311802
  • grebber
    #215048
    Nem kell ide HL 3 ha így jön a lé:

    "Épp azt néztem, hogy mennyit szakít a Valve kb. a
    semmiért. Most, hogy lehet látni a raktárban a Market
    statisztikákat a tárgyaknál, a TF2 kulcsnál pl. Volume:
    41,744 sold in the last 24 hours
    A legalacsonyabb 1,67€ árú kulcs esetén:
    0,14€ Team Fortress 2 fee (10.0%):
    0,07€ Steam transaction fee (5.0%):
    0,21€ a Valve jutaléka darabonként, ami az elmúlt 24
    órában 8766€, durván 2,6 millió Ft, csak a TF2 kulcs
    eladások után. Így érthető, hogy egy játékfejlesztő cég nem
    szorul arra, hogy játékot készítsen."

    Elképzelni se lehet éves szinten mennyit szakítanak
  • #215047
    Mivel kimaradt egy nap az online életemből valaki dobna egy összefoglalást? Köszi!
    BTW láttam, a csapatom nyert, persze most nem csináltam kitűzőt mert nem voltam itthon. Olyan kérdésem lenne, hogy innen nyert valaki a pirosból? :)
  • wesker24
    #215046
  • ZsZso
    #215045
    Üdvözöljetek a TF2 kulccsal babrálók táborában! 1.67 EUR -ért vettem unEpicet :).
  • Fpocok
    #215044
    [off]Valahogy megoldható, hogy akárhányszor elindítom a gépet, automatán 60fps legyen a max, vsync off mellett? Mert most ezt meg tudom csinálni az nvidia inspectorral, de minden indításnál újra kell csinálnom. Valaki tipp? tudom, hogy off meg minden...
  • Fpocok
    #215043
    hehe

  • tomsolo
    #215042
    Nem vágom, mi alapján számolja - pár dolgot ugyanis már nem vett be ide - de ez a tegnapi napom végeredménye:



    A Bureaut végül mégis behúztam mert nem tudom mennyit adnak hozzá a dlck, meghát fillérekbe került.
  • IMYke2.0.0.0
    #215041
    Értem, köszi a választ.
  • Fpocok
    #215040
    "“The single player mode of UnEpic is 100% finished: 20 hours of adventures including achievements and cloud saving ready to be played."
  • tomsolo
    #215039
    > ha elolvastad a cikket, akkor ott pont arról is van szó, hogy egy indie fejlesztőnek a zsebére megy

    Én nem csak elolvastam, de meg is értettem, hogy a Proteus fejlesztője azért sír mert elfelejtette hogy a Humble-tól kapott már ezért pénzt.
  • IMYke2.0.0.0
    #215038
    Az UnEpic még mindig nincs kész?
  • Sirch
    #215037
    Egész végig az FF7 volt hírdetve, nem a harmadik rész.
  • TBTPumpa
    #215036
    Mindegy, csak a főoldalon rossz megint a kiírás.
  • Fabio Capello
    #215035
    nálam annyit is kaptak.
  • TBTPumpa
    #215034
    WTF.
    A szavazásban úgy volt, hogy 40%-ot fog kapni az AoM és 60%-ot az FF3. Erre az Age of Mythology kapott 25%-ot, a Final Fantasy meg 33%-ot. Well played Valve!
  • lalakov
    #215033
    Bocs, elsiklottam felette. :(

    grebber: Köszönöm és a lehetőséget is.
  • grebber
    #215032
    Igen azt vettem és alapot + kieget együtt adja.
    Neki csak a serialt tudod elküldeni és ő beaktiválja magának.
  • IMYke2.0.0.0
    #215031
    #215024-ben a kép - a HD-sített alapjátékot és a "The Forgotten" kiegészítőt egyben adja.
  • lalakov
    #215030
    Ezt vetted és benne van?
    Megvettem de havernak lesz, aki még nem hallott a Steamről(végre rá tudtam beszélni egy játék megvásárlására) és neki arrébb lesz a beaktiválása. Én nem tudom beaktiválni és később odaadni neki, ugye? Nekem már megvan.
  • wantonly
    #215029
    Én is megvettem, ennyiért elég olcsó volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #215028
    Önzetlen segítségre és az infóra:
  • grebber
    #215027
    Most vettem meg Age of Empirest Amazonról TBlint-nek és még mindig adja mellé az alapot is!
  • TBTPumpa
    #215026
    Örülj neki. Nekem nincs kedvem 20 féle helyre utalgatni pénzt. Elég egy helyre is - csak ő nem tudja megvenni Amazonról nekem, csak Steam-ről.
    Az élet legnagyobb problémái.
  • IMYke2.0.0.0
    #215025
    Köszönöm szépen az infót!
  • IMYke2.0.0.0
    #215024
    Hat perccel ezelőtt még a teljeset adta nekem - az infó olvasásától egészen 10 óra 7 percig ezen rágódtam, hogy ki tudom-e szorítani az ~560 Ft-ot:

  • Zóanagyvarázsló
    #215023
    Mellesleg a töltési idő is olyan, hogy az első részben a leghosszabb (pedig azt játszottam merevlemezről), aztán fokozatosan javul. A KZ2-3 nekem tetszett, de azok sem kihagyhatatlanok, igaz, ebben a generációban nehéz sok nívósabb FPS-t mondanom, de nálam messze nem az a szint, amiért érdemes konzolt venni.

    A KZ3 amúgy gyakorlatilag egy kiegészítő a 2-höz, sok újdonságot nem hoz, és elég rövid is. Ráadásul sokkal könnyebb. Ráadásul még a társak is hasznosabbak (újra tudnak éleszteni), ami egyfelől jó, másrészt még jobban erodálja a kihívást. A frame rate kicsit rosszabb, néhány helyen pedig csúszik a szinkron az átvezetőkben, kozmetikai dolog, de zavaró. Jó még, hogy a KZ1-ből visszahozták a brutal melee-t, csak sajnos az AI is visszabutult kissé.

    Összességében az első rész kerülendő, mint játék, csak kíváncsiságból lehet érdekes, mint előzmény, már csak azért is, mert a folytatások úgy jobbak sokkal, hogy az első rész kevés erényét is elhagyták (alternatív fegyverhasználat, karakterválasztás)
  • TBTPumpa
    #215022
    Köszönöm, de senkit sem akarok adósságba verni. Jó lesz majd a Steam-es is, bár azt írták már, hogy javították - már csak a kiegészítőt adja.
  • wantonly
    #215021
    Nem értjük miért, de te tudod. Én is megkértem valakit, amíg nem tudtam vásárolni online. Ugyanaz az, csak utalni kell.

    1000Ft nálam már bőven számít annyit, hogy megveszek-e egy játékot vagy sem.
  • grebber
    #215020
    Azért vannak a "barátok" kérni semmiből nem tart és vesszük neked...
  • Troger911
    #215019
    Na, pont ezért darálom le, hogy ez ne történjen meg!
  • TBTPumpa
    #215018
    Az sincs, de mindegy. Jó lesz nekem az 1000 Ft-tal drágább Steam-es verzió is.
  • ZsZso
    #215017
    Erős leszek, nem veszek Batman Arkham Originst. Kivárom a GOTYot.
    Erős leszek, nem veszek Hitman Absolutiont. Ha eddig nem vettem most is kibírom.

    Vááááááááááá!
  • IMYke2.0.0.0
    #215016
    VISA kártya is jó.
  • TBTPumpa
    #215015
    Nincs.
  • grebber
    #215014
    Miért nem?Nincs mastercardod?
  • TBTPumpa
    #215013
    Jó neked, én nem tudok amazonról vásárolni, így marad a Steam-es vétel.
  • w77d
    #215012
    megvettem, ez a teljes pack, dobja hozzá az alapjátékot is
  • TBTPumpa
    #215011
    Ez csak a kiegészítő. A teljes pakk ez lesz.
  • grebber
    #215010
    Age of Empires 2 HD + kieg 2.5$

    Igen mindkettőt odaadja vegyétek amíg nem javítják!! Én még este 4 euroért vettem ezt :(
  • Dzsini
    #215009
    Az, hogy valami szerződésszegés vagy sem, az nem függ attól, hogy kapsz-e érte büntit vagy sem, vagy látható módon "izgatja"-e az eladót vagy sem.
    ha elolvastad a cikket, akkor ott pont arról is van szó, hogy egy indie fejlesztőnek a zsebére megy az, hogy a jótékonysági célból ajándékba adott kulcsokat árusítja egy oldal ahelyett, hogy vásárolna tőle

    Lásd még: Amazonos vásárlás amerikai lakcím hazudással és társai, esetleg proxyzás a régiókorlátok kijátszására. Ez a kettő ugyanaz a kategória, csak az előbbiért jelenleg nem büntetnek meg, az utóbbiért igen. Az, hogy te egy oldalról olyan kulcsot vásárolsz, ami elvileg jótékonysági célra lett kiadva, ugyanúgy a problémás eset. Erre hívtam fel a figyelmet azzal a linkkel és a cikkel, hogy a fast2play-el kapcsolatosan voltak ilyen problémák. Ha valakinek ez nem probléma, az vásárol tőlük, ha valakinek igen, akkor elkerüli az oldal. De ha nem tudja, akkor nem dönthet.

    Ha az Amazon úgy dönt, hogy minden egyes olyan kódot letiltat/levetet, amiről megállapítható, hogy csalással szerezték, akkor ők lesznek a szemetek, vagy azok koppannak, akik nem legális úton szerezték a kulcsot?