21
  • unisol1
    #21
    Na, ilyen kéne nekem, de úgy tom, hogy a külföldin ninc smagyar felirat (se)! Az a vastag, lapoz6ó tokos elég izé, inkább megveszem akkor darabolban drgában, ha már normálista nem adnak ki... (jó, ez se xar, de nekem kell részenként a tok, mégha slim is lenne...)
  • darXideR
    #20
    én már a Mátrix remake-et várom :D
  • Hornymut
    #19
    7573,3 HUF jelenleg, még olcsóbb is mint itthon :-)
  • kalapos01
    #18
    Na! 35 dolcsiért.

  • kalapos01
    #17
    Vagy ezt. Kemény 35 dollár.

  • Hornymut
    #16
    Nincs harag :-)
    A filmre meg kíváncsi leszek, mellesleg addig is ajánlom ezt mindenki figyelmébe:
    Freddy DVD gyűjtemény
  • bitbandita
    #15
    Hát így már máshogy hangzik, amit lejjebb írtál azért abból nem ez jön le. De bocs. Remélem nincs harag.
  • Hornymut
    #14
    Tipikus kiemelem a szövegből dolog, ne haragudj. Én ezt úgy értettem, hogy sokan Ledger után már el is felejtették Nicholson amúgy nagyszerű alakítását, pláne azoknak, akik nem is látták Tim Burton klasszikusát. Nem volt itt összehasonlítás, nem tudom ezt honnan vetted, ez csak egy példa volt. Nekem mindkét színész alakítása tetszett.
  • bitbandita
    #13
    "Ledger gyakorlatilag megsemmisítette Nicholson kissé bohóckodós Joker figuráját..." még egy szemellenzős ember... aki ilyet mond az nagyon keveri a szezont a fazonnal, és ezzel nem arra céloztam, hogy ki a jobb Joker. Legföljebb a koncepciót lehetne összehasonlítani, de azt sem érdemes, mert az a rendezőn és a produceren múlik, nem pedig a színészen. Mindkét színész 100+%-on oldotta meg a feladatát, mindkét alakítás zseniális, teljesen felesleges összehasonlítani. Felesleges és butaság. Az offért meg bocsánat.
  • winnie
    #12
    englund nagy ász volt, de rengetegen pótolhatják. hollywood tele van tehetségekkel, őt anno kiválasztották és bevált, de nyilván sok más színész is bevált volna. nála is lett volna biztos jobb. (hú, most nagyon okosat mondtam, tudom:)
  • DjDano
    #11
    Robert Englundot senki nem pótolhatja...
  • Hornymut
    #10
    Ez benne van a pakliban, sajnos...
  • tyuklepes
    #9
    Igen, szerintem is, de kár, hogy val'szeg Ő lesz a film legerősebb pontja ...
  • Hornymut
    #8
    Az már elég baj ha zöld a tehén :-)
    Na de komolyra fordítva a szót: ahogy Ledger gyakorlatilag megsemmisítette Nicholson kissé bohóckodós Joker figuráját a saját elmebeteg verziójával, úgy bízhatunk Haely-ben is, hogy valami új és még betegebb Freddy-t mutat nekünk. Én is nagy híve vagyok az eredetinek, de láttam már jó remake-t. Az vigasztal, hogy az Evil Dead remake-t lelőtték, és a Hellraiser is a könyvet dolgozza fel, nem az eredeti művet.
  • winnie
    #7
    az biztos. mármint, hogy rontja. de attól még baromira érdekel, hogy milyn lesz. max akkora tré, mint az ómen remake. akkor mozi után hazamegyek és megnézem az eredetit. de nem vágok eret magamon a feldoglozás léte miatt. inkább legyen feldolgozás valamiből (és ne érdekeljen), mint ne legyen (és érdekeljen).

    a szomszéd tehene mindig zöldebb.
  • Broafka
    #6
    a Watchmenben ez volt a legjobb szereplő mind közül, amúgy érdekes film volt az a watchmen, meg kell hagyni.

    én annyira nem várom a remake-t, szerintem a legtöbb remake rontja a dolgokat :(
  • blessyou
    #5
    Az alapján, amit a Watchmenben nyújtott, én bizakodom ebben az új Kruegerben.

    Emlékszem, amikor a Dark Knight dolog elkezdődött, sokan kételkedve fogadták, hogy Ledger lesz az új Joker, és hogy Nicolson alakítása magasra tette a lécet, amit nem lesz könnyű elérni, és lám...
  • Hornymut
    #4
    Még jó is kisülhet ebből, de az igazi Freddy Robert Englund marad mindörökre!
  • Quantumleap
    #3
    Szívemből szólsz.
  • winnie
    #2
    ha ilyen jól tudod, hogy a csomagolás alatt mi van, akkor az azt jelenti, hogy nézed, vagyis érdekel, vagyis hollywood rátapintott az ízlésedre. akkor mi a gond.

    a rémálom klasszikus tinihorror, egyelőre nem sírni kell, hanem bízni benne, hogy jól sikerül.
  • pixx
    #1
    Csak nem akar abba maradni Amerikában ez az újracsomagolási hullám. Mindent fogyaszthatóvá kell tenni mindenkinek, még akkor is ha sokszor a csomagolás alatt csak ürülék van...
    Kár ezért a Klasszikusért is :(