221
Tuti módszerek fogyásra? Segítsetek!
  • SötétBarom
    #101
    world of warcraft
  • Tyler1
    #100
    étvágynövelő van
  • predator0
    #99
    Ezzel a fogyási problémáddal voltál már orvosi kivizsgáláson, ahol kizárják, hogy nem valami betegség áll az elhízásod hátterében? Ha nem, akkor menj el.
  • bghtomi
    #98
    A hivatalos oldal az ez:
    Alliprogram.hu

    Amúgy szerintem nem hasmenés formájában fog távozni hanem normálisan a széklettel.

    De akit érdekel ezen az oldalon biztos mindent megtalál.

    Amúgy hízószer nincs? Mert én nagyon nehezen tudok hízni...
  • bens
    #97
    párolt zöldség + rizs, inni víz. ne fuss mert teljesen szétmegy a térded, 80kg alatt eszedbe se jusson a futás. az úszás az jó. ha nem tudod betartani a fogyókúrát akkor tulajdonképp nem is akarsz lefogyni.
  • karajjj
    #96
    gugliba találtam az alliról
  • Sadist
    #95
    Egy aktív bakának kell napi 4000-4200 kalória. Egy ülőmunkát végző férfinak kb. 2000.
  • karribi
    #94
    Sir Quno Jedi... Most néztem meg a képeket, igazán impozáns az irodád :), ari lehetsz :).
    Mi ez az Alli, tudsz írni róla? Hirtelen izgatott lettem, mert több ilyen bogyóról néztem információt, és ezekben látom az utolsó reménysugárt, ami még rám vetülhet.
    Olyan cukik vagytok, hogy segítetek egymásnak, ezért kedveskedek nektek én is egy videóval.. Szörnyű látvány! Úgyhogy kitartás magamnak és nektek is.
  • Solten
    #93
    Gyorsettermek, mekis kaja. Ezeken elj. Persze ne sokaig mert tonkremegy a majad veglegesen
  • karajjj
    #92
    A:_D:FSDfasd
  • karajjj
    #91
    valaki írta itt, hogy issza a salaktalanító teát, nahát annak a fosatós löttynek nagyon sok értelme van...

    amúgymeg kakkala érettségi előtt(feltéve, ha nem szakmókus leszel) fogsz te még annyit idegeskedni, hogy ihaj :D
    nekem negyedikben lazán lement 10 kiló felesleg
  • Davidus
    #90
    ezt tessék megnézni
    08:00nál kezdődik a lényeg
  • Tyler1
    #89
    hát akinek nincs lelkiereje, az nem is fog lefogyni! mert a legfontosabb h csak akarattal fogsz fogyni!
    másrészt lehet h vannak olyan kapszulák amik fogyasztanak, de ezek általában éhség csökkentéssel, esetleg koleszterin lebontással. Na ezektől lefogysz, de nem lesz energiád, fáradékony leszel, és egy kiló kenyeret is két kézzel viszel majd!
    viszont ha tudod mit eszel, akk nem kell kevesebbet enned, sőt akár többet is, és meglesz az energia beviteled és a fehérje beviteled!
  • Davidus
    #88
    2k az kb egy 70 kilós ember kalóriaigénye aki nem mozog semmit!
    100kg körüli embernek az már etiópia
  • bghtomi
    #87
    Én egy szóval sem állítottam hogy ezek jót tesznek,de ha valakinek nincs annyi lelkiereje hogy teljesen egyedül,csak magától lefogyjon akkor nagyon hasznos lehet. Az orvosi avatkozásokat mondjuk soha nem pártolnám de a kapszulák lehet hogy eljutottak már oda hogy segítenek habár nem tudom nem vagyok gyógyszerész. Amúgy ez az Allis dolog állítólag tényleg segít a másik meg hogy én ismerem azt aki a Herbalife-ot cssinálja és az sem kamu...
  • predator0
    #86
    Ne így bizonyítsd, hogy most ezt csinálod, most azt. Azzal bizonyítsd, hogy rendszeresen csinálod a fogyáshoz hasznos dolgokat (mozgás, megfelelő táplálkozás). Esetleg egy orvosi vizsgálat sem árt, mert biztos vannak olyanok, akik valami betegség miatt nem tudnak fogyni.
    Ja... és a legfontosabb: ne annak bizonyíts, aki azt mondja, hogy nem akarsz fogyni, hanem magadnak, minden nap.
  • Tyler1
    #85
    kapszulák, és orvosi beavatkozások szart sem érnek! lehet hogy lefogysz, de saját magadat károsítod vele! plusz 10x annyiba kerülnek, mint h saját magadat fogyszd le úgy, h közben semmiben nem károsodsz.
  • DanielT
    #84
    2 ezer kalória naponta? Mi vagy te? Bányász? Vagy dokkmunkás? :D

    A 0 cukor, 0 liszt, sok víz stimmel, de 2,3 kiló / hó az nagyon harmatos :) Sokat zabá'tá' :)
  • kakkala
    #83
    De le akarok fogyni!!!Be is bizonyítom!!!Most fogom magam és elmegyek biciklizni.Az idő csodás,és tényleg változtatni akarok magamon,és megmutatni magamnak,hogy képes vagyok rá!Mindenkinek köszi,aki segített vmiben!!Sziasztok!
  • bghtomi
    #82
    Meglepően aktív lett ez a fórum. Amúgy mint már írtam létezik elég sok megoldás a fogyásra. Drasztikus módszer a gyomorgyűrű de vannak kapszulák amik inkább étrendkiegészítők. Külföldön kapható egy elég jó hatásfokú kapszula. Hamarosan itthon is kapható lesz. Alli a neve. Hallottatok már róla? Én úgy tudom nincs semmi mellékhatása és ez az egyetlen melynek forgalmazását az EU is jóváhagyta. Van magyar oldal is...
  • Davidus
    #81
    0 cukor
    0 liszt
    napi 3+ liter víz
    napi 2k kalória minőségi kajából(szénhidrát max 150g rizs)
    napi 1 óra bringa

    havi -2-3kg kb

    sok sikert:P
  • Tyler1
    #80
    az étkezésen múlik minden!!! kevesebb zsír bevitele, sima kenyér helyett rozsból vagy korpából készült, felejtsd el az olajat, mindent vizben kell megpirítanod, folyadéknak pedig csak ásványvizet, és sok zöldség!
    ennek a lényege az h sokat kell enned, mert kevesebb energiát visz be a szervezet, de mégsem leszel éhes! fontos a sok fehérje, tejfélék, de csak is bio-tejek, kaukázis kefír, fött csirkemell stb... ezeketől nem fogsz hízni viszont kapod az fehérjét plusz a szénhidrátot, amig energiává bontja le neked! étkezések között ehetsz kölesgolyókat, olyan mint a sima kukó, csillapitja az éhségedet és nem káros! szóval chips és édesség is kizárva!!! cukor helyett szölőcukrot használj. Alkohol mindenképpen kizárva, max. egy héten egyszer, akkor sem sokat!
    És persze fontos a mozgás is, mert a mostani zsírt lekell égetned magadról! Futás, gyaloglás, akármi...
    hidd el ez semmi fájdalommal nem fog járni, mert többet KELL enned, de mégis fogyni fogsz.
  • DanielT
    #79
    Akar ő, csak várja, hogy valaki ajánlja a csokidiétát :D Most Davidusban az utolsó remény :D
  • predator0
    #78
    Te nem akarsz fogyni. Te azt akarod, hogy valaki lefogyjon helyetted. Innentől buktad az egészet.
  • kakkala
    #77
    Jó,megígérem hogy megkeresem a könyvet.Davidus,lécci oszd meg velünk!
  • DanielT
    #76
    A kenyér a legszarabb minőségű szénhidrát, finomított liszt, a dinnye meg cukros mint az állat. Tényleg működhet a dagadás.
  • Davidus
    #75
    nutellás meg a lekváros rízs is jó:)
  • Sir Quno Jedi
    #74
    Zsírleszívás 300k?!
  • DanielT
    #73
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Davidus
    #72
    amúgy én 95ről lettem 80 de nem mondom el hogy kell mert úgyis akaratgyengék vagytok hozzá
  • DanielT
    #71
    Ha itt simogatom a lelked mint anyukád, hogy "így is szép vagy kislányom, csak erős a csontozatod, azért mutat sokat a mérleg" attól ugyan jobban fogod érezni magad 5 másodpercig, de ha jól sejtem, te életed hátralévő részében szeretnéd jól érezni magad.

    Ez a salis jelzés ennyiben fog maradni. Még eszel 3 napig salit, aztán megunod és megy minden tovább ahogy eddig. Szépen hízol.

    Nem kell nekem leírni, hogy mit egyél, amikor megtette már más. Ott van az említett könyvben. Legalább nézd meg miről beszélek, lapozd át és döntsd el kell -e az neked, hogy pontosan le van írva, hogy mikor mit kellene enned ahhoz, hogy végre normális alkatod legyen.
  • Sir Quno Jedi
    #70
    Amúgy kenyér-dinnye kúrát szoktak tartani némelyik hízótáborban és állítólag az nagyon bejön.
  • Sir Quno Jedi
    #69
    Túl sok Al Bundyt néztél, vagy elgurult a gyógyszered?! :D
  • Davidus
    #68
    1 rúd párizsiba belenyomkodsz 1 zacskó dunakavicsot majd az egészet lekened nutellával és megsütöd. sok kenyérrel tálalod
  • kakkala
    #67
    Jaj Daniel-T,nem gondoltam hogy a salitól lefogyok,ez csak egy jelzés akart lenni,hogy elkezdtem.Ilyen katonás szigorral elveszed a kedvem.Addj tippet akkor mit reggelizzek vagy mit ebédeljek,ahelyett,hogy itt főnökösködsz
  • n3whous3
    #66
    Gyesznó
  • n3whous3
    #65
    Tuti módszer? Minden nap testmozgás Nem ismeri ezt senki? Kisebb sétákkal el kell kezdeni a futást, aztán kocogni, aztán futni... 1-2 hónap és belejön az ember, aztán gyorsan fog fogyni. Emellett a legjobb módszer még, hogy az ember csak akkor eszik (leszámítva napi 1 rendszeres időben végzett evést, ld: ebéd), amikor éhes és akkor is csak annyit, hogy épp ne legyen éhes. Ja és nem habzsolni, mert sajnos evés alatt az agyhoz nem jut el még időben az éhség megállásának az érzete.
  • Sir Quno Jedi
    #64
    A fittlabda 150-200kilós embernek is jó, attól te még messze vagy nemdebár. Magam is 140-160kg között szoktam volt leledzeni és minden gond nélkül elboldogul velem (ill. én vele).

    Jó minőségűt és erőset kell venni.
  • DanielT
    #63
    Ja. Majd szorgosan jegyzetelek és leírom. Spóroltam 2 ezer forintot. Juhhé!
  • kakkala
    #62
    Ingyen?ezt nem is gondoltam volna