92
  • readswift
    #12
    USB audio class 2.0 sem kerül be egyelőre.
  • sh0x
    #11
    ugyes vagy
  • gettoharcos2
    #10
    mindenkinek megvan a maga nyomora, itt van pl. a microsoft .. éveket p*cs*lnek el egy ilyen apróságon, amit 2000 tájékán egy KDE nevű linuxos ablakkezelőben 25x szebben már megvalósítottak és 25x jobban testreszabható, valamint a default beállítások mellett is vagy 25x kényelmesebb és szebb mint eddig bármelyik windows volt, de még a MACOSX ablakkezelőjével is felveszi a versenyt.

    amugy pedig ennyit a Windows Vista alapú oprencerekről...


    ...jó nekem az XP... 48%
  • Gerygrey
    #9
    A win98 idején a 800*600 volt az átlagos monitorfelbontás, manapság meg a legolcsóbb tesco gazdaságos LCD monitor minimum 1280*1024-et tud, amin a 16 pixeles ikon és 20 pixel magas tálca egy kicsit hülyén néz ki.
  • Gerygrey
    #8
    akik gépelés közben a képernyő alsó részén pihentetik a pointert.

    Miért? Ha oldalt van, vagy felül, ott elfárad? Minek azt pihentetni? LOL
  • Palinko
    #7
    hát tényleg vicc hogy mennyit szenvednek azon, hogy minnél hülyébbül nézzen ki a tálca. mostanában ami jó ötlet az a sidebar. de a tálca nekem a 98 ban is jó volt, pár gyorsindító, óra, mellette pár ikon, billentyűzet. aztán középen meg a programok, nem csoportosítva, mert annak sincs sokszor értelme, bár valakinek jól jön. erre jönnek a giga ikonokkal, lol. nem tetszik nekem ez a túldisignezés, egy egyszerűbb alkalmazásnál bejön, arra célzok ami történt a 2007 es officenél.
  • szitast
    #6
    Én a win op. rendszerek ablakkezelőiből a Linux alatt régen megtapasztalt és időnként jó szolgálatot tevő "Mindíg felül" opciót hiányolom csak. A többi variálás csak design.
  • qetuol
    #5
    szerintem ez egy felesleges dolog. inkább a gyorsaságra gyúrhatnának.
  • pasi29uk
    #4
    Szerintem jobban jártak volna, ha ezt is plugin rendszerbe csinálják.
    Kinek mi kényelmes... tényleg nem csoda, hogy drágák a szoftverek.
  • lamer the true
    #3
    Ez durva, akkor 2006-2009-ig gondolom volt egy csoport (netán osztály), ami ezen az égbekiáltó problémán dolgozott éjt nappallá téve. Túlóra meg miegymás, stressz és még ki tudja min mentek keresztül. De végül megoldották. (?)

    Istenem nem csodálom hogy válság van.
  • mousee
    #2
    Micsoda hír, tele hasznos információval. Nem ám azért született, hogy megint flémeljen a sok fórumtoroll... ááááádehogy