311801
  • tomsolo
    #214085
  • MerlinW
    #214084
    Ja hogy nem szereted az ARPG-ket. Így már értem. Bár hozzátenném, hogy elég régóta nem kell klikkelgetni, elég nyomvatartani az egérgombot:)
  • tomsolo
    #214083
    mert egy klikkelő feszt az is
  • Sirch
    #214082
    "Tényleg a világ legnagyobb rinyagépe a Játékos."

    Ennek kéne a bannerba mennie, nem annak a szirupos Tinman idézetnek.
  • MerlinW
    #214081
    Mit kerülsz miért?:)
  • tomsolo
    #214080
    Azt is pont ezek miatt kerülöm... :P
  • IMYke2.0.0.0
    #214079
    Röhögjünk és/vagy sírjunk együtt:

    "Nem lesz minden évben Battlefield

    Persze Steve Papoutsis, a Visceral vezetője ragaszkodik a történethez, mely szerint nem az EA kényszerítette rájuk a Battlefield-franchise folytatását.

    A Battlefield: Hardline pontosan egy évvel a Battlefield 4 után érkezik, ez azonban nem jelenti azt, hogy innentől minden évben jön egy új rész, erősítette meg Patrick Söderlund, az EA stúdióinak legfelsőbb vezetője. Persze, mi tudjuk, hogy érti: a jövő évtől kezdve vélhetően a Star Wars: Battlefront és a Battlefield váltja majd egymást, néha évközben megszórva egy kis Titanfallal.

    Lehet még Dead Space

    Söderlund arról is beszélt, hogy szeretik hagyni a stúdióikat, hogy azt csinálják, amihez kedvük van. "Jelenleg hatalmas a lelkesedés a Visceralon belül a Battlefield: Hardline, és az egyelőre be nem jelentett Star Wars-játékkal kapcsolatban" - mondta.

    "Fogunk-e még valaha Dead Space-t csinálni? Szerintem igen. De amikor eljutunk odáig, meg kell néznünk, mitől voltak sikeresek az előző epizódok, és hogyan tudjuk mindezt átalakítani az új generációra. De ne legyen félreértés: jelenleg egyáltalán nem dolgozunk új Dead Space-en, csupán azt mondom, hogy mindenképpen van rá lehetőség, hogy a jövőben visszatérhessen majd a sorozat.""
  • Troger911
    #214078
    Igen, észrevettem, csak jeleztem a többieknek is :)
  • MerlinW
    #214077
    Pedig a TQ:IT máig a stílus legjobbja a Dio2 óta.
  • Botond #214076
    Én szeretem a stílust, de tq nem jön be nekem se.
  • ZsZso
    #214075
    Na igen, ez nagy mellélövés volt, pedig az ilyen stílust imádom. Előbb-utóbb itt fognak figyelni a virtuális kosárkámban mindketten (első, második rész).
  • MerlinW
    #214074
    Ráadásul 100% Magyar termék.
  • IMYke2.0.0.0
    #214073
    Direkt nem írtam semmi olyat, és remélem, a többiek is figyelembe veszik, hogy szinte minden spoiler lenne a játékkal nem játszóknak...
  • Fpocok
    #214072
    WAT ?

    A-RPG. Olyan mint a diabló, csak annál sokkal jobb.
    Csekkold ezt a vidit.
  • zorrobomber
    #214071
    Néha vannak olyan játékok amelyeknek nem tökéletes a kezelése, ennek ellenére mégis jók, vagy akár klasszikusok. Pl. Tie Fighter
  • Troger911
    #214070
    Légyszi fejezzétek be a TR kitárgyalását :) Még a végén kénytelen leszek nem olvasni a fórumot :)
  • Troger911
    #214069
    +1, de nekem az első rész is kell :)
  • ZsZso
    #214068
    OMG, én mindig is azt hittem, hogy a Van Helsing egy FPS. Na, majd utánajárok ennek a sorozatnak.
  • tomsolo
    #214067
    Én párszor nézegettem már, de nem megy ez a stílus. Amikor egérrel - vagy paddal - percenként 10-nél többször kell nyomogatni a gombot shift + del.
    Titan Quest is megvan de minek...
  • IMYke2.0.0.0
    #214066
    Kínzol :)

    Sebaj, az első részt sem játszottam még végig :)
  • IMYke2.0.0.0
    #214065
    Még mindig nem értjük egymást:

    Larát irányítjuk, aki hosszú-hosszú időre egyedül marad a történetben, majd azért küzd, amiért, és a történet során nincsenek is vele a társai ---- [egyedül az elején, és a végén, de oly' szinten elhanyagolható játékidőre, hogy még mindig felhúzott szemöldökkel írom ezt a választ a ti hozzászólásotok olvastán = mi a fészkes fenének érdekes az, hogy a doki, vagy a többiek a parton, hajónál, nem über okos társak, akik "nélkülünk" is megélnének a jég hátán is... tessék már gondolkodni: nagy részt tudósok, harcban nem edzett hajózók; akik meg harcban edzettek, azok úgy is viselkedtek... a sorsukat ne feszegessük, mert SPOILER!] ----, ha:
    * állandóan pesztrálni és terelgetni kellett volna őket: ment volna a sírás,
    * mellettünk harcoltak volna, és segítenünk kellett volna őket, rájuk várnunk, netán HELYETTÜNK csináltak volna meg mindent: ment volna a sírás.
    stb. stb.

    Jézusom...
  • Fpocok
    #214064
    Most volt patch pár napja, bekerültek a godlike itemek, ami egy új tier.
  • Fpocok
    #214063
    Annyiféle képpen lehet karaktert fejleszteni, a többi ARPG elbújhat a sunyiba. Ezerszer jobb, mint az első rész.
  • IMYke2.0.0.0
    #214062
    A 2-re csorog is a nyálam rendesen - őszintén szólva, egy a fejlesztők szempontjából nem túl előnyös leárazásra várok a Sumér Szél idején...
  • Fpocok
    #214061
    Ratyi dió3 helyett vegyetek van helsinget. Megveszitek mindkét részt és még marad ugyanennyi pénz mellé :D
  • TBTPumpa
    #214060
    Nem az a baj, hogy Lara csinál mindent. De ha végiggondolod a társaink kb. semmit sem csináltak. És ez a baj, nem voltak megfelelően kidolgozva és még rinyáltak is. Az nem baj, ha Larával kell játszani - minél több ideig játszhatunk Larával, annál jobb.
  • TBTPumpa
    #214059
    Ami nem igaz. Diablo 3 az Diablo 3. A Diablo 2 pedig Diablo 2.
    Nem kell a kettőt "összehasonlítani". Már nem olyan időket élünk.

    A Sacred 3 is csak címben hasonlít az első két részre.
  • IMYke2.0.0.0
    #214058
    Nekem meg pénzem, és gépem nincs hozzá.
    Így, marad a "szegény ember vízzel főz" Diablo 2 LoD.
  • IMYke2.0.0.0
    #214057
    Most mi van, most ti rinyáltok...

    ...ha nem Lara [azaz Te, a játékos] csinált és kellett volna csináljon mindent, akkor meg azért ment volna a sírás, hogy script így megy úgy, meg interaktív mozi, meg...

    Tényleg a világ legnagyobb rinyagépe a Játékos.
  • Botond #214056
    Van diablo2 HD, diablo3 néven árulják.
  • tomsolo
    #214055
    A FootLOL: Epic Fail League is jó ám!
  • benőmenő
    #214054
    Ugyan akkor Reyes, meg a vakegér kap szerepet bőven. Ami abból áll, hogy vernyákolnak, meg életképtelenkednek míg Lara csinál mindent.
  • TBTPumpa
    #214053
    A mellékkarakterek teljesen agyhalottak voltak. Egy szöget nem tudtak beütni a falba Lara nélkül. Az első farkas elé vetettem volna őket, annyira Useless volt mind és még rinyáltak is.
    Csak Lara volt jó benne, de ő nagyon.
  • IMYke2.0.0.0
    #214051
    Talán mert nem róla szól a játék? :)
  • benőmenő
    #214050
    Meg persze az öreg faszit,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    akit nagyon sajnáltam volna, ha nem lenne játékban össz-vissz 5 mondata :(
  • ZsZso
    #214049
    Minden szavával egyetértek.
  • benőmenő
    #214048
    Az a jó sztori nálam inkább "elmegy".
    A karakterek közül pedig egyedül talán Jonah-t nem akartam ott helyben belökni a legközelebbi farkas barlangba.
  • TBTPumpa
    #214047
    Dehogy védem őket. Sőt nem is féltem őket, meg van a magukhoz való eszük nekik is, hogyan kell átbaszni a játékostársadalmat.
    Csupán azért "szeretem" őket, mert még nem kezdtek bele ebbe a nagy DLC buzizásba és új játékokhoz mérten jó alkotásokat tesznek le. Nem tökéletes, de rendkívül szórakoztató és addiktív alkotásokat.
    Persze a StarCraft 2 az első részhez mérve közel siralmas, ahogy a Diablo 3 a 2-höz mérve. Viszont, új játékokhoz hasonlítva már más a helyzet.
    Hogy miért? Rettentő alacsonyra került az elvárás szintje a játékiparban, tucatszám érkeznek a kópiák más számmal ellátva - az ilyenek között "ékkőnek" számít a StarCraft 2 és a Diablo 3 is. De házon belül közel sem a Blizzard legjobb játékai.
    Ők is tudnának sokkal jobbat alkotni, de minek? A mai világban már nincs szükség olyan brutális játékossal a padlót feltörlő sztorit írni, mint anno a StarCraft első részénél vagy a WarCraft 3-nál. Ma már minden szar eladható nagyon intenzív reklámmal és marketinggel. Erre a jelen játékipar nagyon jó példa.
    Készülnek még fantasztikus és egyedi alkotások, de már közel sem olyan rendszerességgel, mint 10 éve.
    Az meg eléggé bajos, ha egy Widescreen mód miatt bannol a Blizzard. Ha ennyire zavarja őket a külső mod használata, akkor dobjanak össze egy patch-et, ami megoldja ezt és senki sem fog sírni. Blizzard is elkényelmesedett, már csak a PS exkluzív játékokat várom tőlük, mert lassan már ez következik...
  • Zóanagyvarázsló
    #214046
    A 4 ellenpélda már meg is van :) De valaki hozhatna már 1 példát a női írók mellett, ami nem Tomb Raider.

    Nincs bajom a női írókkal, de Jane Jensen vagy Roberta Williams nem éppen női főhősök garmadájával operál.
  • Zóanagyvarázsló
    #214045
    Értem, hogy nem láttál példát, de én írtam. (De mondhatnám még a Beyond Good & Evilt, a No One Lives Forevert stb.)

    Én viszont éppen nő által írt jó "női sztorit" nem láttam. Amit a Tomb Raiderből láttam, az nem győzött meg, de nem releváns, a Mirror's Edge-é sem jött be (ugyanaz az író), bár a játékért rajongom, a téma pedig bejövős.