311802
  • IMYke2.0.0.0
    #215088
    Wazzer. Ezek szerint most aztán tényleg lelövik?
    Nem úgy volt, hogy a lelövés ténye is bizonytalan?
  • DarkSector
    #215087
    Na ezzel csak azt akartam kihozni, hogy a mostani poénos steam-es videók a youtube-on meg gifek, már nem olyan poénosak szerintem.
    Mert nem a pénzt költjük el igazából hanem a sok felhalmozott ingyen krediteket.
  • IMYke2.0.0.0
    #215086
    "Hogy ha digitálisan veszel valamit had ne legyen máár 2x annyi mint dobozban tartozékokkal."

    Ezzel makssssszimálisan egyetértek/ünk (mindenki nevében írom, bátran).
  • DarkSector
    #215085
  • TBTPumpa
    #215084
    Bulletstorm-ból és a Dirt 2-ből ki van már gyomlálva ez a cucc?
    Esetleg a Gears of War első részéből?
  • DarkSector
    #215083
    Amugy ha már steam.

    Az akciós árak sme hoznak szerintem lázba egy hörcsögöt sem, a nagy biznisz a kulcs, az itemek, a kártyák, és játékot szerintem 90% azért vesz mert felhalmoz wallet-et.


    Ha meg nincsen wallet, megnézem akcióba az xyz játékot, és ha nem ugyanakkor de közel egy időben ugyanazt PL AMAZONRÓL, dollárban megveszem.

    Én a steam-et úgy érzem már ezek az akciók meg ingyen jutalmak tartják fent, ahogy Grebber mondta.
    Ja meg elvétve van 90%off.
  • tomsolo
    #215082
    Én kuponost vettem, a steamdb szerint meg a preorderes itemet aktiváltam. :P
  • MerlinW
    #215081
    Emlékeztető: Egy hete van mindenkinek a GWFL-es online játékaival játszani.
  • DarkSector
    #215080
    Nem.
    Ez a szokásosnál is visszafogottabb, mert most tök jól érzem éppen magam. :)
  • DarkSector
    #215079
    Hát asszem a maradék különbségből aki később akcióban akarja azt a dlc-t megveszi majd és így is jobban jár.
    De igen kuponnal tudtommal is csak sima alap játék jár mindig.
  • DarkSector
    #215078
  • DarkSector
    #215077
    Nem nektek szól a hangnem, csak úgy általában, talán hátha egy hogyismondjam milyen steam-es ember olvassa ezt a fórumot.
    Hogy ha digitálisan veszel valamit had ne legyen máár 2x annyi mint dobozban tartozékokkal.
  • ZsZso
    #215076
    Ja, de DS írta ... nála ez a visszafogott hangnem :)
  • tomsolo
    #215075
    Ennél bonyibb mivel a kuponoshoz nem adják az ingyen DLC-t(bár erre kiváncsi leszek mivel jelenleg egyfajta SE3 van steamen) csak a preorderes vásárlóknak.

    Persze valami nagy négerkedés biztos lesz, mert a rebellion a saját store-jában már a kulcs upgradelésre hívja fel a figyelmet.

    DLC ide vagy oda, ha nem is jár hozzá még mindig __jóval olcsóbb lesz rávenni a DLC-t mint megvenni preorderesen __bárhol.
  • lalakov
    #215074
  • IMYke2.0.0.0
    #215073
    Kiabálás nélkül, visszafogottabb hangnemben is megértettük volna.
  • DarkSector
    #215072
    Tök barátilag, nem neked hanem a világ összes hörcsögének és nem hörcsögének utoljára hívnám fel a figyelmét egy apró ámde kibaszottul vicces tényre, hogy.

    3 kibebaszott ár létezik.

    akciós ár < 2 teljes ár < 3 steam-es ár
    a 32 euro, az egy steam-es ár.

    talán itt annyira nem érzékelhető, de sok más játéknál sokkal jobban:
    Ez a teljes ár
    A steam-es ár az a fellegekben jár és valami a marson őshonos idegen lényeknek van kitalálva. Max űrhörcsögöknek.


    Bennem egy idegszál patan el sokszor mikor a steames árakat veszik alapul.
    Persze AMD kupon lévén ez olcsó,

    DE NEM HIHETETLEN AZ ÁR CSAK ANNYI HOGY AZZAL A XYZ BRUTÁL ÖSSZEGŰ KÁRTYÁVAL FIZETED UGYMOND KI A JÁTÉK ÁRÁT? VAGYIS NEM TE? HANEM AKI A VGA-T MEGVETTE ÉS A HOZZÁ AJÁNDÉKBA KAPOTT KUPONT ELADJA:

    HA EZ MEGVEHETŐ PRE-ORDER LENNE 10 EUROBA, NA AZ LENNE CSODA.

    ezt értd ugy hogy veszel egy balatonszeletet és nyersz mellé egy másikat, amit eladsz 20 ft-ért mert kell a 20ft de te ingyen kaptad ugymond.
    vagyis aki töled megveszi az 20ft-ot fizet de az nem ugyanaz mintha viszonteladótól venné, hanem ő egy AJÁNDÉKOT vesz át pénzért a gazdájától. Ha érted mire írom. :)

    Szóval igen 10 euro, csak annyi hogy meglepődni nem érdemes rajta. :)
  • ratgab
    #215071
    Éppenséggel lenne egy uncharted 2-m...
  • IMYke2.0.0.0
    #215070
    Nem is kell privátban írnod:
    * STEAM-topik
    * STEAM Trading Cards topik

    Mindkét helyen bőséges infók vannak a banenrekben, de a topikokban is, és persze ezeken a helyeken szívesen válaszolunk/nak is a kérdésekre.
  • lalakov
    #215069
    Lenne még kérdésem, de nem akarok itt szemetelni, írhatnék valakinek privátba?
  • Anonymusx
    #215068
    Régebben olcsóbban is meg lehetett oldani, a steamtraden volt aki 1.80 dollálért adta a kulcsokat, de már nem találok senkit :(
  • MerlinW
    #215067
    TF2 kulcs a Steam virtuális fizetőeszköze, valutája, tokenje:) Kb, mint a valóságban az arany.
  • tomsolo
    #215066
    Mondjuk azt el nem tudom képzelni, hogyan cserélsz megbízhatóan steam___kulcsot - TF2 kulcsért. :)
  • tomsolo
    #215065
    Igen lehet.
  • tomsolo
    #215064
    Annyira nincs vele probléma, hogy alapból így működik.

    Először leszívja a wallet pénzt a maradékot meg eldöntöd mivel akarod rendezni.
  • lalakov
    #215063
    Köszönöm.


    Ez tényleg lehetséges?
    Key from AMD (ROW)
    Sniper Elite 3 - 6tf kb. 10 euróért a rendes ár, vagyis 32 helyett?
  • ZsZso
    #215062
    A legelső item popularity szerint: Mann Co. Supply Crate Key
  • wantonly
    #215061
    Ha megnyitod a piacot keresni sem kell, mert rögtön az első találat a népszerű tételeknél. :)
  • lalakov
    #215060
    Köszönöm. :) Még annyit kérdeznék, hogy mire kell rákeresni a piacon, ha TF2 kulcsot akarok venni? (bárhogy írtam be eddig, nem találtam)
  • ZsZso
    #215059
    Amúgy épp csak TF2 kulcsos szüzességem vesztettem el, ne várj tőlem hatalmas igazságokat :D.
  • ZsZso
    #215058
    Braziliában pl. az unEpic 1.3x EUR. Ő 1 kulcsért (de van aki többért) árulja, hogy nyerjen is valamit a bizniszen.

    A TF2 kulcs azért jobb szerintem, mert tiszta - azaz nem igazán játszik a bizalom a tranzakcióban, hiszen egyszerre történik a csere. Hogy neki mért jobb a TF2 kulcs mint a PP, azt nem tudom. Max azért mert a PP a vásárlót védi minden eszközzel és nem akar ezzel rizikózni.
  • lalakov
    #215057
    És akkor ez hogy jön ki olcsóbbra? A játéknepper miért nem közvetlenül veszi a TF2 kulcsot?
  • IMYke2.0.0.0
    #215056
    Ezen azért most elmosolyodtam:

    "Marlow Briggs: 2.990"

    Egyik kulcsos srácnál, a hardveraprón.
  • ZsZso
    #215055
    Community Market. Megveszed mint 1 kártyát, aztán SteamTrades.com -on keresel egy játékneppert és kész. Steam Trade ablakban megy az egész.
  • lalakov
    #215054
    Hogy működik ez? Honnan szeditek a TF2 kulcsokat?
  • Fpocok
    #215053
    Pedig de. Kártyapénz, aztán a maradék meg PPn. Elfogadja.
  • IMYke2.0.0.0
    #215052
    Megvallom őszintén, nem mertem rápróbálkozni.
    Túl kevés és értékes ez a pénzecske, hogy elvesszen az éterben.
    Viszont, köszönöm a megnyugtató választ.
  • zorrobomber
    #215051
    Elfogadja PP-t kiegészítőnek, legalábbis nálam.
  • IMYke2.0.0.0
    #215050
    Mindezt azért, mert ha bedobnám kosárba, akkor automatikusan lenullázná a STEAM a Walletet, és a PP-t nem biztos, hogy elfogadná kiegészítőnek - sokan panaszkodtak rá a STEAM topikban.
    Így, érdekelne, elméletileg mennyibe kerülne más forrásból.
  • IMYke2.0.0.0
    #215049
    Épp most olvastam én is ezt a hozzászólást.

    Apró-popó: mennyi TF2 kulcsba kerülne egy Skyrim Legendary, és az mennyi pénz lenne emberi mértékben?

    Van 1800 Ft-om PP-n.