311801
  • #213683
    Én gogon nem akarok vásárolni, ha nem lehet sehol aktiválni a játékot, mert így is 3 helyen gyűjtöm a játékokat, nem kell még 1 hely.
    Ha lehet kulcsot kinyerni, úgy hogy ajándékba küldöm el magamnak a játékot és ez a kulcs aktiválható valahol (steam, origin, uplay), akkor vásárolok majd szívesen onnan is.
    BTW most van egy olyan acc a Gogon, amihez tartozik egy AC-és ezt az accot kisorsolnám köztetek. Meg lehet változtatni az e-mail címet és a jelszót is, csak a "mulli86" név marad meg. Ennyi
    Már vagy 4szer körbeírtam, nem tudom mit nem lehet ezen érteni...
  • Shep
    #213682
    Annyit tesz ,hogy nincs rajta védelem. Letöltöd és játszol, vagyis olyan ,mint a warez :9
  • #213681
    Tehát a Witcheres ajándékba vett kulcsok aktiválhatók voltak originen?
  • Shep
    #213680
    Jó persze, azt én is tudom csak nem értem ő mit akar :)
  • #213679
    Nem tudom mit takar a DRM mentes. De ezek szerint azt, hogy nincs kód, léphetsz be oda is külön. Szóval aki igényli az accot, jelentkezzen és ha több érdeklődő is van, akkor random.org-on kisorsolom....
  • Zóanagyvarázsló
    #213678
    A giftekhez generál kulcsot, de ott nem darabonként, hanem rendeléshez. Bár azt nem értem, hogy ez mire jó neki, hiszen attól még nem lesz Steames a kulcs.

    Egyébként a Witcherek kulcsai is aktiválhatók voltak, sőt egy rövid ideig bundle-ben is lehetett venni GOG-ra is.
  • Shep
    #213677
    Nincsen kód, mihez kellene neked kód, mikor drm mentes a gog?
  • #213676
    Szóval itt azt akartam kérdezni (így utólag visszaolvasva kicsit katyvasz), hogy ha gogon vásárlok, akkor ott nem fogok kapni aktivációs kódot sosem vagy most csak beleszaladtam ilyen esetbe? Mert ha gogon csak ilyen letöltős dolgokat lehet venni, akkor hanyagolom majd és itt és most lehet jelentkezni az acc-ért, ami a lentebbi játékokat tartalmazza.
    Vagy giftként ha megveszem saját e-mailre a játékokat, akkor kódot küldenek?
  • #213675
    Na lecsekkoltam. Megváltoztatható az e-mail és a jelszó is, szóval simán át tudom ruházni az accot
  • #213674
    GOG-on ha veszek valamit, ha ajándékba vesza ha máshogy, mindenképpen az ottani accom-ról fogom tudni letölteni a játékot? Azért kérdezem, mert akkor szerintem onnan nem fogok vásárolni többet... Így is elég hogy 3 programot telepítek és azon gyűjtögetem a játékokat, nem kell még nekem a neten is mentegetni a honlapokat. Így viszont fel tudnám valakinek ajánlani az accountomat egy Assassin's Creed játékkal. Ja meg kaptam pár bonus játékot így potyára...
  • tomsolo
    #213673
    mit értesz átfedés alatt?
  • Troger911
    #213672
    Majd megnézem, mert pl. én eddig azt se tudtam, hogy ez mi :)
  • Dzsini
    #213671
    "It comes not from a business perspective, but more from a perspective of if it would help us have a stable launch of the game."

    Na most akkor az eddig szervezett béták miért is voltak? :) És az miben különbözött az Early Accesstől? Most ez a hívószó, most így hívják.
  • Rapid81
    #213670
    Már ezek is kezdik...
  • Rapid81
    #213669
    Én meg most azt nem értem igazán, hogy a Walking Dead-et hogyan lehet a GTA-hoz hasonlítgatni...
  • #213668
    Belinkelt HSz-edre:
  • wantonly
    #213667
    Februárban volt, a PH-n terjedt ez infó, de nálunk nem annyi volt, mint ami rá volt írva a dobozra. Ezt írtam anno.
  • ratgab
    #213666
    Nem neked címeztem elősorban. De aki lát az nyugodtan spejzoljon belőle, mert van kereslet ha csak a topikon belüli viszonyokat nézzük még akkor is.

    Amúgy sehol nem látok már Bioware pontot itthon.
  • #213665
    Én találtam egy oldalt, ahol 2800-ért adnak 1600 pontot, ez volt eddig a legolcsóbb amit találtam. Most írtam nekik, hogy mennyi van, mert lehet érdekelne másokat is. Meg hogy megoldható-e, hogy digitális formában elküldik a kódot, mert k***a élet, hogy én nem fogok még 1000HUF-ot kitejelni a szállításra is... :)
  • ratgab
    #213664
    Gog-on New Beginning 2 dolcsi, Memoria 4 dolcsi... Mindkettő Best Buy kategória!
  • wantonly
    #213663
    Sajnos nálunk a Tesco-ban nem volt, különben hoztam volna nektek.
  • ratgab
    #213662
    CDG-nél sincs már Bioware pont....
  • ratgab
    #213661
    Lehet amúgy a jófogáson vettem akkor. Jelenleg egyik oldalon se látok.
  • #213660
    Ha nem lennék skót-zsidó hörcsög, én is megvenném őket gondolkodás nélkül. Csak se a személyiségem se a pénztárcám nem enged ilyet :)
  • #213659
    Ezt mikor láttad? Ha valakinek vannak ilyen esetei, az ne habozzon szerintem! Én legalábbis ha ennyiért be lehet szerezni akkor megvenném az öszes dlc-t, ami 3600 + 4800 = 8400 BW (5*1600 BW + 400 BW) Valszeg egy DLC-t kihagynék :) De ha van valahol 2000HUF ért akkor abból is felszipkáznék 2500BW + 3400BW = 5900 BW (~4db*1600). Excelt vezetek arról, hogy melyik DLc fontos, melyik nem, melyik van meg, mit kell még megszerezni, stb :) :P
  • TBTPumpa
    #213658
    Nekem alsó hangon 30 000 Ft-ba került a teljes Mass Effect 3.
    15 000 Ft volt a CE 0day és 15 000 Ft a hozzá megjelent DLC-k.
  • ratgab
    #213657
    Én pl Apródról vettem. Volt azért gyomorideg...
  • ratgab
    #213656
    Na erre most én mondom, hogy ilyenkor gondolj a topiklakókra!

    Közérdekű felhívás: Aki ennyiért lát 1600-as Bioware pontot az legyen olyan kedves vásárolja fel a készletet. Ha a topikból nem is kell senkinek én szívesen átveszem még akár duplájáért is!

    De csak gondoljunk akár Imy-re is, akinek most jól jött volna az a pontmennyiség!

    300-400 Ft-os Bioware pontra bármikor vevő vagyok!
  • genndy
    #213655
    Hát akkor arra le kellett volna csapni.
    Amúgy az ME-EA árképzés belőlem is heveny hányingert vált ki, úgyhogy nincsenek meg a DLC-k. Mégis ismerem a tartalmukat Inkább akkor támogattam a Biowaret úgy, hogy több példányban van meg a DAO/DAO-UE.
  • wantonly
    #213654
    Tesco-ban volt 1600 pont 300-400Ft-ért.

    Viszont engem annyira irritál a Mass Effect körüli pénzporszívózás, hogy még ennyit se adok érte.
  • genndy
    #213653
    Mindjárt jön a Summer Sale, biztosan kap ott jó akciót (csak a napit/szavazósat kell figyelni, nem az általános leárazást).
  • IMYke2.0.0.0
    #213652
    Én már többször (!) eljutottam odáig, hogy leokézom a PayPal-es fizetést a "Mass Effect 3 Digital Deluxe-ra" - legutóbb ma, mert van 6 eurónyi pénz a Pay Palomon, egy kedves támogatóm által -, és megint rálestem erre a listára:

    Maas Effect Downloadable Content

    Mass Effect 3
    =================
    * Mass Effect 3: From Ashes - [Digital Deluxe, Collector's Edition]
    ----- 1 küldetés [+ 1 társ, fegyverek, rucik, 2 achi] - 2012-es - 800 BioWare Pont
    * Mass Effect 3: Extended Cut Cinematics - ingyenes, 2012
    * Mass Effect 3: Firefight Pack 2 Assault Rifles
    ----- fegyverek - 2012 - 160 BioWare Pont
    * Mass Effect 3: Leviathan
    ----- 10 küldetés [+ 10 helyszín, fegyverek, tárgy, 4 achi] - 2012 - 800 BioWare Pont
    * Mass Effect 3: Groundside Resistance Pack
    ----- fegyverek - 2012 - 160 BioWare Pont
    * Alternate Appearance Pack 1
    ----- rucik - 2012 - 160 BioWare Pont
    * Mass Effect 3: Omega
    ----- 5 küldetés [2 átmeneti társ, 2 helyszín, fegyverek stb., 3 achi - 2012 - 1200 BioWare Pont
    * Mass Effect 3: Citadel
    ----- 17 küldetés [ 8 átmeneti társ, 5 helyszín, fegyvere stb., 9 achi] - 2013 - 1200 BioWare Pont
    * Mass Effect: Genesis 2
    ----- Interaktív képregény - 2013 - 320 Bioware Pont
    =====================
    4800 BioWare Pont [maximalista vagy]

    Azannyukat!
  • genndy
    #213651
    Elképesztően ritkán kapnak akciót a BW-pontok
    Magyar boltban lehet leginkább belefutni (talán konzolokszervizénél volt eddig a legjobb akció rá), de saját oldalon szinte soha, vagy max. 50% kap (viszont hogy az alapára nem megy le, úgyhogy még így is drága).
    Vagy csencserektől HWaprón, Vaterán - aztán ki tudja mi lesz a pénzeddel.
  • ratgab
    #213650
    Ezt egyrészt örömmel, másrészt elkeseredve olvasom. Öröm, mert nagyobb élményt sejtett az immár tényleg teljes játék (nekem alapjáték is mocskosmód bejött amúgy) és szomorúan mert így látszik, hogy tényleg hatással vannak a Bioware DLC-k az élményre.

    Pontok: 1 alkalomra emlékszem, amikor pár éve leárazáták őket. Ettől eltekintve játékokhoz szoktak adni, amit olcsóért lehet beszerezni, illetve ha mákod van hazai apróhirdetéses oldalakról lehet venni ezeket potom áron (tavaly szereztem be ha jól emlékszem 2000 Ft-ért 1600 pontot ,szerencsére 2 x 1600 pontos kártyája volt, szóval 4000-ből megúsztam a 3200 pontot, ami ugye alapból bolti áron csak 1600-at jelentett volna).

    Amúgy nagyon érne már, hogy ha nem is árazzák le a DLC-ket, de lehessen végre valós pénzért vásárolni Bioware DLC-t (kiválogatván, hogy kinek mi kell és nem menne a felesleges bioware pont a süllyesztőbe) és dobják már a kukába a bioware pont rendszert!
  • RoboKutya78
    #213649
    esetleg nincs valakinek The Elder Scrolls V: Skyrim engedményes kártyája véletlenül?
  • Moby
    #213648
    Azthiszem kapiskálom :D már csak arra kellene rájönnöm miért van kettő (vagyis miért van két olyan, amiben átfedések vanak):)
  • #213647
    Hááh most néztem végig a Origines acc-om. Az összes játék DLC-it meg lehet venni rendes pénzért. Pld a BF 3 összes kiege egyben ~4500HUF-ért megvehető (119 tartalom), míg az ME sorozathoz a "muszáj" DLCk BW pontos értéke kb 10e forintra rúg... mindegyik kb 20e HUF. Még szerencse, hogy Dragon age-ből meg Crysisből a full packos verziók vannak meg. Ja hogy ilyen nincs ME-ből?! Köszz... -_-'
  • zorrobomber
    #213646
    A kettőt szerettem de a 3at képtelen vagyok végigtolni, és nem, nem a befejezéssel van gondom(mivel addig el se jutottam).
  • wantonly
    #213645
    Én örülök, ha egyáltalán elindul, inkább legyen kevésbé szép csak fusson. :D
  • ratgab
    #213644
    Húúbasszus ténlyeg. Nekem is megvan már minden, ami ME 1-2-3hoz jár és még nem néztem meg a második rész és a harmadik rész DLC-it sem. Nagyon érik a trilogy végigjátszás.