488
Korán ellőtt áprilisi tréfa, vagy a gamer világ újradefiniálása?
  • Vamp17
    #368
    Nalam valamiert nem megy normalisan ez a kupon dolog. Van ugye neki UK verzioja is, a kodot is megkaptam, de nem fogadja el az Onlive...

    Beszeltem a supportal, neztuk egy darabig, mondtak h probaljam masik bongeszovel, illetve uritsem a cookie-kat, de nem segitett... Azt mondta a csajszi, h tovabbkuldi a technikai supportnak, most varok valami valaszt... (megis csak 1500 forintal olcsobb lenne a game...)

    © dani832: Elv a Facebook accod "jatszik", szal tok mind1 h az onlive-ban mit adtal meg.
  • DarkSector
    #367
    "" Az Onlive egyébként már várja az újgenerációs konzolokat és Bruce Grove angol Onlive bossz szerint, "infrastrukturálisan felkészültek" az új játékok támogatására, már csak a Sonyval és a Microsofttal kéne lezsírozni a bizniszt, kérdés, hogy ők is ilyen lelkesek lesznek-e.""

    Ezt nagyon gyorsan felejtsétek el, ez a redszer közel sem tudja felváltani a Realtime játékokat.
    Szóval még véletlenül se hidje bárki is azt hogy ez az Onlive Önnmagában bármit is felváltana...

    Ez egy kiegészítő szolgáltatás lehet maximum...semmi több.
    EXCLUSIVE címeket meg a büdös életbe nem fogják kiadni mivel akkor nekik nem lenne értelme konzolokat forgalmazniuk...

    Szóval ezügyben lehet velük tárgyalgatni de ezt éppésszel lehetne vágni hogy ilyen nem lesz soha.
  • DarkSector
    #366
    Dehogynem megy, mindenen megy ami Android 2.3 vagy a feletti.

    De Mikuc amit linkelt elvileg régebbin is megy...
  • DarkSector
    #365
    Mi az az igen?
  • dani832
    #364
    hello! Megnéztem ezt a 20%-os kupont és azt hiszem ezzel jelentkezem egy játékra amiben ipad-et lehet nyerni. A kérdésem az, hogy mi van akkor ha felhasználom a kupont és nyerek a játékon? Már hozzáadtam a bankkártyámat az accomhoz de persze egy hamis alabamai címet adtam meg.
  • mikuc
    #363
    igen utánna meg telepitsd fel.
  • grebber
    #362
    Telefonon szerintem nem fog menni.Tábla!

    Ez meg nagyon karaj lenne:

    " Az Onlive egyébként már várja az újgenerációs konzolokat és Bruce Grove angol Onlive bossz szerint, "infrastrukturálisan felkészültek" az új játékok támogatására, már csak a Sonyval és a Microsofttal kéne lezsírozni a bizniszt, kérdés, hogy ők is ilyen lelkesek lesznek-e."
  • DarkSector
    #361
    Hová másoljam ezt az (.apk) fájlt? a telefon memoriakariján?
  • DarkSector
    #360
    Még régebbi androidokra is???
  • mikuc
    #359
    Itt megtalálható az androidos verzió. és bármire fellehet telepiteni.

    Android app
  • mikuc
    #358
    20%-os kupon. Beváltható dec. 31-ig, csak US vásárláskor.

    20%-os kupon
  • akyyy
    #357
    na hol lehet?
  • Panzeradler #356
    Megtaláltam, x8on az van, de sajnos a telot nem támogatja:/
  • DarkSector
    #355
    Én is utánanéztem csak Android 2.3 és az feletti verziókkal működik!
  • DarkSector
    #354
    Akit érdekel esetleg hogy mennyivel másabb Onlive-on egy játék:

    Batman Realtime dx9 vs Onlive (15mb/s)

    Batman AC Realtime dx9:



    Batman AC Onlive (15mb/s):

  • DarkSector
    #353
    Nah mire adták ezt a játékot?
    Most Batman őrület van úgyis. :)
  • Panzeradler #352
    Hol lehet letölteni az android appot? sehol nem találom.
  • Suffering
    #351
    Most kaptam e-mailt: Thanks for downloading the free OnLive app for your Android tablet or smartphone! Your free copy of LEGO Batman: The Videogame is now ready to be played. Just launch the OnLive app and look under My Games to experience the Caped Crusader via touch on your tablet. Continue your game from anywhere on any device you like: your tablet, PC or Mac with the free OnLive app, or your TV with the OnLive Game System.

    Adhattak volna jobb játékot is, de hát ingyen játéknak ne nézd a fogát :)
  • DarkSector
    #350
    1 bankkártyát csak 1 profilhoz irhatsz be, vagyis 1 accountra csak 1 1 dolláros játékot vehettél volna!
  • Rage47
    #349
    elmúlt sajna
    black friday alkalmából volt akció
  • PunkZoli
    #348
    jól látom, hogy az 1 dolcsis akció eltűnt? :( meg akartam venni még másic accal a lanoirt , meg a szencsrót
  • DarkSector
    #347
    LOL


    :D

    "Kontroller támogatás a Google Chrome legújabb frissítésével
    PacaGS 2011. november 28. 16:31
    A Google a felhő alapú játékban látja a jövőt, így népszerű böngészőjük a következő frissítéssel támogatni fogja a kontrollereket.
    A 2012. első negyedévében érkező update-nek köszönhetően nem lesz szükségünk külső pluginekre, hogy kontrollereinket böngészős játékokkal is használhassuk.

    A cikk a hirdetés után folytatódik

    Emellett nem kell minden alkalommal engedélyezni a mikrofonunkhoz és kameránkhoz való hozzáférést, elegendő ezt egyszer megtenni. A WebGL, a Flash-t felváltó HTML5 és a WebRTC segítségével közel olyan jól játszhatunk böngészőből játékokat, mint azt tehetjük az OnLive-on keresztül, de itt nem kell külső klienst telepíteni. Nem arról van szó, hogy a Google is egy OnLive-hoz hasonló szolgáltatás kifejlesztésén ügyködik, csupán ezek támogatása a cél."

  • DarkSector
    #346
    :S

    Armagedon-t akarom lenyomni.
    Kurvanagy a magnetgun-nal ölni!
  • Rage47
    #345
    7végén nagy szokott lenni
  • DarkSector
    #344
    Nektek is néha szar a közvetítés? Nagy a terheltség???
  • DarkSector
    #343
    Naná ez a lényeg mert magyar ipről nem vásárolhatnál elvileg
  • Rage47
    #342
    eddig amúgy nem fogadta el a bankkarimat, de most megpróbáltam VPN-nel és sztem emiatt fogadta el
  • DarkSector
    #341
    Grat.

    Azért megnézném ha a sok barom tanulna ebből, és ha nem is 1 dollár de max 10 dollár lenne egy játék, MENNYI ember nyúlna warez-hoz? Szerintem messze többet kapnának a kiadók mint most 5x ennyi áron (50-60dollár)
    Én tutira nem warezolnék 10 dolláros játékok mellett, ezt most üzenem a fejlesztőknek meg a kiadóknak.

    Most megvesznek egy játékot 100.000-en kb pc-re, 50 dollárért, ha csak 10 dollár lenne egy játék, 500ezer warezos tuti lenne még aki meggondolná magát, csak magyarországon, nem járnának rosszul.

    Úgy kellene mint amikor a konzolokat eladják, a konzolok nem termelnek nyereséget elvileg hanem a rájuk készített játékokkal hozzák vissza egyrészt. (legalábbis régen x360-nál nem volt maga a konzol nyereséges, olcsón adták vitték is)

    Most meg akkora bevételük van a microsoft-nál hogy ihaj.
  • Rage47
    #340
    meg is vettem a batmant 1 dolcsiért, szuper:)
  • DarkSector
    #339
    NM.
    Onlive illetve VPN-el kapcsolatos infóknak nézz utána neten, mert a kockázatok mindig ott vannak, ha tudomásul vetted akkor fogj bele...sok sikert!
  • sznus
    #338
    Köszi! ;) (Én is pont a Batman-t akarnám megvenni!)
  • DarkSector
    #337
    US-t találtam jobb is, mert US-nél dollár van ami olcsóbb 100ft-al mint a font! :P

    Itt írtam a Batman AC megvételéről tagnap este....olvassátok el, linkek is vannak:

    #532, #533
  • sznus
    #336
    Találtál UK VPN-t, vagy hogy sikerült megvenni? :) Kérlek oszd meg velünk is a megoldást! Köszi! ;)
  • DarkSector
    #335
    Rossz , rossz...:D
  • szega96
    #334
    Ja rossz fórumba vok xD SORRY
  • szega96
    #333
    Mi történt a GamerCardokkal?Vagy csak nekem nem mutatja?
  • DarkSector
    #332
    OKS megvettem 1 dollárért!
    :D
    a jelszóban volt olyan karakter ami nem tetszett neki, ez volt a baj. :)

    "+" jellel nem tud mit kezdeni mikor a vásárlásnál beirom a jelszót...:D
  • DarkSector
    #331
    Nah megvagyok valaki árulja már el miért nem engedi beírni a jelszavamat mikor megvenném? rányomok és kiirja hogy hiba nézzek fel a supportba...:S
  • DarkSector
    #330
    Vegyétek és egyétek!

  • DarkSector
    #329
    Még tudnátok esetleg arra megoldást haveromnak, hogy amikor belép néhány játékba nem megy az egere, ha nyomogatja az ESC-et állítólag akkor működik csak....:S