311801
  • ZsZso
    #214044
    Jó ez most 2 ellenpélda, de tudnál hozni 4 -et is? Azt kétlem!
    ...

    később..

    Jó, ez most 4 ellenpélda, de tudnál hozni 10 -et is? Azt kétlem! :)
  • Zóanagyvarázsló
    #214043
    3rd party programmal hozzá lehet gányolni, én a DualShock 3-mal hoztam össze, de értelmes irányítást nem sikerült belőle kihozni. Talán nem véletlenül nincs tele a net sem sikertörténettel. A konzolos verziók irányítását nem ismerem, de a Heavy Rain és a Beyond sem egy álom sajnos.
  • TBTPumpa
    #214042
    Ez hogy a francba jön most ide?
    Játékiparban nem láttam még példát arra, hogy egy faszi jó női sztorit írt volna. Az irdalom más tészta.
  • Zóanagyvarázsló
    #214041
    Egy jó női sztorit csak egy nő tud írni - remélem ez lesz a tendencia az elkövetkezendő részekben is.

    Tolsztoj Anna Kareninája vagy Flaubert Bovarynéja is szemétre való!

    A játékokra terelve a szót pedig a The Longest Journey-t és a Syberiát is férfiak írták. Fúj!
  • Troger911
    #214040
    És igen, visszaolvastam, tényleg te voltál :)
  • TBTPumpa
    #214039
    WAT. Pedig most kevésbé csöcsös. Régebben sokkal inkább az volt - sőt, inkább a műnő érzetét keltette. Most legalább valóban csajosan néz ki és valóban nőnek tűnik. Nemsemmi. Emellett a történet sem olyan bugyuta, mint régen. Igazi csajos sztori, látszik, hogy nő írta most először a sztorit és nem pasi. Egy jó női sztorit csak egy nő tud írni - remélem ez lesz a tendencia az elkövetkezendő részekben is.
    Camilla Luddington-nak pedig fantasztikus hangja van - amúgy én is lőttem pár száz képet a játékból.
  • benőmenő
    #214038
    Nem rossz akció játék, de nagyon shooter lett.
    Én a Legendtől követem a szériát (az nem ér, amikor nagybátyámékat néztem 3 évesen, ahogy játszanak ps1-en a "cicis nénis" játékkal), és azokban is kellett lövöldözni, de inkább a puzzleökön és a platformingon volt a hangsúly. Meg persze kevesebb humanoidot kellett kilyuggatni, inkább állatok voltak az ellenfelek.
  • Troger911
    #214037
    Egyébként elég szép játék! Nem szoktam screeshotot csinálni, de lőttem párat kíváncsiság képp.
  • Fpocok
    #214036
  • IMYke2.0.0.0
    #214035
    Lesznek helyzetek, amikor eszedbe se jut a pólóját bámulni... :)
  • Troger911
    #214034
    Jaj, most nyomom a Tomb Raidert. Lehet, hogy egy „szarrá scriptelt akciójáték” (azt hiszem valaki így jellemezte korábban), de én eddig minden percét élveztem! Szegény Lara elég sok féle képpen meg tud halni :)

    U.i.: Elég kemény a csaj, nem keményednek a bimbói a havazásban sem, vagy a durva melltartó miatt nem látszik :)
  • IMYke2.0.0.0
    #214033
    El tudok lenni én rossz grafikával is, de azért egy HD-sített "Diablo 2"-nek mindennél jobban örülnék.

    Így azért nem olyan nagy élmény [most direkt ablakban, hogy látható legyen, valójában mekkora, egy 1680*1050-es monitoron a játék]:
  • zzeN
    #214032
    A Runaway triológia 5.97-ért GOG-on.
  • ZsZso
    #214031
    ShinyLoot akció - most őszintén ... mondja már el nekem valaki, hogy ezek miből élnek? Ha akció van, akkor általában csak 2szer olyan drága ott az adott játék mint máshol akcióban. Ha nincs, akkor 4szer. Nem értem.
  • IMYke2.0.0.0
    #214030
    Hát, Bálint (TBTPumpa) majd megvédi őket helyettünk is [ő ugyanis StarCraft 2- és Diablo 3 rajongó is], de nekem ez most rendkívüli módon nagy fekete pont lett a rezüméjükön.
  • ZsZso
    #214029
    Blizzard addig volt nagy, amíg nem volt a nevében az Activision.
  • IMYke2.0.0.0
    #214028
    Így van...
    ...14 éve jelent meg a játék, de még mindig sokan játszanak vele, és nem értem, miért nem lehet ezt megcsinálni hozzá...

    Érdekes módon, az a Baldur's Gate-ekhez készített widescreen moddal fut a játék, amúgy.
  • ZsZso
    #214027
    WOW!
  • IMYke2.0.0.0
    #214026
    Elrontott formázás miatt, újra:

    Most olvastam egy angol nyelvű fórumon, hogy a Battle.net [Activision-Blizzard] nem engedi, és nem támogatja (= értsd, akár ban is járhat érte), hogy a játékosai használjanak [b]widescreen[/b] megoldásokat a Diablo 2-höz (LoD-dal beköszöntött ugye a 800*600], mert azok jogosulatlan előnyhöz juttatják azokat, akik használják, a nem használókkal szemben...
    ...na most egy jó kövér whaddafakkal zárom...

    Szép volt tőlük, hogy 3 évvel ezelőtt még kiadták az 1.13-as javítást [ami már 1.13d], de nem lett jobb véleményem róluk ezután.

    //Ellenben, tervben van egy 16.(?, lehet, hogy többedik) végigjátszás :)
  • MerlinW
    #214025
    Persze még véletlenül sem adnának ki WS patch-et a játékhoz, hiszen az legalább 2 napos munka lenne.
  • wesker24
    #214023
    Jah mert nem fért volna ki ez csak Wesker mondandójának első fele volt a másik felére már nem maradt hely ! :D
  • IMYke2.0.0.0
    #214022
    Hát, meglehetősen sutára sikeredett az az idézés :)
  • wesker24
    #214021
    Igen az angol szöveg és az csak egy idézet mert kb túl hosszú lett volna ! :D
  • Fpocok
    #214020
    Ja... az angol szöveg akart lenni? :D
  • zorrobomber
    #214019
    Az elsőn az angol szöveg elég "érdekes".
  • wesker24
    #214018
    Nekem is megjött a másik 2 egérpad !
  • Fpocok
    #214017
    [nagy]VÉGRE MEGJÖTT!
  • Maak
    #214016
    Egyetlen RTS-t szeretnek perpill steamre, regi cim mar de sajna meg nincs meg, ez pedig a world in conflict...
  • zorrobomber
    #214015
    Ja amúgy persze, a játék engem is teljesen hidegen hagy annak ellenére hogy szintén kedvelem az RTS-eket. Még csak nem is erkölcsi problémám van vele, hanem egyszerűen szerintem hülyeség a több bolygós rendszer, nincs minimap, követhetetlen lesz szvsz az egész.
  • Scooter
    #214014
    Azon én is dobtam egy hátast. Sose láttam még meg nem jelent játékot ilyen árért!
  • Rapid81
    #214013
    Azért ezt a játékot fenntartásokkal kezelem a fejlesztők árazási stratégiája miatt.

    Ugyebár Kickstarteren bezsebeltek sok milliót, majd a Kickstarteres árra hivatkozva 120€-ért felkerült Steamre. A magyarázat ugye az volt, hogy aki ennyiért vette Kickstarteren, azzal ne legyen kicseszve. Aztán persze kiderült, hogy az oroszoknak "csak" 40$ a játék... Szóval...
  • zorrobomber
    #214012
    Mondom, nem bántásból mondom, megértem ha csóró az ember, stb., de akkor is ellentmondásnak érzem. Egy falat kenyérnek nagyon tud örülni az ember, és nem sajnálja rá a pénzt.

    Nem baj, legalább tovább érlelődik bennem a gondolat, hogy megveszem a Spintires-t.
  • Scooter
    #214011
    Amióta fél/1 év múlva, szinte fillérekért dobálják, nem veszek teljes áron játékot. A falat kenyér lehet több év után is a megjelenéssel, legalább akkor biztos, hogy fut a gépen. 10-20 évvel ezelőtti stratégiákkal is vígan elvagyok. Főleg, hogy régen jobbakat csináltak mint mostanában. Nem úgy értettem a falat kenyeret, hogy rögtön ráugrok mindenre ami megjelenik.
    Főleg a Planetary nem is futna a gépemen, normálisan.
  • ZsZso
    #214010
    *örül = örülne
  • ZsZso
    #214009
    Valószínű a mocsok drágára gondolt Ő is, nem az 1 USD-re. Türelmes (és/vagy csóró) ember kivár, még akkor is ha nagyon örül valaminek.
  • zorrobomber
    #214008
    Nem bántásként mondom, de egy kicsit ellentmondást érzek az "úgy értékelek minden kicsit jobb RTS-t mint egy falat kenyeret", és a "majd 1 dollárér' bezsákolom" között...
  • zorrobomber
    #214007
    Magunk közt szólva elég unalmasak már ezek "lesz olcsóbb" hozzászólások. Igen, lesz.
  • Scooter
    #214006
    Akartam mondani, de megelőztél
    Persze, megnyerni is jó
  • Shep
    #214005
    Actua 3-ban kondenzcsíkot húznak a játékosok :D
  • Rapid81
    #214004
    Még így is mocsok drága... Lesz ez még 1$ is.