311801
  • 062020
    #213723
    gondolom ez már nagy segítség volt, de még mindig nem sikerült rájönnöm :D
  • Sirch
    #213722
    Alan Wake igen, Blood Bowl nem.
  • IMYke2.0.0.0
    #213721
    11 órát én beleöltem abba a "DLC"-be
  • Rony94
    #213720
    Get out of here stalker!
  • #213719
    Csak szeretnék a megtisztelő kinevezésre én is pályázni :) :P
  • Rony94
    #213718
    Látom, akkor egy STALKER fan-t tisztelhetek meg benned. Nekem a kedvenc játékszériám! :)
  • Fpocok
    #213717
    Egyik sem steamworks ös, szerintem nem.
  • Shep
    #213716
    Szerintem aktiválható.
  • Troger911
    #213715
    Köszi!
    Már csak azt kéne tudni, hogy aktiválható-e steamen :) Meg láttam a webshopjukba egy BloodBowl Legendary-t is szintén 299 Ft-ért!
  • Fpocok
    #213714
    Azért írtam dlc féleség.
  • Totti5
    #213713
    Nem DLC.
  • Totti5
    #213712
    Nem DLC... Árkéd játék. Van benne story mód, de akcióra van kihegyezve.
  • MerlinW
    #213711
    Azért az erős, hogy 0 sztori:) Jó az AWN de valóban csak egy 3-4 órás DLC.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Alan bekerül egy időhurokba és újraéli 3x ugyanazt a napot
  • Shep
    #213710
    Alternatív történet szál (hiába hangoztatja itt egy illető ,hogy az a történet befejezése), akcióra kihegyezve, nem túl nagy szám de 300-at megér.
  • totyak
    #213709
    Az egy rövidebb mellékszál. Emlékeim szerint nem is tesz hozzá túl sokat az alap sztorihoz. 300 pezót megér dobozosan, vedd meg nyugodtan.
  • Fpocok
    #213708
    Tudtommal az csak dlc féleség. 0 story , 100 % akció.
  • Troger911
    #213707
    Gyors kérdés! Az Alan Wake American Nightmare ennyivel kevesebb mint az Alan Wake? Mármint ennyivel rövidebb, gynegébb stb.? Mediamarktban 299 Ft, neten is csak 1.8$, míg az Alan Wake kb. 7€ a legolcsóbb helyen.
  • grebber
    #213706
    Batman AO GOTY érkezőben...
  • MerlinW
    #213705
    Az EA játékokkal (DA, ME sorozat) én is azt csinálom, hogy megveszem őket, felteszem őket a polcra, majd letöltöttem a wirágboltit DLC-kkel és azzal játszom:) A játékélmény maximális, a lelkiismeret tiszta :D
  • IMYke2.0.0.0
    #213704
    Á, értem. Há' ez így akko' szomorú.
  • tomsolo
    #213703
    Persze ilyenkor már felmerül, hogy ludvérces péklapátért adtam ezeknek akár egy centet is... :D
  • MerlinW
    #213702
    Csak, ha offline játszol / tört exe-t használsz.
  • IMYke2.0.0.0
    #213701
    Eredetivel össze lehet ezeket műteni?
  • MerlinW
    #213700
    Persze, mondjuk sok multis játék nincs GoG-on. AC is csak azért van, mert az nem UPlay cím. A többi AC rész sosem lesz GoG-on.
  • #213699
    Mármint hogy 10-ig :)
  • #213698
    Na eljutottam a 3.-ig. Az elsőt újra gondoltam és rájöttem hogy nem csak a 10-es számrendszerben kéne gondolkodni :)
  • tomsolo
    #213697
    Nekro Negro 4. feladat

    Egyértelműsítettem most ott a segítséget mert nem úgy tűnik mintha átment volna sokaknak.
  • Zóanagyvarázsló
    #213696
    UPlaybe, Originbe? Azok frissítési megoldása egy köpedelem, én örülök, ha függetleníteni tudom magam tőlük.
  • Moby
    #213695
    A két csoport tartalmaz azonos párokat. Vagy nem jó helyen kapiskálok :)
  • Zóanagyvarázsló
    #213694
    Komoyl kínálattal nincsen. Kisebbel ott a DotEmu, akik kiadóként jelen vannak Steamen és GOG-on is, de néhány saját játékuk csak náluk elérhető, illetve pár egyéb kiadó portékái mellett Mega Drive-játékok vannak még náluk. Ez utóbbiak is ismerősek lehetnek Steamről, de van néhány olyan összeállításuk, mely részelemeit tekintve nem exkluzív, de abban a formában máshol nem létezik.

    A Gamersgate-en is vannak viszonylag régebbi játékuk, köztük olyan DRM-free is, ami se Steamen, se GOG-on nem érhető el. Nagy szívfájdalmam például a Salammbo (a regényt szeretem), érthetetlen módon az Anuman máshová nem tette még fel, és nem is akciózzák soha. Mindenesetre csordogálnak a mai napig a régebbi játékaik, szóval előbb-utóbb csak hozzáférhető lesz máshol is.
  • #213693
    Végülis nem rossz. De a steames, uplay-es, origines játékokat is le tudom tölteni bármikor. Ennél kicsit olyan érzésem van, mintha egy torrent oldalról húznám le a játékot (mivel nincs kulcs), főleg ha a letöltő oldalukat is használom. Igazából olyan játékoknál nem is érdekelne, hogy Gog-on van, amik egyedül állók, de szeretem a rendet és pld a többi AC-t is beaktiváltam az uplayen, hogy ott legyenek, ne szerteszét. Plusz a splinter cellel is szeretném így csinálni, de úgy nem lehet ha az első részek gog-on vannak a többi meg steamen vagy máshol.
  • Zóanagyvarázsló
    #213692
    A multihoz még annyit, hogy az új kliens egyik funkciója is az lesz, hogy a Steamesekkel lehessen együtt játszani. Hogy ez miként fog kinézni pontosan, azt meglátjuk, ez a kliens- és felületgyártás nem ment az EA-nek, a Microsoftnak és a Ubinak sem, de a Sonynak sem.
  • Shep
    #213691
    Ne akard, hogy beléd kössek, tudod mire céloztam :D
  • ratgab
    #213690
    Nem beszélve arról, ha az ember kedveli a régebbi játékokat, azt tőlük lehet a legolcsóbban, legműködőképesebben (win 7 támogatás alap, de lehet már win 8 is talán) begyűjteni. Gyakorlatilag ilyen régi játékokkal foglalkozó oldalt én nem is tudnék említeni (bár lehet van).
  • ratgab
    #213689
    Annyi különbséggel, hogy ezért fizettél is, tehát nem olyan mint a warez...:-P
  • Zóanagyvarázsló
    #213688
    Többnyire, de némelyik direkt ahhoz a részhez kulcsot használ, mert a multi felülete igényli azt. (Tehát ennyiből nem 100%-ig DRM-free, bár ez egy érthető kompromisszum.) Illetve talán egy-két játék is van, amiből hiányzik a multi. (Steamen is amúgy, a STALKER ott single-only.)
  • Shep
    #213687
    De van egy AC-d amit bármikor le tudsz tölteni, mi ebben a rossz?
  • davidka003
    #213686
    DLC-ket virágboltból és probléma megoldva.
    Többet nem igazán érnek amúgy se.
  • Zóanagyvarázsló
    #213685
    Nemrég jelentették be az opcionális kliensüket, a Galaxyt. Ugyan még nem tisztázott, hogy mely játékokat fog támogatni, de így lesz "Steames" felületük.

    Éppen az a DRM-mentesség lényege, hogy bármikor letöltheted tőlük a játékodat, odapakolod, - másolod, ahová akarod, akár 120 gépre is stb. Ezért fura, amit számon kérsz. Anmúgy van letöltőkliensük már, de abba is a böngészőből lehet bepakolni a dolgokat.

    Régi játékoknál amúgy amellett, hogy rendre az övéké a leginkább működőképes megoldás, gyakran tartalmaznak olyan extrákat és régebbi verziókat is (pl. Broken Swordból nem csupán az eredetinél szerintem gyengébb DC-t, de a Rune esetében is náluk elérhető a felújított változat mellé az eredeti, az I Have No Mouth... mellé adjáka novellát stb.), amit más nem. A felületük és a játékok "nem benyelése" (értsd, ha valami megvan, akkor ha egy olyan pakkot veszel, ami azt tartalmazza, akkor nem veteti meg kétszer, hanem annyival olcsóbban kapod) pedig igencsak kedvező.

    Ha ragaszkodsz a megszokottakhoz, akkor neked nem pálya. Ha belefér még egy, szabadabb megoldás, akkor viszont a GOG az egyik legjobb alternatív megoldás - eleve nem egy másik, rosszabb Steam, mint az Origin vagy a Uplay. Mivel szoktak időnként játékokat is osztogatni, így hörcsögként érdemes rajtuk tartani az ember szemét.
  • #213684
    Multis verzióknál is működik ez a "warez"-egyébként?