488
Korán ellőtt áprilisi tréfa, vagy a gamer világ újradefiniálása?
  • DarkSector
    #208
    Ilyen még sokáig nem lesz azt elhiheted, nincs benne pénz.
  • DarkSector
    #207
    Igen dobozos beregelése ott AHOL cd-kulcs beirás van.

    DE 2 digitális tartalmat nem tudsz átvinni!!!

    Őmeg azt kérdezte/írta hogy steam-ből ide.
  • Dns5000
    #206
    Ez a cloud gaming most még nem is olyan érdekes. De gondoljatok bele mi lesz, ha csinalnak olyan jatákot ami csak cloudban fut.Mert 10x es számítási kapcitás hozza mint a csúcs gépeken. Na akkor lesz ez izgi.
    Oda már lehet normális AI-t is csinálni, mert nem kell 1 gép számítási kapacitására behatárolni.
  • Rage47
    #205
    nem minden játéknál, kevés játéknál engedik csak meg ezt
  • Dns5000
    #204
    akkor most mindenkinek azt irja hogy nem supportot a regionk?
  • Vamp17
    #203
    Tevedsz. Ha megvetted CDgalaxisban, kapsz egy CD keyt amit ha megadsz Steam-en, akkor olyan mintha ott vetted volna.

    Termeszetesen itt nincs ilyen, ez teljesen mas jellegu szolgaltatas.
  • DarkSector
    #202
    Nemtudni, egyenlőre probálgatni fogom minden nap.

    Steam egy másik olnine digitális bolt...az ég-világos semmi kapcsolat nincs.
  • Rage47
    #201
    miért érdekelné, ez más szolgáltatás
    steamet sem érdekli, ha megvetted cdgalaxisban
  • Dns5000
    #200
    Szerintem a jatekot mekapod örökre csak az onlive mebership fog penzbe kerülni onnantól. Vagyis kenheted a hajadra a megvett jatekod ha nem fizetsz nekik havidijat.
    Amúgy mi van ha már megvetted steam vagy mashol az nem érdekli őket?
  • Vamp17
    #199
    Nem tudni... majd kiderul...
  • DarkSector
    #198
    Ezekszerint változhat a dolog.

    Vagyis lehet holnap vagy késő este jó lesz?
  • DarkSector
    #197
    Vagyis hétvégén a nagy tumultusba kurvára le vagyunk szabályozva!
  • Vamp17
    #196
    Most beszeltem a Supportal. Azt mondtak h ok elv. nem bannoltak egy tartomanyt sem, a free demokat barki elerheti. De csucsidoben nem garantaljak a belepest.

    Persze mikor mondtam h honnan irok, a jott a szabvany valasz, h ugye mi nem vagyunk tamogatott regio, szoval itt nem garantaljak a szolgaltatast. szoval ha van, akkor van, ha nincs akkor meg nem erdekli oket :)
  • DarkSector
    #195
    Igen néztem úgy beengedne de azt írja hogy lassú lenne a videóközvetítés...OMG fuck.
    Megint várhatok éveket. gg
  • Rage47
    #194
    VPN-nel lassú lenne...
  • DarkSector
    #193
    Na ezt akartam kérdezni.

    És VPN-el? :)
  • Rage47
    #192
    hát ez remek...
    és US-en?
  • Vamp17
    #191
    Ok, eddig tartott. Ki lett bannolva az osszes nem UK IP... :(
  • DarkSector
    #190
    Vin 7 van, pls majd chat-en mond el thx.
    És nekem van a számlámon lové kiderül ha levon a játékra.
  • Vamp17
    #189
    hasznalj VPN-t. Ha Windows 7-ed van, akkor elmondom hogyan.
  • Rage47
    #188
    ismerősöm úgy csinálta - mikor még csak US oldal volt -, hogy beírt egy kamu amcsi címet és megadta a kártyáját, és vett egy játékot
  • Vamp17
    #187
    Tehat azt mondod, ha a honalpon elfogadta, akkor nem lehet gond? Esetleg te mar probaltad?
  • DarkSector
    #186
    Én a leirás szerint mentem beléptem a netes oldalon, majd Profile->Billing és itt kéne elvileg megadni.
  • DarkSector
    #185
    OK de nekem mikor rálépek a BILLING-re nem engedi beirni a kártya adatokat, mert kiírja hogy nem elérhető a régiómban.

    Vagy hol gondoltátok megadni az adatokat?

    Van dombornyomott karim vettem már külföldről...Kínából is.
  • Vamp17
    #184
    Nos, most 0 forint van a kartyamon, es azt irta, hogy nem megfelelo a kartya, ha fizetni akartam. Most nem tom h azert, mert megsem jo, vagy azert mert nincs rajta penz... Jovo heten kiderul.

    Amugy VPN-el csinaltam, a kartyam otp-s netkartya. (lenyegeben egy dombornyomott virtualis kartya, amivel kulfoldon is lehet fizetni)
  • Rage47
    #183
    kamu címet írsz be, akkor elfogadja
  • DarkSector
    #182
    Nem, de hogy sikerült?
    Van erre valami trükk hogy megkerüld a régiót.
  • Rage47
    #181
    ha engedte, akkor nem lesz gond
  • Vamp17
    #180
    Sziasztok!

    Sikerult folvenni a bankatya szamom! Jovo heten megprobalok fizetni is. Bar ha engedte felvenni, elv nem lehet gond igaz?:)
  • DarkSector
    #179
    Belépsz játékban options->controller és megnézed a kezelést először.
    Ha kell megnézem neked csak ird meg melyik jétékhoz kell.
  • DarkSector
    #178
    Igen az x360 joy-okat.

    Légyszíves le tudnád írni hogy hogy tudtál venni játékot? mert engem is érdekelne....THX

    Láttam ON SALE játékoknál 1-2 olcsót.
  • RYO21
    #177
    MotionJoy nevű programmal lehet ps3 gamepadot x360 controllerként emulálni. És állítólag működik is. De sima joyt nem.

    DarkSector: Az xpaddert ismerem, de problémáim vannak vele. Nemtudom, hogy melyik játéknál melyik gomb micsoda, illetve az analogok használhatatlanok.
  • baggins
    #176
    Én vettem mér játékot, az amcsin. Valahogy ők mindig engedékenyebbek ebből a szempontból, úgy látszik, nem hülyék kidobni az ablakon X dollárt, csak mert valaki teszem azt Magyarországról szeretné igénybe venni a szolgáltatást. Az AVP új részét vettem meg szotyiért, megjegyzem, sehol nem írták, hogy két évig kapom meg, szerintem addig az enyém, amíg léteznek az onlive szerverek. Gondolom erre utal a "full time" kifejezés is.
    Kontrollerek: sajna nem támogatja azt, amit a Windows támogat. Installáltam a PS3 Sixaxis-át (számomra ez a kontroller az etalon, mert megszoktam), a PC-n futó dolgokat irányítom vele, Onlive-al nem kompatibilis.
    Van az Onlive oldalán egy kontroller kompatibilitási lista, jelenleg CSAK ezeket támogatja (nem sok):

    OnLive Wireless Controller (OnLive Game System only)
    MicrosoftŸ Xbox 360Ÿ Controller for Windows
    Microsoft Xbox 360 Wireless Controller for Windows (requires the Microsoft Wireless Gaming Receiver)
    LogitechŸ ChillStream™
    LogitechŸ F510
    SaitekŸ P3200 Rumble Pad
    Mad CatzŸ GamePad
  • DarkSector
    #175
    Hát jah, főleg hogy még meg sem vehetem....:D

    "Billing Address
    Sorry, but you must be in your home region to modify your billing information. However, you can still access the OnLive service while away. For more information, please visit our Customer Support portal."

    Marad egyenlőre a Trial-ozás. :)
  • Fpocok
    #174
    Szerintem haggyad. Milyen már, hogy kifizetsz valamiért pénzt, és akkor csak egy ideig kapod meg.
  • DarkSector
    #173
    Most néztem a Deus Ex-nél 50 USD és ott 2014 augusztus 23-ig irja...ugy néz ki változó...:D

    Ez a vásárlás téma nekem sántit, nem merem mert lehuz a geci 30 USD-vel a Maffia 2-nél és csak lesek mint majom a ketrecben.
  • Fpocok
    #172
    lol
  • DarkSector
    #171
    Érdekes le van értékelve 7.5 dollár a Maffia 2.
    De mikor a végére érek kér valami Promo code-ot, és visszaugrik az ára 29.99dollárra...:D
  • DarkSector
    #170
    THX

    amúgy jó tudni még így sem szar az ajánlat, inkább a 50-60 dolláros ár sok hogy csak bérelni. :)

    De kösz a gyors választ. Valszeg majd megpróbázok valami Sale leértékelt gémszet.
  • Fpocok
    #169
    Azt nem tudom, de szerintem igen.