159
Üvegtigris 3 - A történet folytatódik
  • Kandurex
    #79
    Nem rossz pénz az, annyiból lehet azért forgatni.
  • pajti
    #78
  • pajti
    #77
  • Tyler1
    #76
    bazzzkiii....
  • Neoncsoves
    #75
    "2008. január 30-án, színházi próbáról hazafelé tartva, az M5-ös autópályán elvesztette uralmát gépjárműve felett és lesodródott az útról, átszakítva a szalagkorlátot a vadrácsnak csapódott. Súlyos sérüléseket szenvedett, a balesetet nem élte túl.[4][5][6][7] A soproni színházban emlékhelyet alakítottak ki Selmeczi Roland emlékére."
  • xido
    #74
    ójajj..hogy mondjuk el neked?:)
  • bertino
    #73
    ehh...
  • Tyler1
    #72
    mért mivan a Bajuszt játszó szinésszel??
  • xido
    #71
    gondolom lesz annyi eszük,hogy nem akarják Barátok közt módra több színésszel is elsütni a karaktert..majd áthelyezték és marad a Rezső egyedül vagy kap mellé mást...
  • Neoncsoves
    #70
    Bajuszt most ki fogja játszani?
  • Tyler1
    #69
    hát bőven elég lesz egy Üvegtigris folytatáshoz! egy ilyen filmnek nem kell nagy költségvetés, szinte fillérekből hozták ki az első 2 részt is...
  • redbull0304
    #68
    200 millió forint? Hát ez nem sok, filmes körökbe...
  • Tyler1
    #67
    mai hír: hivatalosan is bejelentették h idén elkészül a 3. rész!

    Az Üvegtigris első része mondhatni afféle alvó siker volt a magyar mozikban, hiszen szépen lassan terjedt el, majd DVD-n és a tévében nőtte ki magát igazi kommersz kultfilmmé, hogy a második rész már szenzációs nyitánnyal mutatkozhasson be.


    Persze hiába a második film remek kezdése (még a legjobban reklámozott hollywoodi filmek zöme is elbújhatott az Üvegtigris 2. első hétvégi teljesítménye mellett) a bevételek és a nézőszám alakulása (végül 300 ezer lett), valamint a kritikák is arra utaltak, hogy azért valahol csalódást keltett a folytatás, mely jó volt, hű az első rész szelleméhez, de sokan hozzátették értékelésükhöz azt, hogy "de".

    Ezt a valóban apró csorbát lenne hivatott kiköszörülni a harmadik rész, melynek nemsokára elkészült a forgatókönyve, hogy nyáron, a színházi szünetben el is kezdődhessen forgatás. Rudolf Péter, a szkript egyik írója szeretné mind a hat főszereplőt megtartani, s melléjük új arcokat bevonni. Az Üvegtigris 3. tervezett költségvetése 200 millió forint lesz.
  • Narxis
    #66
    Fórumok, illetve rajongói találkozókon hangzott el.
  • Seten
    #65

    És ezt hogy számoltad ki? Nehogy azt mondd, hogy tudod hányan látták és mindenkit megkérdeztél?! :)

  • Narxis
    #64
    A többség...
  • Seten
    #63

    A rajongókat meg ne általánosítsuk. :)

  • Seten
    #62

    A kritikusok?! pfff :)

  • Narxis
    #61
    Van még egy csomó, nézd meg újra a 2. részt. Egyébként nem csak én mondom ezt, amikor megjelent a 2. rész a kritikusoktól kezdve a rajongókon át, mindenkinek feltűnt.
  • Seten
    #60

    Még így is messze van a "szinte ugyanazok a poénok"-tól. :)

  • Tyler1
    #59
    szóvolt arról is h a 3. rész csak Sanyira éleződne ki :D de ezek szerint akk ez még rendes folytatás lesz (na majd a 4. rész xDD )
  • Narxis
    #58
    Naaaa, ott van pl. a kaparós sorsjegy (is)
  • Seten
    #57

    Én csak az ízirájder-re emlékszem mint visszatérő elemre. Legalábbis pl a szalmaegér, a temetés, a túszejtés, a rendőrségi kihallgatás (stb) és dialógusaik nekem mind újak voltak.

  • Narxis
    #56
    A második az elsőnek egy nagyon gyenge koppintása volt, szinte ugyanazok a poénok.
  • Seten
    #55

    Nekem az a furcsa, hogy valakinek tetszett az első de a második rész nem.

    Mert ha azt mondja: sem az első, sem a második nem jön be neki, azt még megérteném. :)

  • Unreal1942
    #54
    első nagyon jó.
    második nagyon rossz.
    harmadik csak jobb lehet a másodiknál.
  • Sheltem
    #53
    Teljesen jó volt a 2. rész is...A 3. résznek csak 1 baja van...hogy decemberig kell várnunk rá minimum :(
  • Jim Morrison
    #52
    Kíváncsi vagyok milyen lesz
  • Tyler1
    #51
    kérlek szépen a tv2-nek is kellett egy műsor amelyben az ország legnagyobb parasztjait felvonultatja :D
    de ezt Joshit honnan szedték össze? Józsefvárosin?? XDD
  • Phat Smoker
    #50
    jah..de minek ? ;)
  • Tyler1
    #49
    Joshi barát (vagy mi a sz@r az)még van
  • Phat Smoker
    #48
    balázs show már nincs, a mónika show is a végéhez közelít, győzike sincs már asszem...mit fognak nézni ezután a művelődni vágyó,kultúrára éhes emberek ?
  • LasDen #47
    engem egyedül csak Rudolf Péter miatt érdekel majd.....iszonyat milyen jó színész......
  • tigeroo
    #46
    úúristen miaszarnak? sztem felesleges, ez már csak a pénzről szól...
    amúgy sztem kicsit felkapta az egész média ezt az egészet. annyira tényleg nemvolt jófilm már az első sem. (bár 1-2 poén volt benne...de...ahhoz képest hogy vígjáték sztem elég lapos a film úgy ámblokk)
  • hunbasser
    #45
    hát ne haragudj,de egy olyan országban,ahol a mónika meg a balázs show meg a győzike szintű műsorok a legnézettebbek,hááát...:DDDD

    egyébként csak véleményt írtam,bocsánat hogy megsértettem az ízlésedet,gondolom nagyon magadra vetted
  • bertino
    #44
    az első rész volt a sztár.

    de azért kíváncsi vagyok mi lesz ebből.
  • Tobacco
    #43
    már a 2 ös siralmas volt.
  • KAMIONOS KOGYO
    #42
    Várjuk!!!
  • Hydroceph
    #41
    Majd két ember mondja meg, hogy mi a mérce mi?
  • CheAteR88 #40
    ne várd ugyis szar lessz
    eröltetett geci mint a 2.