311801
  • ratgab
    #213643
    Nekem nagyon bejött. A korábbi szálakat szépen felgönyölítették.

    Az viszont tény, hogy társakról a végén nem mond egy kukkot sem a játék és ez tényleg hiba.

    Az, hogy tetteink milyen hatással vannak azt meg genndy szépen levezette.
  • ratgab
    #213642
    Azért demóban Witcher 3 se lesz az olyan szép, mint a képeken. Szép lesz az nem vitás, de képek mindig tupírozva vannak kicsit (vagy nagyon).
  • ratgab
    #213641
    Szerintem is valami hasonló lesz egyébként.
  • #213640
    BTW ez az origines BW pontos dlc vásárlástól hajhullást kapok... Játékot már réges rég fillérekért be lehetett szerezni, de a DLC-ket csak is jó drága BW pontért lehet megvenni... Van olyan hogy BW pontot leakcióznak?!
  • #213639
    Én összes kieggel vittem végig, szerintem nagyon jó volt és pld a Citadel dlc meg a Leviathan valami hatalmas volt. Nekem kifejezetten tetszett, hogy az összes volt csapattárssal kapcsolatba sikerült valami infót megtudni, mindenkivel összefutottam valahol egy időre. Sokkal személyesebb és érzelmesebb lett a 3. rész. Egy nagyon jól sikerült dráma lett szerintem a játék.
    Így hogy mindenki szapulja, gyanítom hogy az összes DLc nélkül nem olyan jó a játék, én pld ezért nem szeretem ezt a dlc rendszert. Kiadnak olyan félkész játékokat, amiket több évre rá tudsz végigjátszani, mert akkor lesz teljes a játék, ha minden megvan hozzá...
  • TBTPumpa
    #213638
    Még az azóta megjelent DLC-ket sem vittem végig - de megvettem őket, just for fun. Pedig már 2 éve megjelent a játék.
  • #213637
    ÉN EC nélkül nem is láttam befejezést :) Amit meg ott látam, tök jó volt. Bár olvastam, hogy sokan nagyon ki voltak akadva az eredeti endingre, pedig nem kellett volna állítólag.
  • TBTPumpa
    #213636
    Igen a Mass Effect 3-nál nálam már csak az volt a hab a tortán, amikor semmit sem tudtam meg a társaimról.
    De amúgy az egész harmadik részből az összecsapottságot éreztem. A történet is több helyen lukas volt, de mivel itt többen nem játszották végig, ezért komolyabban nem megyek bele, de nekem hatalmas csalódás volt.
    Azóta elő sem vettem egyik részt sem...
  • IMYke2.0.0.0
    #213635
    Én pontosan ezért tartogatom a komolyabb játékokat még egy kicsit, és játszom végig [illetve szándékozom] a "kisebb és kevésbé összetettebb" kazuárokat, hogy a marcipándíszek a végén megédesítsék, hogy a csúcspont legyenek egy időszak végén... és aztán megint kezdődhessék minden elölről, az újabb és időközben érkezett kazuárokkal, és az azoknál jobb minőséget képviselőkkel...

    Az olvasós, beleélősek, a komplett nagy címek a marcipán díszek.
  • TBTPumpa
    #213634
    Igen, úgy 200-250 óra meglehet és Imi szeret mindent végigolvasni. Olvasnivaló pedig van benne bőven.
  • genndy
    #213633
    Annyit azért nehéz beletenni a DAO-ba, nekem kivesézősen is 100-120 óra volt mindig.
    Maximum ha mindig, mindenhová elkóricál az ember, meg csak nézelődik, de akkor abban már sok ismétlés is van, meg helyszínekre visszajárkálás. Mondjuk kódexet olvasni lehet, abba rengeteg idő belemehet (de érdemes, mert jó háttérinformációk vannak benne).
  • IMYke2.0.0.0
    #213632
    Na most, ez egy erősen borderline hozzászólásra sikeredett spoiler-szempontból.
  • Shep
    #213631
    Hát ha azt veszem, hogy milyen pocsékul néz ki akkor nem biztos :)
  • genndy
    #213630
    ME3-nál az volt a baj, hogy nem voltak szignifikánsan eltérőek a befejezések. Volt a 3 szín, aztán jónapot. Meg a csatában VAN eltérés, de baromi nehéz meglátni, mert csak annyi a különbség hogy valami bejátszás kimarad, mert az adott faj mondjuk nem jön segíteni. Akkor az tényleg csak egy második-harmadik végigjátszásban derül ki, hogy "jé, ezeket a hajókat eddig nem láttam". Belefért volna egy beszúrás, hogy "hát ők nem jönnek, mert nem segítettél nekik eleget".
    Meg a társainkról, akikért/akikkel a leginkább izgultunk 3 részen keresztül, nem tudtunk meg semmit. Szerintem ez volt még igazán fájó pont a rajongóknak (nekem biztosan). EC valamennyit javított a helyzeten az utólagos képregényes megoldással, de az se lett az igazi.
    A DAO befejezése viszont tetszett. Nem pöcsöltek azzal, hogy 80-féle CGI-t csináljanak, hanem volt egy-egy kép az egyes szálakhoz, de a szöveg mindig attól függően változott, hogy mit csináltunk a játékban. És így szépen, részletesen, karakterekre lebontva megtudtuk hogy kivel mi történt és milyen hatásunk volt a világra (a társainkra meg a helyszíneken is). Remélem az új DA is valahogy ezen a vonalon fog mozogni.
    (Hasonló megoldás van egyébként a Stalker-CoP-ban is, a játék végén a képek aszerint változnak, hogy mit csináltunk. De VAN kép mindenhez, még ha rossz dolog is történt abban a szálban.)
  • TBTPumpa
    #213629
    Alsó hangon 300 óra, de lehet, hogy a Dragon Age első része egymagában fog annyit felemészteni.
    Rengeteg olvasnivaló van benne, rengeteg interakció és tartalom.
    Kár, hogy az volt az utolsó klasszikus keményvonalas RPG a piacon.
  • IMYke2.0.0.0
    #213628
    Én még nem írhatok semmiféle véleményt sem a Mass Effect, sem a Dragon Age-sorozatokat illetően: mindkét monstre sorozat hátra van még [~300+ óra ugye.]
  • TBTPumpa
    #213627
    Bár annyit már sikerült kideríteni, hogy a kiadott képeken lévő grafikai szint közelében sem lesz az ingame játéknak. Szemmel látható a különbség... Nem lesz csúnya, de nem is annyira részletgazdag. Azt meg már nem hiszem el, hogy véletlenül X360-on demózták a játékot, amikor a Mircosoft-ot már csak az XboxOne érdekli, ráadásul úgy tudom a Dragon Age csak PS4, XBoxOne és PC-re érkezik, előző generációra már nem.

    Viszont a Witcher 3 van olyan szép a demóban, mint a képeken.
    Amúgy érdemes megnézni a tavaly decemberi Witcher 3 gameplay videókat és a mostaniakat. Rengeteget változott a játék - Geralt haja is. És még 9 hónap van a megjelenésig.
  • Evoluti0N
    #213626
    Akármilyen izgatottan is várom az új ME-t és DA-t, én a Bioware-nek már nem hiszek el semmit.
  • TBTPumpa
    #213625
    Csak ugye nemrég a Mass Effect 3 előtt is olyan bullshit szöveget nyomattak, hogy 36 féle befejezés... Aztán a legnagyobb botrány lett belőle.
    Ugyanezt érzem itt is, csak Dragon Age köntösben, de ne legyen igazam.
    Örülök neki, ha betartják az ígéretüket, mert már ideje lesz előállnia az EA-nak meg a BioWare-nek is egy nagyon jó játékkal.
  • IMYke2.0.0.0
    #213624
    Mindenféle előre leírási szándék nélkül: az a 40-féle befejezés jó, ha lesz 10... a többi ezek kombinációja.
  • Evoluti0N
    #213623
    Ez! Addig nem igazán lehet current gennek nevezni bármelyik megjelenő játékot is, ameddig prevgenre is kijön.
  • TBTPumpa
    #213622
    Inkább nem mondok semmit. Ha már az előző generáció játékai is így futnak...
    De a Battlefield 4, Hardline béta nagyon jól fut, így bízom benne, hogy a Frostbite motoros Dragon Age is jól fog szaladni.
    Kíváncsi vagyok arra az 50 órás történetre és a 40 féle multicolor befejezésre.
  • benőmenő
    #213621
    Hogyan lehet egy HDD márkát egy játékszoftverrel összehasonlítani?
  • Fpocok
    #213620
    WD nem nextgen, mert kijött last-gen -re is.
  • Evoluti0N
    #213619
    WD vs GTA V
  • TBTPumpa
    #213618
    WD nem nagy érvágás, de ha minden Nextgen cucc így fog futni...
    Remélem a Dragon Age 3 azért Low grafikán el fog menni 640x480-ban.
  • IMYke2.0.0.0
    #213617
    Szerintem a Watch Dogs vs. GTA 5 témát hagyjuk meg a Watch Dogs topikban...
  • Shep
    #213616
    Ugye, hogy ugye :)
  • Shep
    #213615
    Hát a topicjában nem így adták elő de engem mondjuk marhára nem érdekel, mert nem AMD-m van és nem is fogok azt venni amíg az NV "marketingje" a jobb :)
  • ratgab
    #213614
    Így van. Nálam AMD és origi game. High-on megy, pedig nincs erős gépem.
  • TBTPumpa
    #213613
    PS4-en/X1-en viszont jól néz ki. És ott ugye az előre lerenderelt videókban is megkapta a TressFX hajat Lara (amcsiban Laura), nem úgy mint a PC-s verzióban.
  • Shep
    #213612
    Ne terelj, ne terelj! :) Arról beszélek ,hogy nem szar az a kártya, csak a warez WD nem szereti az AMD kártyákat. Ja és a játék meg tök jó, egyik legjobb sandbox, nem olyan idétlen GTA bohóckodás.
  • Fpocok
    #213611
    A WD eredetije is szarul fut AMD-n. Nincs köze ahhoz, hogy csak demó.
  • Evoluti0N
    #213610
    Nem érdemes szerintem bajlódni vele. Már az is igencsak illúzióromboló, hogy mindenki másnak továbbra is Lego-emberke haja van. Emellett inkább béna, mint reális, ráadásul környezeti hatásokra se reagál. (habár lehet, hogy azóta arra jött valami frissítés)
  • Troger911
    #213609
    Igen, közben leesett :)
  • IMYke2.0.0.0
    #213608
    Haegemonia GOLD - GOG - 2 dollár
    Még egy órán át.
  • Shep
    #213607
    Nem rólad volt szó és nem a TR-ről :)
  • TBTPumpa
    #213606
    Miért? Sehol nem írtam, hogy megvettem azt a fejlesztői hulladékot és nem is szándékozom. 2 óra "játék" elég volt belőle egy életre.
    Majd ha az Ubi megtanul karaktereket írni és olyan sztorit, ami érdekes és magával ragadja a játékost, majd akkor fizetek nekik.
    Minden szart nem kell megvenni. Én csak azt támogatom, aki megérdemli!
  • Troger911
    #213605
    Steam :)
  • RoboKutya78
    #213604
    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Köszi a felajánlást :)