488
Korán ellőtt áprilisi tréfa, vagy a gamer világ újradefiniálása?
  • DarkSector
    #328
    Geca megint van 1font-1dolláros akció, valaki adjon vpn kódot pls, mert ez az oldal nem jön már be...thx.

    VPN
  • DarkSector
    #327
    Grat!
  • mikuc
    #326
    Hamarosan kapok angliából egy Onlive Game Systemet. :-))
  • mikuc
    #325
    Sajnos - egyenlőre - nincs.
  • barcalaci84
    #324
    PAYPAL-lal nincs lehetőség fizetni?
  • mikuc
    #323
    Föleg US-ben szokott lenni promo kod. Ez az onlive-val kapcsolatban lévö cégek szokták meghirdetni vagy maga az Onlive. Legutobbi a Tekzilla nevű podcast volt. Tekzilla50 koddal bármilyen játékot megvehettél 50%-al olcsobban. (kivéve Pre-Ordereket)Lehet még most is müködik érdemes kipróbálni.
    Vagy akkor szokott lenni promo ha egy Pre-Order játékot megveszel és mellé kapsz mégegyet bizonyos %-al olcsobban vagy ingyen.
  • korea
    #322
    Jah még annyit szeretnék kérdezni, hogy a promo code-ok mit takarnak?:D
  • DarkSector
    #321
    Hát crt-ven a piaci nintendó sem...:D

    de amugy szerintem konzol nem kockásodna. :)
  • Vamp17
    #320
    Akkor kijelenthetjuk, hogy te vagy a celkozonseg. :)

    En pl konzol helyett hasznalom, TV-re van kivezetve a HTPC kepe, X-box360 controllerrel zsearul megy a cucc :D (82"-os CRT tv-m van, azon az Xbox, PS2-3 sem nezne ki jobban :D )
  • korea
    #319
    jah és csak 2megás netem van:D
  • korea
    #318
    Us-ről vettem meg...az meg h mi lesz 3-4 év múlva nem érdekel...:) addigra elavult játékleszXD meg am is 1 dollárvolt:D
    Mellesleg nekem még az fps-ek is simán mennek...szinte alig veszem észre h nem az én gépemen megy a játék:) Jah és alapból a gépemen a Sims3 a legjobb játék ami még elmegy:D szóval nekem mindenképp megérte:)
  • DarkSector
    #317
    Jah engem se tartana vissza, csak nekem 2 gondom van.

    Olyan erős a gépem egyenlőre hogy az itteni gémeket saját magam tudom úgy játészani hogy maxon megy natívba...majd ha olyan gémek lesznek amik nem mennek, akkor lehet vásárlok, és ha a késések nem okoznak problémát.
    Fps-ben alig lehet célozni.

    Batman AA és AC viszont faszán megy.
  • mikuc
    #316
    Melyikröl vetted meg? UK v. US?
  • mikuc
    #315
    Igen ez így van. De 3-4 év múlva már nem is fogok vele játszani. Meg állítólag ez addig még változhat.
  • DarkSector
    #314
    Grat, de kölcsönzöd, nem megveszed, mert 3-4 évig tudják csak garantálni hogy a tiéd marad, legalábbis nálam ez volt.
  • korea
    #313
    WÁHÁHÁÁ:D megvettem az Assassins Creed 2-t:D
  • korea
    #312
    Mindkét helyre bevagyok regelve:D Majd kiderül, hogy hol engedi:D
  • mikuc
    #311
    Én még márciusban reggeltem, nem volt gond. Azóta is simán vásárolok.
    Angol azért nem jó mert ott megnézik a kártya valódiságát. Legalábbis nekem oda még nem sikerült reggelenem a kártyámat. Meg US hamarabb vannak kint a játékok és egyenlöre még olcsobb is. És több akció van mint UK.
    De amugy mindegy mert ugyanugy US profilal is UK szerverre csatlakozol.
  • Vamp17
    #310
    Jah viszont ne felejtsd, h bankkártyát csak amerikai/UK IP-vel enged regelni. (legalábbis az UK oldal csak UK IP-vel engedte)

    Mellesleg sztm erdemesebb az UK oldalra regelned :)
  • korea
    #309
    Wááá:D Köszi szépen!:D
  • mikuc
    #308
    SZia!Egyszerüen regisztrálsz majd felviszed a bankártyádat egy amerikai cimmel. Amerikai cimnél segit a google. Például beirsz egy los angelesi hotel cimet. Nekem is igy van!

    Újra van 1 dolláros akció. Aki most regisztrált és még nem vett semmit az 1 dollárért veheti meg az első játékát.
    Meg most megint vannak jó kis akciók!!
    Holnap meg elméletileg megjelenik az Afterfall.
  • korea
    #307
    Valaki eltudná magyarázni pontosan, hogy kell Magyarországról játékokat venni vagy bérelni?:D kösziii
  • DarkSector
    #306
    Valaki tud infót arról hogy megismétlik-e ezt az 1font-1dollár akciót?
  • akyyy
    #305
    vaj.
  • DarkSector
    #304
    zsír.
  • mikuc
    #303
    Call Of Juarez: The Cartel az első 30 perc. Csütörtök óta játszható és van 30 perces próba is.
  • mikuc
    #302
    Onlive magyarországról
  • Vamp17
    #301
    Jah bocs a dupla post-ert!

    A video minoseg is nagysagrendekkel jobb volt, mint mondjuk 1 hete. Latszik hogy dolgoznak a fiuk kemenyen :)
  • Vamp17
    #300
    Ma este nagyon jo volt az Onlive! Semmi kesest nem tapasztaltam, meg FPS-eknel sem!

    Az elejen nem is jott be a magas ping hibauzi, indult egybol a cucc. (valszeg EU szerverhez sikerult csatlakoznom)

    Remelem mostmar gyakran sikerul EU szerohoz csatlakozni.
  • RYO21
    #299
    Ha jól számoltam, akkor ma délután 6tól elérhető lesz az L.A noire az amerikai onlájvon.
  • Vamp17
    #298
    Érdekes hír: http://onliveinformer.com/2011/11/01/onlive-to-launch-in-belgium-in-coming-months/
  • bertino
    #297
    messze nem vegleges meg.
  • iOlcsy
    #296
    mitől van az, hogy elszemcsésedik a kép és akadozik? nem csak akkor ha játékban vagyok, hanem az egész onlive.
  • RYO21
    #295
    Nálam is szokta ezt csinálni. Kb 5. próbálkozásra el szokott indulni.
  • Samballah
    #294
    köszi igen ez elsőre is megvolt mindent kilőttem ami enné a sávszélt. kábellel és wifin is. többször le is mérettem a speedet 5 mega. de hosszas gondolkodás után mindig ugyanaz a hibaüzi, hogy nem elég gyors. :( továbblépni sem lehet csak bezárni.
  • DarkSector
    #293
    Előbb irtam be 2szorra de azt irta ki hogy password incorrect.
    Holott előtte léptem be a jelszavammal, és nem volt capslock se...már mindent kipróbáltam nem fogadja el...:S
  • Probatbicol
    #292
    az a kód az onlive password-öd...
  • DarkSector
    #291
    Kösz de nem vagyok analfabéta ezzel kezdtem hogy ráraktam a 3 naposra mert láttam hogy az 0 fomt. :)
  • Rage47
    #290
    lassú a neted / messze vagy a szervertől
  • RYO21
    #289
    Rájöttem a problémára. Felül van 2 radiobutton, és alapból a full megvásárlás van kijelölve. Azt ott át kell rakni a 3 naposra, és úgy működni fog!