311801
  • wantonly
    #311274
    A Cyberpunk lemaradt. :D
  • hunbalee
    #311273
    Kinek mi az akció... Nem mellesleg ha igaz lenne is legyintenek sokan mert nem steam így érdektelenné teszi maga az aki megveszi neked. Szóval kb közröhej
  • darkSectorxxx #311272
    Lehet kamu, de mind régi már 500 akciót megélt játék, kivéve a Horizon.
  • darkSectorxxx #311271
    Jó most az a vessző fent az még nem lenne tragédia. :D
  • darkSectorxxx #311270
    Ja itt a végén az S betű.
  • Botond #311269

    Másik verzióban akkor. :)
  • Fpocok
    #311268
    Assasin's Creed
  • MrAndree
    #311267
    Monster Hunter is például.
  • darkSectorxxx #311266
    Horizon Zero Dawn mellett melyik 2 még?
  • Fpocok
    #311265
    Ahha ok.

    Én csak három játék nevét látom elírva, ti mennyit találtatok? :D
  • hunbalee
    #311264
    Nem semmi ,hogy egy fake szar hogy szert tud tenni világhírre hogy kb minden portál lehozza...
  • ximix #311263
    Epic Games 15-napos ünnepi akció
    link
    Ha jól értem holnap (dec.17) kezdődik és naponta 1 játék lesz ingyenesen elérhető, de csak 24 órán át.

    Elvileg ez a lista, 9GAG-ről
  • Scooter
    #311262
  • Fpocok
    #311261
  • Scooter
    #311260
    Nekem steam-re is ingyen volt. Tavaly Pocok mestertől nyertem stemgifts-en.
    Utoljára szerkesztette: Scooter, 2020.12.06. 12:23:37
  • Probatbicol
    #311259
    Türelmesnek kell lenni. Én pl. most azt várom, hogy mikor lesz már ingyenes Epicen a Cyberpunk :).
  • darkSectorxxx #311258
    Ami EPIC az csak szar lehet ez egyértelmű. :D
  • Scooter
    #311257
    Jah, de EPIC-es! Nincs mit mondani. Ami nem steam, az nem kell! Persze azért ingyen oda is behúzom, ha már fullos. Bár nekem, mint mondtam, steam-en is az.
    Utoljára szerkesztette: Scooter, 2020.12.04. 21:03:14
  • ZsZso
    #311256
    Gondolni kevés, nálam jobban nem gondolja végig senki, de azzal nem megyek semmire. Érezni kell és a jövőbe látni hozzá. Ha arra képes lennék, akkor meg nem számítana az ár, mert kőgazdag lennék .

    Dishonored 2 -t tavaly vettem meg asszem, valami GMGs akcióban, azóta pihent. Pár hete cseréltem hozzá az Outsidert (még az AllYouPlay -es 3€ -s hókamóka előtt) úgyhogy nekiláttam és végigtoltam a 2. részt is (1 achi híjján mind meglett) + a TODO -t is mellé, bár abból egy végigjátszás bőven elég volt, a DH2 zseniális cucc.
  • wantonly
    #311255
    Meg kell gondolni már mit vesz az ember. :)

    Én múltkor a Dishonored 2-t majdnem behúztam nagyon olcsón, de gondoltam mire előveszem, lehet ingyen lesz.
  • ZsZso
    #311254
    Azért volt rossz, mert nem bírtam megállni. Most meg jön Epicen ingyen. Mindegy, tipikus én.
  • Scooter
    #311253
    Miért lenne rossz? Nekem már rég megvan. Az alapot nyertem stemgifts-en, csak a DLC-ket vettem meg külön. Szóval nekem nem volt az. Az ingyen játék áráért megvettem a DLC-ket.
  • IMYke2.0.0.0
    #311252
  • ZsZso
    #311251
    Nesztek, ne csak nekem legyen rossz

    Pillars of Eternity - Definitive Edition - $5.95 a WinGameStore -ban (PCGAMES5OFF még leszed 5% -ot, bár ez lehet egyszerhasználatos csak?!)
  • ximix #311250

    Steam
  • nxs
    #311249
    Sok játék már megvan évek óta ezekből,de nem Steamen. (Shikigami no shiro eredeti JP cd/Trouble Witches JP iso/Ikaruga eredeti Dreamcast cd/Hellsinker JP iso)
    Amint a Psykio shooterei beesnek a 2-3 erkás tartományba,jöhetnek :) Sajnos csak a Gunbird 2 van meg Dreamcastra.
  • nxs
    #311248
    Több Steames account lopás után is...hiszek a gyűjtemény szépségében.

  • IMYke2.0.0.0
    #311247
    https://www.fanatical.com/en/pick-and-mix/platinum-collection-build-your-own-bundle

    3 FOR €10.29 -- 5 FOR €16.29 -- 7 FOR €20.29

    Címek:

    Aeon's End
    Call of Juarez: Bound in Blood
    Call of Juarez: Gunslinger
    Creature in the Well
    DiRT Rally 2.0 Game of the Year Edition
    GRID Ultimate Edition
    GRIP: Combat Racing
    Guacamelee! 2
    INSOMNIA: The Ark
    KUNAI
    Lethal League Blaze
    Low Magic Age
    LOW STOCK
    Metro 2033 Redux
    NASCAR Heat 3
    Pure Farming 2018
    Railway Empire
    Streets of Rogue
    Tropico 5
    Urban Empire
    Vambrace: Cold Soul
  • Scooter
    #311246
    A játék aktiváló kódját kellett beírni a játékon belül, és elvileg aktiválta, amit ki is írt. Viszont a főmenünél a The Tyranny of King Washington menüben nincs semmi. A másik, hogy nekem olyan lista sincs az Uplay-ben róla, mint a Botond képénél. Mindegy írok Ubiéknak.
  • Anonymusxx
    #311245
    én rákérdeztem a hardveren, ott beszéltük hogy az epicen kuponnal a Odyssey GOLD 16-17 eu körül volt...
    Majd karácsonykor hátha lesz megint kuponos akció, ennyiért megveszem.
  • IMYke2.0.0.0
    #311244
    Tudtommal, indításkor aktíválódnak. Játék szól.
  • Scooter
    #311243
    ...hát a kurva anyjukat! Azért fasza volt megvenni a Deluxe-ot egy más oldalról majdnem 6500-ért, úgy, hogy akkor csak az alapot vettem, ha már egyszer az ingyen is megvan. Nem értem, akkor mi a faszért van árulva más oldalakon deluxe-ként, ha nem adja meg. Közben meg a játékon belül a menükben ott van a Tyranny, csak ha belemegyek, nincs benne semmi. A játék kódját beírtam a játékon belül egy aktiváló menüben, és ott 16 extrát megadott, de akkor se értem, hogy a Tyranny menü megvan, de még sincs benne semmi.
    Bassza meg az anyját a Remaster! Abból még a kibaszott magyar feliratot is kivették, vagy nem is tették bele. Jó lesz ez is ingyen, vagy az Odyssey Ultimate/GOLD-ból, ha majd fillérekért adják. A tököm fog mindent megvenni 5x. Leglább ahhoz ingyen adják.
    Amúgy az Uplay-en van az ingyen behúzott alap, és a most megvett, aminél a bal szélső menüknél ott van, hogy Deluxe, mégsincs benne semmi.
  • Botond #311242
    Hát nekem azt látni uplayen, hogy az overview részen az owned dlc-knél fel van sorolva mind. Igaz én még vagy 7-8 éve aktiváltam mindent és steamen vettem, onnan aktiválta a steam uplayen, és nem is megy csak ha mindkét kliens megy.
    Külön volt ingyen uplayre a 3. Az is megvan, ott érdekes módon ezt az overviewnél semmit nem mond arról, hogy lenne elérhető dlc. Az acsikat átvitte oda is, de emlékszem egyszer felraktam, és a dlc-ket pont ugyanígy nem látta.
    Meg megvan a remaster is, abban is benne az összes dlc.
    Ubi pont a múlthéten alakította át a kliensét uplayről ubiconnectre, és minden régi játékot hátrahagyott, elkaszálta a támogatást, sanszosan így jártál, és ha dlc-zni akarsz akkor remastert kell venned. :(
    Így néz ki a dlc-s rész az ubiconnect felületen, a steamesnél. Get more dlc-re nyomva egy teljesen üres semmi jelenik meg.
    Utoljára szerkesztette: Botond, 2020.11.04. 23:13:43
  • Baxo
    #311241
    Sziasztok!

    Ingyen nektek Steamre:

    Evergarden: TPPF3-LGTFJ-B90NB

    humble bundle volt anno csak ez nekem megvolt steam könyvtáramban.

    Üdv
  • Anonymusxx
    #311240
    mármint a saját játékomnál látom a sima 3-at , boltban csak a remastered van, akkor ha kellenek a dlc-ék akkor vegyem meg a remasteredet?
  • Anonymusxx
    #311239
    Én hamarosan játszanék vele, de honnan lehet tudni hogy a Deluxe Edition van meg? az uplayon csak a sima 3 -at látom, dlcket t se látok hozzá..
  • IMYke2.0.0.0
    #311238
    https://www.fanatical.com/en/on-sale --- Akad néhány érdekes ár.
  • Probatbicol
    #311237
    Akinek van még Epic kuponja az ne felejtse el, hogy holnap lejárnak. Legalábbis azok a fajták amik nekem vannak.
  • Scooter
    #311236
    Akinek megvan Uplay-en az Assassin's Creed 3: Deluxe Edition, ahhoz lenne egy kérdésem. A Deluxe cuccokat, hogy lehet aktiválni? A játék menüjében van egy kód aktiválásos rész. Oda beírtam a játék Uplay-re kapott aktivációs kódját, és megadta a Deluxe cuccokat, amiket utána egyesével végigokéztam, hogy miket adott. Viszont a The Tyranny of King Washington DLC-t nem találom, és a soundtrack-ot, meg a George Washington's PDF-et se. A játékban van egy The Tyranny of King Washington menü, és amikor rákattintok, azt írja, hogy a letölthető tartalom nem található, keresd fel az Uplay játékok (games) oldalát. Esetleg el kell érni egy bizonyos szekvencia részt a játékban, és csak akkor jelenik meg?
    Utoljára szerkesztette: Scooter, 2020.10.30. 18:33:28
  • ximix #311235
    Call of Duty - 1956