311801
  • tomsolo
    #213563
    kb igen. persze folyamatosan csökken ez miatt az érte kapott pontok száma
  • ACE
    #213562
    Hogy lehetek ilyen contributor? pl. veszek egy 1$-os Bundle-t, abból párat (vagy az összeset) elajándékozok, akkor az jó?
  • ratgab
    #213561
    Tényleg könnyű ez a 3-as feladat. Lövésem nincs mi a kombinció...XD Rengeteg féle gondolatmenet alapján meg lehet alkotni egy ilyen kódot...
  • ACE
    #213560
    Ezzel egyszerűbb:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.phon.ucl.ac.uk/home/mark/sudoku/workpad.html


    :D
  • Rapid81
    #213559
    Te legalább látsz benne valamit... :D
  • tomsolo
    #213558
    Öööö... írd le már magadnak egy papírra amit te mondasz most, meg ami a segítségben van...
  • DarkSector
    #213557
    :)
  • TBTPumpa
    #213556
    Nem kell nekem évente Tomb Raider, elég nekem 2 évente 1.
    De azért ezt a Definitive Edition-t megnézném nextgen konzolon. De csak emiatt és a Last of Us Remastered miatt fölöslegesnek érzek PS4-et venni.
  • Moby
    #213555
    Hát nem biztos, hogy azt fedeztem fel :D amit én megláttam azonnal a feladatban azt 2db 2jegyű számot eredményezett. A probléma az, hogy nem tudom mihez kezdjek velük :D
  • arty
    #213554
    nekem ilyen kis árkádból az 5-6 óra már simán elég :)
  • ratgab
    #213553
    Elvileg ő sandbox lesz és legjobb tudomásom szerint még ha rövid lenne is kurvasokat lehet benne hallni, ergó nem lesz rövid...XD
  • tomsolo
    #213552
    hotline miami2 - jöhet, csak legyen hosszab mint az 1 és hasonló vagány zenék
  • arty
    #213551
    a rossz ízlésedről nem a játékIPAR tehet :PPP
    +nem lehet évente két túmbréder :P
  • tomsolo
    #213550
    hátha felfedezted, akkor nem értem miért nem oldod meg - bizonyos szempontból egyébként a négyes feladat a legkönnyebb, persze az biztos, hogy elég stresszelő mert minden számjegynek stimmelnie kell és van belőle szép számmal
  • grebber
    #213549
    Egyik lotr game e volt olyan hüdehosszú... csak tippelem majd kiderül ha végigvittem :D
  • Fpocok
    #213548
    Grebber 10 óra alatt bármilyen játékon végigfut. Ezért írta gondolom...
  • TBTPumpa
    #213547
    Dragon Age hosszú lesz. Az egyik fejlesztő mondta, hogy CSAK a történeti szál 50 óra. Persze ez bullshit, de azért jól hangzik. Még ha a fele - 25 óra - lesz csak a történeti szál, már akkor jobb és hosszabb lesz, mint a második rész volt.
  • ratgab
    #213546
    Mordor 10 órát honnan veszed amúgy?
  • ratgab
    #213545
    3-al szemvedek éppen. Tudom minek kell kijönnie, csak azt nem tudom még hogyan. Azért van pár variációs lehetőség.
  • grebber
    #213544
    Július:

    Sniper Elite III - Egynek biztos jó lesz ,bár annyira nem érdekel ,de mindenképpen végigjátszom majd egyszer valamikor.

    Elvileg valamikor idén:

    The Vanishing of Ethan Carter - Ki....ott mondon várom a grafika miatt.

    Szeptember:

    Sherlock Holmes: Crimes & Punishments -Szeretem várom ,végigtolom.


    Október:

    Middle-earth: Shadow of Mordor 8-max 10 órás lesz egyből letolom majd.
    Assassin's Creed Unity: Ezt tervezem megvenni majd,mert a coop érdekel.De előbb végigviszem egyedül és meglátom érdemes-e többször végigvinni.

    Alien: Isolation - Ez a bujkálós szarság nem nyerte el a tetszésem de végigviszem.

    Evolve - Nem szeretek multizni de ez egyelőre tetszik és a vételén gondolkozom.

    Dragon Age: Inquisition: Majd ha lesz hozzá magyarítás végigjátszom

    The Evil Within: Nem tünik nagy eresztésnek ez sem. 7-8 órás lesz tuti.Egynek elmegy.






    November:

    Far Cry 4 - Szinte együltő helybe egyből letolom majd 12-14 órásnak tippelem ezt is mint a FC3 főszálat.

    Call of Duty: Advanced Warfare -Szokásos egyből végigtolos tuti nem lesz ez se töb 6-7 óránál sőt...

  • MoRT2195
    #213543
    A Call of Duty 12-t kihagytad. Az 100% hogy lesz jövőre.
    Én amúgy a Cyberpunk 2077-et várom nagyon, de sajnos az E3-on se mondtak/mutattak róla semmit. :S Bár nyilván most a Witcher 3-ra koncentrálnak jobban, de azért valamit benyöghettek volna.
  • TBTPumpa
    #213542
    Számomra, smafu. Ezek közül egyiknél sem érzem égető szükségességét annak, hogy játsszak velük. Talán a GTA 5, amire majd ránézek, de ha ugyanolyan híresen szar PC-s portja lesz, mint a negyedik résznek...

    Watch Dogs-ot és GTA 5-öt egy hozzászólásban megemlíteni! Inkább ne menj be a Watch Dogs topikba.
  • DarkSector
    #213541
    a 2. feladathoz, a SODOKU-hoz, akinek kell itt van egy tábla Excel-be itt könnyebb kitöltögetni meg belejavítani. :)

    2. feladat
  • ratgab
    #213540
    Tomsolo amúgy ez a Too Hard Puzzle, hogy működik? Aki megfejti megkapja a játékot vagy a megfejtők közt sorsolsz?
  • arty
    #213539
    hotline miami2 (!!!!!!!!!!!!!!!!!), alien isolation, broforce(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), wolf, watchdogs, éves cod, éves bf, deadrising3, destiny, projectcars, asettocorsa, , the crew, driveclub, forzahorizon2, farcry4, gta5pc smafu? :P
  • TBTPumpa
    #213538
    Dobozos verziót kedvelőknek:
    Thief (2014) - 5 990 Ft
    (PC játék, ajándék fémdoboz, poszter, soundtrack kód, Bank Heist DLC)
  • TBTPumpa
    #213537
    Persze, biztosan nem fognak megjelenni, csak ki kellett böfögniük valamit az E3-on. Majd 2016-ban visszatérünk rájuk.
  • Shep
    #213536
    Megnézem én azt a TR-t meg a ME-et jövőre :) Ráadásul mindkettő bitnag hosszú lesz, gondolom :)
  • ratgab
    #213535
    Ebből engem BAttlefront érdekel a legjobban. Witcher 3 is, meg a Batman is azért.
  • TBTPumpa
    #213534
    Witcher 3, Division, Rise of the Tomb Raider, Batman Arkham Knight, SW Battlefront, talán Mirrors Edge és talán StarCraft II: Legacy of the Void.

    És érkezik új NFS is!
  • ratgab
    #213533
    Jövőre mik is jönnek, amik "elárasztanak"? Most csak a Witcher-t tudnám említeni így hirtelen.
  • Moby
    #213532
    Ha jól értelmezem a segítséget, én ezt már egy napja felfedeztem, de fogalmam sincs, hogy mit kezdjek vele :D
  • TBTPumpa
    #213531
    Jó lesz az jövőre is. Ez a 2014 a várakozás éve.
    Persze volt egy kellemes Thief februárban, egy baszottjó Diablo 3 RoS márciusban, na meg egy szintén kellemes és művészi Child of Light játék a tavasszal és ennyi. A folytatásban érkezik egy Dragon Age, ami vagy jó lesz, vagy pedig nagyon nem és ezzel le is húztam a 2014-es évet.
    Ez így baromi kevés cucc, kiindulva az előző évekből.
    De legalább jövőre ismét el leszünk árasztva nagyobb címekkel.
    Sims 4, Far Cry 4, AC5 játékok nálam nem játszanak.
  • ratgab
    #213530
    Én kérlek alásan manuálisan oldottam meg.
  • TBTPumpa
    #213529
    Mondtam már, hogy borzalmas mentési rendszere van ennek a Resident Evil 6-nak?
    Komolyan, ilyet már vagy 10 éve nem láttam játékban. Legyőzöm a bosst, elmenti az állást a játék, kilépek - folytatnám később, erre vissza dob a pálya elejére a Bossfight elé. Most megint lehet szívni vele. Fuck my life rly.
  • ratgab
    #213528
    3. kulcsa is megvan már, csak a kódot nem tudom, hogy kell összerakni hozzá.
  • tomsolo
    #213527
    Hát az internet világában nem nagyon van olyan hogy "nehezített" sodoku... :P
  • DarkSector
    #213526
    majd kiderül ha végigértem vele. :D
  • DarkSector
    #213525
    persze nem egyszerű de azért nem bonyolult annyira
    :D
  • ratgab
    #213524
    Jó felé kapizsgálsz. Amúgy ez egy nehezített sudoku, ahol nem tudsz átlagos módon haladni. Mondom ezt úgy, hogy nekem az átlag sudoku megoldása 2-3 perc max.

    3-ason agyalok amúgy most, de már van ötletem.