311801
  • zorrobomber
    #214003
    Akciós még pár óráig:
    Planetary Annihilation - 20.49 euro
  • Troger911
    #214002
    Érdekesnek tűnik! Rá is nézek!
  • Scooter
    #214001
    Igen, az nagyon érdekel, de horror az ára.
  • Botond #214000
    Játékélményben ron a csúcs nekem, pedig én is játszottam pár rts-el. Egy rizikót képzelj el, Föld, kontinensek, azokon belül zónák, az egyes zónák különböző bónuszokat adnak, sok nemzettel, akiknek vannak saját spéci skilljei (mint aoe-ben a nemzeti bónuszok, hogy messzebbre lő a katapult/ágyú, vagy több farmja lehet egy városnál, stb), és random vagy a valós helyen kezdenek. Minden nemzet egy zónával és egy sereggel kezd. Lépsz a sereggel egy másik zónába és kör vége gomb és indul a harc real time. Először kőkor, aztán ókor, aztán x kör múlva középkor, iparosodás kora, stb. Nagyon jópofa. Az elfoglalt zónák plusz sereget vagy nyersanyagokat adnak, vagy pontot. A nyersanyagokat az rts harcokban kapod meg, azzal is megugrik a termelésed, az rts harc maga a klasszikus bázis építős, csak itt városok köré van szervezve a termelés, be van maxolva, hogy hány városod lehet egy városban mennyi farm lehet, ami kaját termel, és emellett kutatnod is kell, mert van egy trade skilled, ami maxolja, hogy amúgy x időegység alatt max mennyi nyersanyagot tudsz beraktározni egy fajtából. A pontokból meg kártyákat tudsz venni, pl csoda építés (vmi bónuszt ad az rts harchoz), propaganda (ellenség nem kapja meg a zónáinak a bónuszait a harcban), stb.

    Van persze random map is, ahol lehet fejlesztési verseny, ffa, 2v2, 3v3, foglalj el minél több részt a mapból (a városoknak van egy határa, ami különböző skillekkel növelhető), stb.

    Meg ilyen rizikó szerű mapból is van több, napóleoni háborúk, hidegháború, stb (asszem 5-6 van ilyen hadjáratból).

    Nagyon összetett és mégis faék egyszerűségű játék, egyszerűen zseniális.
  • grebber
    #213999
    Valaki nem felez velem? Engem csak a Lords of Football érdekel + kiegjei!
  • Troger911
    #213998
    Na, Bundlestars tekintettel van a VB-er! Focis Bundle!

    Én biztos kihagyom... Jobban izgat az NBAk14 :)
  • Scooter
    #213997
    Ahhoz még nem volt szerencsém. Valahogy régen kimaradt. Bár nem igazán vagyok oda az ilyen Age of Empires szerű, régi korokban játszódó RTS-ekért, amiben lovak, katapultok, nyilasok, lándzsások stb. vannak. Bár tudom, hogy több korban játszódik, szóval vannak benne tankok, rakétavetők, repülők stb. Szóval érdekel. Már régen is be akartam szerezni, de még nem jött össze. Mondjuk az Age of Empires III is megtetszett, csak jobban bele kellett méllyedni és az se a modern korban játszódik.
    A kedvencem, a mai napig a Warzone 2100. Ez volt az első eredeti játékom. Használtan vettem az Automex-től, másodkézből. 1999-es játék. Akkor 11.990 Ft volt a teljes ára és így kerek 7000 Ft-ért adták. Még ma is odaver nehézségben sok játékot. Érdemes kipróbálni, mert már ingyenes lett: Warzone 2100
    Már nem egy grafikabajnok, de nem is az a lényeg, hanem a játékélmény.
  • zorrobomber
    #213996
    Planetary Annihilation milyen?
  • Botond #213995
    Most jött ki a rise of nations feljavított változata, annál jobb rts nem kell. :)
  • Scooter
    #213994
    Ez a szomorú ebben: "igaz napjainkban már kevés játékost mozgat meg ez a műfaj"
    Sajnos egyre kevesebb RTS készül. Minden hol az agyatlan FPS-ek a menők, ahol szinte gondolkodni se kell. Én a mai napig egy falat kenyérként értékelek minden, valaminél jobb stratégiát.
  • ZsZso
    #213993
    Jaja ... b*sszák meg. És akkor még finom voltam.
  • Rapid81
    #213992
    WD-ben bekapcsolhatóak az E3-as effektek. :) Csináltak rá modot.

    Videjó.

  • Troger911
    #213991
    Ne is mond 8-9 óra alatt mentem végig a Dead Space 1-en, de két hét alatt :)
    Nem szoktam nagyon ilyen blogot olvasni, de ez most felkeltette az érdeklődésem: Meridian: New World
  • ZsZso
    #213990
    Hát pedig egyre kevésbé megy vicc számba, sőt ... az ismerettségi körünkben lassan mi vagyunk a 'barmok', hogy 1 éves kor előtt még nem látta a nagyobb meséket a csajszi.

    És hogy Imy ne gyilkoljon meg, az általam keltett flém miatt, egy kis ON tartalom is:

    Swordsman Closed Béta kulcsok az AlienWare -től. De nekünk ilyenre nincs időnk :D.
  • Maak
    #213989
    Nalam konkretan leszarjak a tv-t...komolyan annyira hidegen hagyja oket hogy felemetes, egy-egy reklamzenere felkapjak a fejuket es tanciznak ra egy sort, de ez a max.
  • Troger911
    #213988
    Gondoltam, viccnek is szántam a dolgot! Nálunk most nyárra tv leszoktatás megy. Max. 1 mese este, aztán apa mesél.
  • wantonly
    #213987
    Kezdem későn érőnek érezni magam, hogy ennyi apuka van már itt. :)
  • ZsZso
    #213986
    ÁÁ nem kell mondani. Lehet ebből a fél mondatból úgy tűntem mintha számitógép elé szeretném ültetni minél hamarabb a gyereket, de épp az ellentetje vagyok. Komoly szabályozások mellett persze lehet, de nem támogatom a TV és gép előtti zombulást. A hajam tépem mikor az ismerettségi körömben azt hallom, hogy 4 hónapos gyereknek már van kedvenc TV műsora. Mi lányunk most 9 hónapos, de TV -t 2 éves korig tuti nem fog nézni, aztán is csak óvatosan. A TV/monitor remek bébiszitter tud lenni, de nem élünk vele.
  • Dzsini
    #213985
    Duploból hamarabb lesz "nem-étel" kategóriájú játék :)
  • darkling
    #213984
    Alig várom, h. a lányom abba a korba érjen, h. a LEGO-t ne ételnek nézze, hanem rendeltetésszerűen használja. Még gyerekkoromból maradt 6 doboznyi, neki szánom.

    Amúgy ha be van kapcsolva a gép, nem lehet odaülni anélkül, hogy ne akarna ölbe kéredzkedni, hogy püfölhesse a billentyűzetet és nyüstölje az egeret :)
    Ezért inkább csak este gépezek otthon, amikor már alszik.
  • Dzsini
    #213983
    Én még 25-re kaptam egy Silver Championt :)
  • Botond #213982
    Én a 27. szülinapomra duplo lovagot kaptam fekete sárkánnyal. El is felejtettem, de mekkora öröm volt, amikor megtaláltam a pincében a többi lego között, és a gyerekkel játszhattunk. :D
  • Rapid81
    #213981
    Egy Technik Legóval én is el tudnék szórakozni, így, lassan 33 éves fejjel. :) Valami jóféle helikopter vagy bigfoot. :D
  • grebber
    #213980
    Nuuvem Max Payne 3 4-es pack 900ft/db akit érdekel és akinek még nincs meg!
  • #213979
    Finom motoros képességek jól jönnek a hétköznapokba. Arról nem is beszélve, hogy minden mozgástípust egyre könnyebben tanulsz meg minél több tudásod van. Pld én már annyi sportot kipróbáltam és csináltam, hogy egy újabb elsajátítása rendkívül kevés időt vesz igénybe nekem. Szóval megéri olyan dolgokat is tanulni, amiket azt hiszed sose fogsz használni.
    Én tavaly 27 éves születésnapomra megint kaptam valakitől technik legót :)
  • Rapid81
    #213978
    Pont ezért nem lesz rendes térlátása, finommotoros képességei, természetismerete, de lesz helyette asztmája, allergiája , ésatöbbi, mert a gép előtt rohad és napot is csak monitoron lát... Én a fiamra szó szerint rá szoktam parancsolni, hogy menjen ki az udvarra, mert nyáron is bent rohadna a gép előtt, ha hagynám...
  • Sir Quno Jedi
    #213977
    Evvan, szépújvilág. A szénbányászat sem örömmámor és kéjhömpöly, akárcsak montiorok előtt megöregedni... Dehá... evvan...
  • Sir Quno Jedi
    #213976
    1xűb gépelni tanítani, van rá tanfolyás. Én is legón nőttem fel, de mai gyerekek bealszanak rajta. Ellenben a tabletjükről nem tudod levakarni őket.
  • Rapid81
    #213975
    Meg ideg és izomgyenge, meg gerincferdüléses és depresszív, meg antiszociális, stb, stb...
  • Troger911
    #213974
    Mi nagy Lego-sok vagyunk. Kicsi Duplozik, nagy Lego City vonalon mozog, apa (én) meg Technik-ezik :) A Lego Movie-t vértam szinkronosan, végre meg is van. Este mozizunk :)
  • Rapid81
    #213973
    Engem a Minecrafttal a világból ki lehetne üldözni... Isten mentsen meg attól a játéktól.
  • Dzsini
    #213972
    Mondjuk a finommotoros képesség kell ahhoz, hogy ne villámszerűen (néha lecsap) gépeljen, hanem tudja mind a 10 ujját használni.
  • Sir Quno Jedi
    #213971
    Saztán az minek neki. Az életét monitorok előtt fogja tölteni. Ma már gyakorlatilag nincs kvalifikált meló ami nem gépek előtt folyik. Ha az egeret tudja fogni és még látja a monitort, meg tud gépelni, akkor sikeres lehet.
  • Dzsini
    #213970
    Érdemes megnézni a Lego Movie-t, szerintem igen komoly mondanivaló van mögötte, szülők részére is.

    Unokaöcséim nem tudtak beleunni a legozásba, még én sem, pedig bőven harminc fölött vagyok.
  • Troger911
    #213969
    Én próbáltam, de egy idő után megunják :) Egyébként nagyon kell vigyázni, mert a tv is komoly függőséget tud okozni...
  • ZsZso
    #213968
    Pedig úgy terveztem, hogy reggel 6kor felkeltem, odateszem a gép elé majd este 9-10 felé elveszem onnan, letörlöm a száján kicsorgó nyálat és egy gyors fürdőkádba mártás után lefektetem.
  • #213967
    Gyerkőcnek a rendes legót mutasd meg, hogy a motorikus képességei is fejlődjenek ne csak az agya... ;)
  • Szabi #213966
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    végre frissült a playfire, három játékból szedtem ki az acsikat amiknek egyszerre járt le az ideje, először a játékkal játszva feloldottam 2 acsit, na azért nem kaptam egy penny-t se... de amit utána SAM-el becsaltam szinte azonnal szinkronizálta is, majd hamar ki is fizette.. ki érti ezt..
  • ZsZso
    #213965
    Én nagyon sok órát öltem bele feleségemmel a Minecraftba még régen. Mintha LEGOzna az ember és rohangászhatna a készitményében. Nem egy adrenalinfröccs, de én nem is vágyok olyasmire. VR szemüveggel még izgalmasabb lehet :). Most már erre nincs idő, de szerintem még a gyerkőcnek is meg fogom mutatni, ha elég nagy lesz hozzá (4 +/-1 év) :).
  • IMYke2.0.0.0
    #213964
    Euro Truck Simulator 2