHOL
  • RoboKutya78
    #213415
    Srácok valaki tud ennél olcsóbb és megbízható forrást erre a játékra?
    the elder scrolls v skyrim
    vagy 3400 ft nél olcsóbb nincs? :)
  • Botond #213414
    A régivel nyomattam multiba, az újban még 40 percem van, az is single. :D De vmikor összehozhatjuk. :)
  • shaddam
    #213413
    Csapattad már multiban? Kellene valami játszópajtás aki hozzám hasonlóan nem valami tenyésztett koreai klikkelőbajnok :D
  • Botond #213412
    Megvéve, már csak a maradék 30 dlct kell beszerezni. :D

    Rise of nations ee-hez kijött ma az első patch, nem tudni mi van benne, de remélem az általam felfedezett bugot javítja. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #213411
    Hosszú-hosszú idő után először sikerült teljesen kiszórni a Steamgifts-adat 300 pontot, sőt még várnom is kell, hogy az utolsó - 3 hét a sorsolásig! - felajánlásra rátehessek.
  • genndy
    #213410
    Több mint egy hónapja. Már patch is van hozzá, de állítólag még lesz is, mert még reszelni kell.
  • ZsZso
    #213409
    Civilization V: The Complete Edition - 12.5 USD

    Ez már nem olyan rossz (kár, hogy nekem alig pár DLC hiányzik :))
  • MoRT2195
    #213408
    baromi jó játékot* :)
  • MoRT2195
    #213407
    Az első rész egy eléggé megosztó játék lett, de úgy átlagban azt lehet mondani, hogy egy erősen közepes játék. Amúgy nem lett rossz se a single, se a multi, talán a Crytek a 2. résszel majd egy baromi játékot tesz le az asztalra, egyelőre ígéretesnek hangzik, hogy a single-ben nyitott világ lesz, és akár coop-ban is lehet majd játszani.
  • TBTPumpa
    #213406
    Mivel itt most nagyon jó áron van a Game of the Year kiadás, így mindenképp azt javaslom megvételre.
    Steam-nél biztosan lesz akcióban, mert mindig leakciózzák ezt a játékot.
    Viszont teljes áron a Game of the Year kiadást nem érdemes megvenni. A fegyverek azok Multiplayer-hez kapcsolódnak, ahogy a pályák is.
    A skinek Larához kapcsolódnak, de teljesen elhanyagolhatóak - úgyis tökéletes, ahogy alapból kinéz.
    Persze van egy Singleplayer Tomb is: Tomb of the Last Adventurer - ez megéri az árát. De ez is szokott 75-80% kedvezményben lenni Steam-en, szóval ha csak az alapjátékot és ezt a Singleplayer Tomb-ot veszed meg, még úgyis olcsóbban kijössz, mintha a GotY kiadást vennéd. A mutliplayer pedig "halott" ügy.
  • MoRT2195
    #213405
    Ja, nagyon jó kis játék lett, de teljesen más, mint az elődök. Aminek én nagyon örülök, mert annyira nem tetszettek az előző részek. Mondjuk az új részből a fejtörők hiányát sajnálom, de majd a Lara Croft and the Temple of Osiris talán pótolja ezt a hiányt, nekem tetszett az előző felülnézetes rész is, szóval szerintem ebben sem fogok csalódni.
  • Fpocok
    #213404
    Felesleges goty-t venni, nincs benne semmi értékes.
    A játéknak meg köze sincs ahhoz, amivel te játszottál anno. Csináltak belőle egye elcsépelt uncsi, szarrá scriptelt akciójátékot.