311801
  • grebber
    #213483
    Ha fanatikus vagy akkor vedd meg ha nem sajnálod a pénzt.Én tuti várok majd minden nagy címmel.Lásd WD most jelent meg és már -50%-ba van sok helyen.
  • Botond #213482
    Á, ez milyen már, hogy látom risen3-at steamen, nyomnám rá az instantbuyt, de rájövök, hogy úgyis dlc-ként jelenik meg a fél játék, szóval majd egy év múlva 75% offal. Akkor most jól járnak a dlczéssel avagy sem?
  • #213481
    Ha GOG-on nem ajándéknak vettem az AC-t, akkor nem lehet kinyerni aktivációs kódot az accountomból?!
  • Botond #213480
    PCn meg goty kiadás lényegében.
  • IMYke2.0.0.0
    #213479
    A magyarítás tesztelések elsődleges célja nem az elgépelések megtalálása :)
    Általánosságban: Ezért jó, ha a teszter érti is azt, amit mondanak a szereplők, vagy előtte angolul már végigjátszotta a játékot.
  • kill3r21
    #213478
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Reklám helye, ha valaki még nemtudja mi a helyzet a Wolfival (ez lesz a következő giftem, az jöjjön lesni Twitch Live
  • grebber
    #213477
    Batman: Arkham Knight - késik a lovag

    Ez a Shadow max 10 órás ha lesz szerintem.
    GTA 5 konzolon sem érdekel most sem fog.(Azért a topikba bele belenézek majd milyen gépen fut,hogy konkluziót lehessen levonni)
    Dragon Age meg majd ha magyar lesz akkor játszom.Az ilyen hosszú gameket soha nem tolom végig többször.
  • IMYke2.0.0.0
    #213476
    Most betettem oda - STEAM almenüjében: "Group Wishlist"
  • grebber
    #213475
    Aki teszteli még rajtam kívül a Krater magyarítást azoktól kérdezem.
    Találkozott már valaki hibával? (Mert én nagyon nem pedig direkt beszélek fűvel fával hátha ,de nem) Mondjuk ez lostprophetnak jó,de ha más már talált akkor viszont nem vagyok alkalmas tesztelni,mert nem veszem észre a hibákat. Még csak 4 órát raktam bele most voltam trutyi és hordó beszerzésen)
  • ratgab
    #213474
    Nem láttam hírét még, hogy jövőre jönne. Amúgy Dragon és Shadow úgyis timesink lesz, ha még társul hozzá a GTA 5 is bajban leszek mivel játsszak éppen. Ac-ről nem is beszélve.
  • grebber
    #213473
    Batmant felejtsd el már megmondták jövőre jön csak!
  • ratgab
    #213472
    október 7: Dragon Age: Inquisitin; Shadow of Mordor (ez a kettő a legjobban várt, meg a később új GTA rész)
    október 14: Batman Arkham knight
    október 28: AC unity (nem is gondoltátok volna mi? XD)
    Valahogy októberben: GTA V

    November: Far Cry 4 (nov 18), The Crew (nov 11) (előbbi rókabőrsége miatt, második multi orientáltsága miatt kérdőjeles).

    Ebben az időben jön majd még egy Styx is és egy Lords of the Fallen is, de pontos dátum még nem ismert.

    Most csak ami hirtelen eszembe jutott és érdekelnek.

    Többieknek amúgy lesz itt még Alien Isolation, Destiny, Borderlands sequel, új civilization.

    Idei ősz mocsok erős lesz játék szempontból, legalábbis számomra mindenképp.
  • tomsolo
    #213471
    A Nekro Negro 4. feladathoz került fel segítség.
  • Evoluti0N
    #213470
    Kész! Vége! Elég! FF X ennyi volt. Ha éppen nem nehéz, akkor unalmas, ha nem unalmas, akkor meg nehéz. Már-már azt gondoltam, hogy a végén vagyok és ezt a kis részt még végigszenvedem, de kiderült, hogy van még bőven hátra. Ráadásul a sima ellenségek is már rohadt nehezek. Mi lesz még később? Ha éppen meg nem nehezek, akkor unalmas, hogy 5 méterenként harcolni kell olyan ellenekkel, akik ellen már ismerem a taktikát és gépiesen nyomom el a képességeket. Ennyi volt. Majdnem 60 órát belevittem :S Kár. Nem tudom, hogy bele merjek-e ezek után invesztálni bármelyik másik epizódba. Szóval eddig a JPRG-k közül 50%-a tetszett, azok közül, amikkel játszottam. :D Keresni kellene még pár címet, hogy kiderítsem, bejön-e nekem ez a stílus, vagy a Ni No Kuni szabályt erősítő kivétel volt.
  • ratgab
    #213469
    Kis mókamester :-P
  • Shep
    #213468
    Hát kezdheted is, megnyerni előlem a DH-t? Lehet rossz helyre csúsztattam a borítékot? :)
  • Shep
    #213467
    Engem érdekel már mit veszel, csak el akartam sütni a poént, ennyi :)
  • Shep
    #213466
    Mi az a 6-7?
  • Szabi #213465

    kezdem magam elszégyelni, több játékra már nem merek jelentkezni egy darabig.. :)

    a csoport kívánságlistáját nem lehetne linkelni a fejlécbe ? vagy csak én nem találom ott ? :D
  • ratgab
    #213464
    Amúgy ha megint a pénztárcám miatt aggódsz elsősorban, akkor nem is írom le, hogy miket vettem múlt héten is milyen összértékben, mert szívinfarktusban fordulsz le a székedről szerintem...XD Az volt ám az igazi hörcsögélet! XD
  • Troger911
    #213463
    Köszi! Maak/Pedro-nak hála be is szereztem, úgyhogy hamarosan neki állok.
  • ratgab
    #213462
    Felrakom és már tolom is. Nem kell ehhez plussz idő. Nálam nincs várakozási lista. Nem függök rá egy játékra és tolom csak azt. Nincs beosztva, hogy most ezt tolom, aztán meg azt, hanem amihez kedvem van éppen. Mostanában sok játék van elindítva nálam ebből kifolyólag. Igazán hosszú játékba meg mostanában nem fogtam bele, szóval van idő (nyáron majd egy dragon age vagy mass effect végigjátszás talán befigyel).

    Jelenleg júniusban még jön a Sniper Elite 3, amit megjelenéskor fogok tolni (watchdogs-ba néha be-beugrok és az úgy jó is) és gyakorlatilag őszig igazán nagy dömping nem is lesz új megjelenésben számomra.

    Október viszont brutál erős lesz. Legalább 6-7 játék, amit venni is akarok és tolni is akarom majd. Nehéz lesz majd dönteni.

    Ergó van jó 4 hónapom, amikor a régieket is játszhatom minden további nélkül.

    Ui.: Ellenben egyes ismert warezmátyásokkal én már erősen szortírozom, hogy milyen új megjelenéssel játszom. És idén nem volt túl sok, ami komolyabb érdeklődésemre tartott számot. Egyel több indok, hogy a múltba is vissza-visszanézzek időnként.
  • IMYke2.0.0.0
    #213461
    Csak kapkodom a fejem. Jó ez a nap.
    Még sok ilyen napot, komolyan.
  • Shep
    #213460
    Attól, hogy csipkelődök még a szabályok betartását fontosnak tartom.
  • IMYke2.0.0.0
    #213459
    Bíztam is benned, hogy nem teszed.
  • Evoluti0N
    #213458
    + Nálam a TLoU és a GTA V utána a TR a 3. helyen áll a tavalyi játékok között. :)
  • Shep
    #213457
    És mikor lesz minderre időd? Május negyvenedikén? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #213456
    Nem tudhattam, hogy szabály betartásra buzdítod - megleptél. Pozitív értelemben :)
  • Evoluti0N
    #213455
    Nagyon jó lett. Játszottam a korábbi összes epizóddal és ez a rész inkább az akcióra fekszik rá, mint a puzzle-re, de nagyon jó és hangulatos lett. A GOTY verziót szerintem nem érdemes megvenni. Skinek, multiplayer pályák vannak főleg benne. Emellett kapsz egy tombot, ami kb. 15 perc, meg egy csomót DLC-t, amik csak könnyítik a játékot, mivel néhány fegyverfejlesztést és képességet, már rögtön az elején megkapsz. Ez már csak azért is gáz, mert még legnehezebben is nevetségesen könnyű.
  • ratgab
    #213454
    Amivel többet nem játszanék olyat nem veszek meg. MOHAA-kat egyszer még mindenképp végig fogom majd vinni, ahogy a Call of Duty 1-2-t és a MOH Airborn-t is.
  • ratgab
    #213453
    Én biztos, hogy fogok!
  • benőmenő
    #213452
    Games Library by platform.
    Magáért beszél. :D
  • Fpocok
    #213451
    Kedvencem a síró kutya. Imádom :D
  • Fpocok
    #213450
    Eszem ágában sem volt belinkelni a teljes képet.
  • Shep
    #213449
    Feltételeztem ,hogy a szabályokat betartja mindenki, ezek szerint hiba volt :)
  • Fpocok
    #213448
    Tényleg ott volt.

    Itt van.
  • IMYke2.0.0.0
    #213447
    Spoilerről nem volt szó.
  • benőmenő
    #213446
    Das 2 topic rémlik
  • Shep
    #213445
    Mert biztos csak engem érdekelne, és spoilerban szétzüllesztené a topicot?
  • IMYke2.0.0.0
    #213444
    Te csak ne biztasd ilyesmire.