311801
  • Shep
    #213603
    Mert a warez amd kártyákkal szarul fut, vagyis lebuktál :DDDDDDDDDD
  • Troger911
    #213602
    Az a baj, hogy 1156-os tokozású és már nem lehet taláni nagyobbat, vagy csak horror árba. Ezért alaplap csere is kéne :( De megnézem még 1x a Tomb Raidert, mert rögtön az elején a vízben kikapcsoltam, mert 10 Fps-t produkált. Egyébként semmi nincs húzva, se proci se videokari.
  • TBTPumpa
    #213601
    Nálam is sokat veszít az FPS érték a TressFX-el, de nálam a VGA a ludas. R9 270X Top igazából lófaszra sem elég. WD-t sem tudja futtatni High beállításokon. De csak azért vettem, mert a HD 6970 baromi hangos volt, ez meg legalább csöndes. Majd meglátom mennyivel lesznek jobbak az új VGA-k és akkor veszek valami combosabb Nvidiát.
  • Troger911
    #213600
    Core i5 750, 2.66 Ghz
  • Shep
    #213599
    lemaradt, hogy baj
  • Shep
    #213598
    Az a szarfx-el, hogy néhol tényleg jól néz ki de a legtöbb helyen teljesen idétlen alakot ölt és inkább rontja a hatást, mintsem javítja.
  • Fpocok
    #213597
    A hajeffekt nem működik. Hülyén lobog és ahhoz képest ahogy kinéz, nagyon sok erőforrást igényel. Nincs értelme bekapcsolva hagyni.
  • SweeneyTodd
    #213596
    [URL=http://www.steamgifts.com/giveaway/qD1K2/company-of-heroes-2-soviet-skin-four-color-belorussian-front-pack]
    [URL=http://www.steamgifts.com/giveaway/QAIIf/total-war-rome-ii-nomadic-tribes-culture-pack]
    [URL=http://www.steamgifts.com/giveaway/YMz9I/sid-meiers-civilization-iii-complete]
  • Rapid81
    #213595
    Nekem a 7870 oc-val 40-50 tressfx-szel, minden ultrán beállításokkal. Miyen proci van neked alatta?
  • Troger911
    #213594
    Egy HD7850-em van, annak rendesen odavág. De szerencsére eddig minden játéknál tudtam kompromisszumot kötni, hogy még szépek maradjanak, de jól is fussanak. Persze egy-két kivétel van, de az inkább optimalizálatlanság.
  • TBTPumpa
    #213593
    TressFX még az izmosabb csúcs VGA-kat is megizzasztja. Persze szebb vele Lara, de nem mindenkinek ér meg annyit. Konkrétan a felére csökkenti a teljesítményt játék közben.
  • Troger911
    #213592
    Nem, Maak-al boltoltam.
  • Fpocok
    #213591
    Ott vetted, ahol mondtam?
  • Troger911
    #213590
    Elkezdtem a Tomb Raidert. át tényleg szép, eddig tetszik is, de, hogy ez a TrashFX mennyire odavág a videokártyának... Ki kellett kapcsoljam. Minden már lehet maxon, így hoz 40-50 Fps-t, de ha azt benyomom, akkor 5–20-ig... Szerintem élvezni fogom a játékot, bár még nagyon az elején vagyok.

    Más: Ha esetleg több EJ csoport tagot is érdekelne egy Warhammer 40,000: Dawn of War GOTY, akkor megkérem IMYke-t, hogy rakja fel giftsre :)
  • IMYke2.0.0.0
    #213589
    Szívesen - köszi, hogy felhívtad rá a figyelmet :)
  • ratgab
    #213588
    Ezért van sokszor, hogy megjelenés előtt már vannak kártyák a piacon adott játékból. Az is a teszterek miatt van. És igen, méri a játékidőt már a press verziónál és a bétánál is általában.
  • Botond #213587
    Hogy így szoktak, hogy azt méri a steam, de logikus végülis, csak sose gondoltam bele.
  • Fpocok
    #213586
    Már mint mit nem tudtál? Hogy a játékokat szoktál tesztelni kiadás előtt?
  • Botond #213585
    Nm, nem tudtam, hogy van ilyen. Ma sem hiába keltem fel, megtudtam vmi újat.
  • ratgab
    #213584
    Teszterek. Ezért látsz ennyi játékidőt ilyen korán.
  • grebber
    #213583
    Egyike a játokoknak amit többször végigvittem.Minden szar cuccot maximumra fejlesztettem 5-6x végigvittem!
  • Troger911
    #213582
    Na, végignyomtam a Dead Space 1-et. 8 óra játék időt adott sztori. Végig élveztem. Jól megkomponált jeleneteket tartalmazott, a történet is tetszett. Páran írták, hogy egy bughalom. Hát jelentem, én grafikai buggal nem igazán találkoztam, néha a fizika viccelődött, amikor kicsit ugráltak a hullák (pár eset). Az irányítás V-sync kikapcsolása után teljesen jó lett, de addig késett egy kicsit, hiába stabil 60 fps-re állította be (kikapcsolás után 200 fps, nem egy friss darab na...). Lassan neki is állok a következő résznek, de előtte lehet megnézem a Tomb Raidert, mert arra is kíváncsi vagyok.
  • TBTPumpa
    #213581
    Ha korábban az adatlapjára néztél - akkor is láthattad, hogy volt már aki játszott vele. Azt hiszem az első, aki értékelést írt - 20 órát tolt a játékba, mindezt úgy, hogy hivatalosan meg sem jelent.
    Gondolom kapott valami early acces-t.
  • Dzsini
    #213580
    Az Origin (és bármelyik nagy üzlet amúgy) online boltja leárazások nélkül nem a mi zsebünkre van méretezve. Nem véletlenül adtak ki például a SimCityből HU-PL-RU nyelvű lokalizált változatot, amit boltban 7 ezerért (limitedet 8-ért) meg lehetett venni, és nem véletlenül működik ezer külső oldal, ahol folyamatosak az akciók.

    Steamen is van pár drága eset, Originen is csak az exkluzív tartalmas, Deluxe változatok vannak 70 euron. Uplay se tragikus.
  • Stief
    #213579
    Originen kissé elvannak szállva már az árak basszus! Láttátok? 70 euros játékok! Nálam idáig is 20 eu volt a határ, etalonnál 30.
  • Botond #213578
    ~60 órája jelent meg rise of nations, de egyik értékelőnek már benne van 42 órája. :D
  • DarkSector
    #213577
    nemaz csak mondja hogy megnyomom és egy ideig mutatja, és én irtam hogy ami számokat megadott nem jó a megfejtéshez....érdekes.
  • ACE
    #213576
    Egy sudokura? Végtelen variáció? Beírod a megadott számokat, és a solve gombra kiadja a megoldást, mi ezen a bonyolult?
  • Fpocok
    #213575
    8K ME3 kép
    Azért, mert 4K már a múlté. A linken egy 7680 x 4320 kép van. Imi ne kattints rá, mert befagy a géped :D
  • Moby
    #213574
    Hát izé...semmi :D várom, hogy valaki megfejtse, érdekel a megoldás :)
  • DarkSector
    #213573
    jah de akkor nem segít mert végtelen variáció van nem?
  • tomsolo
    #213572
    mert amíg nyomva tartod csak addig mutatja
    btw millió+1 solver oldal van
  • DarkSector
    #213571
    hallod de nem adja ki a solve a helyes számokat, mert ha aszerint irod be nem lép tovább. :)
  • tomsolo
    #213570
    annyira nem, de 3-4-5 feladathoz már nem elég az ilyen trükköcske :)
  • DarkSector
    #213569
    De ez akkor igy sportszerű? :D
  • DarkSector
    #213568
    :D ez igaz. :D
  • tomsolo
    #213567
    Igen, de az ő linkjében lévőben ott benga nagy solve gomb is :P
  • DarkSector
    #213566
    Nem rossz, de itt átalakítottam egy kicsit a dolgot hogy legyen benne segítség is...a sorokat meg oszlopokat ellenőrzi magától, és kiírja ha végeztél a feladattal. :D

    2. feladathoz kis segítség (javítva)

  • ratgab
    #213565
    Ha bundle-ben volt egy játék, akkor az érte kapott contri pontok szánalmasan alacsonyak.
  • ACE
    #213564
    Milyen pontok?