159
Üvegtigris 3 - A történet folytatódik
  • hunbasser
    #39
    hát,szerintem se vicces,aki tényleg annyira viccesnek találja az üvegtigriseket,hááát...nem rakja túl magasra a mércét hogy úgy mondjam :D eléggé erőltetett poénok vannak benne.
  • spy803
    #38
    Első kettő is pocsék volt, nem kell harmadik. Egyszerűen se füle se farka, történet semmi, a beszólások az amolyan kocsmai poén kategória és ki is fújt.
  • akyyy
    #37
    én láttam mindkét részt, szintén.

    harmadikat csak és kizárolag letöltve, de abból is az összes release-t, hátha nem csinálnak többet ()kétli)
  • pista89
    #36
    thxbye
  • nan76
    #35
    /lemaradt/
    ..kiváncsi vagyok a 3.részre
  • nan76
    #34
    a 2.rész elég erőltetett volt szvsz..volt 1-2 jó duma aztán slussz.Főleg a Gesztesi volt naggggyon iritáló benne.
  • Phat Smoker
    #33
    1. rész jó
    2. rész szar
    3. rész ...várjuk! ;-)
  • ba32107
    #32
    Az elsőt vagy 12-szer láttam, igazi kultfilm, viszont a második borzalmasan rossz volt, a feléig bírtam csak nézni...
  • bigfoot
    #31
    második is jó volt szerintem!
    az a rész vmi hatalmas mikor elütik a rendőrt
  • N o N a m e
    #30
    Várjuk :D
  • karajjj
    #29
    mondtam én, hogy nincs jogod? :)
  • Narxis
    #28
    A 2. rész eléggé gáz volt, lemásolták az elsőt aztán kész. Azért várom a 3-at.
  • Tyler1
    #27
    "A forgatások júliusban kezdődnek, ha minden a terv szerint halad, decemberre a mozik is bemutathatják a folytatást."

    még ők sem tudják mikor jön ki, csak mondtak egy dátumot, amihez lehet viszonyítani.
  • DIESEL DOG #26
    "Csacsi-csacsi, csacsi-Sanyi, Csacsi-Tííígrííís!" :D
  • DIESEL DOG #25
    Nagyon várom a 3-ik részt. Nekem az első kettő is tetszett!
  • MR ME
    #24
    hát ja, csak egy újjabb bőrt húznak le róla h legyen pénz vmiből...
  • solo
    #23
    Mővérem akiszÍni stúdiós volt vagy még most is az fenetudja aztmondta, hogy ebben az évben tuti nem jön ki.Maj jövő év eleje.
  • FZoleee
    #22
    szerintem jogom van ide írni, nem szidtam a filmet, csak közöltem, hogy nekem nem jön be :)
  • karajjj
    #21
    az első az istenkirály, az vitt mindent, a kettő az már nem volt akkora nagy alkotás, de a színvonal megvolt, kíváncsi vagyok én is, hogy ebből mit lehet még kihozni

    Sanyiiiiiiiiiiiiiiiii
  • ProGabe #20
    "Te, Lali! Mennyire vagy túsz? Sört eléred?" :D
  • karajjj
    #19
    ezt meg kellett osztani :)
  • The Protector
    #18
    Kurvára jó volt mind2 rész.Várom a 3.-at is.
  • FZoleee
    #17
    első részből láttam 10 percet, elég is volt belőle :)
  • Aspyrin
    #16
    "Helyi hülye vagy?" :D
  • R0zs0máK
    #15
    A kettőben nekem kicsit az életuntság, a besavanyodás nem tetszett, de a szövegek ütöttek keményen :DDD
  • COOLancs
    #14
    Gondolom megint előbb láthatja a nagyérdemű kalózDVD-n , mint maga a rendező
  • ProGabe #13
    persze, meg pénz nélkül, sőt színészek sem voltak, azok csak bábok. ne keverjük össze a helyenkénti imprózást azzal, hogy nincs szkript :)

    szerintem jó volt a kettő is. amíg az egy inkább képi elemekkel operál, a kettő már annál kevésbé. szóval tudtak újítani. Rudolf Péterben minden bizodalmam. ha valaki, ő biztos meg tud újulni 3x is
  • redbull0304
    #12
  • Sephi
    #11
    Semmi baj nem volt a masodik resszel. En nem tudom megis mit vartatok tole.

  • Bandee1987
    #10
    várjuk :)
  • Kicsikiraly
    #9
    "Mindig rizikós folytatni egy történetet, már a második résznél is az volt, és ez most is benne van a pakliban."

    de hát a második részt el is rontották, akkor most mit akarnak?
  • Tyler1
    #8
    igazi magyar kultusz filmmé nötte ki magát, szóval kötelező lesz nekik h egy jó filmet dobjanak össze :D
  • toysoldier
    #7
    várom. :]
  • ChuckyHUN
    #6
    woooooohooooooooo
    nekem a kettő is kurvára bejött:DD
    Ezis jó lesz tuti:D
    ha nem jó akkor meg olyan szar hogy már jó:D
  • Aspyrin
    #5

    Kedvenc magyar filmjeim, várom a harmadikat is.
  • Tyler1
    #4
    hát elég gagyi lett, bár azt forg. könyv nélkül csinálták :S
  • Carlos
    #3
    Már a második is szar volt...
  • Tyler1
    #2
    én úgy érzem ez már túlzás lesz és tuti bukta de majd kiderül...
  • Tyler1
    #1
    Jön az Üvegtigris 3! Folytatódik az ökörség! Laliék harmadszor is visszatérnek, még idén decemberben!

    Főszerepben: Rudolf Péter, Reviczky Gábor, Gáspár Sándor, Szarvas József, Horváth Lajos Ottó, Csuja Imre.

    Még ebben az évben bemutathatják az Üvegtigris harmadik részét, a forgatások ugyanis nyár közepén kezdődnek el. Rudolf Péter a film rendezője és főszereplője számtalan újdonsággal szeretné elkápráztatni a közönséget.

    – Mindig rizikós folytatni egy történetet, már a második résznél is az volt, és ez most is benne van a pakliban. A hat főszereplő nem mindennapi élete viszont kíváncsivá teszi az embereket – kezdte Rudolf Péter a Borsnak.

    – A munkálatok még nagyon az elején tartanak, szeretnénk új színészeket a filmbe, de természetesen a kulcsfigurák megmaradnak. A második rész óta több év telt el, ami alatt sokat változott a világ. Ez alatt az ő életük is számos fordulatot vett. Ami még fontos a harmadik résznél, hogy nem egy helyben játszódik majd a történet, hanem új helyszíneken is. A forgatások júliusban kezdődnek, ha minden a terv szerint halad, decemberre a mozik is bemutathatják a folytatást.

    “A forgatókönyvön dolgozom, és az a haditerv, hogy idén nyáron elkezdjük a harmadik rész forgatását - mondta az Indexnek Rudolf Péter, az első két Üvegtigris rendezője és főszereplője. - Szeretnénk mind a hat korábbi főszereplőt megtartani, és új színészeket is bevonnánk”.

    Hazai premier: várhatóan 2009. december.